Opinie o OBI w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OBI. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OBI o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Lublin

Czak NORISS

Firma Dziad odstaje od konkurencji i to bardzo DYR.REG. W.Kiebasz położył Praktikera teraz czas na OBI . C Z W W B T W J W 8 M C R T O W S I N S Z I . (usunięte przez administratora)

Nickjaknick

Pracowałem w tym niefajnym miejscu kilka lat do 2021r. Co roku w okresie upałów dyrektor Gerh... Zapewniał pracowników że już za rok będzie albo klimatyzacja albo system chłodzenia. I co? Byłem ostatnio pierwszy raz od 2 lat i dalej gorąc na sklepie i 28 stopni. Zapomniałem dodać że dyrekcja i większość kierowników (tych po znajomości) mają w biurach klimatyzatory. Tak więc pracownikami się nie przejmują bo wiedzą że znajdą kolejnych (usunięte przez administratora) którzy będą na nich robić.

Co jaki czas w OBI można ubiegać się o podwyżkę?

Rower Błażeja

Tak obowiązków. W obi nie ma podwyżek to wyrównanie do najniższej krajowej.

Czy w OBI występują paczki/bony świąteczne?

czak

Nie ma czegoś takiego jak paczki świateczne są tylko pieniądze przelane na konto .

TwójHejter Nowy wpis
@czak

Panie @czak coś słabo Pan pracował w tym OBI - paczki dla pracowników (oprócz oczywiście tzw ''socjala na święta) SĄ CO ROKU. Mało tego można wybierać paczka vs karta zakupowa obi.

An Nowy wpis
@TwójHejter

Prawda

***** Czaka Nowy wpis
@TwójHejter

Czak to pi□deusz, co zjada g z własnej d

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu OBI?

Czak NORISS

Czy można liczyć w OBI na prywatną opiekę medyczną?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie OBI? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Baran

Jako młody pracownik może być praca ,pod warunkiem że nie zależy ci na pieniążkach.Ale starszych pracowników mają do (usunięte przez administratora) ,zarobki też słabiutkie,premie w formie obietnic i nic.A szefostwo ma gdzieś doświadczonych pracowników.Dba się o młodych żeby przypadkiem nie odeszli.Ogólnie nie polecam ,no chyba że lubisz tyrać na (usunięte przez administratora)

Nickjaknick

Co jaki czas w OBI można ubiegać się o podwyżkę?

Human

Nie. W OBI podwyżki, premie i inne rzeczy finansowe są mglistym marzeniem. To fikcja pracownicy są traktowani jak maszyny i robią za miskę ryżu.

@Human

Nie zgodzę się. Przez dwa lata pracy w obi podwyżkę dostawałem średnio co pół roku. Wszystko zależy od podejścia do pracy

Cycjan

Co za bzdura. Chyba ktoś kto dba o dobre imię firmy to napisał.

Patryk
@Human

Pracowałem w obi pół roku pracowałem tez w innych marketach budowlanych odradzam każdemu najgorsze zarobki w całej branży oraz najgorsze traktowanie przez pracowników kierownicy oraz dyrekcja nie są po to żeby zarządzać , podejmować decyzje , czy budować zespół tylko od obserwowania na każdym kroku co robią pracownicy i pilnowania aby przypadkiem ktoś nie spędził za dużo czasu w tolalecie jeśli ktoś szuka pracy w tej branży to każda inna firma będzie lepsza

dyzma

Nie gadaj takich głupot bo wprowadzasz ludzi w błąd.

Obisrobi
@dyzma

Gdzie tu niby błąd? Chyba któryś kierownik albo dyrektor próbuje ratować wizerunek tego żałosnego przybytku

Rower Błażeja

Tak obowiązków. W obi nie ma podwyżek to wyrównanie do najniższej krajowej.

Czy w OBI wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bóbr obi

Nie wypłacają jedyny raz kiedy dostajesz więcej pieniędzy to na święta łaskawcy dają zazwyczaj 400 brutto. Nie ma premii dla szarych pracowników bo targety tak są robione żeby ich nie osiągać. Kierownicy i dyrektorzy oczywiście mają inny system premiowy i te premie co miesiąc dostają. Generalnie jest to (usunięte przez administratora) i miejsce gdzie wykorzystuje się ludzi, nie polecam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie OBI? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Obisrobi

Prędzej dyrektorzy wezmą się za robotę w tym bałaganie niż pracownik dostanie nadgodziny za pieniądze. W tej firmie nic nie dają powyżej podstawy. Jeśli wyrobisz za dużo godzin odbierasz sobie potem, oczywiście o ile dopilnujesz :) generalnie jeśli nie chcesz popaść w depresję to radzę unikać tego miejsca

Nowy pracownik
@Obisrobi

Pracujesz nadal czy pracowałeś. Bo ja nadal pracuje i jest spoko. Nie ma nadgodzin. Przynajmniej nie miałem. Mogę zawsze dogadać się z kiero czy mogę wyjść wcześniej albo się zamienić i wszystko na papierze. Więc jak na tzw. Gębę. Mi zawsze mówią:pisać papier i wszystko wiem kiedy co i jak. Chyba jakieś stare dzieje kolega opowiada.

Robi
@Nowy pracownik

Krótko pracujesz kolego albo (usunięte przez administratora) kierownikowi że tak piszesz :) popracuj kilka lat zobaczysz jaka to (usunięte przez administratora) A najgorsze (usunięte przez administratora) awanse dostaja na dyrektorów innych marketów

Edyta

Witam. Chciałam podziękować panu Andrzejowi za profesjonalną pomoc przy zakupie klamek i zawiasów do drzwi. Gorąco polecam.

Mirosław

korekta jest: Dzień dobry. Wczoraj, będą w lubelskim OBI... powinno być: Dzień dobry. Wczoraj, będąc w lubelskim OBI...

Mirosław

Dzień dobry. Wczoraj, będą w lubelskim OBI przy ul.Zwycięskiej 6, mając na wózku siedem płotków 90x180 (2531622), zatrzymałem się w dziale farb z zamiarem nabycia czegoś, co płotki owe zabezpieczy przed wpływami atmosferycznymi i przedłuży ich istnienie na ogrodzeniu mojego domu. Zwróciłem się do brodatego pana na tym dziale z prośbą o poradę. Tak kompetentnej informacji i porady dawno nie doświadczałem. Zero zniecierpliwienia dyletantem, który przyszedł po puszeczkę farby, porównanie impregnatów z lakierobejcami pod wieloma kątami: łatwość użycia, wydajność, estetyczność, żywotność powłoki, jej skuteczność, technika malowania niepłaskich przecież i niegładkich powierzchni, przygotowanie surowego impregnowanego wstępnie drewna do położenia warstw końcowych, wnikniecie w krycie powłok i wynikające z tego zasugerowanie mi podwójnego malowania, zabezpieczenia wykonanych przeze mnie przy wieszaniu elementów otworów montażowych ze zwróceniem uwagi, że mogą być ogniskami procesów niszczących płotki, zwrócenie uwagi na gratisowy pędzel przy zakupie większej puszki... Jeśli dodam do tego ogromną kulturę PANA MARKA i jego elokwencję, będzie to opinia jeszcze pełniejsza. Mirosław z Lublina

KRYSTYNA

Jestem bardzo zadowolona z obsługi pana Pawła z działu ogrodowego. Chciałam zakupić beczkę na deszczówkę, jednak w sklepie przy ul. Chemicznej takiej jaką chciałam nie było. Pan Paweł po wielu telefonach znalazł poszukiwaną przeze mnie beczkę w innym mieście i złożył zamówienie od odbioru w sklepie przy ul, Chemicznej. Pan Paweł wykazał się dużym zaangażowaniem, przy czym był bardzo miły. Świetna obsługa.

W firmie zatrudniona byłam kilka lat temu przez agencję pracy na stanowisku kasjera. Praca wbrew pozorom ciężka fizycznie - wszystko co leżało w koszykach musiało być sprawdzone przez kasjera, ponieważ każdy klient jest (usunięte przez administratora) Wiązało się to z przerzucaniem kilkukilogramowych worków, lub jeszcze cięższych paczek z płytkami. Dodatkowo obowiązkiem kasjera była znajomość zawartości wszystkich pudełek, otwieranie ich i sprawdzanie, czy klient nie próbuje coś w nich przenieść. Nierzadko trwało to w nieskończoność, więc klienci irytowali się na długość kolejek i powolną obsługę. Nie ma się co dziwić. Ponieważ każdy kasjer również był (usunięte przez administratora) to wielokrotnie przypominano nam, że kontrolować nas będzie ochrona i jeśli klient coś wyniesie ze sklepu, to my za to odpowiadamy, bo pewnie jesteśmy z nim w zmowie. Wszechobecna paranoja firmy oraz kompleks boga kierowniczek (z którymi kontakt był najgorszą częścią każdej zmiany) pozwalają mi z czystym sercem stwierdzić, że była to najgorsza praca w moim życiu. Nie polecam.

Najgorsza praca w moim życiu. Ochrona specjalnie wsadzała do potężnych rzeczy drogie produkty i potem to było odejmowane z wypłaty. Nie raz było tak, że człowiek wychodził z pracy i nie zarobił nic. Chora polityka. Nie polecam.

