Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Pełnomocnik

Widzę i czytam ze Patologia chłopska obraża niepełnosprawnych pracowników i zarazem ludzi niepełnosprawnych. Dlatego będę namawiał niepełnosprawnego pracownika o złożenie zawiadomieniu o przestępstwie do Prokuratury na Pracodawcę to znaczy Żarna Zygmunt Żarna . Który zezwala swojej kadrze kierowniczej na mobbing i nie wypłacenie świadczenia z tytułu godzin nadliczbowych , za Soboty i niedziele , za szkolenia B.H.P. za pracę dodatkowe nie związaną w umowie o pracę plus premię uznaniową i za doprowadzenie do depresji niepełnosprawnego pracownika.

@Pełnomocnik

Nie strasz, nie strasz bo się zes..sz.

Pomocny informatyk.

Piszą tu opinie byli pracownicy, obecni pracownicy . Czytam i zastanawiam się nad opiniami. Przecież ten Nadzorca to zły człowiek . Przez kilka lat niewolił , zastraszał , Pracowników Pełnosprawnych , swoich ziomków chłopów ze Wsi. Gdy zabrano mu władzę i bat , a w nagrodę pozwolono użyć bata na niepełnosprawnych pracowników poczuł się znów silny . Jak można zmuszać pracowników niepełnosprawnych do dodatkowych ciężkich i niebezpiecznych prac dla zdrowia , lekceważenie przepisów B.H.P. przez nadzorcę celem pokazania się ze jest się znowu złym człowiekiem.Za dodatkowe pracę jak już się zmusza to się wynagradza a nie oszukiwanie . Dla Prezesa i Zarządu jest dobry . Jak można pozwolić na to by niepełnosprawny pracownik , w deszcz, w zimne dni pracował w letniej odzieży roboczej bez posiłku profilaktycznego , chodził po Hali gdzie pracują , Frezarki , tokarki ,szlifierki , bez okularów ochronnych, przecież ten niepełnosprawny ma popsuty Wzrok , widać z daleka , uraz narządu ruchu , a Żarny Nadzorca tego niepełnosprawnego niewoli . To jest Patologiczne i nie do przyjęcia w Kraju Demokratycznym. Nie dosyć ze Firma Żarna dostaje za niepełnosprawnego dotację to jeszcze (usunięte przez administratora) . Nie wypłaca za ciężką pracę premii , nadgodzin za szkolenia .B.H.P. Nawet narzędzi pracy nie zapewni nadzorca a każe sprzątać . Pytam się gdzie sprzęt do sprzątania. Nie ma a kto ma Prezes w domu . To niepełnosprawny pracownik gospodarczy sam sobie przygotowuje sprzęt z gałęzi brzozy. Panie Prezesie i Zarządzie opamiętajcie się to nie (usunięte przez administratora) . Krew mnie zalewa nie mogę dalej pisać o tej Patologi wyzysku .

Niepełnosprawny.

Moi niepełnosprawni przyjaciele. Chcecie nie stracić zdrowia i dożyć emerytury ! To nie polecam pracy w Firmie Żarna w Olsztynie. Im tylko chodzi o dofinansowanie. Nie zdążysz przekroczyć bramy firmy a już nadzorca czeka jak ciebie wykończyć. To jest bardzo przykre. Ale Chłopstwo katolickie tak ma . W Niedziele do kościoła a od poniedziałku po katolicku !

Składacz
@Niepełnosprawny.

Mam pytanie do nadzorcy niepełnosprawnych. Czy osoba niepełnosprawna zatrudniona w ZHU może pracować poza zakładem pracy. Patrz kierownik montażu.

bezrobotny niepełnosprawny.
@Niepełnosprawny.

Jest ogłoszenie w Urzędzie Pracy. Z.H.U.Żarna W Olsztynie . Pracownik gospodarczy 2600.zloty brutto . Wykonywanie prac porządkowych na placu zakładowym. A rzeczywistość jest inna . Praca i sprzątanie za pracowników ochrony, obchody obiektu w środku i na zewnątrz a najlepiej by było żeby zaglądać do plecaków pracowników czy w nich nic nie ma, czy wynoszenie śmieci z warsztatów, segregacja śmieci i sprzątanie, sprzątanie po malarzach , pracownikach budowlanych , hydraulikach, układanie ciężkich palet i innych ciężkich przedmiotów sprzątanie liści jak sam sobie zrobisz miotłę i prac za które ciebie nie docenią . I bycie w pracy nie od godz 15 , ale 14;30. Ponieważ w szatni na ciebie czeka Nadzorca. I będzie kopał w palety , w kostki brukowe i to ma być sprzątnięte. Ale niepełnosprawny pracowniku decyzja należy do ciebie !!!!

Pracowity
@bezrobotny niepełnosprawny.

Nigdy nie slyszałem o tym zeby z Zarna ktos sprawdzał pracownikom plecaki... opinie wyssane z palca. Wstyd oczerniać.

dziękuje za pracę !
@Składacz

Tak Składacz.. Tak, Panowie z ochrony. Nowa zatrudniona osoba niepełnosprawna, będzie musiała grabić liście i sprzątać za Bramą. po ciemku i swoim sprzętem. Żebyście mogli przyjechać do pracy na godzinę 22 ;00 pozamykać Zakład , trochę posprzątać kartony i oczywiste pospać. o 5 rano po otwierać zakład i godzina 6 rano wyspany do domu.A za to do wypłaty dostaniecie premie I tak będzie, będzie jak poprzedni niepełnosprawni wykorzystywani przez was i waszego nadzorcę. A jeszcze najlepiej że byście święta mieli wolne a niepełnosprawny by za was w święta pracował ! wyłączycie telefon żeby nikt was nie budził . Wstyd zdrowe chłopy !

Czy chłopka chłopek zrozumiał
@Pracowity

Ponieważ nie ma takiej opcji. Nikt z niepełnosprawnych czy z pełnosprawnych pracowników nie ma prawa grzebania po torbach czy plecakach. Jeżeli chłopko czy chłopku coś piszesz to najpierw dokładnie przeczytaj. Jest napisane że nadzorca chce żeby pracownik obsługi to znaczy gospodarczy taką pracę wykonał. A wstyd jest bronić złych ludzi .Którzy namawiają do przestępstwa.Nawet kwalifikowany pracownik ochrony nie ma prawa rewizji od tego jest Policja. Jeszcze raz powiem , Nadzorca by chciał żeby zaglądać do toreb, plecaków , ale jak dotąd nie nie jest kretynem i idiotą i tego nie wykonuje.Na to jest Art Kodeksu Karnego.Zrozumiano Chłopstwo.

Chłop
@Czy chłopka chłopek zrozumiał

Nie rozumiem. Skoro tak wszyscy jesteście niezadowoleni to czemu nikt sie nie zwolnil? Wynagrodzenie na czas a jeszcze jeden z drugim maja czas na opierdalanie się. A pozniej naciagają pracodawcę na kasę bo niby nadgodziny muszą robić. I po co to wszystko?

Hahaha
@Czy chłopka chłopek zrozumiał

Sąd Najwyższy w wyroku z 13 kwietnia 1972 r. stwierdził, że stosowana szeroko w ramach przepisów regulaminów pracy lub ustalonych zwyczajów zgodna z prawem i niestanowiąca naruszenia dóbr osobistych pracowników jest kontrola osobista (przeszukiwanie) pracowników w celu zapobiegania wynoszeniu mienia zakładu pracy. Pracownicy powinni zostać uprzedzeni o możliwości stosowania tego rodzaju kontroli, która powinna być wykonywana w porozumieniu z przedstawicielstwem załogi, w sposób niepozostający w sprzeczności ze swym społeczno-gospodarczym przeznaczeniem lub zasadami współżycia społecznego (art. 100 § 2 pkt 6 k.p.).

Rysiek ojciec .
@Pracowity

Jak przychodzi się na 06 etatu , dwie godziny a może więcej plecie się głupoty i pobiera się tyle z premią co minimalna krajowa . A po drugie tu nikt nie pisze ze się kontroluje, tylko ze dostał polecenie, ze ma kontrolować. Ale jak słyszałem tylko jeden był taki co zaglądał do bagażników samochodów , tylko dlatego żeby w kamerach było widać. Ponieważ pojazd był na Hali .

Art 50 o ochronie osób i mieni
@Hahaha

Art 50 ustawy o ochronie osób i mienia . Odpowiedz karną pracownika ochrony za naruszenie dobra osobistego człowieka podlega karze do 5 lat. I trzeba zakończyć już ten temat. Jeżeli Zarząd ma słabych pracowników kadry kierowniczej i jest chytry. Ponieważ nie chce zatrudnić kwalifikowanych pracowników ochrony , A myśli ze zastąpi pracowników ochrony niepełnosprawnymi pracownikami gospodarczymi .. to jest w błędzie. I po co tu dybać.

Zainteresowany.

Zatrudnimy pakowaczy 2 osoby , jedna pełnosprawna , druga niepełnosprawna . Jeden niepełnosprawny pracownik gospodarczy nie wytrzymał , Drugi niepełnosprawny nie wytrzymał jest na wypowiedzeniu . Czy Z.H.U.Żarna Zygmunt Żarna kolejną niepełnosprawną osobę chce niewolić i doprowadzić do depresji.

Kobeks Pracy.
@Zainteresowany.

Pracownik Pełnosprawny i Niepełnosprawni ma prawo oskarżyć Pracodawcę z Art 94 & 3 i 4 k.p. ale również z Art 190 a k.k. Pracodawca nie ma prawa na przyzwolenie na to żeby podległa mu osoba kadry kierowniczej dopuszczała się przestępstwa. Nikt nie ma prawa stosowania mobbingu .

Niepełnosprawni
@Zainteresowany.

Jaka firma tacy pracownicy. Pozdro.

Pracownik Firmy.

Z tego co mi wiadomo ze w dniu 17.11.2019 roku . Pracownik nie odbierał telefonu ponieważ zablokował twój numer , ponieważ nie chciał odbierać twoich częstych telefonów . Jak Strażnik śpi a ktoś budzi to jest zły. Ponieważ praca 24 godziny doby pracującej to jest ciężko. Ale kasę brać za spanie plus nagrodę za przesłaną służbę to nie jest ciężko. Gratuluje strażnik jest kumaty ,

@Pracownik Firmy.

A co ty robisz w firmie w niedziele pracowniku niższego szczebla? Pewnie naciągasz na koszta. Masz tak pracować żeby wyrobić się przed weekendem.

Odbiorca.
@Zbychu

Ja nie naciągam Pracodawcy. Tylko wiem jak Fortepian (usunięte przez administratora) Pracodawcę. A on wciąż śpi !

@Odbiorca.

Masz racje. Patrząc na to wszystko to ręce opadają.

Obserwator.

Jak to możliwe ze firma zatrudnia niepełnosprawnych , a nie zapewnia tym niepełnosprawnym pracownikom narzędzi pracy. Pracodawca dostaję dotację z Urzędu Pracy , albo z P.F.R.O.N. za stworzenie stanowiska pracy. A tu co nic ! Osoba która sprawuje kontrolę nad niepełnosprawnymi jak tu jest pisane niewoli tych niepełnosprawnych . To jest bardzo przykre . Ale jest druga strona prawdy . Ta osoba kontroli musiała za młodych lat pochodzić z terenów wiejskich i też była niewolona przez rodziców i zmuszana do ciężkich prac polowych . I teraz ma okazję się wyzywać nad pełnosprawnymi i niepełnosprawnymi. Taka osoba nie powinna być nad wszystkimi. To jest bardzo złe ze Zarząd Firmy Żarna takiej osobie powierzyła takie stanowisko. Uważam ze skrzywdzeni niepełnosprawni przez takie osoby powinni wypowiedzieć pracę pracodawcy za mobbing. Ponieważ to jest mobbing. Jak Zarząd zostanie należycie ukarany może w tedy zrozumie ze nie wolno niewolić , oszukiwać pracowników pełnosprawnych i niepełnosprawnych.

Gazeta Olsztyńska patrzy.

Taka bogata firma a pracownik sprzątający ulicówką liście . To ja się pytam gdzie dmuchawa do liści ? Tragedia.

Riczi ricz
@Gazeta Olsztyńska patrzy.

Kasa na dmuchawe, podwyżki, trzynaskę, socjal itp. została wyrzucona na system naw!!

Kazimierz
@Riczi ricz

Wspomniałeś o dodatkach, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy poza pensją podstawową osoba zatrudniona w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' może liczyć na świadczenia dodatkowe? Chciałbym dowiedzieć się, jak to wygląda.

Zzz
@Kazimierz

Liczyć to możesz, ale tylko na siebie. W tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak fundusz socjalny. Tym samym nie ma bonów na święta, paczek dla dzieci ani urlopowego.

obeznany
@Kazimierz

Nie. Nie może.

@Zzz

Bez znieczulenia. Masz być miły , grzeczny do współpracowników i dyrekcji. Panie Prezesie masz Pan ładny garnitur , dobry samochód !11 A ja przy tokarce muszę stać 8 godzin . Może U.E. dofinansuje na nowy garnitur ,ale czy dofinansuje dla robotnika na stołek. Odpowiedz; Jest Pan Panie Tokarz miły i grzeczny ale U.E. Dofinansuje tylko mnie ! Dziękuje.

WTF?
@Marek

Madka wie, że ćpiesz?

pracownik niepełnosprawny.
@Gazeta Olsztyńska patrzy.

P.F.R.O.N. dotuje Pracodawcę za pracownika niepełnosprawnego. Słowo P.F.R.O.N. to oznacza Rehabilitację osoby niepełnosprawnej. Jak by to było żeby niepełnosprawny pracował dmuchawą do liści, czy maszyną kosił trawę czy i.t.p. Co to by była za Rehabilitacja. Ma tyrać szczotą 5 kilogramową , nosić 35 kilogramowe worki ze śmieciami , Nosić palety EUR .i wyrywać rękami trawę. A Premię za niego otrzyma Zarządca albo pracowniki układu. (usunięte przez administratora)

Pis

Witajcie. Pracuję tu od miesiąca, słyszalem już wiele wersji. Czy na święta są jakieś paczki? Jedni mówią, że tak inni że nie. Słyszałem również że cześć dostaje kasę indywidualnie. Tzw. Wybrańcy. Ogólnie z pracy jestem zadowolony. Pensja ok. Kierownictwo bez zarzutów. Tylko ludzie strasznie między sobą warczą. Ciężko o pomoc.

PO
@Pis

Oczywiście jeśli sam sobie zrobisz paczkę to będziesz ją miał. Socjalu niestety brak. Takie realia.

PSL
@Pis

Paczek,bonów itp brak. Będziesz miał szczęście jak uścisk dłoni zarządu otrzymasz ;) to już wiele znaczy ;) haha Wybrańców w tej firmie jest zdecydowanie za dużo niszczą firmę i trwonią kasę. Dlatego premii i 13stek też nie będzie. Najważniejsze to robić swoje pomału i bez stresu ;)

Ciekawy

Siema. Mam pytanie, jak wygląda sytuacja na lakierni czy można tam (dobrze) zarobić. POZDRAWIAM

Picasso
@Ciekawy

Zarobisz słabo, socjalu zero a prucz tego ryzykujesz to, że zostaniesz wysadzony w powietrze, ponieważ na lakierni pracuje taki sagan ćwierć inteligent który wraz ze swoimi kolegami też cwierć inteligentami co dzień w kabinach lakierniczych pali papierosy !

Edzio
@Picasso

Zmień temat bo stajesz się już nudny. W kółko to samo, tylko Nick zmieniasz

Nie polecam
@Ciekawy

Nie, tu dobrze nie zarobisz. Socjalu zero, ewentualne L4 liczone tak, że się w życiu nie doliczysz.

Julia
@Nie polecam

Możesz powiedzieć ,na jakie konkretnie stawki może liczyć nowy pracownik w tej firmie? Czy jest możliwość zdobycia premii bądź wzięcia dodatkowo płatnych nadgodzin?

Bystry

Co tam na lakierni ? Banda ćwierć inteligentów wraz saganem na czele nadal w kabinach lakierniczych pali papierosy ? A na drugiej zmianie dalej jest standard chlania wódy ?

Sprawiedliwy
@Bystry

A co doopa cię boli frajerzyno? Jesteś zwykłą konfiturą i donosicielem pewnie z miła chęcią liżesz cztery litery kirownikowi!

Zzz
@Sprawiedliwy

O którym Ty kierowniku piszesz? Były kierownik lakierni zwiał pod skrzydła swojego kumpla. Tetaz panuje tam bezkrólewie.

Sprawiedliwy
@Zzz

Ja pisałem o Bystrym, a nie o żadnym kierowniku.

Sprawidliwy

Myślący gdybyś do myślenia używał mózgu to byś wiedział, żę tego typu rzeczy zgłasza się w inny sposób a nie na forum goworka. hahaha Także chyba ty z osłami byłeś chowany.

Ryszard

Na stronie firmy nie opublikowano żadnych konkretnych stanowisk pracy, a jedynie podano numery kontaktowe oraz adres do wysłania dokumentów aplikacyjnych:http://zarna.eu/kariera/ Czy Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna poszukuje obecnie pracowników? Jak wyglądają teraz warunki pracy w tym miejscu?

fischer panda

nie pracuje tu już kilkanaście lat,ale czytając te posty widzę ,że to takie samo (usunięte przez administratora) jak dekadę temu.A socjal macie czy dalej zygi inwestuje w polbruk pod firmą ? Odradzam pracę w tej firmie szkoda życia.

ktoś
@fischer panda

Bez zmian z socjalu są bilety na biedne koncerty ;) hahaha i uścisk dłoni na święta... Socjal leży, a wymagania wzrastają

Bandi
@fischer panda

Ja ucieklem w 2012, wtedy juz sie robilo grubo ... Ale widze, ze jest coraz weselej. Czytam forum od czasu do czasu dla relaksu bo problem mnie juz nie dotyczy. Szkoda mi tylko dobrych i uczciwych pracownikow (kolegow)..

Tyran i patriota
@Bandi

Szkoda uczciwych pracownikow

Esu

Hej, zamierzam w ciagu kilku miesiecy aplikować na stanowisko konstruktor. Polecacie? Odradzacie? Dlaczego ? :) Czy atmosfera pracy jest miła? Jak kierownictwo?

@Esu

Cześć Generalnie jeśli chodzi o pracowników to wg mnie jest na +, całkiem sympatycznie, ale specyficzny humor. Jeśli chodzi o kierownictwo to jest na -, zdarza się (usunięte przez administratora) a w konstrukcyjnym wszystko jest na wczoraj i trzeba być zdecydowanie odpornym psychicznie

Pomocny Jan
@Esu

Cześć, Jest tak jak napisał Pracownik. Dodałbym jeszcze, że będziesz tam bardziej "rysownikiem" niż konstruktorem. W biurze może jest z 3 prawdziwych konstruktorów. Jeżeli chodzi o zarobki to też szału nie ma. Ludzie z większymi ambicjami do konstruowania odchodzą. Koleją rzeczą jest sytuacja w firmie oraz warunki zatrudnienia. Poczytaj wcześniejsze komentarze jest w nich sporo prawdy na ten temat. To jest jedna z dwóch większym firm w regionie która nie wypłaca socjalu. Poza tym trudno się doliczyć własnej wypłaty ;) To jest firma w której ewentualnie można podłapać podstawy i iść dalej bądź przeczekać trudny okres ;) Pozdrawiam, Jan Pomocny

Esu
@Pomocny Jan

Dzieki za odpowiedzi. Czy aktualnie jest zapotrzebowanie na inzynierow do biura? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do odpowiedzialnosci na danym stanowisku?

@Esu

Inżynierów na jakie stanowisko, bo z tego co napisałeś nie zasugerowałeś nawet. Co do drugiego pytania to tylko powiem, że tak średnio bym powiedział.

Ge

Ja widzę komentarze to śmiać mi się chce. Dlaczego tak obrzucacie się gównem? Nie możecie sprawy załatwić po mesku? Ewentualnie zgłosić sprawę wyżej? Zhu to stan umysłu

Jezuita
@Ge

Tylko Bóg pozostał wyżej ;)

Damcio

A jak tam nasza LODZiA z lakierni ? Dalej robi za przedłużacz ?

Nik
@Damcio

Widze Pawlina ze nie masz co robic w michelinie

Obserwator

To dział lakiernia w "ZHU Żarna" jeszcze istnieje !? PÓŁGŁÓWEK SAGAN wraz ze swoimi kolegami PÓŁGŁÓWKAMi jeszcze tego działu nie wysadzili w powietrze !?

Vaxol
@Obserwator

No przecież według PÓŁGŁÓWKA SAGANA i jego PÓŁGŁÓWKOWATYCH kolegów, kabina lakiernicza może też pełnić funkcję PALARNi !

Ambasador ZHU
@Vaxol

Czemu się tak uczepiliscie chłopców lakiernikow?

realista

Doopo godziny na fejsbuku tak to wygląda w zhu. Mało pracy ale to przecież nie przeszkadza w robieniu nadgodzin. Nikt się z kasa nie liczy a potem płacz że nie ma trzynastek, socjalu itp. Jakby ludzi uczciwie pracowali 8 godzin i szli do rodzin to i kasa na trzynastki i socjal by się znalazła. Ale to jest wasz wybór robinie z siebie niewolnika za parę złotych.

Człowiek
@realista

Na socjal i trzynastki na pewno by się kasa nie znalazła. Szef jest zbyt pazerny. W tej firmie robisz udciwie przez 8h i tak podwyżki nie dostaniesz, bo dostanie to osoba co wchodzi w (usunięte przez administratora) kierownikowi, brygadziscie. Jestem ciekaw kiedy skończą się nadgodziny a skończą się na pewno to ile osób odejdzie z tej firmy. Już nie długo...

Mix
@realista

Co ty człowieku pierdo*** Nadgodziny to jedyna możliwość aby podreperowac swój budżet. Social nie ma i nie będzie bez wzgledu czy są nadgodziny czy nie.

Nie realne
@realista

Twój socjal pływa w stawie. Moczyłeś dziś kija? Zalapałeś się na pęto kiełbasinki?

Mix

Co ty człowieku (usunięte przez administratora) Kolejny oddany firmie Wyjdź już spod biurka

Olsztyn

Jeszcze bokiem wyjdzie ten cały mistrz cudak. U poprzedniego pracodawcy, syn właściciela szybko pozbył się wrzoda, a tutaj wrzód dowodzi. Przykro się patrzy na konanie takiej prężnej firmy, która przez lata szanowała ludzi.

.,.
@Olsztyn

Niestety, taka jest zakładowa rzeczywistość. Cudaczno-pokraczny program jest tak beznadziejny, że rozkłada zakład na łopatki razem z bezbłędnym trio zachwyconym tym cudacznym progrmem. Ale nie niedziałający program jest najgorszy. Błędem i nieporozumieniem jest zatrudnianie niezbyt lotnych umysłów znajomych Szefa. Kompetencj u znajomków próżno szukać. Paniusie z dubaju mogłyby nieco spuścić z tonu bo wbrew swoim wymaiginowaniom nie są siłą napędową tego zakładu. U innego prywaciarza spokorniałyby w mig.

Prawilny

GRUBY PEREZ z lakierni taki gruby tłuścioch, że już ledwo chodzi, tłuste prosie tylko ŻRE i ŻRE !!

Dzik
@Prawilny

O tak, tak to prawda, że Gruby Perez tyle żre i żre, że ledwo już chodzi, ale to, że w czasie szczania prosiak nie widzi swojego ptaszka to już jego sprawa.. Poprostu prosie grube kocha pełne koryto ;-)

Szczery

Nie ma to jak "bezpieczna" praca na lakierni, palenie papierosów w kabinach to taka sama norma jak chlanie wódy na drugiej zmianie, poprostu standard :-)

Benny
@Szczery

Takie rzeczy to tylko na lakierni w ZHU Żarna !

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn