Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Bieńkowski

Chcę tam podjąć pracę by dobrze zarobić i się dorobić, potrzebuję odpowiedzi na kilka pytań, na którym miejscu w Polsce jest ten Gamet pod względem zarobków ?, jakie związki zawodowe bronią pracowników ?, są wczasy pod gruszą ?, świąteczne, 13 pensja, nagrody jubileuszowe ?, oraz czy jest oddzielna szafka na czystą i brudną odzież, oraz ile czasu jest na śniadanie nie licząc czasu przyjścia do szatni powrotu i toalety ? i wreszcie jaka tam panuje atmosfera. Za szczere i prawdziwą odpowiedz będę bardzo wdzięczny by podjąć bardzo ważną decyzję Pozdrawiam.

Klamka
@Bieńkowski

Podaj swoje kompetencje, skoro zadajesz takie pytania, to otrzymasz odpowiedz na co możesz liczyć w naszej firmie. Jeszcze nic o Tobie nie wiemy, a juz stawiasz wymagania.

Wkurzony Prcownik Produkcji
@Bieńkowski

Zarobki marne, gruszy nie ma, 13 nie ma, 15 minut żeby zrobić wszystko, nagrody to są ale między prezesami, na święta pewnie też nic nie będzie, wymyślą kolejne święto. Nie polecam!!!

Alicja

@Zombi dlaczego tak uważasz? Masz jakieś wskazówki dla brygadzistów, co powinni zmienić by lepiej Wam się układała współpraca w pracy w firmie Gamet S.A.? Warto czasem dawać takie sugestie by usprawnić współpracę.

Zombi

Na wschodniej brygadzisci nie powinni pełnić takiej funkcji,nie odpowiedni ludzie na nie odpowiednim miejscu

Arek

Dobry pracownik nie narzeka na pracę w firmie bo tu jest dobrze.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Hugoș

Same komentarze ludzi co pracują w biurze i wyżej... Prawda o tej firmie jest inna...

Pedro

Dobra firma to i pracownicy bardzo zadowoleni. Firma potrzebuje pracowników?

qwert
@Pedro

Z tego co sie orientuje to szukaja w Chelmzy. Warto podpytac w kadrach

Były
@Pedro

Pracownicy zadowoleni?????Skąd takie wiadomości macie.?

mariusz
@Były

mój znajomy tam pracuje i sobie chwali. wiadomo, ze nie dogodzi się wszystkim, ale z moich informacji jest spoko

Krzysztof

Alicja = B.B ;) dobre komentarze;)

nick :)

spoko pracodawca. pracowałem i nie narzekam. mój kolega nadal tam pracuje. ludzie pozytywnie nastawienie i pomocni. miło wspominam pracę tam.

Pracowałem w tej firmie. Zmieniłem z przyczyn osobistych bo się przeprowadzałem. Jednak miło wspominam tam pracę.. wg mnie to jeden z lepszych pracodawców u którego pracowałem ..

Alicja

@Zainteresowany, aplikowałeś w końcu do firmy? Jak oceniasz proces rekrutacji i atmosferę panującą na rozmowie? @ja, wydajesz się mieć wyrobioną opinię o firmie Gamet. Długo tam pracujesz? Co sądzisz o tym miejscu?

zadowolony_pracownik
@Alicja

ja aplikowałem już sporo czasu temu... mogę powiedzieć, że proces rekrutacji przebiega w dobrej atmosferze, momentami nawet można zapomnieć, że właśnie przyszło się na rozmowę o pracę :) co więcej... miałem okazję być na rekrutacji innej osoby do naszej firmy i z czystym sumieniem stwierdzam, że się nic nie zmieniło. Atmosfera jest spoko nie tylko na rozmowie, ale również już podczas pracy w Gamecie.

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie jaka atmosfera? Warto aplikować?

@Zainteresowany

kto Ci takich głupot naopowiadał?

qwert-123
@ja

K.D. to osoba do niczego.Zajmuje się byle czym, aby godziny leciały.Porażka dla Gametu, bo na niczym sensownym się nie zna, więc wymyśla cele swojego istnienia.

No name
@Zainteresowany

dobra firma. Jezeli nigdy nie widziales jak sie donosi, jak sie trzyma palec w (usunięte przez administratora) przelozony j ak sie wysmiewa i obgaduje sie innych pracownikow. Jak utrzymuje sie w pracy ludkow ktorzy maja uklady to faktycznie warto tu przyjsc

rEALISTA
@Zainteresowany

Firma nie jest dla osób ambitnych...

@Zainteresowany

Warto. Pracuje od jakiegoś czasu. Ludzie są spoko, atmosfera też.

wesoła wdowa

co planują na 30 lecie firmy

GratisLPG
@wesoła wdowa

Dodatkowe kamery i specjalne czujniki.

_pogodna_
@GratisLPG

Kamery i czujniki? chyba nie piszesz o Gamecie... jakoś takich rzeczy nie zauwazylam;P pracowałam w innych firmach, które faktycznie instalowały kamery nawt tuż nad glowami... w Gamecie takie rzeczy się nei dzieja. super atmosfera i pozytywnie zakręceni ludzie:) :) :) praca tu to dla mnie przyjemnosć

Młoda

Niestety nic dobrego o Gamecie napisać nie mogę właściwie o ludziach tam pracujących oczywiście nie wszystkich.Pakownia ,szlifiernia ok.Magda i Krzysiu bardzo fajni ludzie i osoby pracujące na ich działach również.Natomiast P.Milena i jej klika z gwinciarni porażka.masz ochotę usłyszeć od Pani brygadzistki "zamknij ryj"to polecam ten dział.

Pracownik od lat
@Młoda

Ja mam odmienne zdanie. W firmie atmosfera jest dobra i ludzie w porządku... wiadomo, że niekiedy jest nerwówka i w każdej firmie zdarzają się "ciężkie osobowości". Duża organizacja, w której pracuje tyle ludzi to nie sposób, aby wszyscy żyli w pełnej zgodzie. Przez jednostki nie można negatywnie oceniać firmy. Nie rozumiem osób, które tak narzekają a nadal pracują w niej... jak dla mnie GAMET to dobry pracodawca i z czystym sumieniem mogę polecić tutaj pracę.

Co się dzieje w Gamecie?

Martyn

Podwyżkę? Gdzie wy macie podwyżkę? Teraz jest ustawowo tak jak powinno być 2000 tyś brutto i do 25% premii ale już z biura nas poinformowali, że nie mamy na co liczyć niż na 15%. Ludzie się cieszą bo widzą 2000 tyś na umowie a tak na prawdę na wypłacie się zdziwią, że nawet do 2000 nie dojdzie. Czysta matematyka się kłania, a jak już jesteście tacy leniwi to wystarczy w kalkulatorze brutto sobie to obliczyć. Żeby była podwyżka to trzeba dostać ANEKS do umowy a nie zmianę umowy.

Vector84
@Martyn

Od kiedy ustawa mówi o wysokości premii???? Śmiesz wytykać jakieś błędy innym,a samemu jakieś bzdury podawać ??? Niby co ludzie na produkcji dostali - nowe umowy??? Nową umowę dostajesz w przypadku zakończenia okresu trwania poprzedniej umowy. Wszelkie zmiany obowiązującej umowy o pracę są dokonywane poprzez zastosowanie ANEKSU umowy. Czyste prawo pracy się kłania, a jak jesteś już taki leniwy to otwórz sobie wikipedię... Poza tym jeżeli tak Ci źle,tak niedobrze o gnie zmienisz pracodawcy??? Lęk przed nieznanym Cię paraliżuje ???

Alicja

@Vector84, dobrze, że chociaż coś takiego udało się wywalczyć i moim zdaniem co do wysokości też jest nadzieja. Skoro Gamet zgodził się w ogóle na jakąkolwiek podwyżkę to może w przyszłości zgodzi się też, żeby była ona wyższa?

Vector84

Podwyzki płacy w firmie zostały wręcz wymuszone na pracodawcy, natomiast ich wysokość nie napawa optymizmem.....

Alicja

@Ben widzę, że zdanie na temat tych podwyżek w Gamet S.A. są podzielone. @Sk wskazuje, że jest inaczej? @Sk na jakim stanowisku w tej firmie pracujesz?

Ben

Tak wszystkich

Sk
@Ben

No niestety nie wszystkich

Alicja

@Ben to bardzo pozytywna wiadomość dla wszystkich aktualnych i potencjalnych pracowników. Możesz napisać, czy dotyczą one wszystkich pracowników Gamet S.A.?

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.