bac-pol

Lublin

Opinie o bac-pol

x? 2009-08-12 12:52:18
Fakt! Pracownicy są spoko, atmosfera też ok. Ale!!! Kierownictwo beznadziejne (nie do życia)! I nie ma co nastawiac sie na kokosy.
PS. Nie wieżcie w to co wam mówią na rozmowie. w praktyce często jest inaczej. Pozdrawiam!
gal! 2009-08-12 13:17:26
Praktycznie zero możliwości rozwoju i nierówne traktowanie pracowników. (jak donosisz jesteś OK!)
motiff11 2010-03-08 12:10:14
Padaka,padaka,padaka! Na rozmowie obiecanki, w praktyce proste staje się niemożliwe.Rotacja pracowników, kierownictwo nieszczęsne.
Wazeliniarzom chwała!
anonim 2011-11-02 07:58:12
ludzie tylko nie bac pol chyba ze inny kierowniczek pan krzys to czlowiek [usunięte przez moderatora].Wiecej zwalniaj tlumanie ludzi,a teraz na gazeta praca dajesz ogloszenia? ahahaha zenada totalna! to jest zwierzyniec...
nikon 2016-05-22 22:10:18
du, akurat teraz potrzebują pracownika na magazyn z umiejętnością obchodzenia się z wózkiem widłowym. niby nic, ale zarobki rzędu 3 tyś sa w zasięgu ręki.
Zostaw swoją opinię o bac-pol - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie bac-pol