Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Inny

W Gamecie obecnie zwalniają ludzi przez wirusa zwolniono już około.10 osób I to pewnie nie koniec tak chwalili tych pracownikow że hej A na świadectwie każdemu pracownikowi pisz że zwalniają z powodu że są nie zadowoleni z pracy to jest kpina Gamet zejdzcie na ziemię zero szacunku dla pracownika

Niko
@Inny

Wpisują takie bzdury, bo boją się pozwów sądowych. Pracodawca już wykorzystał pracownika do maksimum, to teraz kopa w (usunięte przez administratora) Pamiętajcie że karma wraca

Gameciatko

A dlaczego znikają niektóre opinie i wypowiedzi? Czyżbyś my się czegoś wstydzili??

@Gameciatko

Dzisiaj znowu zniknął kolejny komentarz, oj bardzo nie lubicie jak was dotyczą, co kadra zarządzająca?? No niestety, niewygodne fakty również bierzcie na klatę.

Ale na kopaczy piłkarzyki z Legii Chełmża to jest kasa,a dla pracowników resztki.

lolek

Witam] ile zarobię na produkcji?

Maro
@lolek

Mało, tylko najniższą.

Lidia
@Maro

A jak jest z dodatkami w Gamet? Wiem już, że o premię ciężko. Ale może chociaż są jakieś bony świąteczne, dodatki do wczasów, czy coś?

Jan
@Lidia

Jest kasa na święta Bożego Narodzenia.

Gościu
@Jan

W marcu dopiero wypłacają? To za 2020 czy za poprzedni rok?

@Gościu

Nie bądź idiotą.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
...

Firma zdaje się być niepoważna pod względem rekrutacji. Rozmowa rekrutacyjna z dwójką panów. Na samą rozmowę spóźnili się 30 min, a dalej kompletny brak przygotowania. CV było czytane pierwszy raz podczas rozmowy, zupełny brak pomysłu jak rozmowa powinna wyglądać. 30 minutowa rozmowa, pełna ciszy oraz w kółko powtarzane: "może Ty masz jakieś pytanie do Pana?".

Maciej
@...

no to teraz już wiesz jak szanują ludzi. z taki samym "szacunkiem" podchodzą do pracowników już zatrudnionych!!! Żenada i brak jakiegokolwiek wychowania, zero kultury!!!!!!

Grzegorz
@Maciej

Ten wpis o rozmowie kwalifikacyjnej nie napawa optymizmem. Rozumiem, że autor nie podjął pracy w Gamet S.A., może jednak Ty, Maćku, masz coś więcej do powiedzenia w kwestii tego, jak wygląda to wszystko od środka? Po Twoim wpisie mogę sądzić, że jesteś lub byłeś pracownikiem firmy. Jakie proponują wynagrodzenie, są jakieś premie? Jaka panuje atmosfera w zespole? Jeśli masz takie informacje, to chętnie posłucham co masz mi do powiedzenia.

Maciej
@Grzegorz

Jeden wielki bałagan, można by użyć mocniejszego słowa, ale przyjmuję. Produkcja kuleje, a decydenci uważają że nie ma problemu. I tak wszystko będzie wina ludzi! Na pewno leniwi, nie rozumieją, nie umieją, a już na pewno nie chce im się pracować! Kierownictwo ( Dyrektor,Kierownik, z-ca kierownika, stoją na środku zakładu i mają ubaw po pachy jak kobitki się kurczaka bo złom odmawia posłuszeństwa!! Ale z procentów wydajności sa rozliczne! Kolejny absurd firmy - pracują na jednej maszynie panującej dwie, trzy osoby, ale wydajność z tych osób jest zapisywana tylko jednej! Jeszcze chcesz coś wiedzieć?? A A ostatnio w absurdalnych pomysłach poszli dalej, tzw mleczarze dostali rozlewisko, w jakich godzinach mają wyróżnić i przewozić detale z poszczególnych działów! Nawet jak będzie pilna produkcja to mają to robić wg rozpiski. Takich " rewelacyjnych" rozwiązań wprowadzono więcej!!!

gameciątko
@Grzegorz

Wynagrodzenie?? premia?? wolne zarty!!W umowie premia do 25%, a na kwitku do 10%. Nie wyrobisz normy i po premii. A ze jej nie wyrobisz to nic dziwnego, królowa co chwile podnosi normy, do absurdalnych ilości i czasów. Jak masz zamiar podjąć pracę, to zastanów sie dwa razy, no chyba ze chcesz spróbować, to próbuj, masz do tego prawo. atmosfera? - popracuj, to sam sie przekonasz, jak niektorzy przełożeni potrafia traktować pracowników.

Cath
@...

I dobrze, przynajmniej nie zadają głupich i bezsensownych pytań typu: "Jakie problemy mogą się pojawić w zespole lub z przełożonym?".

Rena
@Grzegorz

Czy firma odpowiada aplikujących o pracę? Ja wiem że po prostu ich olewa, mówiąc kolokwialnie. Czy aktualizuje oferty pracy? Nie, bo to też jest fikcją. Pytanie, po co wystawiać oferty, skoro z góry wiadomo że to pic na wodę,? Może osoba odpowiedzialna za rekrutację zastanowi się , czy takie zachowanie nie jest przypadkiem dywersja??

@gameciątko

Kto to jest ta królowa? Wszyscy o niej mówią ....a ja nieświadomy.

@Nowy

Królowa, czyli pani Justyna P. koordynator ds. pakowni, a tak na serio, to największy leser w firmie. Poza łażeniem i przeszkadzaniem, nie robi niczego pożytecznego. Ta pani jest dowodem na to, jak stworzono stanowisko tylko dlatego, że szefem produkcji jest małżonek tej pani. Ale jedno trzeba przyznać, nikt nie potrafił wymyślić żeby zrobić normę na spakowanie sto szt uchwytów w ciągu 6 minut, a tej się udało. A jak już w końcu komuś się uda to zrobić, to znowu podniesie normę, i będzie trzy minuty!!! A co!!!!

PH

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda praca handlowca? Jak duże rejony mają PH ? Ile wizyt dziennie? Czy wyjeżdża w poniedziałek i wraca w piątek czy jest codziennie w domu ?

Cat

Ciężka jest to praca na produkcji? Też płacą najniższą krajową i są wysokie normy nie do wykonania?

@Cat

Zarobki różnie się kształtują, zależy pewnie od działu... a normy są i to też zależy gdzie się trafi...dają 3 miesiące na ogarnięcie

Łukasz
@Niilll

A czy w ogóle polecasz tego pracodawcę i uważasz, że warto starać się o pracę w tej firmie biorąc pod uwagę zarobki?

@Łukasz

Polecać pracę w tej firmie,?! Wolne żarty!! Rotacja nowoprzyjetych pracowników jest szalona, co niektórzy to nawet nie zostają do pierwszej wypłaty. Zarządzanie i planowanie produkcji to jakaś kpina! Najważniejsze że codziennie sprawdzają czy wykonałeś normę. A to że nie ma co robić, to nie jest ważne, ważny jest procent.

Lidia

Rotacja może mieć wiele przyczyn. Na przykład rozwój firmy. A co konkretnie nie podoba Ci się w sposobie zarządzania w Gamet?

Maro
@Lidia

Jeżeli rotacja pracowników nowoprzyjetych i uciekających po tygodniu pracy w firmie, nazywasz rozwojem firmy, to gratuluję dobrego humoru.

Artur

Macie jakieś opinie o pracy w Gamet? Widziałem że prowadzą rekrutację i na kilka stanowisk http://www.gamet.eu/kariera/pl/ Wiecie czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

@Artur

przyuczają do konkretnego stanowiska, także bez doświadczenia też przyjmują... a co do opinii to są różne... każdemu odpowiada co innego... idź i się przekonaj????

Irena
@Niilll

Dobrze wiedzieć, że w Gamet przyjmują osoby bez doświadczenia - nie w każdej firmie można na to bowiem liczyć. A jak mniej więcej kształtują się zarobki takiej właśnie osoby?

@Irena

Mniej niż najniższa nie mogą dać

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Gamet S.A.?

Gameciatko

Co masz na myśli, pisząc-liderzy z zewnątrz? Chodzi Ci o nowoprzyjetych np. Mistrza,??

Damian

Witam pracował ktoś w gamecie jako kierowca?

Ama

Czy w Gamecie działa związek zawodowy?

@Ama

Żarty sobie chyba robisz!!!

Kolega
@Ama

Jabol kiedy przestanisz donosic na innych? Twoje wybujale ego jest żałosne.

Lalka

Nie

@Kolega

Faktycznie to jest prawda

Grażyna
@Obecny

@Obecny Z tego co zaobserwowałam piszecie głównie o złej atmosferze między pracownikami w firmie Gamet S.A.. Czy może się mylę? Jesteście w stanie szerzej mi przybliżyć sytuację panującą w tej oto firmie? Będzie to bardzo pomocne dla osób ubiegających się tam o pracę.

@Grażyna

Miedzy pracownikami nie ma problemów, natomiast problemy są z zarządzającymi tym całym bajzlem. To jest największa bolaczka

Nick nolte

Witajcie, ile podstawy netto na stanowisku PH można wynegocjować? Dzięks

@Nick nolte

A co oferujesz? Jakie Masz umiejętności? ...a już się pytasz o wynagrodzenie. To pytanie zawsze pada na końcu rozmowy rekrutacyjnej. Masz odwagę na nią przyjść? Zapraszamy.

Patrycja
@Obecny

He he od razu widać, że jakiś kaprawy kierownik się odezwał, co nie chce nikt przyjść na rozmowy rekrutacyjne he he

Dawny
@Obecny

Panie Obecny, warto wyjść zza biurka i zobaczyć co się zmieniło na rynku pracy. Coraz bardziej warunki dyktuje pracownik a nie pracodawca, a będzie gorzej jak Niemcy zabiorą nam Ukraincow. Warto zachęcić potencjalnych pracowników a nie obcesowo pytać /A co potrafisz?/, Takie pytanie raczej sugeruje nie najlepsze traktowanie pracownikow. Warto się trochę dokształcić w zakresie prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych. Nic się nie zmieniło w Gamecie, szkolenia pewnie tylko we własnym zakresie.

@Dawny

Pracownik nie dyktuje żadnych warunków. Ma dwa wyjscia: albo przyjąć warunki pracodawcy albo nie. I tyle w temacie.

Jemmy
@Nick nolte

A jak jest jeśli chodzi o używanie samochodu służbowego w wymiarze prywatnym?

TakiTam
@Obecny

Nie dyktuje,ale negocjuje. A jesli firma woli zatrudnic parobka bez umiejetnosci za smieciowa place zamiast kogos kto zna sie na rzeczy i ma doswiadczenie za przyzwoitą płacę to swiadczy dosc zle o tejze firmie. A takie podejscie jak Pan przezentuje nie ulatwia, a wrecz przekresla mozliwosc negocjacji. Kazdy fachowiec majacy rozmowe rekrutacyjna z Pana osoba zasmieje sie Panu w twarz i wyjdzie

Serio???
@Obecny

Naprawdę tak uważasz ? Mam nadzieję, że nie zarządzasz ludźmi i nie jesteś odpowiedzialny za rekrutacje, bo manager byłby z ciebie marny

Były wsch.

Mobing, mobing i jeszcze raz mobing . Kobiety są wręcz ,przepraszam za stwierdzenie , szmacone , wszystko jest ich winą, a Panowie są bezkarni. Ludzie, nie idźcie tam !

Em
@Były wsch.

W dobie gdy (usunięte przez administratora)jest niedozwolony i karalny moje pytanie brzmi: dlaczego on tam wciąż istnieje??? Pakownia.

Magda z pakowni opanuj się bo nie jesteś na prywatnym folwarku

Jemmy

Jeśli chodzi o prace PH jak wyglada ona w rzeczywistości? I na jakie benefity może liczyć pracownik? Jestem zainteresowany praca w branży i słyszałem, ze Gamet to porządny pracodawca, wypowie się może ktoś konkretnie?

Były

Hej.Jak tam w Gamecie.Porawilo się coś ?

@Były

Tak! Najgorsi odeszli lub ich zwolniono (jak Ty "Byly") i od razu jest lepiej:-) Są podwyżki, miła atmosfera, cel jest znany, same superlatywy. Gamet zawsze bedzie najlepszy, bo to OK firma, ktora cały czas się rozwija. Co sie "Były" martwisz skoro stąd odszedles? Gdzieś masz gorzej, a obiecali kokosy?

Becia

Hej jakie warunki teraz maja handlowcy?

Ok
@Becia

Ok

RPH

Cześć Ile podstawy można wyciągnąć na rękę w Gamecie jako PH Dalej jeżdżą Toyotami Yaris czy coś się zmieniło???

Dzień dobry, Jak dział handlowy, stanowiska PH : - Jak atmosfera, - Przełożony, - Plany, - Realne zarobki, - Samochód (GPS, Do celow prywatnych?) Dzięki za odpowiedź.

@Zainteresowany

hej, masz kontakty, odbiorców tematycznych? przychodz, coś tam zarobisz, ale nie licz na wiele.Po tym jak dział sprzedaży został roz..e..bany przez przydupasa właściciela to możesz wszystko;) Powodzenia:)

@ja

Dziękuję. Możesz mi jeszcze powiedzieć wartość standardowej podstawy wynagrodzenia w firmie Gamet? Słaba komunikacja ogólnie na rozmowie kwalifikacyjnej. Jakiegoś "łał" nie było.

@ja

No i teraz widać efekty rozje.a... działu handlowego.

Artur

Witajcie, czy orientujecie się ile można otrzymać podstawy netto - na rękę jako PH, jakie samochody we flocie czy można użytkować prywatnie, ile to kosztuje czy są jakieś limity, w jakiej wysokości można uzyskać premie. Dzięki za odp. :)

Wiki

Konkurencja tak zainspirowała do pisania tych wpisów?

Masakra
@Wiki

A co takiego złego jest w tym co ludzie piszą? Wszystko to prawda. Gamet spada na psy i jak nic się nie zmieni to ludzie z biur sami przyjdą na produkcje, bo za te marne pieniądze i 15% premii (25 na umowie) to nikt nie będzie robił!

Ekhm
@Masakra

Ludzie z biur nie przyjadą bo też się zwolnią.

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.