Opinie o Saint-Gobain Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Gliwice

argo

To banda złodziei nie polecam nikomu pracy w tej firmie a panem szefem zainteresuje się osobiście niech wie że nie będzie bezkarny,przyjdzie na niego kolej za to co robi z nowymi pracownikami.Mój syn pracował tam osiem dni za 130 zł ja tego tak nie zostawie,żadnej umowy oszukali go te (usunięte przez administratora) ale zapłacą za to niech będą tego pewni.

pracownik firmy

Witam. Nie zgadzam się z państwa oceną! Jestem pracownikiem Firmy N.M.A. CONCORDE, moje obowiązki odpowiadają wynagrodzeniu. Jeżeli \"ktoś\" chce pracować to może być zadowolony z pracy jaką oferuję Prezes firmy! Ja cieszę się że dostałam szansę pracy w tej właśnie firmie i zapraszam wszystkich chętnych do pracy. Napewno będziecie zadowoleni!!!

czy firma concorde z gliwic to ta sama firma co w toruniu?? ja wam opiszę i przedstawię prezesa firmy concorde z torunia!!! Pan Prezes ma poczucie że jest Panem i władcą i że za pracę u niego musisz być wdzięcznym, oddanym pracownikiem, który na wszystko się zgadza bo pan Prezes nie uznaje odmowy. Nie rozumie że po godzinach nie możesz zostać bo masz swoje obowiązki, swój dom. Pan Prezes nie rozumie że człowiek jest tylko człowiekiem i czasem choruje!!! Panu prezesowi należy się szacunek niestety w jego mniemaniu jest to szacunek jednostronny. Z czystym sumieniem mówię wam że prezes nie szanuje pracownika!!!! Lubi bezwzględne oddanie!!!! w każdym widzi złodzieja który go okrada,pan prezes nie ma pieniędzy...na podwyżki dla pracowników! ktoś to przyjdzie do pracy ma taką samą stawkę jak osoba pracująca 8 lat!!!! Ten Pan tworzy na terenie naszego kraju obozy pracy!!!! książkę w tomach można napisać o tym pracodawcy. firma zajmuje się sprzedażą porcelany i importem porcelany z Chin!!!

o jaka firmę pod tą nawą dokładnie chodzi? czym ona się zajmuje??

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

To jest firma, która bawi się ludżmi. Przez tą firmę przewineło się całe mnustwo ludz, większość została zwolniona i to w paskudny sposób, inni nie mogąc już wytrzymać odchodzili sami. Pan prezes, chyba w złudnym poczuciu posiadanej "władzy" wręcza wypowiedzenia, by za chwilę szukać kogoś nowego, kogo za kilka tygodni też zwolni. Uczulam wszystkich uważajcie bo szkoda zdrowia.

Absolutnie nie polecam nikomu. Firma szczyci się przyjmowaniem i zwalnianiem ludzi na poczekaniu. Przed zatrudnieniem maluje przed potencjalnymi pracownikami wyidealizowany obraz firmy, który zwykle jest daleki od prawdy. Zalecam poważnie się zastanowić nad praca dla tej firmy. Jeśli ktoś zmienia pracę i planuje przejść do "Concordu" Sp. z o.o. w Gliwicach niech się poważnie zastanowi!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Gliwice

Saint-Gobain Polska