Heiche Polska

Toruń

Opinie o Heiche Polska

lindor 2010-12-29 20:08:05
Trują środowisko i ludzi, którzy tam pracuują wśród tych chemikali. Ciekawe gdzie jest inspektorast środowiska?
gosia 2011-02-12 14:44:49
a no niestety to wszystko co zostało napisane w poprzednich postach jest prawda. kiedyś w tej firmie, jak jescze nie było obecnego dyrektora było duzo lepiej, wtedy firma miala potencjal, teraz tylko czekac az cos huknie i firma rozleci sie w pyl. sumtne ale prawdziwe. pozdrawiam.
anonim 2011-07-26 07:45:48
Kupa smiechu te wasze wypowiedzi same rozczarowane istoty bez poczucia winy .Sami Profesorowie ,wszystko wysane z palca .
Wescie sie do roboty to wam przejdzie .
anonim 2011-07-26 07:49:54
Praca jest pod kazdym pozorem OK ( usunięte przez administratora )
Idiota 2011-07-26 08:14:02
Jak czytam te wasze oszczerstwa to robi mi sie niedobrze .Dyrektor sie stara o Prace mozemy wiecej zarobic ( ci ktorzy chca pracowac )ale to niektorym nie wystarcza mieszaja sie do wszystkiego zamiast sie zabrac za to co naprawde wazne Praca .( usunięte przez administratora )
Jarek 2011-07-26 11:46:57
Sluchajcie a( usunięte przez administratora )Zapominacie szybko jak bylo wczesniej dostawaliscie pieniadze za darmo !! Ten kto chce tu pracowac pracuje dalej za dobre pieniadze !! Idzcie i szukajcie Eldorado
Mikolaj 2011-07-26 14:24:17
Nie lubie Dyrektora .Alle w 2011 zarabiam wiecej jak w 2010 .I to jest Argument ze Facet wie co robi.
Nowy 2011-07-28 13:26:40
Czlowieku z obszerna wiedza miales wszystko do dyspozycji i co ?co pokazales co dales Firmie .I teraz masz zal ,do kogo ! Smarowac oszczerstwa szukac winy u innych i obrazac ludzi . Zalosne
Do nastepnej kleski[usunięte przez moderatora]
anonim 2011-07-29 00:20:35
Od dna zawsze można się odbić (trzeba mieć dużo siły) i to uczynili pracownicy, którzy niedawno złożyli wypowiedzenia. Cała reszta która została, grzęźnie w coraz większym mule. Cała firma to jedno wielkie bagno i trzeba uciekać stamtąd, jak tylko nadarzy się okazja.
nowy 2011-07-29 08:10:27
Krzaki duzo powodzenia w szukaniu wymazonego pracodawcy, to co nam pokazales swiadczy tylko o jednym ,braki w wszystkim co ludzkie .Zawiodles ludzi siebie ,i niemasz odwagi sie do tego przyznac !!
Produkcja 2011-08-13 18:46:23
Nie zapominajmy że mamy jeszcze jednego elektryka na zakładzie, kto szuka ten znajdzie.
Bylina 2011-08-30 18:59:30
anonim - 2011-07-26 07:49:54

Praca jest pod kazdym pozorem OK ( usunięte przez administratora )

hehe - dobrze napisane - praca jest POZOREM ok hehe
Shazza 2011-08-30 19:09:20
anonim 2011-09-04 20:15:49
Witam i piszę do was że nie jestem Dziunią , ani dyrektorem,jestem osobą , która wam współczuje ,a zarazem ubolewam że w was jest tyle złości i nienawiści , jak również wielka zazdrość w was przemawia że oni mają dużo więcej od was .
kleosia 2015-01-05 17:05:52
również mimo wszystko byłabym zainteresowana tą pracą jako technik oczyszczania ścieków. jestem gotowa podjąć ryzyko mimo młodego wieku. natomiast czy firma jeszcze działa? kolejny pytanie, skoro jest tyle chemii w powietrzu i wodzie to nia ma jakichś skutecznych zabezpieczeń dla pracowników?pozdrawiam
romualdo 2015-03-20 14:37:47
@korki, mi właśnie też się wydaje, że strona ich to szwansuje corz częściej, ale nie ma żadnych oficjalnych wiaodmosci o tym, żeby cokolwiek się działo u nich innego i firma miała kłopoty. No ale niestety ogłoszeń rekrutacyjnych również brak, więc nie wiem co można z tym konkretnie dalej zorobić? tylko czekać.
Dietetyk 2016-05-12 19:37:50
Mam wrażenie że ta awaria była zdecydowanie chwilowa i już jest wszystko na swoim miejscu tak jak miało być
Zostaw swoją opinię o Heiche Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heiche Polska