Zakł-Hand-Usług,,żarna''

Olsztyn

Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna''

parocownik 2016-04-24 21:19:54
Aco jak w domu stara zrzedzi? Lepiej iść do roboty i dorobic pare gropszy. Poza tym lubie pierogi a zona nie umie takich roic. Kupuje w tesco paczke i je robie na przerwie.
BIG 2016-05-04 21:26:08
To, że się zdolność zwiększy to bzdura bo wiele banków bierze pod uwagę zarobki podstawowe a nie premię uznaniową, czyli 1200 złotych z umowy bądź mniej. Zależy kto ile ma. Jeżeli chodzi o nadgodziny to Zarząd sam sobie zaprzecza mówiąc raz, "że na pewno kasa będzie", a potem że "jest to zależne od przychodów firmy". Powiem tak, jak mieliby na pewno zapłacić to dlaczego nie co miesiąc? Jaki w tym problem? Przecież to godziny wypracowane przez pracowników. To nawet napiszę więcej, wbrew prawu. Premii mogą nie dać całej, ale nadgodziny muszą zapłacić. Niestety nie ma jak tego udowodnić, ponieważ nasze super umowy na to nie pozwalają.

P.S.
Pan planista chyba nie podołał zadaniu. Pamiętam jak dziś słowa, że wszystko da się zaplanować.
parocownik 2016-05-06 18:02:24
Zgadzam się z tobą w 100%. Grzecznie i na temat.

Planistą to już kierownik kontroli jakości...gość jest bardzo słaby karierę robi włażąc przełożonym w 4 litery. Jest tylko mocny w gębie i nic więcej.

PS.
Pani Anito proszę mieć głowę na karku i nie ufać bez granicznie Kaszpirowskiemu.
lubię kobiece stopy 2016-05-11 23:18:26
a tak ich mało w zakładzie :/
joakind 2016-05-13 17:21:48
daniel, uważaj! fortuna cię oszukuje
Damian 2016-05-24 21:46:49
A kto to jest fortuna ?
joakind 2016-05-30 16:59:33
Duże pieniądze, nie wiedziałeś?
Obserwator 2016-06-06 19:24:28
Hurrra wycieczka na targi !!!

Jak ktoś nie ma co robić to się wozi po targach...tylko jaki jest tego cel??
jędrek realista 2016-06-07 18:15:15
Obcięli dodatki za nadgodziny i myślą że ludzie będą tyrać...totalny brak motywacji do pracy.
Przez takie podejście zawalą projekty FP albo oponiarskie i im podziękują... Wtedy dopiero zrobi się gorąco.

Ps.
Jeszcze więcej biurokracji proponuję.
parocownik 2016-06-13 20:15:53
Patrzę i nie wierzę...oby to wszystko nie pier**neło...
Prapracownik 2016-06-18 20:41:31
Nie przesadzaj...
Relatywizacja 2016-06-22 09:05:34
Witam, czy ktoś orientuje się ile można zarobić w tej firmie? Jako początkujący technolog, kontroler jakości? Widzę, że stoi ogłoszenie o pracę na kontrolera. Tylko nie wiem czy składać?
Relatywizacja 2016-06-22 09:06:16
CV
Damian 2016-06-22 22:21:01
Około 3500-4500 netto.
Pracownik 2016-06-28 10:28:15
Ciekaw jestem ktory z chlopakow z kontroli tyle zarabia tam jest ciagla rotacja ciagle ktos odchodI. Atmosfera w pracy i kierownik ktory nie ma o niczym pojecia- planista:). Jak pamietam pracowalo kiedys 8 osob teraz 4 a pracy im nie ubylo lecz jest coraz wiecej i nic dziwnego ze odchodza
miiiim 2016-07-13 21:41:57
A może jakieś konkrety o zarobkach a nie farmazony?Czy taka nędza ,że unikacie tematu???
Kathanika 2016-07-19 17:52:42
Poszukują może kogoś do biura?
CNC 2016-08-02 22:20:01
Mam pytanie. Od 3 lat pracuje jako operator CNC. Z prywatnych powodow mam zamiar przeprowadzic się do Olsztyna i chciałbym zapytać czy jest możliwość zebym znalazł u was pracę i ewentualnie ile mógłbym dostać na początek?
Rynek Pracy 2016-08-19 17:25:05
Ogłaszam: "Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna" - KUŹNIĄ KADR miasta Olsztyn

Olsztyniak 2016-08-30 19:01:48
Startowałem na kontrolera jakości. Dzień po spotkaniu telefon z pytaniem jaki mam okres wypowiedzenia i info,że za dzień dwa dadzą znać czy dostanę tą pracę.I oczywiście cisza umówiliśmy się na maila a nie było nawet telefonu. Chyba szukają tanich młodych bezrobotnych jeleni albo absolwentów do przyuczenia a ja za grosze pracy nie zmienię .Kiedyś miałem bardzo dobrą opinię o tej firmie ,sporo drobiazgów dawałem do palenia na laser ale teraz to się zmieniło.Ale jak ktoś ma za dużo czasu zawsze może go zmarnować na rozmowę .Pozdrawiam.
Olsztyniak. 2016-09-08 16:45:07
Przepraszam,odpisali prawie po miesiącu ,że odpadłem ale już nie udało mi się dowiedzieć dlaczego :-).Pewnie 2700 netto to za dużo ale zawsze znajdzie się jeleń który pójdzie pracować za 2/3 tego.....
Olsztyniak. 2016-09-08 16:46:22
Olsztyniak 2016-09-14 18:29:02
Faktycznie, wielką łachę mi zrobili, że wielki Pan kierownik zadzwonił. Pewnie przeczytał wpis i przypomniał sobie, ze ludzie czekają. Ale co jak co, cieszę się ze mnie nie wzięli. Tylko czychają, żeby uszczknąć choć trochę z wynagrodzenia pracownika. Urzniesz sobie łapę w pracy, powiedzą że sam tego chciałeś i żyj za najniższą krajową. Tylko czekać aż inspekcja dobierze im się do zadów.
A szkoda, jak już wspomniałem, szanowalem tą firmę.
Biedni ledwo wiążą koniec z końcem, a bogaci robią się coraz bardziej bogaci. Ale sami nic nie znaczą na tym świecie.
Kpina!
jędrek realista 2016-09-17 15:06:56
Dziwny wpis piszesz ze aplikujesz na stanowisko, a w rzeczywistości ten wpis brzmi jakbyś tam pracował??? Jak odejdziemy od tego dennego xpetisa i ogolnie od erpa to zyskamy....
Olsztyniak. 2016-09-19 16:48:34
Kilka osób pracujących tam znam. Oni chyba boją się głośno mówić o problemach.
jędrek realista 2016-09-26 18:42:21
Nie ma większych problemów. Są typowe problemiki z jakimi boryka się typowa firma. Najbliższy czas pokarze jak to wszystko wyjedzie... dość już mam robienia na darmozjadów z dziwnymi pomysłami...
Olsztyniak. 2016-10-01 08:20:29
Brakuje zaangażowania szefa, to gość z klasą. Można z nim o wszystkim porozmawiać. Córka ma inne podejście. Jest do niej większa bariera. Ludzie nie mają z nią tkiego kontaktu by móc mówić o problemach. za szybko pojawia sie krzyk i zlosc. Szef to jednak szef
jędrek realista 2016-10-03 17:52:39
100% racji. Szkoda że szef odpuścił. Ale może on już chce odpocząć?
Może za późno zaczął wdrażać dzieci w prowadzenie firmy?

