Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Pis

I jak tam chłopaki?? Już nie narzekacie jak jest tu źle i niedobrze? Jak Was firma nie szanuję? Zaczęliście się bać o pracę to nagle cisza. Wszystko pięknie. Nagle w ZHU jak w raju. Typowe

abecadło
@Pis

Po prostu szkoda strzępić języka. A ludzie na bank boją się utraty pracy. Ale nadal jest źle a nawet gorzej i nadal firma nie szanuje ludzi. Tego typu podejście się nie zmieni, a wręcz w tych czasach się nasili. Taki tu już jest klimat na trackiej.

dżordż

witam. jak wyglada dalej praca na lakierni? jedzą i sie nie pocą?w piatki dalej jest jak bylo.. :=no i łącznik mnie interesuje? :) jaka obsada kto rządzi.mówią w miescie ze break dance ostro wjechał na łącznik. i jak sie czuje dyrektor od lakierni, ten co rozbudowal system lakierni i cale te malowanie i wgl, czy bolą go plecy jeszcze bo na wiśniowej otworzyli nowy salon masazu i odnowy. pozdrawiam tez wujka Stasia z okolic olsztyna :)

@dżordż

Dyra na lakierni nie ma. Wcześniejszy kiero wymiękł i zmył się do biura pod skrzydła koleżki. Nic napracuje się chłopak, a koleżka nie da go skrzywdzić. Taka miła, prawie rodzinna atmosfera. Też pozdrawiam Stasia.

dżordż
@Trzykropek

a kto rzadzi na lakierni i łączniku, przyjmujecie ludzi :D?

P

Ile jest w tym prawdy że najbardziej im zależy na osobach z tzw. grupą? Czy będą taką osobę trzymać nawet jeżeli nic nie robi ? Słyszałem takie opinie.

Jaaaaa
@P

Tak

Pan zawsze Pan.
@P

Za osoby niepełnosprawne z Orzeczeniem mają kasę. A Nadzorca może popierać historię i tradycje Polskiego kapo.Moze dla Nadzorcy zakupimy bat i kajdany na tych z Orzeczeniem.A kiedy ten Nadzorca będzie na emeryturze i będzie z batem stał przed firmą.

Ja sobie chwale, tym bardziej w tych niepewnych czasach, wiadomo ze zhu przetrwa i bedzie mialo sie dobrze. Brak socjalu to rzeczywiscie minus, ale sa rzeczy, ktore to wynagradzaja. M

Orka

Na szczescie nie Ty o tym decydujesz, ze swoja żółcia, tylko prawa rynku. Proponuje zalozyc wlasna firme, rozkrecic, utrzymac i zatrudnic pareset osob, a pozniej sie wypowiadac jak specjalista.

Parcownik

Nie no jak skopiowala mi sie nie nazwa to rzeczywiscie, czas sie zbiczowac! Ja mowie o nastawieniu, o typowej żółci i wróżeniu z fusów o kryzysach i upadku firmy (jak pare lat temu przy nowym programie i kazdej zmianie). A prawda jest taka, ze firma dziala, ma sie dobrze, ma zlecenia, partnerow, pracuje w niej ok. 400 osob i jesli ktos szuka stalej pracy, wyplaty na czas, to tutaj to znajdzie. I na tym koncze panie orka, bo zaraz znow przeczytam jakas duza wnoszaca pozytywna opinie.

Gucio.

