Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Panie Zygmuncie czekamy na 13stki. Obiecał Pan przecież.

realista janek

Widać zygmunt ma słąbą pamięć ;) hahahah ale rybacki festyn miałeś! Do tego nowy program jest nie nażarty i pochłania kupę kasy!! Wasze 13stki idą na poprawienia waszych błędów w programie. Ale oczywiście żaden z wysokich się nie przyzna do błędnego zakupu programu.

Człowiek

Jedyny problem jaki jest w firmie Żarna to taki że ludzie tam maja za lekko. Mają za dużo czasu wolnego podczas 8 godzin pracy. Tak naprawdę to może procuje efektywnie 5 godz. Pozostałe 3 godziny gadają jak im jest źle i inne tego typu pierdoły. Tylko w tej firmie widziałem mobbing miedzy współpracownikami. To właśnie pracownicy niższego szczebla zachowują się najgorzej w tej firmie a nie zarządzający. Czemu w ogóle narzekacie w innych firmach nie mielibyście nawet 5 minut na gadanie o pierdołach a w Żarnie zwyczajnie jest za dużo pracowników stosunku do wykonywanej pracy - kierownictwo może tu trzeba zrobić porządek.

Garfild
@Człowiek

Co ty chłopie za głupoty piszesz weź

Big
@Człowiek

Rozumiem ze masz na mysli pracownikow z Ukrainy. Ci to dopiero dofinansuja firme. Przykaz nadgodzin bez sensownego powodu. Normalnie powiem to jak ktos z gory do mnie kiedys, "scyzoryk sie w kieszeni otwiera". 15 letni pracownik nie ma jak 2 Maja odrobic, bo obcokrajowiec godziny musi robic...

Cudny
@Człowiek

W innych firmach ludzie nie mają nawet 5 minut ,a Ty masz czas na pisanie takich głupot siedząc na kiblu w pracy.Mistrz xd

Jot123
@Cudny

W innych firmach jest fundusz socjalny, bony na Święta i co najważniejsze jasne i przejrzyste wyliczenie wypłaty na L4. Nie ma też tylu bezsensownie zarządzających i przestawiających regały raz bardziej w prawo, innym razem w lewo, do tyłu lub do przodu. Ukraińcy no cóż. Skoro zarobią nie napracując się to brawa dla nich. Czerwona kartka dla tzw. góry, która nie chce widzieć nieróbstwa przybyszów znad wschodu.

Typowy Janusz
@Człowiek

Zbysiu, weź Marsa bo głodny nie jesteś Sobą. To nie hurtownia z butami, tu trzeba coś umieć, żeby mieć szacunek u ludzi i żeby chcieli z Tobą współpracować, a Ty póki co miotasz się sprzatajac regały i robiąc...no właśnie...co Tu w ogóle robisz?

Super firma, super ludzie, polecam każdemu.

dd
@Anonim

u końcu cos pozytywnego ;) ale czy prawdziwego?

Słaby siłacz.

Wszystko w ZHU jakoś tak na "SIŁĘ"... Czas sie pożegnać!

zwinny

hehe zwolniłem się z tego miejsca już dawno temu, ale czasami wchodzę na to forum poprawić sobie humor wylewem płaczu przegrywów którzy od 10 lat w kółko płaczą jak to im źle i niedobrze a mimo to nadal dorabiają ludzi którzy mają ich za nic, na święta grzecznie rączkę podadzą, główkę spuszczą i zaraz na forum obsmarowywać ludzi że szef taki i owaki.. Oj chłopaki.. nie dziwię się że w waszym życiu nic się nie zmienia :) .. jeszcze jedno. Kierownika na CNC zmienili że już żaden odważny nie wylewa na niego pomyj na forum ? :):)

On
@zwinny

Marna prowokacja...idź być pajacem gdzie indziej ...

Do palaczy z Lakierni teraz zmieniliście miejsce palenia papierosów i chodźcie na bębniare (usunięte przez administratora) Pucha (Marcin ) dawaj na wbite bębniara otwarta . Chodzisz tam codziennie o 12 a dzisiaj byłeś bo Cię nie widziałem?

Ambasador ZHU

Piją by zapomnieć. Hehe

Ambasador

Przestańcie! Firma utrzymuje nasze rodziny!

Pan pan
@Ambasador

To Mazury cud natury kasa się nie liczy... Jedna klika brak konkurencji i zawsze beda zarobki jak dla czarnych...

Nie idź w stronę światła

Hehe nikt po was nie zapłacze i zawsze znajdą się tańsze osoby do pracy, albo studenci i firma dalej będzie działać. Proponuje strajk głodowy... A co

Cudny

Marek przestań już gwiazdorzyć

@Cudny

Sam jesteś marek jestem pracownikiem który robi swoje, a nie jęczy jak panienka na forum. Masz problem idź do szefa, co nie masz jaj?

szerlok
@Nie idź w stronę światła

Znam cię. siedzisz ciągle z teflonem i non stop udajesz zapracowanego. Na ciebie też przyjdzie czas.

Jaaaa

Widzę, że formu wygląda coraz nowocześniej. Powinna jeszcze pojawić się opcja "Zgłoś do PIP"

Hallah

I jak Wasz ten strajk ? Hehe chyba nie przyniósł jakichkolwiek skutków. Są 2 opcje albo za słabo się staracie albo jesteście niespełna rozumu, że jeszcze w tym ***** zakładzie pracy pracujecie.

Czekają na 13stki i obiecany socjal..jakis fitprofit coś

Hehe
@Hallah

Srajk i tak by nie wypalił. Ludzie potrzebują pieniędzy, a tutaj żeby zarobić jakieś normalne pieniądze to trzeba robić masę nadgodzin. A z resztą szkoda gadać.

Niewolmictwo
@Hehe

Sami do tego doprowadziliscie. Przyzwyczailiście szefa do niskiej podstawy i robienia masy nadgodzin. Przez co teraz przy rezygnacji z nadgodzin całe (usunięte przez administratora) wypłaty otrzymacie. Sami sobie zalozyliscie te kajdany!! Socjalu, L4 i innych profitów poza płacowych też nie będziecie.

@Hallah

To bardzo dobry pracodawca wam się robić nie chce, jak tak źle to na szparagi do Niemiec . Tam będziecie pracować jak małe samochodziki. Czy ktoś was na siłę trzyma ????

@Człowiek prezydenta

Ja już dostałem, jest ok

@Niewolmictwo

Chyba ty ja tam mam się dobrze i kase zarabiam a nie narzekam jak kobieta w ciąży

Antyparobek
@Nie idź w stronę światła

Uuuuuu..Janusz biznesu widzę...kasę zarabia.....uuuuuu grubo to ile wyciagasz za normę...3200? Po odliczeniu opłat i życia ile zostaje?...500? To zanzibar rok w rok co?...a nie przecież nie masz na to czasu bo nadgodziny musisz robić żeby do 5000 się zbliżyć.....wtedy to biznesmen że pewnie już na passata b6 stac? Szacun naprawdę, mało takich co tak kasę robią.

@Antyparobek

Hmm widzę, że ci ciężko przykro mi z tego powodu, ale czas na wpis masz to chyba nie jest tak źle. Mamy wolny kraj więc co cię trzyma w tej firmie skoro masz tak źle i jesteś umęczony. Nie rozumiem takich ludzi....

Forum żenady hehe

Janusz biznesu

Podsumowując wasze wypowiedzi, przyszło mi do głowy porownanie biednego i bogatego. http://kwajk.pl/wpis,22439,roznica-miedzy-biednymi-i-bogatymi.html

Molek

Przesadzacie z narzekaniem. To , że firma oczekuje pracy w nadgodzinach to dlatego, że brakuje ludzi i każdy to wie.

Domestos
@Molek

Dziwisz się, że brakuję ludzi ?? Na start 10zł na ręke dla fachowca ? to są jawne(usunięte przez administratora) kpiny brak socialu brak atmosfery przygłupy na górze za l4 brak premii i jeszcze trzeba oddać kase firmie ... Firma upada na oczach, już z tego powodu nawet nie jest mi przykro

Yeah
@Domestos

Jakbyś miał na utrzymaniu tylu znajomków tzw. "Specjalistów od spraw zbędnych" też byś oszczędzał na fachowcach. Zapomniała góra, że to zakład produkcyjny, a nie biuro excelowe.

Domestos
@Yeah

Faktycznie w Dubaju jest masa niepotrzebnych stanowisk, ludzie niewiadomo od czego. Nygusy i inne stwory. Pozbyć się 30 osób z biorowca, nikt by nie zauważył ich nieobecnośći a szef pewnie miałby dodatkowo 100tys miesięcznie. Smutne, ale to naszczęście nie moje pieniadze

Dubajczyk
@Domestos

Przede wszystkim bym się pozbył nygusów z produkcji którzy wychodzą z założenia czy się stoi czy się leży 20 pln/h się należy. A trochę takich osób jest. Potem połowa zarządu do zwolnienia i powrót do rejestru. Tak naprawdę to widać, że górze zależy na skłóceniu ludzi i tyle w temacie!

Produkcja
@Dubajczyk

Jak byś się pozbył tych nygusow z produkcji to i ciebie też by nie było. Niezapominaj że bez produkcji nie było by dubaju

@Produkcja

Nygusy sa zbedni uwierz mi. Cala firma sie bez nich obejdzie. I koszty będą mniejsze dla firmy. Nieroby naprawdę sa zbedni.

Andrzej Wajda
@Dubajczyk

jedyni zbedni ludzie sa w biurowcu. Niedosc, ze wykonują nikomu nie potrzebna prace to w dodatku ich kompetencje pozostawiają wiele do zyczenia. Non stop bledne rysunki, technologia, nie zamówiony material, wystawianie wszystkiego na jeden termin. Zbieranina ludzi z posredniaka

dd
@Andrzej Wajda

Nie zapominaj o tym że wszyscy są tytułowani jako specjaliści ! Większość z nich to byli kierownicy. Nie było co z nimi zrobić to im fikcyjne stanowiska porobili...

Spawacz

Dziendobry Panowie i Panie ZHUŻ tak siedzę i patrzę na slusarnie (łącznik) na tych młodych leni którzy nic nie robią przez cały dzień tylko siedzą patrzą w telefon i palą e-papierosy. Czemu tam jeszcze niema kamer na innych działach jest ich po 5 szt albo więcej a na łączniku żadnej. Przychodzą na nadgodziny i co robią? Nic nie robią zasłaniają roleta blachami i siedzą 2,3h.Juz dwóch leni się zwolnił został jeszcze Poniek Leń śmierdzący on nic nie robi przychodzi na którą chce i wychodzi o której mu się podoba.Zamontójcie tam kamery i na srutwnicy tam też stoją i gadają. (usunięte przez administratora). Zamontujcie tam kamery bo już patrzeć nie można na tych leni.

Kolega Spawacza
@Spawacz

Spawaczu (usunięte przez administratora) z tego co mi wiadomo, serwis gowork.pl służy do dzielenia się informacjami na temat pracy w wyżej wymienionym ZHU(zarobki, atmosfera, ludzie, pracodawca), a nie do oceniania pracowników czy ich pracy. Jeżeli znajdujesz czas na pisanie tego typu informacji (w godzinach pracy (czas dodania 9:12)), na tego typu serwisach, to odnoszę wrażenie że sam nic nie robisz i jesteś cytuję: "Leń śmierdzący", a na dodatek zwykły tchórz, bo o ile się nie mylę to tego typu sprawy powinno zgłaszać się dla brygadzisty, czy też kierownika danego działu, a nie anonimowo "smarować " na forum. Pozdrawiam Kolega Spawacza.

Zarniak
@Spawacz

Ty konfituro spawasz to spawaj a nie zgladasz robotę innym.. ????

Ge
@Spawacz

Dokładnie !! Baranie spawaj tam lepiej bo Majster ci do (usunięte przez administratora) nakopie ;-)

Łami strajk

Strajk!????

Brawo

Brawo koledzy z działu ślusarnia. Nie ma podwyżek nie ma nadgodzin. Inne działy powinny brać z nich przykład a nie przychodzić w sobotę bo kierownik każe. Jeżeli wszyscy przestaniemy robić nadgodziny i firma będzie miala opóźnienia to może Pan M.B przejrzy na oczy a nie jest wpatrzony ciągle w program który nadal nie działa i działać nie będzie.

Do Brawo
@Brawo

Chciałbym zauważyć, że część ludzi SIEDZI nadgodzinach bo "kocha" swoją pracę. Co do programu to porażka na całej linii. Po co ludziom szkolenie z excela jeśli podobno działa cudowny program? Uwsteczniamy się bo wracamy do tabelek w excelu.

Do Brawo

Amino
@Brawo

Myszlisz, że Pana liściastego to ruszy ? Ma ważniejsze zeczy na glowie. Podobno pracuje nad nowym projektem "regał v02"

Jedi
@Brawo

Więcej ludzi jest wpatrzonych w ten cudaczny program, nie tylko pradawny wladca drzew, który jak nie wie to i tak wie, ale również strażnik Teksasu ktory wdrazal ten wybitny wynalazek wgrywany na dyskietkach za 5 milionów oraz na czołówce jest ich mistrz yoda ktory wszędzie był i wszędzie ma kolegów tylko ostatnie 15 lat spedzil w zakładzie gdzie jedynym rozwojem był wrzask szefa - piekne perspektywy widzę w ZHU!

jasam
@Brawo

To jakiś włoski strajk jest? A pytanie brzmi jaką stawkę byście chcieli? Co tam znów z tymi regałami się dzieje? Kolejne koszty dla firmy za które my pracownicy musimy płacić :( w biurach liczą każdą złotówkę a na prodkcji hulaj dusza

Reka sprawiedliwości was dosie
@jasam

Wloski strajk? Raczej polski wyzysk..gdzie polak polaka wykorzystuje.. Ludzie po prostu chcą godnie zarabiac za swoja prace, miec szanse rozwoju, byc docenionym,pochwalonym i korzystac z ewentualnego socjalu... A nie slyszec ciagle ze wszystko ich wina, ze nic nie umieja, ze musza sobie zasluzyc..pytam na co? Na niezabieranie pieniędzy za l4? Trzeba pamiętać ze to TE WLASNIE osoby ktore "nic" nie umieja i sa darmozjadami rozwijali firmę ponad 20 lat... a nie mole ksiazkowe ze swoimi exelami..

Reka sprawiedliwości
@jasam

Pracownik pracujący 10 lat.

Ostatni dzień stycznia i brak podwyżek.Czas szukać nowej pracy.

Robol
@Pracownik pracujący 10 lat.

I Myślisz że kogoś to ruszy? Zarząd, Anita czy Szef w poważaniu mają ludzi i ich problemy z podwyżkami. Im się kasa zgadza. Nikogo nie interesuje to, że Pan spod znaku drzewa 4 raz przestawia regały....że 4 raz firma ponosi koszty bo on jest debilem i ma pojęcie o tym co robi, bo rozumiem, że po tym przebudowaniu montażu piniondz popłynie strumieniem? Czyje pieniądze On wydaje? Szefa? Nie, on wydaje Nasze podwyżki, obiecane 13 itd... Dlatego póki ludzie się nie powiedzą dość....będą dalej mieć ich w poważaniu, a wystarczy przestać robić nadgodziny i zacząć pracowac zgodnie z systemem i wtedy firma stanie w kilka dni bo póki co to tylko dzieki temu, że ludzie przepychaja robotę to jakoś to idzie....no ale wszystko to wina ludzi, brak klientów, wydłużony czas wykonywania detali itp itd...... wszystko wina ludzi.

He ha
@Pracownik pracujący 10 lat.

Nawet jeśli dostałbyś 100 zł brutto to ciężko to nazwać podwyżką. To kpina.

jacek placek
@He ha

Podwyżki może będą w marcu...hahaah Zygmunt rządził to i dwa razy w roku były podwyżki...na teraz lipa

jacek placek
@He ha

@jacek placek

W marcu 2020 razem z 13stkami czy w 2050 razem z socjalem, bo wtedy wreszcie może fantastyczne trio dorosnie do zarzadzania czymkolwiek

Hhaha

Wizyty u psychologa nie pomogły panu kierownikowi K W ?

Hahha
@Hhaha

Chodzi o Pana Waldemara K?

Kocham ŻARNE!

Jak się nie podoba to się zwolnijcie a nie płaczecie na forum jak dwuletnie dzieci. Ktoś was zmusza do pracy w żarnie? Ja uwielbiam tutaj pracować i nie wyobrażam sobie pracy w innej firmie.

Nozycoreki
@Kocham ŻARNE!

Hahahahahahshshahaha, nie wiem co brałeś ale odstaw

ludek
@Kocham ŻARNE!

Rzecz polega na tym, że firma wyobraża sobie pracę bez Ciebie. Także zbytnio się nie podniecaj... hehehe

@Kocham ŻARNE!

Panie Dyrektorze witamy na forum!

Brawo Ty
@Człowiek prezydenta

heheh mistrz ;)

@Kocham ŻARNE!

To masz pewnie pełne usta roboty pod biurkiem na codzień hahaha. A po godzinach(usunięte przez administratora)boli Pana.

Lewa reka

Tyle co na podwyżki na cnc hahaha

@Lewa reka

12 groszy... tylko nie płacz prosze... 12 groszy....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn