OBI

Lublin

Opinie o OBI

Bob budowniczy

hahaha pracuję w obi na stanowisku Młodszy doradca klienta i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony zaczynając od głównego kierownika sklepu aż po stażystów . Wystarczy być człowiekiem i robić co należy proste .

Keje

@maksia to prawda, że ofert mają sporo i ciągle poszukują w różnych miastach w Polsce. Najciekawsza moim zdaniem jest oferta na doradcę klienta, bo zarobki są adekwatne do posiadanych kwalifikacji i dają umowę o pracę.

miki

Tragedia! najniższa krajowa - okres próbny 3 miesięczny - ale po 2 miesiącach zwalniają bez podania przyczyny!!

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok, zawsze sluza pomoca

Zostaw opinię o OBI - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OBI