Firma Żarna dogadała się z firmą szkoleniową Edugika na szkolenia Bezpieczne i przyjazne warunki pracy. np ; pracuj bezpiecznie .Jak można pracować bezpiecznie jak Pan który prowadzi szkolenie widzi przez okno jak łamie się przepisy B.H.P. przy rozładunku . Przecież powinien przerwać szkolenie i powiadomić P.I.P. Przecież mogło dojść do wypadku. Na szkoleniu szkoleniowiec mówi że nie wolno zamiatać pyłku z brzozy grozi uczuleniem a Pan Piotr gania gospodarczego zamiataj i sam na szkoleniu to słyszał. Te szkolenia to tragedia . Szkoleniowcy nie umieją prowadzić szkolenia . Są tak nudne ze Pracownicy śpią albo wychodzą. Oczywiście zwabiono pracowników celem osiągnięcia dofinansowania. Ale kto z korzystał z tych 318.355.16 złoty. Żarna i Firma szkoleniowa Edugika i pseudo szkoleniowcy. A Pracownicy jak historia mówi tylko woda , herbata , kawa i na 8 godzin obiad. A gdzie kasa dla Pracowników za zmarnowany czas , psychikę , stres i negatywne emocje i B.H.P. której nigdy nie będzie przestrzegane w tej firmie Żarna. To gratuluje dla Firmy Żarna i Firmy Edugika ze tak korzysta się na pozyskiwaniu dotacji dla siebie.kosztem oszukiwania pracowników. Zapraszam bez żadnych szkoleń na darmowy posiłek do stołówki Caritas . Oświadczam ze to Firma Żarna i Edugika nie otrzyma dofinansowania z U.E.

@Gucio.

Za te pieniadze firma zakupila sprzet i meble. Dowiedz sie, zapytaj kogos, zastanow dwa razy nim napiszesz bzdury.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Trzykropek

Atmosferę można podzielić na dwie strefy. 1. Idealna wręcz pod warunkiem, że należysz do kliki młodych właścicieli lub osób niby zarządzających. Nawet jeśli jesteś najsłabszym ogniwem w dziale, nie znasz się na robocie, czy w końcu jesteś wiecznie nieobecny w pracy to i tak jesteś "swój", super gość(usunięte przez administratora) 2. Ludzie spoza kliki. Sytuacja odwrotnie proporcjonalna do opisanej powyżej. Bieda z nędzą plus niedocenienie. Póki płacą to siedzę.(usunięte przez administratora)

Roksana
@Trzykropek

Ciężko to opisać, tu trzeba być. Specyficzna , ale na plus. Nie wyciągają konsekwencji za nie poprawnie wykonaną pracę, każdy sobie szefem. Nadgodziny robisz kiedy chcesz i ile chcesz(usunięte przez administratora)

Człowiek.

Nie cierpię takich ludzi jak Nadzorca . To jest nie człowiek ! Za pieniądze zrobi wszystko.Przypomina mi się film o Polskich kapo. Polski chłop ze Wsi zawsze się sprzedał . łubu dubu niech żyje Nasz Prezes . Tu mówi Nadzorca. Wykonam plan tylko proszę 300 sztuk łańcucha i metalowych okrągłych kul .I potężny bat. Tu mówi łubu dubu Nadzorca.

Ambasador ZHU
@Człowiek.

Człowieku skończ już, robi sie to nudne. Nie od dziś wiadomo, że ten człowiek jest jaki jest. Na szczęście w tym momencie i tak moze tylko gadać i karmić psy.

@Ambasador ZHU

Z tego co widzę, to Bandiego nie ma. Jest w grupie wiekowej wysokiego ryzyka korony to wybył na urlop. Poza tym facet za kilka miesięcy odchodzi na emeryturę.i całe szczęście! Dyro operacyjna zaoszczędzi ładne kilka tyś miesięcznie za człowieka od niczego, a w sumie to odpowiadającego TYLKO za karmienie psów. Zresztą co tam pisać, takich pasożytów jest w zhu zdecydowanie więcej.

Kodeks Karny.
@Trzykropek

Ten Bandii musi odpowiedzieć przed Prokuratorem za Nazistowskie praktyki. I też odpowie za to Prezes który pozwalał na Nazistowskie praktyki.Chyba ze jednego i drugiego dopadnie korona. Po to Bóg z tworzył tą chorobę żeby ukarać niedobrych ludzi.

@Kodeks Karny.

Czlowieka, gdyby nie Prezes tej firmy by nie bylo, ale tez nikt nie karze Ci w niej pracowac, idz gdzies gdzie nie ma nazistowskich praktyk. Odechciewa sie jak sie czyta takie teksty, jak mozna zyczyc komus choroby?? Tym bardziej naprawde dobremu, pracowitemu czlowiekowi, ktory nic Ci nie zrobil, a masz szanse zarabiac pieniadze u w firmie?? Dramat

Lekarz wirusolog

Gdy jesteśmy wypoczęci, wyspani, mamy WIĘKSZĄ ODPORNOŚĆ!! Zakaz nadgodzin! Zwolnijmy na te kilka tygodni! Im krócej jesteśmy w grupie tym bezpieczniej! To są podstawy!! Jeszcze zdążycie gonić piniądz! No i Panowie: HIGIENA!