Co

Że niby ochrona specjalnie wsadzała inne produkty? Bez przesady to już za duża ściema.

Nielubieoni

Sklep duży ,ale obsługa słaba czekałem. Na obsługe 20 minut i się zdenerwowałem

Weronika

fajna obsluga

grzesio240

Polecam

Elżbieta

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania pracownika działu drzewnego ( panele, drzwi itp.) OBI Lublin ul Zwycieska 6, pana Jarosława M. W ciągu ostatnich miesięcy wielokrotnie robiłam zakupy w tym dziale i byłam wspaniale obsłużona. Pracownik był zawsze gotowy do kontaktu i pomocy, kompetentny , świetnie przygotowany merytorycznie i bardzo kulturalny. Dzięki takim osobom robienie zakupów to przyjemność.

Ojciec dyrektor

Ta firma to porażka odradzam każdemu a (usunięte przez administratora) na zwycięskiej to powinien mieć nalot inspekcji pracy, zaś dyrektorzy powinni dostać po strzale na ryj.arturpatryczektycjan to (usunięte przez administratora) jakich mało, dodatkowo nieumiejętnie bajeruja młode dziewczyny które już nie wiedzą jak się w takiej sytuacji zachować

Klient
@Ojciec dyrektor

Chyba administratorowi ucieky imiona panów dyrektorów i nawoływanie do agresji fizycznej. DRAMAT!

Ojciec dyrektor
@Klient

Jakby cię prawie że (usunięte przez administratora) na oczach innych tez byś chcial/la żeby choć trochę się przestraszyli, co też miało miejsce z tego co się dowiedziałam najbardziej przestraszyli się inspekcji pracy. Sprawa końca jeszcze nie ma najgorsze jeszcze przed tymi (usunięte przez administratora). co do nawoływania do przemocy są pewne rzeczy za które jedyne co się należy to cios w mordę a im się nalezy jak mało komu

Norbi

Dobra firma i pracodawca pod warunkiem, że jest się dobrym pracownikiem!

Kutang
@Norbi

albo ma się kolegę kierownika :)

Patryk
@Norbi

Najgorsze standardy płacowe , i najgorsze standardy jeśli chodzi o miejsce pracy pracowałem tez w innych makerktach budowlanych i w obi wytrzymałem pare miesięcy dramat ! Jeśli czyta to ktoś kto planuje zacząć tam prace to radzę złożyć cw do konkurencji

Joanna
@Patryk

A można wiedzieć jakie są re standardy płacowe? Jakaś najniższa krajowa czy ile?

@Joanna

Niewiele więcej jak najniższa krajowa po jakimś czasie łaskawcy dają po 200 zł brutto. Jak ktoś chce złapać depresję i czuć się jak (usunięte przez administratora) to zapraszam do pracy w lubelskim obi zwłaszcza na zwycięskiej. No chyba że trafi się do świty dyrektorskiej i będzie się lizalo rowa to wtedy życie jak pączuś w maśle :)

Jarosław
@Cycjan

Nie ma premii żeby trochę podwyższyć tę wypłatę? Można chociaż dorobić w nadgodzinach za wyższą stawkę? Bo za najniższą krajową ciężko przeżyć raczej.

@Jarosław

W obi nie ma nadgodzin. Chyba że każą ci zostać to później sobie odbierzesz, oczywiście o ile sobie dopilnujesz :)

Adam Zgoda

No dramat, na takich portalach jakies 10 % osoby chcące sie czegos dowiedziec reszta to , biedaki, jednostki depresyjne z początkami wyzszosci maniakalnej i samozajebistości. Masakra, ludzie jak tacy jesteście zajebisci to po co tam siedzicie, nikt Was na siłę nie trzyma? Chyba, że za zasiedzenie kasę większą chcecie. To do PGR-u lub innej (usunięte przez administratora) Tak jak chodzę na zakupy to nikt nic nie wie, trzeba ciągnąć za język żeby się czegoś dowiedzieć, tak pokażą miejsce z towarem, że z GPS bym nie znalazł, dezinformacja jak u ruskich albo traktują człowieka jakbby wszystkie rozumy pozjadali, a w większości tak niestety nie jest. Ta praca polega chyba na doradzaniu klientowi a nie staniu w grupie kolegów i (usunięte przez administratora) głupot. Szanujcie innych jak chcecie być szanowani. Prosta zyciowa zasada. Pozdrawiam doradców z krwi i kości na szczęście jeszcze tam są a sierotom życiowym życzę dobrego lekarza lub udanych poszukiwań nowej pracy. Stały klient

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Lublin

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

OBI