Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Czy firma SMC Industrial Automation Sp.z o udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Macko

Czy ktos upadl na glowe?? Nic nie daja oprocz nerwow I stresu

@Macko

A ewentualnie cokolwiek z takich praktycznych rzeczy może?

@Grazyna
@Grażyna

Paliwo tylko dają :d ile kto chce :)

@@Grazyna

Dokladnie, jezdzisz ile chcesz hhhe

PNO_VW
@Jola

Mozna nawet tankowac w weekendy bo nikt tego nie sprawdza :)

Rafo

A co byly kierownik automotive teraz robi? Bezrobocie klepie?? , jego koleszka klugi nie radzi sobie.. Nerwowy lata.. Masakra

Szczęśliwy w swoim życiu
@Rafo

Co Cię cudze życie interesuje? jakim trzeba być frustratem żeby wypisywać bzdury i dopytywać na goworku co u kogo. Interesuje Cię to, to weź i zadzwoń a nie wypisujesz po internetach. Kiedys się ludzie nagrywali a teraz smarują gdzie popadnie bo sobie ze swoją agresja nie radza

Afro
@Szczęśliwy w swoim życiu

Wlos mu z głowy nie spadnie. To na 100%

Szczęśliwy w swoim życiu
@Afro

Cudze włosy Cię trapią? Swoich nie masz? Zajmijcie się ludzie życiem prywatnym jak Wam źle w zawodowym, ale przynajmniej swoim a nie cudzym

Friend
@Rafo

LK nie raz udowodnił swoją wartość i skuteczność działania ale widzę że Ty hejterze widząc to latasz nerwowy i z zazdrości ma cię rozerwać. Jeśli Ci się w SMC nie podoba zmień pracę i daj innym żyć.

I co, wystartowali?

Jakiej "mahiny"?

Macko

Wczasy przezyl e jesien go dopadnie

Tex na jesien bye bye

Czeka na swoją szanse.. Musi wywalić chudego z Łodzi. . Hhhe

Kali

Liczy na to ze powroci na stołek. Tyle wizytek wydrukowanych ma jeszcze,szkoda wyrzucic

Kali_ chcieć
@Macko

To nie będzie łatwe bo ten mocno trzyma kierownicę powierzonego mu superba, a jeszcze mocniej będzie trzymał ster zamówionej i wyczekiwanej toyody

Byku
@Kali

Może tak być.. Zobaczymy panowie Tyle się zmienia.. Nikt nie myslal iż nowi tylu wykoncza

Toyoda

Mają bekę i nie chcą się z nim spotykać ????

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

Pawel

Dokładnie, bronią się chłopaki jak mogą Luki nie da rady.. Dojechali i sprzedali jednego, drugiego i wykończą nam luki ego

Maxi
@Pawel

Już jednego nie ma Pożegnali zdrajcę... Jak nam szkoda... Z wyrazami współczucia koledzy z Mysłowic hhhe

@Maxi

Miał ksywke listonosz... Maile do Milera Może teraz będzie miał czas włosy zapuścić.. Heheh

@Byk

Hahha. Rafi go dojechał... Wiedziałem że mój kierownik ma siłę przebicia brawoooo Precz panie tabelka... Exel Dobra decyzja

Wawa
@Dzik

Widzę że wszyscy się cieszą... Ja też Tyle lat się użerać z takim zerem Cała centrala szczęśliwa

Prorok
@Wawa

Jeszcze wyżelowany zdegradowany bubek od drewna z poznania został do dojehania

@Prorok

Może będzie śpiewał hehe Dojadą go max 2 tyg... Filipek nie pozwoli żeby zelatyna mu się stawiała

Maćka nie ma?? Poważnie??? Proszę o potwierdzenie

@Dzik

No widzisz, ku dobremu idzie, jeszcze małego - małomiasteczkowego 'kierownika' się pozbędą i wreszcie będzie normalnie w tej firmie. Hehe

Nie ma.. Ale spokój Sprzedał kolegów... A teraz mu podziękowali hehe

@Next

To była słuszna ib jedyna decyzja... P

@Next

Podobno szuka pracy na targu.. Z jego umiejętności to np sprzedaż truskawek

Albo obi kasa...

Big

Jolka jak się czujesz?? Szukasz już czegoś??

Szuka. . Sama została Daje jej czas do wakacji i bye bye tj. Reszta

Statystyk

Zbliza sie juz 1000 czna opinia na goworku o SMC. Brawo ! Żadna inna hurtownia czesci nie ma nawet 5% takiej ilosci opini. Szacun. Dobra robota !

@Statystyk

Jak się źle dzieje... To pracownicy piszą Proste

Rafi

Piszą prawdę.... Japonia już wie By by eee peterkuuu

Magdalena
@Rafi

i co z tego ze wie ? co przez to sie stanie ?

Majk

A jak tam jego kobita.?? Też ja zwolnią??? Pozatym teraz chyba czas na jole???

Big

No ma sraczke... Potwierdzam Oj kto w tym miesiącu???

@Majk

A ta sexi z biura joli Pamiętam jak na jednej z imprez się tulili i latała za pawelkiem

@Statystyk

Good job Prawdę piszą bo nas, to boli co się dzieje Dwóch kolegów cwaniaków niszczy firmę...

jola
@Big

J to już od dawna musi sie bac Kto jest tą seksi z biura? chyba nie główne liczydełko

Maks
@Big

Jeszcze chwila i ich nie będzie ..

@Maks

Dokładnie Już swoich sprowadźi...

Ilona
@Big

Niby w jaki sposób firma jest niszczona ?

Wqr

Zajmij sie sobą, ok?

Przed wakacjami out....

Aleksandra

Nie rozumiem czemu tu o tym piszecie, zazdrościcie mu awansu czy co? :D Bo odnoszę takie wrażenie

McCornick
@Aleksandra

Było wielu kandytatów na to intratne stanowisko,wygrał najlepszy, co technologie drewna wyssał z mlekiem matki. Brawo ! I wielu sukcesów.

Slav

Ciasny Wiesiek? Przeciez on nie ma żadnych umiejętności i kompetencji a stanowisko dostał z przypadku...

Majk

Hmmm, jakie umiejętności?? Co roku ktoś od niego z zespołu odchodzi bo bajek nie może słuchać

ciasny wiesiek
@Majk

mój nick utrzymuje się tylko dlatego że mam kolegów kturzy wszystko dookoła mi opowiadają i wiem co i kiedy mam powiedzieć:) dzięki Sabi za wszystkie informacje spływające

@Slav

To ten co żeby prostuje.. Wagi 50kg..postura dziecka... C handlowcy się z niego smieja

Byk

Racja bro... A sławomir knuje przeciw Filipowi Nie ma efektów w swoim jednoosobowym dziale hehe A ten chudy marek Warszawy boi się zarządzać rynkiem.

Sosnowiec

Modelem nie może. Chyba w SMYKu, bo model to jednak z te min 175 cm wzrostu musi mieć ..

Bajk

Też go wy autu ja tj slavooo i lysego Filipek im. Zalatwi

Bajk

Taki chudy szczyl z proteza... Hahh Nikt go nie sluchalni nie słucha.... Taki pozorny kierownik

Luki

Pokaże mu..... Raz podskoczy i out. Będzie chodził przy nodze..

Big

Każdy wie jaki jest... Szuka roboty ostro... Wyników nie ma... Zarządzać nie ma kim... Wielki kierownik..

Rzyg
@Big

Chodzą sluchy ze juz sie powoli dopatrzyli ile kasy na "eventy z klietami" w czasie kierowania przepuscil. Strzelnice ,alko,wypady do knajp a efekty marne. I to wszystko wokolo Piły. Zupelny przypadek.

Majk

Posrany chodzi... Hehe Wyniki zero... Straty ogromne... Fura.. Kasa.. Benzyna.. Wynik zero. Miesiąc wróżę

Petr
@Majk

Jak mu pozwalano to się bawił jak. Cała firma Przynajmniej wyniki były.. A teraz klienci mają nas w (usunięte przez administratora).... Pomysłu brak na biznes Konkurarncja rządzi (usunięte przez administratora)

Alibabbaa

Też słyszałem.. Dasz radę bro... Już nas niewiele tu zostało że starej ekipy

Big

Typowa korporacja... Ludzie robią latami.. Przychodzi taki expert i zwalnia bez powodu Wazne ze ma BMW i dobra kasę

On ma dobrze.. B. Dobrze

Alibabbaa

Mądrze ktoś napisał.... Brawoooo Woził wilk razy kilka... Po wieźli wilka hehe Maćko... Nie martw się dostaniesz tysiaka na bezrobociu hhe

@Alibabbaa

Hahha, widzę że wszyscy chłopa lubili u szanowali Myślał że jest head.... Zbyt ważny chodził Mina mu zrzedła

@Big

A teraz pójdzie gdzie indziej bajki pisać

@Majk

Dokładnie,,, tyle lat się slizgal

Święty

Przyszło dwóch doświadczonych menadzerów z dużych swiatowych firm,i zamiast cieszyć się,że czegoś możecie się wreszcie o handlu - permanentny hejt na dyrekcje. Ja rozumiem,ze fajnie było do tej pory,kolesie,nepotyzm,walelinka i wspólna wóda. Awans zer na zasadzie " bo ja cie lubie stary" to teraz może się wyjscie z tej strefy komfortu niepodobać. Do roboty leserzy ! Uczyć się od najlepszych ! Bo od grzesiów nauczyliscie się tylko kombinowana i unikania pracy.

That's true!! Angel

Swietaaa kasia
@Święty

Haha on i jego młody przyjaciel handlowy Ciekawe co narobią hehe Narazie młody się chwali zarobkami i znajomością z dyr Tj. Klika kasa plus fura a wyniki w dol Zaraz wyśle info do JPN

@Swietaaa kasia

Oj ktoś się odważył napisać prawdę Brawoooo

Bosik
@Swietaaa kasia

Trzeba informować o braku kompetencji

Mik
@Bosik

Dlaczego u nas jest dwóch kierowników end user??, w całej Europie jest jedną osoba?? Czyżby sobie nie radzili?? Co to za redukcja z 4 etatów na dwa. Coś słabe rządy bossa

Miki

Zbyt dobra była jak dla bossa, czyści firmę dla swoich. Ale na niego też przyjdzie czas.

Zbychu
@Miki

Jego wywala na wiosnę, kto będzie płacił za spadki, nieudane reformy. A Angelo ma doświadczenie w wymianie kadry. Teraz czas na 2 cześć zarządu

Mik
@Zbychu

Ciekawe ile Peter wytrzyma? Kwiecień? Ile do tego czasu osób wymieni??

Bzyku
@Mik

Jeszcze kilka osób zmusi do odejścia , do tego ma największe kwalifikacje ggggeeehhe

@Święty

A coś się nauczył (usunięte przez administratora) Od nich... Spadki... Ect Ludzie się zwalniają lub ich zwalnia.. Co on wprowadził,,,?? Jeden przykład daj...?? Nie ma wyników... Zero totalne

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Byk

Nie aplikuj. Nie polecam tego pracodawcy

Natalia
@Byk

Czemu nie polecasz? Widzę że poniżej straszny chaos panuje w wypowiedziach, ciężko cokolwiek zrozumieć jak jest się spoza firmy a szukam opinii o firmach do których mąż chce posłać CV... Powiesz jakie są największe wady pracy tutaj?

@Natalia

Same wady, przyjdź to zobaczysz. Nie kompetentni zarządzający ect. Kliki w Warszawie Firma schodzi na psy

@Mig

Piszesz, że same wady, to raczej nie polecasz tu pracy? Bo widzę, że aktualnie pracujesz, więc chyba jednak nie może być aż tak źle?

Pawel

Prawda, po tylu latach stanowisko mu zlikwidowano... A co nie miał wiedzy żeby przesunąć na inne??robi czystki młody gówniarz

@Pawel

Ale z jakiego konkretnie powodu je zlikwidowano? Bo jakiś dobry argument to musiał być

Petr
@Grażyna

Nie było argumentu... Trzeba się pozbyć i tyle

Mig

A jak oceniacie dyr handlu??? Szczerze

Rafi

Dzięki licznym działania nowego zarządu sprzedaż.... Folingdown Może czas zmienić tych amatorów i dać managera który pracuje lata..

big
@Rafi

racja koledzy , trzeba pisac do jpn o nie kompetencji nowej władzy . ja juz dzis pisze bo szkoda czasu na ten układ dyr /prezes.

Kat
@Mig

Hahha luki super zarządza Tylko CRM się liczy, teraz zamiast sprzedaży piszemy pana Tadeusza. Tj handel 7 level. Brawo Ooooo

Bosik
@Kat

Podobno gruba blondi zwolnili ;) masakra a taka ważna chodziła po salonach warszawskich

Pawel

Sama tapeta.. Ggheee Masakra nie key Ale co zrobić.. Dobrze ze poszła w (usunięte przez administratora)

Zbyszko

Chciałabym poinformowac iż mój przełożony nie daje rady, wiecznie się zyzywa na wszystkich, wiem ze teraz połowę południa Polski ale niech panuje nad słowami i emocjami.

Życzliwy
@Zbyszko

Zgadzam się i wiem coś o tym. Nerwy czasami "wąskiemu Cześkowi" puszczają.

?
@Życzliwy

a nie chodziło czasem o ciasnego Wiesława? :)

Życzliwy
@?

Zwał, jak zwał. Wiadomo o kogo chodzi ;-) Pewnie zależy od regionu jak go nazywają, ale obserwacje są takie same.

Dj
@Życzliwy

Oj puszczają. Mistrz mobbing Zobaczymy co to będzie, a piotr nie reaguje bo taki sam jest

Observatore
@Życzliwy

Kolego mylisz pojęcia. wąski to był kot-let, a czesio to był grzesio. Obaj dawno wypadli z tego dyliżansu... hehe

Włodziu
@Observatore

Wysiedli z dyliżansu bo widzieli że nowy woźnica na swoje chabety stawia...

Mike
@Włodziu

Wybrał tempote i ma teraz spadki

@Mike

Ej a o tym mobbingu to prawda czy się śmieją? No bo jak jest ostro to chyba wypadałoby to zgłosić?

hehe

Jest dobrze, o co chodzi, wszyscy chcieli 'dobrej zmiany' no to jest 'nowy ład'. Jak się komuś robić nie chce to zawsze będzie narzekał.

@hehe

Nikt nie narzeka na smc, tylko na zarząd Jaka jest strategia?? Bo ja nie wiem

Majk

To prawda, a teraz fachowców po zwalniał. Wziol swojego,, ucznia handlowego.. I robią experymenty. Wtedy były czasy smc i biznes rósł.. SC teraz festo się śmieje

Majk

Ale ludzie mają dość obecnej ekipy....

Biznes

Święte słowa! Tu trzeba mieć pomysł na biznes, strachem się nic nie wskura. Widzimy co się dzieje od środka to głowa boli naprawdę. Smc potrzebuje dyr wizjonera a nie kolegów do rozdawania stanowisk

@Biznes

Jednym słowem!! Smc potrzebuje nowego przywódcy!!! Pomocy JP, Angelo wake up!!! Wiemy że czytasz bo. Masz swoich szpiegów tu i od lat pytasz co się dzieje w smc!! Dzieje się bardzo źle!!!

Brygada R.R.
@Byk

Tak, W mojej ocenie prezesem w firmie powienin być ktoś kto pracuje dłuuuugie lata, zna produkty, klientów, problemy, pracowników, historię, zależności, kto był na początku pracownikiem, potem kierownikiem, ten powienien być dyrektorem lub prezesem.

zapytujacy
@Brygada R.R.

z calym szaacunkiem, ale w mojej ocenie prezesem powinien byc ktos, kto dobrze pelni funkcje reprezentatywne, umie analitycznie myslec, empatyczny, sprawiedliwy, posadajacy charyzme. zgodze sie, ze warto znac sciezke w firmie od podstawowego szaraka, po gruba szyche, bo to daje swoista znajomosc czegos jak wlasna kieszen, ale czy jest to wymagane to nie wiem. natomiast ktos kto zna sie na produktach powinien byc PM, kto zna sie na relacji z klientem powinien byc PR, kto zna klientow CUS, zaleznosci sa bo sobie je sami budujemy :)))))))). autonomia to podstawa podstaw jak matematyka, tyle ze w innej dziedzinie. wypowiedz nie ma na celu oceny obecnego prezesa, czy porownania starych do nowego lub na odwrot.

Dj

Zła stronę?? Przestaje się liczyć na rynku polskim, festol zgrania wszytsko z rynku. A my tylko jedzimy i wypalamy paliwo. A dyrekcja co robi?? Jakieś pomysły??? Nowe tabelki... Masakra

Misiek
@Dj

A tam że wypalamy niby, dostaliśmy nowe fury (należały nam się) to musimy je podocierać. Auto musi jeździć, nie może stać bo się niszczy.

@Misiek

Ja jeżdżę w koło Wawy hehe Walić to

@Majk

A co tam konkretnie napisane było, pamiętasz? Bo ocenzurowali niestety

Mig

Szef że Śląska, pokazuje swoje pazurki

Majk

O kolejna dobra zmiana... Po tylu latach chłopa w dół. . No. Ma nowego szefa hhhe Racja że marek śpi w robicie, każdy wie ale po cob taki pstryczek w nos... I jeszcze gratulacje mu składają... Tragedia, Polski Sejm a smc nic się nie różni. Cyrk i brak leadera z pomysłem

Biznes
@Majk

Mi też się śmiać chce, siedze i obserwuje co się dzieje to głowa boli. Nie od problemów w pracy bo zawsze są ale od głupoty

Ello

Cześć. Gdzie sie podziali wszyscy kierownicy regionalni tudzież Branch Menażdzerowie SMC ? Jest jakaś rekonstrukcja struktur? Jak to teraz wygląda?

Jake

God, do not let this happen.

R/G

Your idea is ok, (usunięte przez administratora)is very involved,but my personal favorite for this position is (usunięte przez administratora)from Poznan branch. Young,dynamic,well educated manager with excellent english knowledge.An excellent candidate for the sales director.

RP

(usunięte przez administratora)to szczery,uczciwy i pomocny człowiek. Takie wpisy go krzywdzą, bo zwracaja uwagę panujących na ew. konkurencje.

@R/G

Kariera Nikodema Dyzmy live

Amazed

What we witness here is the world's first case of a manager election by employees in a free voting :)))

hehe

Pamiętacie tą akcję ??? Pozdrowienia i dużo sukcesów dla Wszystkich w 2022 roku.

Sae

A ja się dziwie czemu dyrektorem sprzedazy nie został Bed. Człowiek od tylu lat firmie,rok w rok rekordowe wyniki sprzedaży.mentor i doskonale zarzadzający i delegujący zadania swojemu oddziałowi. Perfekcyjny angielski,prezencja,młodość i dynamiczny w działaniu. Lubiany przez kolegów,uczcywy i lojalny. Czemu nie Slavo ?????

INNY SAE
@Sae

SLAV i RAF obaj chcieli ale o zwalniający się tron walczyli jeszcze dwaj INNI, jeden z centrali drugi z południa.

@Sae

Też nie wiemy... Czym teraz słabo się zajmuje Woodem... Żenada. A ten szczupły z Warszawy przejął rejon sława.. Masakra Co się dzieje...

Blaa

Może tak być ;)

Oli

Chyba tak, chodzi jakiś dziwny się zrobił. Chce być dyr a nie kierownik najwyższej rangi Awansuje chłopak

Wice

Chłopak pogubił się w tym co robi i co mówi. Panie dyrektorze uważał bym na tego pana, gdyż jego ambicje są wyższe... A jego motto Po trupach do celu...

Byku
@Wice

Juz się nie mogę doczekać aż spotkam mojego wybitnego szefa hhhe, mam nadzieję że kiedyś zostanie dyr Wazelina i łysina hhhe

@Byku

To też mój szef hhhe Zostawił nas , problemy i poszedł wyżej

Bykkk
@Dzik

A co miał zrobić, ambicje ma wysokie, nadaje do At i jest bezpieczny. Nic nie robi kasę bierze, żyć nie umierać..

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa