Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Jak o kasę chodzi, to według ogłoszenia płacą teraz 27,7 zł brutto pracownikowi logistyki wewnętrznej i dają umowę o pracę na okres próbny. Ile więc ten okres próbny wynosi i kiedy jest UoP na stałe? A w dodatku, jak z zachowaniami pracujących tu ludzi, zarówno współpracowników, jak i przełożonych?

Rafal Nowy wpis

Czy w tej firmie potrzebują spawaczy? Metoda mag. Jeśli tak to na jakie zarobki można liczyć? @Pracodawca

Dorota Nowy wpis

I co to w praktyce znaczy? Napisz, co się za tym kryje :) jeśli mam być szczera, to zależy mi po prostu na spokoju w pracy, tak to zrobić swoje i wyjść. Jest stres czy w porządku wszystko?

daro912

Ta firma to jakaś porażka. Dzwonią że towar gotowy jest do odebrania, później okazuje się, że towaru nie ma, albo trzeba czekać 3-4 godziny zanim go ogarną. Dział sprzedaży to jakieś nieporozumienie... Nie wiem skąd te dobre opinie o tej firmie, chyba pracownicy sami sobie je wystawiają gdy popijają kawę i się obijają...

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ogonek

po 12 latach widzę, że firma się zwija. Sporo ludzi odchodzi...

TypowyJanusz
@ogonek

Dziwisz się? Pracownik z 25letnim stażem zarabia 400pln wiecej od nowego. Ukrainiec zarabia wiecej od Polaka.....

ogonek
@TypowyJanusz

Ja się nie dziwię. Wręcz kibicuje wszystkim którzy odchodzą ;)

Izabela
@TypowyJanusz

Wiecie dlaczego tak jest że pracownik z Ukrainy zarabia więcej niż Polak? Przecież jak to samo doświadczenie itd. to dlaczego tak jest?

Sandman
@TypowyJanusz

Wszystko się zgadza . Wszędzie dostaniesz więcej na start o około 500 -1400 zł więcej.Pracownicy z stażem ponad 5lat i więcej oraz doświadczeniem zarabiają średnio 3,5 - 4,5 tyś na????️ zależy od stanowiska. Nowy pracownik dostaje 3,7 - 4 tys????️ i nic nie wie i nie umie. Starzy po nim tylko poprawiają. Średnia zarobków które oferują firmy na start w tej branży dla świerzaka to 4250 -5100na ????️.Tu podwyżek już nie będzie zostało to ogłoszone przez dyrekcję.Starzy jeszcze siedzą ale każdy pomału szuka . Dużo ludzi odchodzi doświadczeni pracownicy. Może chodzi oto żeby była plajta i wszystko będzie szło w kooperację. Kiedyś były nadgodziny i wtedy można było dorobić ale teraz nawet jak jest co robić wyganiają domu.Jak odpowiada komuś praca fizyczna ( mam na myśli produkcję ) za 3700 na start bez możliwości podwyżki i rozwóju z perspektywą zamknięcia się firmy to Żarna jest jak najbardziej dla niego.

@Sandman

A ci z 3700 czyli nowi są od razu na umowę o pracę? Czy najpierw zlecenie? I czemu nic nie umieją, nie ma szkolenia na początek? Jak myślisz, że w kryzysie to źle, to pomyśl o tych, co zarabiaja 2100 na rękę...

Barman
@ogonek

To prawda jestem barmanem na tym dancingu i widzę że praktycznie nie ma miesiąca żeby ktoś nie odszedł .Są to przeważnie pracownicy doświadczeni z długim stażem. Ale młodzi też po paru miesiącach jak dostają lepszą ofertę to uciekają i trzeba przyjmować nowych, uczyć ich "" i tak w kółko"" .

@Barman

A podwyżki inflacyjne lub inne będą od stycznia? Barmanie? ;)

Petent

Jestem zdruzgotany arogancją kobiety z księgowości, jakim cudem osoba tak bezczelna może pracować z ludźmi. Katastrofa

Też lekko zdziwiony

Ta lekko przy tuszy?

kazik

o której pani mowa?

do petent
@kazik

Nazwisko takie podobne do hymnu zapewne Taka wizytówka firmy

Julia

Skoro znacie te dziewczyny to może wiecie, jakie mają warunki pracy? W biurze Żarna, tak samo, jak na lakierni nie ma żadnego socjalu? Czekam na odpowiedź!

@Julia

Warunki pracy mają doskonałe. Gdybyś była koleżanką młodej szefowej była byś równie arogancka jak wspomniana wyżej pani. W innej firmie w normalnych relacjach szefowa-pracownik z tą swoją wyniosłocią wyleciałaby na zbity p..k. Niezależnie od działu nie ma, nie było i nie będzie socjalu.

Marisia do czarnej
@W temacie

Ta Polska sprzataczka ma dobrze . zatrudniona na 06 etatu zawsze premia . Srodkow czystości nie kupuje ! Przychodzi na 15 sta , popracuje 3 godziny , po plotkuje po donosi na innych i premie ma . zarabia na 06 etatu tyle co ten gospodarczy. I oczywiście szefowa jest na ty !

Ruda.
@Petent

Tu trzeba silnej ręki ze wschodu. Inaczej chłopstwo zrujnuje ten kraj. Chłopstwu rozum odbiera. To my robotnicy pracujemy i utrzymujemy Pracodawce a pracodawca do nas przez swoich drewniaków z deskami z płotów. Proszę napisać na drzwiach : Jestem bardzo arogancką kobietą nie wchodzić i nie dochodzić swoich praw.

Kicek
@Marisia do czarnej

Myślisz kobiety, na początku była mowa o innej, ty piszesz o innej. I dziwi mnie, że masz jej cokolwiek do zarzucenia. Żal Ci zada ściska?

Pomyłka z błędem
@Marisia do czarnej

Arogancka pracownica dubaju to dosyć młoda osoba wagi ciężkiej. Że też szefostwo nie potrafi ustawić tego dziewcza do pionu.

Uuu

Bo drugie oblicze, te fałszywe, jest zarezerwowane dla szefostwa. Oblicze pierwsze, prawdziwe i podłe jest dla szarzyzny z zhu. U Bujala wymiękła, tu się rzuca. Do czasu.

Opinia
@Petent

83 osoby przyznają rację pod tym komentarzem, a 8 osób nie, ciekawe kto ????

@Opinia

@on

A co to ma do rzeczy?

do Izabela
@Izabela

Ciekawość, czy zmieniła podejście czy pracę

@do Izabela

mnie to bardziej ciekawi dlaczego tę Panią za taką właśnie macie. a co z innymi pracownikami, są jakieś problemy? jak je tu w firmie się rozwiązuje?

@Wiktoria

A jak odbierać osobę, której aparycja jest przeciwieństwem uprzejmości?

@do Wiktorii

a nie wiem nie znam to nie oceniam, ale skoro cieszycie się, że nie ma to już inne problemy nie występują? Co wam się tutaj od nowego roku szykuje w razie czego, jakaś zmiana warunków pracy?

@Wiktoria

Kobieto, nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości. Teraz nikt nie wie co za zmiany nastąpią!

Klawisz i rodzina.

Klawisz powiedz co teraz robi bandi. Twoje rodzice i siostra i szwagier mają lepiej niż na krecie .

do klawisza
@Klawisz i rodzina.

Usuń komentarz, osoba o którą zapytałeś, nie żyje

Marek.
@do klawisza

Jest jednak sprawiedliwość.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Leksus

Na jakie stanowisko?

niedościgniony
@Leksus

przychodzisz z tekstem, że nic nie umiesz i dostajesz się na brygadziste działu... potem masz szkolenie z obsługi myszki i przesuwania chmurek i tabelki exela... :)

@niedościgniony

XD Czyli już wiem co od zawsze robiłam źle! Dzięki, teraz może w końcu ktoś mnie przyjmie do pracy gdziekolwiek. ;p A oprócz excelka z czego tu się jeszcze korzysta? ;)

Z expresu i wazeliny =D

@do Wiktorii

Czyli socjal w miarę jest skoro kawkę można sobie walnąć, dobrą chociaż tu mają? Ta druga kwestia to rozumiem, że zabawa w podlizywanie się czy źle interpretuję? ;)

jak nie ja to kto
@Wiktoria

Lizusów jest tu sporo więc w podlizywaniu się musisz być perfekcyjna żeby głęboko wejść komu trzeba. Socjal tak samo dobry jak kawa, którą serwują :)

Agata
@jak nie ja to kto

Perfekcyjna w lizusostwie czy w pracy, którą się wykonuje?

HB

Czy na cnc wieprz kw jeszcze kierownikuje

Presto
@HB

A jak, ma się dobrze ze swoimi paziami.

@Presto

a na lakierni gruby zięciunio?

Presto
@ciks

@ciks Nie podołał... Jeźdźi nowym dzikiem i ma to gdzieś ;)

@Presto

(usunięte przez administratora)od po paru lat uzdrawia zaopatrzenie. Lakiernia i współpraca z MB go przerosła.

@W temacie

jego coś przerosło? niemożliwe. a jak teraz w zaopatrzeniu,to jest w swoim żywiole :) niezły cyrk tam macie.

@Presto

ten gość już dawno miał wszystko gdzieś oprócz $$$

@ciks

Przyjaciółmi z MB nie zostali więc trzeba było zwijać żagiel. Kolesia wpuścił na minę, ale kumpel też nie ogarnął stanowiska kierownika to zięciunio wziął i przygarnął do siebie biedaka. Żywioł to kasa. Dużo kasy.

@W temacie

duża kasa(w sumie od teścia ale to w rodzinie haha),nowe samochody,nowe domy.a pracownikom ucinać,ucinać.odrażający człowiek z tego zięciunia

Zbychu

A pan MB ma przyjaciół?

na wylocie
@Zbychu

tak ma przyjaciela właściciela firmy. W każdej innym zakładzie by go zwolnili ze te jego wspaniałe pomysły

Wielokropek
@Zbychu

Ma. Fałszywi, ale są. Np. Słupek, Czopek, typ z grzywą usztywnianą na cukier.

janosik
@Zbychu

Tak ma dwóch, jeden to regał a drugi tabelka.

Jak dużo osób pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Rysiek

Dużo i nie duzo, ze 120 nygusów w Dubaju, i z 250 na produkcji, 350 - 400 , z roku na rok coraz mniej

@Rysiek

No to sporo jest przecież :D Dogadujecie się ze sobą dobrze? Jaka panuje atmosfera?

Uuu, widzę że masz bardzo złe zdanie o nich. Powiesz co się stało? Z chęcią poznam szczegóły.

Master

Obczaj inne wpisy też he

Wujek sam

Co sie dzieje .???

do klawisza

covid

Karol.

A mi sie podoba ta gąska szefowa. Taka nibynie winna.Ale chętnie bym z nią pobalowal.

Och karol
@Karol.

z taką mimozą chcesz balować?

M.

Czy nadal są tam mile widziane osoby z orzeczeniem o st. niepełnosprawności ? Jak jest naprawdę? Słyszałem że będą trzymać takie osoby nawet jeżeli one nie koniecznie nadają się do pracy.

znawce

Chyba tak.

M.
@znawce

To znaczy ? Bardzo mi zależy na konkretach mam orzeczenie i chciałbym się zatrudnić w tej firmie.

@M.

Idź do firmy i zapytaj. "Przemiłe" panie udzielą wyczerpujących informacji ????????

Klawisz.
@M.

Z bandim ich wykończymy. Ja jestem tu wieczny jak mówi. Moja familia jest tu wieczna jak mówią. A sobie przyjde na dyżur I pospie burki wypuszczę narobią bałaganu.

Armadix
@M.

Owszem trzymają. Ostatnio do logistyki jeden dołączył i tak jak piszesz czy się nadają czy nie, nie ma większego znaczenia.

Ona

Widziałam ogłoszenie na pakowacza, czy kobieta tam sobie poradzi? Warto w ogóle startować na te stanowisko?

Mpi
@Ona

Zawsze warto przyjść i spróbować

adobe

Podobno źle się dzieje u Żarny.Potwierdzi ktoś?Czyźby nowe rodzinne miotły nie ogarniały?

@adobe

To żadne miotły, to wątłe miotełki. Nie ogarniają zupełnie nic. Zięciunio najlepszy. Rządzą MB i MC plus ich wazeliniarze.

Patologia
@W temacie

Od 5 lat słyszę że nie ogarniają, a zakład jak się miał, tak się ma..

Do patologii
@Patologia

Chyba nie do końca. W akcie desperacji umieścili ogłoszenie o zatrudnieniu na fejsbukowej stronie GO. Komentarze pod artykułem całkiem interesujące.

Patologia1
@W temacie

Zięciunio to ma tam swoją bajkę,zakład nieważny.

Zięciunio
@Patologia1

Trzeba się umieć ustawić.

Praktykantom coś płacą?

do praktykanta

taaaa, wiaderko kurzu dostaniesz

Taki tam

Gawron gapa czy wrona jak zwali tak zwali, ile jeszcze ludzi przez ciebie się zwolni. Pamiętaj jak zostaniesz sam to zdejmiesz fartucha. Hahaha

Wujek sam

Pracy mniej a oddaje sie ribotę w koooerację i to dla pracownikòw zatrudnionych w tej samej firmie o co tu chodzi ktoświe

znawca
@Wujek sam

Taki mamy klimat. Udowodnią, że cześć ludzi jest zbędna skoro mogą to zrobić w kooperacji. No i kilkadziesiąt osób do zwolnienia przejście na firmę średnią do 250 osób. Po co trzymać 150 za duży koszt.

Zbychu

Nie ma pana

Mohames

Coraz gorzej a mówili że gorzej nie będzie

na wylocie
@Mohames

Kłamali !! Dlatego ja już jestem na wylocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn