Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

Panu

Nie jest zle tylko by te wakacyjne byly .Czesc placa czesc czeka .Glupota !!! Chyba taich cala ksiegowa nadaje sie do .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

etosik
@Panu

chyba nie tyle księgowa co po prostu taką mają te płynność finansową w EWF. Po za tym praca u nich ciężka . Niby za granicą ale za to w szklarni, gdzie ukrop straszny

DO Kolczyka

Kolczyk : A co tam robisz kwaity czy warzywa .. ?? odp.

Kolczyk

Pracuje w klazinaveen jest jako tako tylko po towarek trzeba zapylac az do Emmen.

oleeczek
@Kolczyk

Mam zamiar jechac nie długo tam, jakie sa warunki mieszkaniowe? Jak traktują? Jade pierwszy raz więc troche peniam

madagaskar

As co ty chcesz od tych ludzi chłopaki po prostu dobrze pracują i co się im powie to zrobią nie ważne jaką prace im dadzą niech poza tym jest więcej takich co pracują bardzo dobrze temu co się nie chce pracować to nie zarobi skoro ciągle wolne bo chory albo w palnik daje taka to filozofia a co wakacyjnych to fakt długo trzeba się prosić a najwięcej krzyczą ci co przyjadą na chwile i jadą do domu bo ich wyrzucili za nieróbstwo :) pozdrawiam

As

Pracowalam w EWF w Beetgum warunki pracy i mieszkaniowe sa OK. Kreca z Wakacyjnymi ale po odtraceniach cos tam dostalam. Czasami problem z godzinami.Jezeli chodzi o wyplaty to dostawalam na czas. Czasami zdarzaly sie pomylki w potraceniach za busy czy ubezpieczeniach. Firma jak kazda inna...Koordynator ma swoich ludzi jak np. Piotrek, Bartek czy teraz Pawel oni wyjda na swoje. Zapmialam o Grzelaku zreszta jest jeszcze pare osob .

ada

Beti w zasadzie piszesz prawde ale z ubezpieczeniami to przesadzasz ja bylam u dentysty zrobilam zeby za 430 euro i nic nie placilam wyplaty sa na czas sa pomylki,ktore robi ksiegowa , a wakacyjne masz racje tylko,ze obcinaja tu za koszty.Ja nie licze na wakacyjne ale widzialam tez jak we Franeker rozbijaja sie prywatnie firmowymi autami. Sama pracowalam w innych biurach pracy wszedzie jest tak,ze nas robia w konia .Janusz zgadzam sie ,ze klamie ale tez duzo ludziem pomogl .Szkoda, ze nie mialas do czynienia z koordynatorami innych firm. Zreszta nie musialas pracowac u nich 4 lata sa inne biura. Ja uwazam ,ze kazda firma robi nas w konia . Ja tez moglam zostac w Polsce ale przyjechalam tu.

@ada

Ada zrobiłaś zęby w Holandii na ubezpieczeniu od EWF czyli turystycznym :D hahahaha uważaj co wypisujesz na forum ;) Koleżanko samo wyrwanie zęba kosztuje od 50 do 100 euro i żadne ubezpieczenie turystycznie nie podlega dentyście by zęby leczyć ;) A co do firm to zgadzam się każda ma coś na sumieniu jedni mają więcej jedni mniej a EWF to dno każego zatrudniają najlepiej by się nie upominał o swe pięniądze i o swe prawa ;)

ada
@Kargul ;)

Pisze prawde za stomatologa ja i wiem tez ,ze inni nie placili ! Moj rachunek byl na prawie 300 eu .

lucek

jeśli faktycznie, przed upływem 6 miesięcy nagle przerzucają pracowników do innej firmy, to można się śmiało domyślać o co chodzi. Choć ich oferty wyglądają ciekawie.

L

O EWF mowi sie ,ze nieplaca wakacyjnych . Placa nieregularnie i potracaja za koszty. Jednak jak sie pracuje to mozna odlozyc. Praca nie jest ciezka jest gdzie mieszkac i czym dojezdzac do pracy. Jest tez inna zaleta zapewniaja ciagla prace jak malo kto. Nie trzeba palzowac. Teraz taka przerwa to w Holandii 6 miechow. Ja nienarzekam . Teraz bede zjezdzal ale tu wroce.

L

Bizon

Do jakich miejscowosci firma european work first? Slyszalem ze jest to wschodnai i zachodnia holandia. Mozna prosic o szczegoly? Pozdrawiam

Bizon
@Bizon

wysyla oczywiscie :)

Koziol
@Bizon

BEETGUM KOLO lEEUWARDEN I kLAZIENAVEEV KOLO eMMEN

Brrr.

Podobno sie pomylili beda wyrownania .Tak wyjasnial u nas Janusz .Ja mu wierze.

Ola

Podobno nie biorą teraz żadnych ludzi bo mają przesyt , prawda ?

Bartek

Mam wracac do Beetgum ale slyszalem , ze ma Janusz odejsc. Czy to prawda .Czy ktos cos wie. Bo jak tak to bryndza szukam gdzies indziej.

sloniu
@Bartek

Janusz jest . Dalej nic niewiem . Zolwik

Franze
@Bartek

Dzisiaj z nim rozmawiałem . A kto teraz mieszka w Beetgum czesto ten domek odwiedzalem . Mieszkalem we Franeker

Beetgum

Ja tez dostalem i godziny urlopowe.

Rob

Cos sie dzieje ludzie dostaja wakacyjne ! Choc nie wszyscy sie przyznaja.

Jestem w Beetgum mam polski kontrakt . one sa jednakowe nawet ten polski jest leprzy. Masz ZUS i ubezpieczenie waze w kraju i europie sa swiadczenia do tego placa stowke za ulotki ( co miesiac ) .

Romek

mam zamiar wyjechac z tej firmy jakie sa warunki jakie zarobki jakie oplaty i kiedy pierwsza wypłata pozdrawaim

@Romek

Jak masz zamiar jechać do Klazienaveen to byś pracował jakby co to : pomidory to srednio z godzinami ;) Ogorki to zalezy od okresu ;) (usunięte przez administratora) i kwiatki ale to tylko studenci i tez zalezy od okresu ;) srednia godz to tak 35 do 45 ;) czasami wiecej :) Powodzenia i radzę nabrać doswiadczenia i zmienić firme na inna ;) Pozdrawiam

Romek
@Kargul ;)

na Pomidory ciecie lisci pomidora lub zbiory pomidora

Kargul ;)

Zeby nie było tak żle ;) EWF to dobry start dla tych ktorzy chca zaczac przygode w Holandii ;) Przyjmią ciebie bez doświadczenia (usunięte przez administratora)

Kargul ;)

Wakacyjne nie jest dla najlepszych ;) tego od (usunięte przez administratora) Krzycha nie słyszałem. Wakacyjne no i nadgodziny są dla Bena ;) musi uzbierać na nowe auto ;) (usunięte przez administratora) A odnosząc do kordynatorów to nie ich zasługa że pomogli ostatnio z ta wypłatą tylko innych ludzi ( wlascieli szklarni ) (usunięte przez administratora)

Pawlak
@Kargul ;)

Te Kargul jak Ci zle to poco tu jestes .Ja pracuje w Beetgum i nie jest zle sam widzialem co ludzie zwineli i ile rowerkow zniknelo... Jak sie zmywaja to nawet meble wywoza, pozniej udaja co sie stalo. Ja tam zle niemam ,a wakacyjne jak beda to ok. I to nieprawda,ze nie placa zaczeli tylko nikt sie nie przyzna. Trzeba biadolic. Odemnie z lokacji dwoch (usunięte przez administratora) pojechalo do kofika nz rowerach wrocili bez nastepnego dnia zglosili,ze im je w nocy ukradli. A co do tego Benka to niech jezdzi bryka, a jak da zarobic to ok. Zreszta jak ludziom zle to niech wracaja do Polski .Po co siedza ...Normalka w Polsce niema kofikow. W beetgum sa ludzie co pracuja w EWF po trzy cztery lata i jest ich troche niekorzy wracaja z powrotem po tune holenderskim i angielskim to chyba takiej bryndzy niema. Jak masz zlego koordynatora to sie z nim zamien.Pozdrawiam. Pawlak

Ika
@Pawlak

Zgadzam sie z Toba . Ja tez jestem w Beetgum. Przyjechalem zarobic na studia i nieplacze. Jezeli chodzi o koordynatora stra sie zalatwic wszystko od zaraz Mysle , ze wiekrzosc tu nienazeka.

Koksu
@Pawlak

W Beetgum 4 lata siedzisz?? Gdy ja wyjeżdzałem to były tam same pachołki co po max 4/5 miesięcy siedzą albo i krócej, chyba że to Ty Inter to inna gadka. Co do kasy to płacą normalnie,chyba że ktoś sobie dolicza godziny i wychodzą mu wtedy kosmiczne sumy które się nei zgadzają. Wakacyjne? Dzwoniłem właśnie do siedziby w Polsce i odpowiedź która usłyszałem to "Ja nie jestem od tego,musi pan załatwiać to w siedzibie Holenderskiej" heh dobre... A gdy powiedziałem w sposób kulturalny tej Pani z biura że obiecuje wiórki na wierzbie to strzeliła focha i rozmawiała ze mną jak moja była gdy zapakowałem jej z nienacka w d**e. Co do klimatu domków i ogólnie lokacji, to zależy od ludzi, bo to ludzie tworzą klimat nie agencja czy firma, jeżeli komuś nie pasuje na danej lokacji to może sie przenieść na inną lokację gdzie z ludzmi sie dogaduje, jeżeli przyjeżdzasz tylko na legalu jarac i melanżować to nie licz na to że zrobisz jeżeli nie potrafisz się ogarnąć i pracować... Jezeli chodzi o koordynatora(miałem Janka) Jezeli będziesz do niego skakał i miał go za śmiecia i tak go traktował to nie licz na to że będzie Cię traktował jak bojący piesek Pana,jeżeli będziesz wobec niego w porządku i będziesz pracował bez żadnych akcji to będziesz dobrze traktowany. Pozdrowionka i niedługo wpadne tam lokacje odwiedzić ;)

kotki26

Tzn gdzie powinnam sie udac?

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First