Z drugiej strony podejrzewam, że za większością decyzji córki stoi pewien Pan M.

ps.
Ostatnich posunięć i decyzji zupełnie nie rozumiem...normalnie dziwny jest ten świat...
assan 2016-10-06 16:42:32
o co chodzi z tą kuźnia kadr?
r 2016-10-08 19:44:39
ale przecież w sumie to nie wiadomo tak na prawdę kiedy znowu coś nowego się tutaj pojawi prawda ??
pracownik dzial obok 2016-10-27 11:35:00
CNC chcą żeby szybciej robić gonić robotę H@H@, pikanie na maszynę WŁ by przyspieszyć wymianę masakra , stawki nowym dają co pojęcia o pracy nie maja psuja detale a K.w tylko broni ich by zje.. nie dostać, a starych pracownikach to zapominają i wyje.... maja tylko obiecują a potem się dziwią czemu ludzie nie robią , tłumacza ze na Olsztynie stawki do dużo HAHA widać ze nie wiedza co się dzieje na olsztyńskim rynku pracy .1 człowiek odszedł zamiast dać mu pieniądze to do tego doszło ze nawet pieniedzy nie chciał bo wiedział co się tu dzieje i poszedł .Zobaczymy na nowy rok ile ludzi się zwolni już plotki chodzą ze będę się zwalniać grupowo.MASAKRA, Chcą przyspieszyc a cnc tak i tak maja to w du.. , nie ma pieniedzy nie ma pracy , i słusznie piona dla was .K.W straszy jak premie mi zabiorą to ja wam HAHAH
cnc 2016-10-27 16:38:28
masz rację
premia? porazka 2016-10-27 22:07:33
to co dzieje się na cnc to nic
ostatni brak ogrzewania był strzałem w dyche! rozłozyło mnie doszczętnie, ale na L4 przeciez isc nie moge, bo premii nie dostane, a czy to ze zimno bylo to moja wina?! dlaczego mam brac urlop przez chorobe? na hali ciągle drzwi otwarte, wieje, brak ogrzewania i człwiek załatwiony. a urop juz sie skonczyl i jak tu kredyt we frankach splacac?
kier 2016-10-28 10:05:27
afera wiaderkowa jest najlepsza haahah
do kier 2016-10-29 12:52:29
wyjaśnij o co chodzi
Ide do przodu swoja droga 2016-11-02 16:19:27
nie ma co wyjaśniać tylko na CNC chłopaków trzeba się spytać co się dzieje .
ciekawski Pan 2016-11-02 18:41:19
A czo to afera wiaderkowa ??
Farmer 2016-11-04 15:34:36
Norek ten śmieszny kierownik firmę jedna kiedyś rozwalił i teraz ta przyszedł rozwalić ludzi wysyła do unimaszu bo pierdół naopowiadal ze za słabe maszyny a klienct poszedł i w stodole mu to zrobili
Obserwator 2016-11-04 17:36:11
...a miało być tak pięknie...ale jak to mówi coraz więcej osób dobrze to już było...
obserwator 2016-11-07 16:46:53
Tak to wygląda znalazł sobie marionetke z pani "dyrektor" żenujące
isia 2016-11-09 18:01:33
dział gradowania... chopy mają pelno roboty dzieki nowemu laserowi...
ostatni sprawiedliwy 2016-11-14 19:55:33
Premia tylko dla jednego działu (chociaż maszyna była budowana przez kilka działów)? Co to ma być?

Czemu zarząd zgadza się na takie rzeczy?

Maximus 2016-11-17 05:13:53
Zarząd to banda jełopów. Jeden glupszy od drugiego. Najpier coś ustalają,a potem czepiają się że tego przestrzegasz.
Stanie w 5 nad pracownikiem i mówienie mu ze tak jest źle najlepiej im wychodzi.Po pytaniu to jak to zrobić odpowiedzi brak.
NIEKOMPETENTNI!
Pracownik hahah 2016-11-22 19:36:33
To jest kpina co tu się dzieje na piłach dwóch brygadzistów dla trzech pracujących. Bo brygadzista na niektórych działach nie musi pracować, podobnie w kontroli dla dwóch pracujących bo on za każdym razem siedzi i gra, jak coś człowiek potrzebuje "ja nie jestem od kontroli tylko od wzorcowania idź do chłopaków", już raz był brygadzistą i dał rady to teraz może z dwójka ludzi sobie poradzi
Maximus 2016-11-23 18:52:24
Teraz jestem ciekawy nadchodzących podwyżek.
Ponoć firma źle stoi (jak zawsze) a co roku budowane są hale.
Ale w sumie nie ma co sie dziwić jeżeli w firmie mamy 15 kierowników, 30 brygadzistow i paru szamanów. Ci ostatni muszą swoje zarabiać i siedzieć pół dnia w firmie + weekendy. Tam są niepotrzebnie wydawane pieniądze. Nie mówiąc już o laserze i nowym wózku który kosztował swoje +nowe widły + kamera :) a to grosze nie są.
PS. Bajeczke o mrowce przydało by sie powiesić przed nowym biurem Pani dyrektor :)
Nauczyciel j.polskiego ;) 2016-11-24 21:10:47
Popraw pisownię. Twój tekst razi w oczy .
Redaktor naczelny gazety zakładowej 2016-11-25 16:36:57
Darmowa przeprowadzka...taka sytuacja.
Po ostatecznych rozliczeniach biurowca wykonawca chyba doliczył z 500 zł...bo teraz jest taka moda na te 500 plus ;)
Bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że pracownicy muszą się przeprowadzić po godzinach pracy?

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Pana Marka Belkę:

Redaktor: Panie Marku jak mogło dojść do takiej sytuacji? Przeprowadzka poza godzinami pracy? Za darmo?
Marek Belka: Tak, nie wątpliwie wpływa tu czynnik ekonomiczny. Skala problemu wskazuje mikroekonomię gdyż oszczędności z tego tytułu będą mikroskopijne!
Redaktor: Dziękujemy za komentarz w tej sprawie.
Marek Belka: Nie ma sprawy. Czy mogę w ten łikend dorobić w magazynie przy liczeniu śrubek?
Redaktor: Nie ma mowy! Dziękuję. Kończymy na dziś.

lolo 2016-11-26 13:31:11
A ja się zastanawiam co robią lalunie, których wykonanie pracy nadzoruje najbardziej spracowany człowiek w Zakładzie czyli tak zwany Płaski Nos lub jak kto woli Słupek. Panie rozliczające generatory (prawdopodobnie) w swoim NIC nie robieniu już dawno przerosły swojego mistrza. Takich statystów zarabiających nawet najmniejszą kasę z możliwych jest tu cała masa, niestety...
Najgorsze jest to, że statyści, którzy w tygodniu muszą się nieźle nagimnastykować żeby jakoś te 8h minęło, przychodzą w nadgodzinach w soboty.
Franz 2016-11-30 15:36:21
Witam wszystkich mnie najbardziej interesuje co robią te mądre głowy by było lepiej jak jest coraz gorzej...... Stawki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a brak jakich kokwiek popraw i działań tylko pitolenie że tu źle tam nie tak codziennie zebrania i gadanie o pierdolach nie wspominając już co na cnc się dzieje staży pracownicy nie docenianni młodzi przychodzą stawki dostają z kosmosu a zero pojęcia zwłaszcza mietus wrony siedzi cały dzień na komputerze i udaje ze pisze te zjebane programy super programista który niezna g kodu ale pozdrawiam serdecznie widocznie kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lize i podpitala może mieć stawkę za walnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Brak kompetentnej osoby do prawdziwej i zetelnej oceny pracowników co potrafią ale szkoda gadać
Parpaprapra 2016-12-01 09:44:29
Miętus "sprzedawczyk", za razem smaruje trochę k.w
Zostaw swoją opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna''