Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

zbychu

Jest jedno ale... Dyskonty nie mają trzech wspaniałych prowadzących a zwłaszcza jednego co na wszystkim się najlepiej zna.

@zbychu

I jeszcze jedno "ale"... Dyskonty mają programy, które działają doskonale, w zhu jest niedziałający navik. O tak! Trzech muszkieterów robi co chce, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Goni ich jeszcze taki jeden - kto to taki? Wszystko w swoim czasie.

telenowela
@Trzykropek

Będzie czwarty muszkieter? Najgorsze jest to, że jak im nie klaszczesz i mówisz jak jest naprawdę to masz gorzej...chory system. W ZHU jak w polityce PiS albo jesteś z nami albo przeciwko nam!

można złożyć zawiadomienie !

Jeżeli Pracodawca powala dla swego pracownika mobbingować pracowników Pełnosprawnych i niepełnosprawnych popełnia przestępstwo z Art 94 (3) k.p. Przemoc jest zamierzona działaniem pracodawcy i ma na celu kontrolowania i podporządkowania ofiary tj. pracownika. W relacji pracodawca ma przewagę nad pracownikiem , ofiara , Ofiara tortur, czyli pracownik jest słabszy a sprawca czyli pracodawca silniejszy. Zakaz stosowania tortur oraz innego okrutnego , nieludzkiego lub poniżającego traktowania Tortury to świadome zadanie bólu czy cierpień fizycznych czy psychicznych celem zmuszenia do pracy ponad siły i zdrowia. Świat i Europa wyraża pogardę i degraduje Rząd polski który na nie pozwala dla pracodawców polskich . Zakaz tortur oraz nieludzkiego i poniżającego traktowania. Dziękuje.

Marek.
@można złożyć zawiadomienie !

Jak chcecie to możecie złożyć zawiadomienie do Prokuratury. Nie mozna pozwalac na mobbing(usunięte przez administratora)

obserwator.

Co się dzieje . Sprawdzam czy ochrona nie śpi. Dzwonie nikt nie odbiera . Ochrona blokuje mój numer. Śpi ochrona. Mam pytanie gdzie jest ubezpieczona Żarna, może dojść do tragedii a ochrona śpi. A co robi Bandy gania niepełnosprawnego pracownika. Bandy batem go batem tego niepełnosprawnego aż ducha wyzionie !

Bandi
@obserwator.

To bandi tam nadal "pracuje"?? Tez z nim mialem akcje... Pewne jego teksty przeszly do historii i uzytku codziennego np "Co ty tu chlopak pracujesz?" albo "nie wprowadzaj korozji chlopak"(usunięte przez administratora)Co to ma byc: Przepraszam, dziekuje, az mnie kwa mdli od tej jego uprzejmosci" Czasem tego brakuje ale generalnie dobrze, ze juz tam nie pracuje

Smutny Pan

Wasze podwyżki poszły na nowy wspaniały system. Brawo!!

@Smutny Pan

Nie ma kasy bo rzeba utrzymać wcale nie małe stado znajomków. Fikcyjne stanowiska szwagra, brata zięcia, kolesia od flaszki czy sąsiada ze wsi lub jego córki generują spore koszty. A nowe umowy to zgodne z prawem? Ktoś coś wie?

norek
@Smutny Pan

Już nie taki nowy.

xxx
@norek

Fakt już nie taki nowy. Trzeba w takim razie kupić nowy, lepszy, szybszy, generujący jeszcze większe koszty! :)

Ideał

Idealna firma. Mozna nic nie robić i za nic się nie odpowiada! Żyć nie umierać.

norek

Idź się leczyć.

Niewolnik Niepelnosprawny.

Tu nie jest ważne , czy pracodawcę stać na dzień dzisiejszy na podwyżkę czy premie . Tylko o szacunek dla pracownika. Jeżeli pracownik zatrudniony został jak gospodarczy , a wykonuje pracę dodatkową pracownika ochrony , wykonuje inne dodatkowe prace takie jak rozbieranie szaf , wynoszenie worki ze śmieciami z hal produkcyjnych i toalet , układanie palet . To należy się premia czy dodatkowa zapłata.Pracownik wykonywal prace na które nie miał umowy ani aneksu. Pan kierownik administracji PanPiotr nie miał prawa nakazywac prace niezwiązane z umową.wyrządzone zło zawsze wroci do tego Pana Piotra. Ale to jest wina nie tylko Pana Piotra , ale pracodawcy Pana Zygmunta. Panie Pracodawco pieniądze to nie wszystko , (usunięte przez administratora)

Trzykropek

Ma ktoś może jakieś info w sprawie podwyżek po Nowym Roku? Ile to będzie? 5, 10 czy 20 groszy ????

@Trzykropek

Podobno do 20gr. dla produkcji a dla zarządu do 5zł. Różnica taka bo tylko oni mają wspaniałe pomysły i wizje.

lubię łyski
@Trzykropek

Po co przed sylwestrem psuć sobie humor? W tym roku przesunęli podwyżki na marzec - pamiętasz? Teraz już straszą, że kończy się "rynek pracownika" także przewiduję podwyżki 0,00 zł ;-)

@lubię łyski

O końcu rynku pracownika pewnie głosi "zażond", a raczej trzech doskonałych. Alfy i omegi od siedmiu boleści. Bony nie, socjal nie, podwyżki nie, L4'nie.(usunięte przez administratora)

Załamka
@Trzykropek

Tak jest od lat ze pracownikowi nic sie nie należy. Mam nadzieję, że to wszystko runie. Moze wtedy się ktoś obudzi.?Ale będzie już za późno.(usunięte przez administratora) Ps. Na podwyżki bym nie liczył.

@Załamka

Żeby było jasne, ja też nie liczę nawet na grosz. Fachowcy odchodzą, znajomki zostają. Przybysze zza wschodu produkcji "zażondowi" nie wykonają. To pewne. Beznadzieja.

Emeryt.

Ja mam takie zapytanie. Od Pażdziernika do listopada 2019 roku, pracował Pan Janusz w charakterze Pracownika Gospodarczego , ze stawką miesięczną 2250 brutto .Już nie wnikamy jaki miał zakres obowiązków . Ale był pracownikiem wydajnym . To dlaczego nie otrzymał podwyżki albo premii . A jak Firma szukała pracownika to na ofercie o pracę w Listopadzie była kwota 2600 brutto. Narzuca się pytanie i odpowiedz ! Kim jest Pan Zygmunt Żarna ze pozwala kopać leżącego . Pytam Kim ? Kim jest kierownik który niewolił , wykorzystywał , oszukiwał niepełnosprawnego pracownika Gospodarczego i zarazem pracownika ochrony ?

Brak szacunku.
@Emeryt.

Tu jest 100 % mobbing. Naprawdę został niewolony , wykorzystany , niewolony niepełnosprawny pracownik. Ale za to firma dostała dotację na dalsze niewolenie. Historia się powtarza . Nie ma w Olsztynie Niemców , Rosjan a obozy pracy są . Brawo .

Mobbing.
@Emeryt.

Tak czytam te wpisy i się zastanawiam, Kim my jesteśmy !. Powiem tak ,od dnia zatrudnienia tego Pana niepełnosprawnego był stosowany dla tego pracownika mobbing. Praca za dwóch, zapłata , jaka zapłata ! Oszukiwanie . Brak narzędzi do pracy ! Brak ciepłych ubrań ! Brak ciepłego posiłku ! A wymagania bardzo duże ! W (usunięte przez administratora) niewolnik dostawał pasiaki , drewniaki , chleb i wodę i narzędzia do pracy . A tu co !(usunięte przez administratora) To chcecie się z bogacić na krzywdzie niepełnosprawnej osobie .Obrażamy Niemców , Rosjan , ze dostaliśmy od nich krzywdę , a co my wyprawiamy pseudo Katolicy. Tak do końca nie jestem przekonany czyje były obozy pracy ? . Ale uważam ze Historia się powtarza. Jeżeli byliśmy krajem i Narodem skrzywdzonym , to dlaczego popełniamy ten sam błąd ! Wyzysk,Niewole, i.t.p. I znów narzuca się pytanie , od kogo się tego nauczyliśmy , odpowiedz ; Od nas Polskich Katolików Jak nas widzą tak o nas piszą i mówią . Dziękuje !

Matka Pawła.

Bardzo dobrze ze Pan Janusz podziękował za mobbing , niewolę oszukiwanie. Wstyd Chłopstwo Z Chłopstwa za wykorzystywanie i oszukiwanie niewolenie wiekowego niepełnosprawnego. Pan Bóg powiedział nie czyn blizniemu swemu krzywdy a bowiem ty będziesz od Bliżniego tez potrzebował pomocy. Tylko nie wiem czy dotrze to do Chłopstwa.

ok.

Masz rację może trzeba z tym skończyć, niepełnosprawny to nie człowiek. A może zajmiemy się pełnosprawnymi co kosztem pracowników korzystają z dotacji U.E. na rozbudowę firmy zakup maszyn , szkoleniami B.H.P. nikomu nie potrzebnymi . Ponieważ to nie zmieni bezpieczeństwa dla pracownika.

Rysiek mąż pracownicy .

Czytam wpis o niepełnosprawnym pracowniku Gospodarczym. Moja żona mówiła wiesz Ryszard zatrudnili do pracy naprawdę pracowitego człowieka. Każdą powierzoną pracę wykonywał , nawet sprzątał pomieszczenia które przez 10 lat nie były sprzątane. Wynosił śmiecie nawet po pracownikach ze Wschodu , sprzątał Hale zawalone workami ze śmieciami . Przed Biurowcem w pojemnikach zawsze było czysto . Jak pojemnik był załadowany wynosił do innych pojemników. Sam sobie wykonywał narzędzia pracy , ponieważ szczotka do zamiatania hal nie nadawała się do sprzątania liści . Jak można nie zakupić pracownikowi ubrania roboczego , w zimne dni nie dać ciepłej strawy. A (usunięte przez administratora) Jak tak można ! Polscy Chłopscy Katolicy . ! I dobrze postąpił ze wam podziękował za niewolę i Mobbing. . (usunięte przez administratora)

Kontrola.

P.E w Brukseli chce polecić kontrole przez C.B.A Olsztyńskich Firm które pobrały Dotację U.E. na stworzenie bezpiecznych warunków B.H.P. .Z tego co tu piszą Pracownicy , ze dotację firma pobrała, ale warunki bezpiecznej pracy się nie poprawiły.( np; pracownik gospodarczy po ciemku swoją prywatną brzozówką zamiatał liście. Bez okularów ochronnych miał polecenie chodzenia po halach produkcyjnych ,gdzie pracują frezarki , tokarki ,szlifierki. Miał tez nosić ciężkie worki ze śmieciami , i chodzić po pomieszczeniu gdzie zamiast odkurzaczem pracownicy ze Wschodu zamiatali szczotką odpady szkodliwe dla zdrowia . Co z tego ze Firma która prowadziła szkolenia B.H.P. i.t.p mówiła ze tego czy tego nie wolno i i tak firma tego nie przestrzegała. Mam podejrzenie ze ta Dotacja Unina poszła dla Firmy na zakup nowego sprzętu. A nie przyjazne warunki pracy B.H.P. i.t.p.

Czekuś. Pan Czekuś.

Czekamy ma świąteczne premie lub talony. W dzisiejszych czasach uścisk dłoni to za mało. Trochę wstyd już lepiej odpóść obchody i życzliwe życzenia ????

Poczekajmy obaj
@Czekuś. Pan Czekuś.

Zrobię wszystko żeby uniknąć żenującej sytuacji uściśnięcia dłoni dwóm muszkieterom. Nie ma chyba w okolicy drugiej firmy, w której nie ma żadnego socjalu. Talonów nie ma i nie będzie. Koniec i kropka.

Ktoś
@Czekuś. Pan Czekuś.

No niestety taka jest prawda,na wszystko mamy pieniądze ale nie dla was .Wybaczcie ale to my tu jesteśmy od zarabiania , a wy cóż ....wy jesteście tylko od brudnej roboty. Wesołych świąt

Pracownicy
@Ktoś

Wybaczamy Wam bo jesteście zarąbiści.Kochamy Was za wszystko a przede wszystkim za Wasze mądre żądy i cudowne decyzje.

@Czekuś. Pan Czekuś.

Pany cudne dyrektory dajcie znać na kiedy planujecie obchód po zakładzie żeby pościakać ludziom ręce. Planowanie produkcji nie wyszło to może chociaż to wam się uda. To będą te bony czy nie?

@Trzykropek

Bonuf nie budziet a ophodu toże. Poztrafiamy malciki z zarzodu. Aha jeścio jedno planowania tesz nie bedzie.

Redaktor.
@Czekuś. Pan Czekuś.

Nie wypłacili premii , za godziny soboty niedziele , za szkolenie bhp dla niepełnosprawnego za używanie prywatnego sprzętu do sprzątania dla gospodarczego pracownika . To niech teraz pracownikom dadzą talony na święta.

fisher panda

były pracownik fa jan sowa paczki dla dzieci 170zl szt. ,talony św.600zl x 2 , wczasy pod gruszą 1800zl ,tzw13 6500zl. Wesołych świąt życzę :)

Dżeki
@fisher panda

Brawo Ty!!Fajnie masz u nas nic nie ma ale jako były pracownik wiesz o tym. Tobie gratuluję :)

Jaka jest kultura pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''? Obowiązuje typowy dress code?

Dres

Nir obowiazuje. Zapraszamy w dresach .

Versacze

Możesz w japonkach, klapkach lub nawet w koksach chodzić. Ludzie tak robią w biurowcu widziałem na własne oczy. Ja już zakupiłem sweter świąteczny z reniferem i go założę jak będą bony świąteczne rozdawać :)

Mój nick

O tak! Są i tacy biurokraci, że w męskich legginsach przychodzą. Strój urągający minimum kultury pracy. Znajomki mogą, nic nie muszą.

Stasiek

A tak na marginesie. Kasa dla pracowników z Ukarani i Białorusi jest ! Którzy pracują po 12 godzin . A dla Polskich Pracowników nie ma , nawet za szkolenie. O co tu chodzi !?. To jest praca dla P.I.P. Urzędu Skarbowego i Z.U.S. Nawet oszukali pracowników niepełnosprawnych. Co jest zgrane Panie Prezesie i Zarządzie.

dżesika

Szkoda twych słów i klikanie w klawiaturę. Wiadomo, że w tym zakładzie wszystko jest pod pracodawcę. Na żdanym stanowisku człowiek się nie liczy nawet jak jest pełno sprawny!

Brajanek
@dżesika

Dobrze muwisz siostra! Zbijam ci pione!

Zbychu

A co szafek ubraniowych firma nie zakupiła. A strażnik niech zacznie robić obchody , a nie spac . Nowego komputera się zachciewa. A gospodarczy ma miotle i niech korzysta z niej. A klimatyzacja kosztuje . Nie będziemy dla 20 Pracowników marnować prądu. A za szkolenie dostają tylko ci co na to zasługują a nie nowo zatrudnieni . A co do kurzu to na tym dziale pracują pracownicy że wschodu nic im nie będzie.

Były Pracownik.

Powiem tak. Kierownik administracji nie szanuje pracowników , nie zna przepisów B.H.P. dotyczących pracy pracowników pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Dam przykład ; Niewoli , wykorzystuje , naraża na kalectwo niepełnosprawnych pracowników którzy wykonują pracę za dwóch za jedne wynagrodzenie. a pracownikom zatrudnionym przy ochronie , ponieważ jeden to rodzina a drugi syn rodziców którzy byli pracownikami strażnikami śpiochami . I tu zaczyna się układ , wykorzystać niepełnosprawnych. Niech ten tyra od 15 do 22 to znaczy sprząta i.t.p. i pracuje jako pracownik ochrony. A ochrona śpiochów od 22 pozamyka zakład i co spać a o 5 rano otworzy i do domu. A wynagrodzenie między pracownikiem gospodarczo - ochrony a pracownikami ochrony to ponad 1000 złoty.Brutto.(usunięte przez administratora)

Zbychu

Jakieś głupoty wypisujesz widocznie jesteś jednym z tych niepełnosprawnych z tą grupą co lepiej narzędzi mechanicznych do ręki nie dawać bo krzywdę komuś zrobisz.Idź liście sprzątaj.

Mark

Ktoś tu chyba nie zna historii? Armia ruska nie miała kogo w mieście Olsztyn, a raczej Allenstein wyzwalać spod okupacji, bo tutaj były Prusy Wschodnie więc to był Land niemiecki.Ale co do reszty stwierdzeń to się zgadza. Sytuację mogła by tylko zmienić kolejna wojna, bądź wielki kataklizm żeby ludzie ponownie ze sobą dobrze zaczęli żyć.

Stasiek
@Zbychu

Ale nie strażnikiem osób . Chyba od tej pracy całkowicie ci rozum odebralo . Nie obrażaj ludzi niepelnosprawnych. I nie śpij po nocach tylko chroń obiekt , poniewaz za to masz płacone. Poniewaz zakład ubezpieczeń za szkody nie wypłaci odszkodowania.

Stasiek.

Kot to jest . Nie chciał się uczyć dostał pałkę i biega po korytarzu. odpowiedz Fortepian !

Zdzisiek strzatacz.

Strażniku służby więziennej jeszcze raz powtórzę nie obrażaj niepełnosprawnych. Za to jest k.k. a w areszcie nie lubią takich.

@Zdzisiek strzatacz.

Ha ha ha.

Odbiorca drewna opałowego.

Jest na bramie Żarna przy warsztacie samochodowym napisane numer telefonu ochrony. Ale jak się dodzwonić jak pracownik ochrony ma wiecznie wyłączony telefon.Dzisiaj to znaczy 17.11.2019 r .dzwonie cały dzień nie odbiera . Chyba śpi albo coś kombinuje. Jego rodzice jak ochraniali robili to samo . Nawet jak o 4 rano przychodził pracownik do pracy byli zaspani i robili problemy w otworzeniu bramy.I synek robi to samo . Ale co wolno wojewodzie to nie dla Pracowników. Ile razy przed bramo główną stały samochody dostawcze i pracownik ochrony nie pozwolił na wjazd ponieważ nie mógł by spać. Kierownik nadzoru tego nie kontroluje , woli ganiać niepełnosprawnych pracowników porządkowych.

Powolny, ale skuteczny rozkład
@Odbiorca drewna opałowego.

Od czasu powstania koalicji trzech muszkieterów następuję powolny, acz skuteczny rozkład firmy. Panowie robią co chcą, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności za swoje cudaczne decyzje. Przestawianie regałów, naklejanie nalepek, układanie na regałach, kuwetki, dodatkowe nadgodziny za pracę poza produkcyjną to standard w tej firmie. Taka produkcyjna rzeczywistość. Dubaj nie do ruszenia. Tam to dopiero chodzące mózgi są. Niby technolog z niby konstruktorem nie ogarniają prostej podstawowej wiedzy na poziomie technikum. Reszta jakoś dziwnie jakoś się jeszcze toczy. O cudnym programie pisać nie będę bo już chyba sam wprowadzający robi dobrą minę do złej gry. Nie działa ten pokraczny program i działać nie będzie. Jeszcze ze dwa lata i będzie wprowadzane nowe cudo. Ogólnie bieda z nędzą. Prestiż i renoma zapracowana przez Szefa przez długie lata zatracona przez grupkę osób, uważających się za pępek świata.

Szejk z Dubaju

Oj Boczek,Boczek

@Odbiorca drewna opałowego.

Z tego co wiem to pracę zaczynamy w ZHU od 6:00. Spać nie możesz czy masz chrapkę na pracownika ochrony.

Pakowacz.
@Powolny, ale skuteczny rozkład

Przepraszam . Szef o tym dobrze wie. Tu chodzi o jedno , pozbyć się starych pracowników i zatrudnić nowych za mniejsze pieniądze. Dlatego szef tego unika. Taką zarząd ma taktykę. Tak ja ze szkoleniem B.H.P. za (usunięte przez administratora)

Rodzina.
@Zbychu

Tak ! chciałbym popracować to znaczy pospać i dostać kasę. I premię uznaniowa !Zatkało kakało. Strażniku.

Zbigniew
@Powolny, ale skuteczny rozkład

Uważam, że dwóch muszkieterów... Czopek tylko głową macha, jak ten piesek z samochodu. Ale to nie zmienia faktu, że czynny udział w rozpadzie też ma. Z całą resztą zgadzam się w zupełności. Szacunku w tej firmie już nie ma.

Ziomek
@Zbigniew

Poza muszkieterami gotującymi się we własnym sosie, jest jeszcze spora grupa znajomków czyli nierobów robiących wokół siebie wiatr. Taka/i wie że żyje. Nie przepracuje się, a zarobi. Poza tym charakteryzuje ich bezwzględność i wyrachowanie. Mocno koleżeńskie relacje między osobami zarządzającymi, a podwładnymi stanowią chwiejny filar tego zakładu. Pozdro ziomeczki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn