Opinie o Orsay (Ordipol Sp. z o.o.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ordipol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordipol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordipol Sp. z o.o. w Wrocław

Obecny pracownik

Brak szacunku dla pracownika... magazyn zamknięty od godziny 6 . Więzieniu mają więcej luzu niż w orsay.. dwie toalety czynne tylko dla 200 pracowników. .. liderki okropne są wredne.. bhpowiedz opłacony stoi na ich korzyść nie pracownika . Co się mu zgłasza to podnosi ton i mówi że tak ma być... odradzam tu pracy bo atmosfera jest do (usunięte przez administratora) i do tego (usunięte przez administratora) dokładają z pensji pracowników.. za mała wypłacana .. przerwy nie zrobią bo termometr nie przekracza 30 stopni bo jak jest mniej to już jest chłodno na magazynie... kierownictwo ma w (usunięte przez administratora) pracownika. A później zdziwiony że dobry pracownik odchodzi i szuka lepszej pracy .. liderki bez szkoły siedzą tu tak jak i starszy magazynier .. jednym słowem magazyn patologia!!!

Jolanta

Dzień dobry, nie pracowałam w firmie Orsay Ordipol Sp z o.o, ale miałam okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej i ubiegać się o prace właśnie na Wrocławski osławionym magazynie. Chciałabym przytoczyć jej przebieg. Oprócz mnie była też inna osoba. Muszę przytoczyć rozmowę mojej poprzedniczki z młodą " Panią Rekrutantką", po prostu muszę!. Zresztą ta rozmowa odbywała się przy wszystkich obecnych zainteresowanych czy też nie zainteresowanych, a tak naprawdę nie powinna mieć miejsca, nikt nie powinien jej słyszeć. Moja poprzedniczka była umówiona na godz. 15:00 z założeniem, że jeśli będzie to możliwe to postara się przybyć wcześniej i tak się stało. Przybyła znacznie przede mną, ja natomiast umówiona byłam na godz. 13:00. Młoda "Pani Rekrutankta"stwierdziła, że niestety umówiła się na godz. 15:00, więc będzie czekać, aż jej kolej przyjdzie, że to ją nie obchodzi, bo ktoś do niej przyjdzie. Nie wiem jak potoczyły się losy tej Pani. Trzeba mieć choć odrobinę empatii, Bielany Wrocławskie i jego centrum logistyczne do dla wielu rejon, gdzie diabeł mówi dobranoc- nie obrażając oczywiście ich mieszkańców :), ale do sedna. Nie pamiętam nazwiska i nie wiem czy się przedstawiła młoda Pani Rekrutantka, przy powitaniu zamiast zwykłego "Dzień dobry nazywam się ......." i podania dłoni do uścisku, usłyszała " Witam Panią ......" co od razu zakłada nierównorzędną relację między rozmówcami już na samym początku. Młoda "Pani Rekrutantka" jest w takiej sytuacji reprezentantem firmy jej wizytówką. Powinna znać podstawy chociażby właściwego przywitania osób przybyłych do firmy. Dlaczego ludzie z góry zakładają, że jeśli osoba ubiega się o pracę na magazynie ma mniejsze IQ od nas samych. Tak się składa, że jestem osobą, która ma już parę wiosen (39 lat > ) spore doświadczenie zawodowe, a pracuje w dziale sprzedaż oraz biurze. Moja poprzedniczka również miała swoje lata, a potraktowano ją w arogancki sposób, czym na to sobie zasłużyła??? Wszystkie Państwa negatywne opinie na temat liderów, osób na kierowniczych stanowiskach, mogą być jednak zasadne. Widziałam to, zauważyłam w 15 minut. Wstęp młodej "Pani Rekrutantki" słabiutki- brak po prostu podstaw. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej młoda "Pani Rekrutanktka" poprosiła mnie bym zatelefonowała z informacją negatywną czy też pozytywną w kwestii odpowiedzi o podjęciu pracy w firmie Orsay. Zatelefonowałam by udzielić, niestety :) negatywnej odpowiedzi, choć mogłam w sumie nie wracać do sprawy w ogóle, ale nikt nie odbierał telefonu ani nie oddzwonił, niestety po raz kolejny zostałam potraktowana z góry. Szkoda bo to właśnie ludzie pracujący na magazynie są filarem firmy, ci właśnie ludzie odwalają czarną robotę. Na pytanie moje w sprawie negatywnych opinii , które znajdują się na wszystkich stronach , gdzie wpisujesz hasło Orsay, od młodej "Pani Rekrutantki" usłyszałam, że w każdej pracy znajduje się grono niezadowolonych ludzi. Szkoda, a powinni być zadowoleni, o to tu chodzi , dlatego firma może właściwie funkcjonować, jeszcze raz CI TAK ZWANI MAGAZYNIERZY TO FILAR FIRMY !!!!!!!!! Szanowny Zarządzie Spółki Orsay Ordipol w dalszym ciągu Unia Europejska przeznacza fundusze na szkolenia, kursy dokształcające dla kadry kierowniczej mogą być nawet w pełni refundowane, niektóre w połowie, ale ile korzyści uzyska firma, poprzez właściwe dokształcenie kadry nadzorującej pracę w magazynie, jaki może to nieść za sobą rozwój. Ileż byłoby korzyści dla wszystkich i tu tkwi problem nie w magazynie niestety tylko odrobinkę wyżej.

Praca bardzo fajna i dająca satysfakcję dla tych którzy chcą pracować. Wszystko zgodne z prawem pracy, miła atmosfera i rabaty na ubrania. Niestety na tych forach najczęściej wypowiadają się osoby,którym coś nie wyszło i muszą wyrzucić z siebie frustrację.

śmiech na sali
@anonymous

śmiechłam. wyjdz czlowieku z biura, bo chyba nie wiesz o czym piszesz

johnny bravo
@anonymous

obstawiam, że ,,kolega" siedzi w biurze i nie ma pojęcia co dzieje sie na magazynie... no ale co sie dziwić, nie wychylą nosa z klimatyzowanych biur, resztę pracownikow mają za nic, a sami uważają się za niewadomo kogo bo przeciez szanowny pan czy pani magister i nikt sie z nimi nie może równać. Widzę, ze ty kolego jestes sfrustrowany i niedowartosciowany skoro w ten sposób wyrażasz się o innych pracownikach. Chyba musiales byc niezlym podlizuchem i donosicielem, że wyladowales w biurze. Gratuluje ,,awansu" :)

Atmosfera w biurze super, naprawdę przyjacielska i spokojna, robisz swoje jest okej, ludzię chętnie Cię poznają i zaprzyjaźniają się, bo chcą, a nie bo muszą. Warunki pracy i sama praca: W biurze lekka praca, mało rozwijająca, powtarzalna, a warunki, jak domowe. Na magazynie gorąc, trochę dźwigania, ale bez przesady, co prawda to nie jest klimatyzowane biuro, gdzie siedzisz i popijasz kawę, ale da się żyć. Trzy lata temu pracowałem na magazynie w innej firmie i 34 stopnie tam to było chłodno, a przerzucałem części samochodowe, które o wiele więcej warzyły, niż pudełko z ciuszkami. Na magazynach trzeba przerzuczać kartony i jest gorąc, rzadkością jest magazyn klimatyzowany, gdzie przerzucza się małe pudełka z wacikami... Taka praca, jak się nie podoba to na studia i do biura. Zarobki i rozwój: Żenada w biurze, a magazyn to magazyn, kim tam można zostać starszym inspektorem od pudeł?

Ręce opadają
@anonymous

to proponuję zejść do magazynu i poprzerzucać te pudełeczka z ciuszkami przez 10h, posadził (usunięte przez administratora) w biurze i już cwaniakuje. Magister magistrowi nierówny. Nie wiem jak to było załatwiane (chyba przez zasiedzenie), ze baba wcześniej pracujaca na kasie w Biedronce, albo dziewuchy po gimnazjum zasiadają na stołkach i nieudolnie zarządzają ludźmi po studniach. Czy Ty gościu uważasz, że w magazynie pracuja same nieuki? To współczuję, ciekawe jak dostałeś pracę w biurze? ciocia albo mamusia załatwiła? Chociaż z takim pogardliwym zdaniem na temat zwykłych, szarych pracowników mogli w sumie sami cie zatrudnić, w końcu ta firma nie ma szacunku dla pracowników :) żal mi ciebie i bardzo mocno współczuję :)

Kierownik Sklepu

Pierwszy etap to była rekrutacja grupowa. Selekcja została przeprowadzona jawnie. Następnie każda z dziewczyn czekała na rozmowę indywdualną - która trochę trwała (ok 40 min każda) a było nas 6 - wyobraźcie sobie ile czasu trzeba czekać. JA czekałam ponad 2 godziny.. totalna porażka współczuję dziewczynom, które wchodziły ostatnie.. bo mi się już odechciało. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim - widać jak szanują czas człowieka. Przykre

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Julita

@nawypowiedzeniu, może w związku z trwającym sezonem urlopowym niezbędna jest praca po godzinach? Czy stawki za nadgodziny są wyższe? @dfgf, a wiesz, czy firma często przyjmuje stażystów? Jakie wymagania trzeba spełnić? Napisałeś, że są pozytywy pracy w firmie, możesz je wymienić?

Karo

A ja z kolei chciałabym powiedzieć o świetnych warunkach dla stażystów w biurze, którzy nie są traktowani jak niewolnicy. Zarobki to 1600 brutto (więcej niż w niejednym banku za staż), w każdym miesiącu przysługują 2 dni wolnego, a do tego obowiązują wszystkie zniżki pracownicze i darmowy dojazd autobusem. Mało które korpo może to zaoferować studentom bez doświadczenia.

KaroCa
@Karo

Wszystko super, a kogo trzeba znać żeby dostać pracę w biurze? Raczej bez znajomości nie przyjmują więc nijak się to ma do warunków pracy.

dfgf
@KaroCa

Złożyłem CV i przyjeli na staż, nie znam ludzi, ba damskie ciuszki to nie moja sprawa. Niestety perspektywy rozwoju to... może za jakiś (dłuższy) czas coś więcej, a obecnie minimalna (to dużo dla nich) i nie ma zniżek na nic, tylko autobus 2017-2018. Nie mniej są pozytywy i doświadczenia nie trzeba mieć.

Julita

@Zwolniona, rozumiem, że przy wysokiej temperaturze ciężej się pracuje. Piszesz, że szefostwo wiele wymaga, co masz na myśli? Czy pracodawca zapewnił pracownikom dostęp do wody bądź też innych zimnych napojów? @nawypowiedzeniu, wspominasz, że w firmie przydałyby się zmiany, co według Ciebie należałoby zrobić? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące?

nawypowiedzeniu
@Julita

przede wszystkim niech kierownictwo i liderzy zaczna szanować pracowników i przestrzegać kodeksu pracy, bo to co się tam teraz dzieje to jakaś kpina. Co tydzień wołanie na nadgodziny, zabieranie dni wolnych, zamiast skracać czas pracy w takie upały, zwłaszcza, że hala nie jest przystosowana do pracy w takich warunkach, każdy mądry jak posadzi doope przy wiatraku, obiecanki kierownika, że tylko ten tydzień będą nadgodziny, po czym kolejne komunikaty o nadgodzinach i tak już od 3 tygodni pod rząd. jeszcze ściemnianie, że jak sie nie podoba to nara bo mają nowych pracownikow na pstryknięcie, szkoda tylko, że tych nowych pracowników jakoś nie widać. Nawet Ukraina nie chce już tam wracać. Mam nadzieję, że zawita tam w końcu Inspekcja Pracy

Zwolniona

Pan i pani kierownik to ludzie bez znajomości prawa pracy bo jak można wtakich upałach wymagać od ludzi niewiadomo czego i zabierać dni wolne zmieniać grafik pod siebie gdy temperatura na magazynie przekracza 32 stopnie już o godzinie 11 a co jest później to już się nie mówi chyba że pip się tym zainteresuje skoro BHP stymuluje nic nie robi

nawypowiedzeniu
@Zwolniona

Dziś temperatura na dole przekroczyła 34,5 stopnia, oczywiście liderzy i szanowny pan kierownik za biureczkami i z włączonymi wiatrakami, a ty zapieprzaj... i niech mi nikt nie pisze, że warto porozmawiac z kierownictwem na ten temat bo go wyśmieje (p. Julita). Nie dość, że nie skrócą czasu pracy to jeszcze tak zmienią grafik, że masz przyjść w swój wolny dzien, bo po dobroci ludzie nie chcą już przychodzić na nadgodziny, szanowni kierownicy nie chca nawet zrobić więcej przerw regeneracyjnych bo no jak to? BHPowiec musiał sporo dostać w łapę, ze tylko przytakuje i zatwierdza, że warunki pracy są wręcz idealne i nawet dodatkowa przerwa nam nie jest potrzebna :) Zapraszam kierownika, liderów, BHPowca i p. Julite, która tak namiętnie broni tej firmy, żeby wyszli z klimatyzowanych biur albo odeszli od wiatraków i podzwigali trochę kartonów na drugim piętrze to może wtedy zmądrzeją... czy naprawde musi się coś komuś stać, żeby polepszyli warunki pracy?

Julita

@anonymous, czy poza rabatami na odzież pracodawca oferuje także inne dodatki, na przykład dofinansowanie do karty Multisport, czy też bilety do kina? Jak duże są zniżki pracownicze? @Sklep, chwalisz sobie pracę w firmie i uważasz,że jest godna polecenia, co jest dla Ciebie głównym powodem tej opinii? Czy to stabilność zatrudnienia, o której piszesz? Rozumiem, że umowa jest zawierana na długi czas, lub też bezterminowo?

Sklep

Pracowałam w dużych sieciowych sklepach, a teraz tutaj i zachęcam do spróbowania pracy, a nie czytania bzdurnych opinii. W sklepach ludzie pracują po wiele lat, rodzą dzieci i dalej pracują- już to świadczy o tym że jest ok. Oczywiście wiele zależy od kierownika danej filii ale firma na pewno jest stabilna i godna polecenia.

Julita

@Zwolniona, czy nadal jesteś zatrudniona w firmie? Może warto byłoby porozmawiać z przełożonymi o tym, co Ci nie odpowiada? Niestety często jest tak, że osoby nadzorujące mogą więcej. Czy poza tym coś jeszcze nie odpowiada Ci w firmie? Może zauważasz też pozytywy?

Zwolniona

Tak to prawda są niektóre liderki i starsi magazynierzy którzy nie powinni zajmować tych stanowisk bo nie umieją rozmawiać z ludźmi tylko nie stoimy nie rozmawiamy ale jak one rozmawiają przez telefony komórkowe to dobrze i jedzą piją to jest dobrze ale jak pracownik to zlie te panie powinny nauczyć się kultury osobistej i zarządzania zasobami ludzkimi bo nich to jest bardzo źle a szczególnie traktowanie drugiej osoby bo nigdy niewiadomo kto to jest ta druga osoba i ci wtedy pożegnanie ze stolkiem

Julita

Komentarze w tym wątku są bardzo zróżnicowane, przypuszczalnie warunki różnią się w zależności od działu. Jaki w takim razie możecie polecić? Na jakich stanowiskach można liczyć na przyjazną atmosferę? @Byly pracownik, opisz proszę, jak dokładnie objawia się nieetyczne traktowanie pracowników. Czy takie sytuacje często mają miejsce?

Julita

@Mania Gdybym wiedziała, nie dopytywałabym. Dla nowych użytkowników forum niektóre komentarze mogą być niezrozumiałe - to normalne. Dlatego warto na bieżąco dopytywać w celu uściślenia pewnych informacji. Może zatem Ty napisałabyś, o co chodzi? Pracowałaś w Orsay/Ordipol?

Byly pracownik
@Julita

Magazyn Bielany-Niektóre liderki i starsze magazynowe trktowanie osob tam zatrudnionych jak śmieci,popychadla

Julita

@pracownik bielany wrocławskie Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wyrażanie swojej opinii na temat pracy w firmie Orsay/Ordipol. Na pewno posłuży ona szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą osobom. Z Twojej relacji wynika, że liderki traktują Was nierówno. Może warto byłoby porozmawiać o tym z nimi? A jeśli to by nic nie dało, to udać się z problemem do szefostwa. Jak sądzisz?

Pracownik Bielany Wrocławskie
@Julita

Witam panią sprawa taka że nie jedna osoba zgłaszała niepoprawne traktowanie. Ludzie doświadczeni się zwalniają nawet dużo. Więc może firma Orsay powinna się zastanowić w czym problem bo coś musi być na rzeczy skoro ludzie się zwalniają. Powodem jednym z wielu jest złe traktowanie pracowników. Firma Orsay powinna się zastanowić nad tym czemu ludzie uciekają nawet ci co mają po kilka lat doświadczenia

qwerty

Praca w orsay w Warszawie super, dziewczyny, kiero. Grafik ustawiony tak jak chciałam na moje 1/2 etatu z niczym nie było problemu. Atmosfera sprzyjajaca nauce wszystkiego co się w Orsay robi. Tylko odbicie się z czasu pracy o 21 a zostawienie nadal w pracy za darmo ja się nie zgodzę czy to 5 minut czy 40. Ale to nie wina kierownika tylko regionalnego i specyfika odzieżówki.

pracownik bielany wrocławskie

Powiem tak praca zła nie jest bo idzie wytrzymać tylko atmosfera pracy jest nie do wytrzymania. Przez niektóre liderki lub starsze magazynierki idzie dostać białej gorączki człowiek pracuje jak w (usunięte przez administratora). Kierownik działu nie interesuje się ludźmi tylko siedzi. Klimatyzacji nie ma są wiatraki ale to nic nie daje. Zwalniają człowieka za to ze wyraża opinie mówi co by było lepsze. Autobus jest przepełniony ludzie stoją nawet tak około 20 osób potrafi stać. Na prośbę o danie nowego autobusu słyszy sie odpowiedz że to nie ich sprawa tylko przewoźnika co jest totalną komedią bo to oni powinni sie tym zainteresować ale mają to gdzieś. Wrócę do liderek i telefonów jest zakaz korzystania z prywatnych telefonów a jakoś liderki i starsze magazynierki korzystają z nich tak samo jest zakaz jedzenia a liderki i starsze magazynierki jedzą sobie a pracownik nie może bo musi pracować. Niestety odradzam każdemu pracę w tej firmie bo tylko człowiek sobie nerwy psuje i zdrowie traci a pan od BHP ma wszystko gdzieś.

Julita

@julia Wspominasz o naruszeniu prawa przez firmę Orsay/Ordipol. Co konkretnie masz na myśli? Warto, żebyś to nam wyjaśniła. Jak długo byłaś tam zatrudniona?

Mania
@Julita

Julita,wydaje mi się,że Ty doskonale wiesz o czym tu dziewczyny piszą.

julia

Popieram poprzedników totalna niekompetencja i ogromne naruszanie prawa !!!

Julita

@mikaro Dziękuję za twoja opinię. Jak długo pracowałaś w firmie Orsay/Ordipol? Co jeszcze możesz dodać od siebie na temat tego pracodawcy? Dobrze byłoby, gdybyś podała nam jakieś szczegóły o specyfice pracy tam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ordipol Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ordipol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ordipol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ordipol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 2 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ordipol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ordipol Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ordipol Sp. z o.o.