Pan.
@Lekarz wirusolog

O jakiej czystości piszesz ! Gdzie chłop nadzorca stoi z batem to nie ma Higieny . Nadzorca widzi tylko pieniądz ! I jak najlepiej służyć dla swego Pana .

Ambasador ZHU
@Lekarz wirusolog

Ostatnio przechodząc przez pewien dział dowiedziałem się, że przez dotyk nie można się zarazić wirusem :) Mamy tu najlepszych specjalistów ds. Pandemii. W żarnie najbezpieczniej, śmiało składać CV.

Misha
@Lekarz wirusolog

Dobre. Trafione w sedno firmy. Sa tacy co nieodpuszcza, nawet korona nie przestraszy. Kasa musi sie zgadzac, jest najwazniensza. Pies ganial zrowie rodzicow, bliskich, dzieci czy wlasne. Niestety pazernosc nie zna granic. Ale skoro "Gorze" to nie przeszkadza...

lewy

w końcu posłuchali ;)

John
@lewy

I zaraz sie okaze, ze wiecej roboty zrobi zaklad na dwie zmiany, niz jak siedza wszyscy sobie na glowie na jednej zmianie...

Ambasador zhu

Tak patrzę na poziom Waszych wypowiedzi to stwierdzam, że trafił swój na swego ????

Piotr.
@Ambasador zhu

Chłopak, chłopak, sam napisałeś i nigdy nie zrozumiałeś i nie zrozumiesz .Dalej nie będę pisał , ponieważ i tak nie będziesz wiedział o co chodzi

Kuzyn.

Z.H.U Żarna pracuje kuzynka Bandiego. Jak się nie mylę w księgowości. Prawdo podobnie też wredna osoba Emerytka. I kuzyn i drugi kuzyn jako ochrona. Wszystko wredne chłopstwo. Co za 2 złote sprzeda nawet ziomka chłopka. Wyrazy współczucia dla pracowników Żarny nawet tych ze Wsi. Ale co się dziwić ten chłopek ma to w genach i w krwi . Polskie Kapo to tradycja przed wojenna i po wojenna. Kamendano Polskie Kapo donosi. A teraz Prezeso Chłopskie Kapo donosi. Nie wie Kapo co robić. Batem Batem Batem ich.

Realista
@Kuzyn.

Jesteś słabą jednostką to po pierwsze. Bardzo dobrze, że już cię nie ma w szeregach ZHU. (usunięte przez administratora)

do kuzyna
@Kuzyn.

Szanowny Kuzynie, w ZHU nie ma kogoś takiego jak prezes. Jest właściciel firmy + córka jako dyro zarządzający (na zarządzaniu to się niewiele zna). Prym wiodą trzej muszkieterowie - wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi. Czwarty muszkieter działa w ukryciu. Obejmując niezależne stanowisko robi co chce, a chce mu się niewiele. Bandi chodzi i wrzeszczy, ale jest nieszkodliwy. Chłop już jedną nogą na emeryturze. Po jego odejściu firma zyska, nic nie straci. Psy nakarmi jeden z muszkieterów, sprzątaczki same się upilnują. Najstrasza księgowa nie jest zła, przyjrzałbym się dokładniej postępowaniu tej niemiłej przy tuszy. Pozdrawiam wytrwałych.

Strażnik I Rodzina
@Realista

Ale jest rodzina i przyjaciele nadzorcy. Nie jeden by chciał nic nie robić i zarobić. Może jak nadzorcy nie będzie będzie monitoring bezpieczniejszy od śpiochów w ochronie. Co to za ochrona. Przyjedzie do pracy na 22-drugą i już 23 -cia klapki na nogi blokuje telefon poukłada kartony i spać do 5 rano.W soboty czy Niedziele trochę posprząta i śpi. Ale premie dostanie tak Nadzorca rujnuje Żarne. Polacy mają we krwi torturowanie niewolenie i Historię powtarzają . Dlatego Nadzorca ma prace. I tyle. A kupę po psach niech sprząta ochrona a nie placowy.Ewentualnie Magazynierka po leniwym bracie.

Do zarządu Z.H.U Żarna proszę o nie dopuszczanie do pracy pracowników przeziębionych. Z gorączką , z katarem z kaszlem. To nie jest pracownik który chodzi z gilem po pas i pluje flegmą i Kaszle. Pazerne chłopstwo z Nowej Wsi to jest przestępstwem zmuszania chorych ludzi do pracy i przenoszenia wirusa na innych pracowników i ich rodziny.

Marek.

Piesek szczeka jak karze mu pan. Szczekaj szczekaj bo nie dostaniesz poklepany po pustej głowie.I nie dostaniesz jedzonko.

Były pakowacz.

Przyjmę do pracy niewolnika pakowacza . Płaca 2700 brutto . To ci z ochrony za spanie mają więcej. Puszczą psy a psy poniszczą naszą pracę. I rano poprawki.A rodzinka Bandy do drugiej pracy. , ponieważ jak się śpi od 23 ;00 do 5;00 to jest siła. Nadzorca Bandy musi odejść . (usunięte przez administratora) . W Niedziele do kościoła i proboszcz za ofiarę sytą da rozgrzeszenie.

Planista

Panowie przecież to najlepszy dział w firmie, nie wierzę Wam w żadne słowo.

Obserwatorek
@Planista

Najlepszy dział? (usunięte przez administratora) siejesz przechodząc obok tego działu nie słyszę nic poza (usunięte przez administratora) i innymi przeklenstwami pamiętam jak pracował tam taki jeden starszy wysoki dziadek z grupą wszyscy najbardziej ten pseudo "planista" któremu wiecznie nic nie pasuje atakował go poza tym widać że ekipa niezbyt zgrana jeśli chcesz coś osiągnąć musisz dobrze się podlizać temu co na firmie nosi opinie "księżniczki" a nie daj Boże coś nie tak o nim powiedz to już jesteś opisywany w różnorakich bajkach. Nie dziwię się że ludzie na tym dziale nie starają się mają gdzieś to co na firmie się dzieje pamiętam jeszcze kiedyś ktoś coś tam robił teraz stoją biurka regały i każdy chowa się za nimi i przy komputerze

@Planista

Pakowacze to najlepszy dział pod wodzą najznakomitszego Januszka. Facet odleciał już dawno twierdząc że to szef utrzymuje nasze rodziny, a nie my sami. Buahaha. Takich Januszy w zhu trzeba, dzięki nim firma rośnie w siłę.

Planista
@Obserwatorek

(usunięte przez administratora) A przechodzę tam od czasu do czasu. Co do przekleństw to już tak tego nie widać, średnia wieku wzrosła. Nie wiem kto to księżniczka więc się nie wypowiem

chłopek z nowej wsi.

Żarna zatrudnia pracowników ze wschodu i ma zysk. A jak zachoruje pracownik ze wschodu, to kto zapłaci za jego leczenie. Nie Panie Prezesie my podatnicy nie zapłacimy ,Pan za to zapłaci a jak nie to przez gardło z wątroby wyciągniemy.Dosyć bogacenia się na krzywdzie podatnika.

Niewolnik.

Korna wirus może załatwi tych ludzi. Kara musi być. Może wtedy będą albo i nie szacunek dla ludzi i zwierząt.

Pakowacz.
@Niewolnik.

KoronaWirus dotknie i tych złych i tych dobrych. Ale po to jest ten Wirus żeby ludzie się opamiętali. Zły człowiek nigdy się nie opamięta ma to w pojone z krwią swoich potomków. A pieniądz dla tych ? Rozum odbiera. Takie coś nie ma honoru .

Jaworowicz

To raczej sprawa dla reportera

Dziennikarz TVN

Świetny materiał na program UWAGA !! Wysyłam wóz transmisyjny Polsatu

Karol.

Gdzie jest kosiarka. A jest u kuzyna na Bałtyckiej.

Ueaga Uwaga Uwaga.

Wiarygodny pracodawca nie boi się o opinię . Daje się poznać na Go Work. A ty pracodawco dbasz o pracowników. To dlaczego zatrudniasz jeszcze tego Nadzorcę. Czy ten Nadzorca ma to w genach czy to jest chorobą , taką chorobę trzeba leczyć. i od izolować od pracowników ponieważ może dojść do tragedii.

Cudownie znikające komentarze

Pięknie, cudownie i elegancko znikają niepochlebne komentarze opisujące cuda w zhu. No i po co się pytam? Byli i obecni pracownicy doskonale wiedzą jakie warunki płacy i pracy oferuje zakład. Kandydaci na przyszłych pracowników jak poczytają pozostałe ponad 400 komentarzy, pięć razy się zastanawi czy warto wchodzić w te cuda. Nie idzie to w dobrym kietunku bo klika muszkieterów robi co chce, cuda panie, cuda się dzieją. Póki wypłata na czas to jeszcze posiedzę, a co mi tam.

zbychu

Zmień już temat bo stajesz się nudny.Jak nie pasuje to wiesz gdzie jest brama.

Do Pawła

Człowieku jaki tu jesteś monotematyczny. To że zhu wyciąga kasę poprzez szkolwnia bhp to najmniejszy problem. Fakt, pracownicy zostają po godzinach i mają za to nie zapłacone, ale jeśli się na to godzą to ich kretyńska wola. Uwierz mi, że są praktykowane znacznie gorsze procedery względem pracowników niż twoje monotematyczne marudzenie ciągle na ten sam temat. Znasz temat zwolnień lekarskich czy totalny brak funfuszu socjalnego? Kolesiostwo, układy to znak rozpoznawczy tego zakładu.

Ludzie czy wy naprawde nie widzicie ze te postu wszystkie pisze ten cały pożal sìę Boże DOZORCA. Widać czlowiek nudzi się na bezrobociu. P.s. na zniewage i oszczerstwa też są paraagrafy

Emeryt

Po wpisach i godzinach widzę że to mogom pisać osoby które pracują w ochronie. Od 22 drugiej do 6 rano Mają na to czas.

Emeryt

A ten nowy pracownik Gospodarczy pracuje w godzinach nocnych czy ma pozwolenie od Lekarza Medycyny Pracy. Jestem też zainteresowany jakie posiada orzeczenie o niepelnosprawnosci ?

W temacie

Niewiarygodne, że ktokolwiek uwierzył na stare lata w cudowną przemianę bandiego. Chłop przez kilkanaście jak nie dziesiąt lat pomiatał ludźmi, a wy chcecie szacunku do niepełnosprawnego. Tylko naiwniak oczekuje od tego gościa minimum kultury. A tak poza tym to za co ten niby kultowy pracownik zhu obecnie odpowiada i bierze kilka tys wypłaty?

Sławek.

Wrzucić tego dozorcę do Prezesa stawu .I będzie spokój.

Były Pracownik.
@W temacie

Tak się zastanawiam . Jeżeli Prezes Firmy daje przyzwolenie dla swego nadzorcy na mobbing i.t.p. Tak samo popełnia przestępstwo. Prezes Pracodawca ma przeciw działać mobbingowi a nie pomagać . Przecież ten nadzorca robi dla firmy raczej dobrą robotę , ponieważ pracodawca chroni tego nadzorcę. A co z mobbingowanymi pracownikami. Panie Prezesie głowę w piasek.

Czego się ?

Struś chowa głowę w piasek i myśli ze nikt go nie widzi. Tak ja Pracodawca i jego Zarządca . Czego nie zostały usunięte wszystkie opinie. Pamiętaj jak wasz widzą tak o wasz piszą. Tego nie ukryjecie. A co Dotacji na bezpieczne i przyjazne warunki pracy i tak będzie kontrola.No to teraz tak jak struś głowa w piasek .

hihi

A zabieranie premi za l4 po dwuch miesiąc tego zwolnienia żeby w urzędzie się nie dopatrzyli to jest dramat

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn