Opinie o State Street Bank Polska w Kraków Podgórska 36

Branże: Biura rachunkowe

Hej, czy jest ktoś w stanie powiedzieć czy warto aplikować na Senior Middle Office Administrator? Jak atmosfera/ilość pracy?

Pytanko

Hej, a ja mam pytanie jaka jest realna roznica miedzy obowiazkami A1 a A2?

@Pytanko

Zależy od działu ale generalnie A1 może coś robić a A2 po nim sprawdzać.

Pytanko

A to nie Suoervisorzy sprawdzaja? Pytam bo jestem nowy A1 (bez doswiadczenia) i na wstepie dostalem taski po a2. I zastanawia mnie czy jak bede chcial kiedys awansowac to zostawia mi te taski czy dostane jakies trudniejsze. Czy w ogole to nie na tym polega ze czym wyzsze stanowisko tym trudniejsze taski :)

Ela
@Pytanko

Zazwyczaj A2 biorą już większa odpowiedzialność za dany task, sprawdzają i biorą wszelkie błędy itd na siebie jak sie okaże, ze cos jest nie tak a A1 cos przygotowywuja. Im wyżej tym więcej taskow i bym powiedziała wyższej wagi. Po A2 mogą sprawdzać inne A2 i wyżej.

Karo
@Ela

Czym zajmuje sie Officer? Czy to Team Manager czy Operations Manager ?

Ala
@Pytanko

A2 wykonuje zazwyczaj te same taski co A1, dodatkowo sprawdza taski które zrobiły A1 i włącza się w przypadku trudniejszych spraw, pomaga A1 i szkoli je

@Pytanko

Wziąłeś taski po A2 bo pewnie nie było zastępstwa i A2 robiła swoje + twoje taski. Chwile posiedzisz to ogarniesz co się dzieje, powodzenia.

Pytanko

Dzieki wszystkim za odpowiedzi :) rozjasnilo mi to sytuacje.

Madzia
@Karo

Officer to zwykle manager zespołu, czasem ekspert w danej dziedzinie, czasem jedno i drugie.

Magda

Czy ktoś może napisać aktualne zarobki?

Aktualne zarobki

bolo

Aktualne zarobki

hm

aktualne zarobki

Mane
@Magda

Wszystko brutto : A1 od 4200 pln A2 od 5100 pln SA od 6850 pln Oficer od 11 000 pln AVP od 15 000 PLN. To są entry level, więc dostaniesz tyle a potem jeśli się uda to podwyżka za rok.

kosmicznepierogi
@Mane

Dodałbym +200 dla a1, a2, sa, ale to zalezy od departamentu. To są minimalne widelki z awansow. Oprocz a1 na inne pozycje z zewnatrz mozna uzyskac nieco wiecej. Plus dodatek jezykowy 15 proc jesli mozliwe.

Stst Guy
@Mane

Zgadza sie

Student

Cześć wszystkim, Ogólnie wyjeżdżam w tym roku na erasmusa do Paryża jednocześnie pracując aktualnie w Krakowie. Wiecie może czy jest możliwość czasowo przeniesienia do Paryskiego oddziału StateStreet na jakiś czas? Czy ktoś kiedyś przenosił się do jakiegoś oddziału? Będę wdzięczny za pomoc!

@Student

Raczej słabo - zwłaszcza na niskim gradzie.

typowe rekrutacyjne

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Na jakie zarobki można liczyć w działach finansowych i sprzedaży jako analityk na pozycji senior associate?

7000 brutto

@Adam

7500 aktualnie dolne widełki, z zewnatrz więcej.

Franz
@Słabo

Była podwyżka widełek dla SA?

@Franz

Tak, dla a2 też

Gbn
@Słabo

Ile teraz ma A2 z wewnętrznego awansu?

Arek

Ile?

@Arek

Iza
@Słabo

A wcześniej to ile było tak właściwie?

GTR
@Iza

Ja odchodzac w listopadzie 2021 mialem 5300 brutto, start dla A2 to byl chyba 5200 czyli netto z 3800 do 4180, to mniej wiecej tyle co zarabialem w 2019 z nadgodzinami

A2

Czy awansując na A2 w Q4 (5250 brutto) mogę liczyć na podwyżkę w związku ze zmianą widełek?

@A2

Nie

Co XD? Taka prawda

Hmm
@Słabo

To dlaczego ja widzę wciąż te same widełki? Masz ludzi którzy raportują do ciebie?

AA
@Słabo

Czyli tym co awansowali w zeszłym roku nie podniosą do tej wysokości co teraz dostają na awansie wewnętrznym? Czyli przy dłuższym stażu na A2 można mieć mniej hajsu niż nowi awansujący?

@AA

Tak, zgadza się. Jeśli ktoś awansował kilka miesięcy temu na A2 to ma mniej niż A2, która awansowała teraz.

@Eryk SA

Dokladnie tak jest, na A2 oraz SA

Czy ktoś, moze pracuje w dziale IFS Middle Office w CBK w Krakowie i może się podzielić jakimiś opiniami ?

Json

Jest ok, nie ma stresu i nadgodzin.

„Pochwalcie się” (albo pożalcie (-: ) ile procent podwyżki dostaliście na SA. Czy było to do wyrównania obecnej dolnej granicy na SA czy więcej?

Eryk SA

Troche wiecej niz dolne widelki, ale i tak smiech. Ludzie z awansu dostaja prawie tyle samo co ja, gdzie jestem ponad 2 lata SA

Olo

Kolezanki i koledzy z Krakowa, Jak tam nastroj u was po TCP?

@Olo

Kiepsko. Moralnie kiepsko. Dla pracowników którzy przyszli w ostatnim kwartale nie znalazł się nawet % podwyżki. Nie chodzi tu o jakieś specjalne roszczenia, ale przy tak wysokiej inflacji, nawet te 2-3 % pokazało by że firma coś myśli w tym temacie. Wszyscy wiemy jakie jest podejście do kasy w tej firmie, ale nadzieja umiera ostatnia. Nie będzie lepiej. Skoro są pieniądze na pierdoły, czy nierozsądne wydawanie, a nie ma na pracownika, to już równia pochyła. Może dlatego ode mnie z zespołu już 3 osoby odchodzą i ktoś tam się jeszcze zastanawia. Za tydzień ruszają największe targi pracy, więc może być grubo.

@Nowy

Nigdy nie bylo podwyzek dla osob, ktore zaczely prace lub awansowaly w Q4 roku. Polska ma byc lost cost location i tak ta firma dziala.

@Olo

Ja to rozumiem że takie są zasady. Jednak w dzisiejszych czasach, przy dzisiejszej inflacji, te symboliczne 2-3 % nic by nie zmieniły dla firmy. Raptem 50-60zł podwyżki, przy zbędnych wydatkach jakie ponoszą to kropla w morzu. Więcej bezsensownie wydaje się co miesiąc na prąd. Więcej bezsensownie poszło na słuchawki, z których pewnie mało kto korzysta. Pracownik poczuł by się doceniony, a tak to za chwile będzie szukanie nowych alternatyw. Zwłaszcza że każdy ma znajomych w innych firmach i słyszy jak jest. Nie wspominając o prywatnym sprzęcie i chociaż by o tym że rachunki za prąd też rosną. Zobaczymy jak się sytuacja będzie miała po bonusach, no i za tydzień startuje Jobicon :)

@Nowy

Jesli ktos przychodzi w Q4 to tyle co mial okazje przedstawiac swoje wymagania finansowa. Nie byles swiadomy inflacji, rozmysliles sie i jednak chcesz wiecej czy w czym jest problem? Trzeba bylo wymagac wyzszej pensji o te 50 zl a nie plakac ze po 5 miesiach nie dostajesz podwyzki.

Po pierwsze, skąd wiesz że chodzi o mnie. Druga sprawa, chodzi o podejście. Skoro na Kapelance nawet w niedziele wieczorem biuro jest rozświetlone, to w dobrze zarządzanej firmie pieniądze na to wydawane, można by lepiej zagospodarować, np na pracowników. Zwłaszcza w takich czasach. Po trzecie, nikt nie przewidywał takiej inflacji, przynajmniej oficjalnie. Po czwarte, razem z podwyżkami rosną także kosztu utrzymania, chociażby za energię elektryczną której potrzebujesz do pracy. Po piąte, nikt nie wspominał że jest taka lipa że pracownik nie ma co liczyć na sprzęt firmowy w związku z pracą w domu. Co za tym idzie zużywasz swój sprzęt jakby nie było. Po szóste, więc przy tych wszystkich zbędnych wydatkach jak słuchawki za 1000zł, rachunki za energię w kwocie pewnie kilkanaście tys zł miesięcznie, tak ciężko zrobić wyjątek w tym roku, biorąc pod uwagę sytuację na rynku. Po siódme, nie chodzi nawet o te 50zł, ale o morale. Już wiadomo że jest ciężko z pracownikami, a będzie jeszcze gorzej. Lepiej chyba za wczasu zapobiegać, niż później prosić się o kogokolwiek żeby przyszedł do pracy. Nie wspominając o tym że jak odejdzie ileś osób, to ta praca się rozkłada na innych, a kasa w firmie zostaje. To trochę jak z owocowymi wtorkami czy czwartkami. Drobna podwyżka nie wiele wnosi, ale czasami wiele zmienia. Kłania się zarządzanie, ale to chyba nie tutaj :)

Darek
@Nowy

Przeciez decyzje o podwyzkach sa podejmowane w Q4 w poprzednim roku. Jak mogli by kogos przyjac np w listopadzie 2021 i w grudniu 2021 przyznac mu symboliczna podwyzke o 50 zl. ktora to podwyzke oglaszaja na przelomie lutego/marca 2022...To najzwyczajniej jest niemozliwe.

@Darek

Decyzje o podwyzkach sa podejmowane podczas TCP w lutym

Wchodza w zycie od 1 kwietnia

XXX
@Darek

Wiele rzeczy w tej firmie jest nie możliwe, np zgasić światło i wyłączyć komputer na którym nikt nie pracuje. O laptopach dla pracowników, to już chyba nie warto wspominać. Jaki jest problem powiedzieć: jest źle, jest inflacja rekordowa od 20 lat, wszystko drożeje, rachunki za energię są wyższe więc ponosicie wyższy koszt pracy w domu, do tego polski lad, dajemy więc symboliczną podwyżkę 3%. No i mentalność firmy nie da się :) Znam firmy gdzie się da :) są takie które nawet straty pracownika w związku z polskim ładem wyrównały. Nie do wiary :) Nie chodzi o kwoty i pazerność. Chodzi o podejście do pracownika, o to żeby wiedział że firma firma wie że jest źle i reaguje. Że w jakiś sposób docenia pracowników. Inaczej, będzie tak, jak i tak się przewiduje. Chyba już jest problem, patrząc po ilości ogłoszeń na pracuj.pl

Mick
@XXX

Już od lipca nie będzie narzekania na polski ład.

@XXX

Tutaj sa widelki od 6 lat nieruszone. 5k netto na SA dzis to nie jest to samo 5k, ktore bylo w 2016 roku

Dizac
@Olo

Płaca na stanowisko A1 została podwyższona do 3100zl od listopada/grudnia. Laptopy firmowe są zapewniane. Było dofinansowanie na krzesło biurowe (na własność). Każdy otrzymał też słuchawki (nie na własność), w jednym zespole się przydają w innych nie, nikt nie narzucał. Jest możliwość wypożyczenia monitora z biura do domu. Oczywiście, fajnie byłoby otrzymać dofinansowanie na prąd, na prywatny sprzęt, który był użytkowany przed zapewnieniem laptopów czy dodatkowy monitor. Dla mnie atutem jest dodatkowa opieka zdrowotna (Lux Med), która zwiększa komfort życia. Wiele kosztów życia zmniejsza się dzięki temu, jak choćby wizyty u dentysty. Każdy chyba powinien sam ocenić czego oczekuje i zrobić rachunek plusów i minusów.

@Dizac

-Placa 3100 byla juz wczesniej tylko dostawalo sie to po 3 miesiacach. Przez 3 miesiace bylo 2700. Czyli sumaryczna podwyzka to 1200 zl. -Laptopow nie ma nadal. 2 lata covid, 2 lata wfh i nie ma laptopow. Bylo wczoraj pytanie o to na town hallu. -Krzeslo sie zgadza, sluchawki sa na wlasnosc -Doplat do pradu nie ma -Luxmed od tego roku zostal okrojony. Z VIP zrobili pakiet Gold, ale wynegocjowany specjalnie dla SSB.

caziD
@Dizac

tymczasem w normalnej firmie: Laptop służbowy, który nie jest z przed 15 lat, słuchawki dostajesz przy zatrudnieniu się, nowa klawiatura i mysz (bezprzewodowoa, na własność) również przy zatrudnieniu, telefon służbowy jak masz w obowiązkach udział w calach, możliwość zamówienia dowolnej klawiatury/myszy/slchawek, możliwość wypożyczenia krzesła/monitora. State to jest stan umysłu. Pracowałem w tej firmie na szczęście krótko, po czym przeszedłem do normalnej korporacji. Różnica niebo a ziemia.

Klepacz
@caziD

A jaka to "normalna" korporacja? :D

@caziD

Brak telefonu sluzbowego to kolejna (usunięte przez administratora) Od kilku miesiecy jestem officerem. Pracuje z domu wiekszosc czasu. Na calle dzwonie z prywatnego telefonu, do zespolu dzwonie z prywatnego numeru na prywatny numer.

caziD
@Olo

Moja dziewczyna, która w State nadal pracuje robi tak samo. Własny telefon i heja banana, dobrze ze webex potrafi zadzwonić na kom. :/ A jeszcze czasem TL gadają żeby sobie do UK zadzwoniła. Kpina. @klepacz Ja od lat w Nordei już pracuje. Ale wiem, ze w innych. nie stejtowych, firmach jest dość podobnie.

Karo
@Olo

Hej, czym zajmuje sie oficer i jakie sa widełki ? :)

Wojtek
@Olo

Nastroje? Tragiczne, ale na spokojnie szukam innego pracodawcy, bo State niestety swoich doświadczonych pracowników nie szanuje. Awans pod koniec roku - okej. Ale jak ktoś miał już górne widełki na niższym stanowisku to zmiana jest mała, bo State "swoim" zawsze daje minimalne - następnie brak podwyżki na wiosnę plus inflacja i wzrost kosztów kredytu i człowiek zarabia dużo mniej niż niższym stanowisku rok wcześniej - jak tu być zmotywowanym? Były focus grupy, z których jasno wyszło, że compensation levels są główną przyczyną wysokiego turnoveru i niezadowolenia ludzi, a management standardowo co robi? Monitoruje sytuację :D

XXX
@Dizac

Proszę nie wprowadzać w błąd. Ludzie od roku czekają na laptopy firmowe i muszą korzystać z własnego sprzętu. Co do krzesła, to normalna sprawa że pracodawca zapewnia, nic w tym dziwnego. W innych firmach też tak jest, a nawet dostaje sie dofinansowanie na zakup biurka jako polepszenie miejsca pracy. Lux med to żaden dodatkowy atut, bo każde korpo go ma. Mało która firma może sobie pozwolić żeby pracowników wysyłać do NFZ :) W większości firm jest jeszcze sporo innych benefitów (bilety do kina, kafeteria, zniżki na jedzenie, normalna kawa w biurze), więc nie ma co się tutaj jakoś wywyższać. Raczej poziom standard, lub lekko poniżej standardu.

kolo
@Wojtek

Do tych kiepskich warunków można jeszcze dodać, że jak ludzie się zwalniają to nawał pracy rozkłada się na innych w zespole, a firma dalej oszczędza. Tak jak piszesz, można się powoli rozglądać. Lepiej nie będzie.

kolo
@Olo

Atmosferę w pracy widać po ilości ogłoszeń o pracę w portalach ogłoszeniowych :) Od A1 do Officera. Jakoś chętnych brak :)

AZ
@Olo

U mnie awans był w Q3, a podwyżki tcp i tak brak. Nie ma jak widać reguły..

Brainwashing

Nie wiem czy to norma w State Street bo pracowalem tu krotko ale... w zespole osoby z dlyzszym stazem zachwowywaly sie jakby przeszly pranie mozgu. Rozmowy ograniczaja sie do kwestii NAVa i ruch.ania sie.

billi

Jesli czekacie na polaczenie z bbh, to nie czekajcie, bo w tym roku raczej go nie bedzie :)

Unodue

Mam takie pytanie do pracujących już w SS, Czy po jakims czasie upominaliście sie o podwyżkę? Ogólnie przyjmując sie osoba która mnie ogarnęła tam mowila ze po 3mc dostaje sie podwyżkę. Ale ze aneks do umowy dostałam po 2 tygodniach z większym hajsem to nie wiem jak to teraz będzie. Niedługo kończę 26 lat i nie uśmiecha mi sie zarabiać mniej, gdy wszystko inne idzie w gore :) Jakby ktoś miał jakieś rady jak gadać albo czy w ogóle mam na coś liczyć to bardzo proszę dajcie znac.

kjdklaj
@Unodue

jak uważasz że za mało zarabiasz to pogadaj z managerem, on/ona szybko wyprowadzi Cię z błędu :) poza tym czemu nie wynegocjowałeś lepszej stawki na początek?

@Unodue

Teraz już tylko przy awansie dostaniesz podwyżkę.

Wojtek
@Unodue

To nie po ukończeniu 26-ego roku życia będziesz zarabiać mniej, tylko teraz zarabiasz więcej.

Pracownik State street
@Unodue

Jeśli jesteś dobry/dobra/wyróżniasz się na tle osób na twoim grade, to raczej zacznij myśleć o awansie/męczyć o to swojego managera. Jeśli uważasz, że za mało zarabiasz na danym stanowisku ale nie masz szans na awans, to może warto rozejrzeć się u konkurencji? Raczej ciężko wynegocjować podwyżkę bez wyraźnego argumentu.

Robert

Hej, jakieś opinie o dziale Middle Office?

@Robert

Hej ja pracuje. Ogólnie spoko team, robota bez stresu :)

@Unodue

Jest kilka Middle Office, w którym jesteś dokładnie?

Maryna

Cześć wszystkim ! Jestem z Ukrainy i chciałabym aplikować na stanowisko A1. Niestety nie mam doświadczenia . Kto może mi pomoc ? Dziękuje bardzo !

Kwiatek
@Maryna

Cokolwiek byś nie powiedziała, czy nawet się nie odzywała to wezmą, biorą jak do McDonald's

Maryna
@Kwiatek

To prawda czy żart ?

SSB Employee
@Maryna

Zapraszam do kontaktu na mkl.1989@wp.pl. Chetnie pomoge z rekrutacja :)

Prawda :)

Kwiatek
@Maryna

No chyba, że nie zawodówka albo tylko gimnazjum, to mogą się wachać

Xx
@Olo

Kolejny skrzywdzony i użalający się nad sobą? :D

@Xx

Nie, dlaczego? Jestem officerem i nie narzekam na swoja prace

@Kwiatek

Niestety tak nie jest. Ja bez doświadczenia przygotowana dostałam robotę a moja znajoma już nie XD nie wiem czy to jakieś losowanie ale bez kitu ja nie odpowiedziałam na 30% pytan ona na ledwo dwa pytania nie udzieliła odpowiedzi i nie dostała się.

Cześć, mam pytanie do osób, które tutaj też się wypowiadają. Czy zmieniła się jakoś sytuacja? Po opiniach widzę, że jest różnie, a mi zaoferowali 4400 na rękę, bez wcześniejszego doświadczenia, co nie wydaje się taka złą opcją, na poziomie A1. Czy rzeczywiście jest zero podwyżek od tyłu lat?

SS
@Nowy

Wszystko zależy od działu do którego trafisz. Jak będziesz miał dobry performance to też dostaniesz szybko awans i podwyżkę. Ja mam dobrą kasę i nie narzekam.

A2

Pracuję lekko ponad 2 lata 5250brutto

Xx

Ponad dwa lata - 6600 brutto

kosmicznepierogi

4400.. nie mam tyle na a2 po kilku latach :/

X
@kosmicznepierogi

Nie mam powodu aby wymyślać.

@X

Ludzie pracujecie tak długo w stejcie i dalej podstawowych rzeczy nie wiecie, osoba z zewnątrz na stanowiskach od A2 w górę zawsze praktycznie (chyba że powie minimum) dostaje więcej od ludzi po awansie o 20-40 proc i to normalne w tej firmie i w sumie nie tylko w tej. Rada jest prosta, jeśli się dowiecie, że ktoś z ludzi z którymi współpracujecie, szkolicie zarabia więcej idźcie z tym do managera. Jeśli będziecie potrzebni to podwyżkę dostaniecie w czasie roku :)

W czasie roku to ja moge oczekiwac drugiego dziecka jak sie postaram. Podwyzka ma byc od nastepnego miesiaca. Swoja droga to nowo zatrudnionym radze nie rozmawiac o kwestiach finansowych z innymi pracownikami. Poskreca ich z zazdrosci.

Iza

I to za każdym razem podziała? Wystarczy tylko pójść i powiedzieć, że mają dać? ;)

Nie dziala :)

Eryk
@Iza

Dziala, jesli pojdziesz, rzucisz wypowiedzenie i powiesz albo podwyzka, albo odchodze. Wtedy jest opcja, ze jak Cie cenia to Ci dadza.

@Eryk

U mnie przeszło też w zespole, A2 powiedziała, że jeśli nie będzie podwyżki to znacznie szukać innej pracy i w kilka miesięcy podwyżkę o 20 procent dostał. Musi być na to VP/MD approval I przechodzi to w HR bez problemu. Problem jest taki , że ludzie nie rozmawiaja na takiej tematy ze swoim officerami/ AVP

Tak!

Znam osobiście 2 przypadki które dostały tak awans - rzucając wypowiedzenie.

@Tak!

Mialem taki sam przypadek. Chcialem pracownika zatrzymac, bo dostal wiecej u konkurencji. Jedyny sposob to awans. Ta osoba akurat zasluzyla, ale jest to kiepskie, ze manager nie ma mozliwosci zatrzymac pracownika.

Heheszki
@Tak!

Sa takie przypadki, ze corka jest starsza od matki.

@Nowy

Hej Tez A1 i 4,4 Brutto. Ogólnie z tego co pytalam to ludzie awansują po 2-2,5 roku. Widziałam na razie jedna osobę która startowała o awans po ledwo roku, ale rzeczywiście udziela się i odpierdziela mega dużo projektów. Pewnie osoby ambitne maja szanse na szybki awans, dużo wypowiadające się na meetingach itp.

Zdegustowany

Czesc, czy ktos z obecnych pracownikow moglby mi wyjasnic o co chodzi z tym bloombergiem? Czemu chca zamknac zdalny dostep? W tym MDT nie da sie zrobic CACT z PRTU, a jest to moj daily task. I moja officer powiedziala ze w takim razie bede musial chodzic do biura. Zatrudnialem sie niecale poltorej miesiaca temu i na rekrutacji umowilem sie ze bedzie to praca zdalna (ewentulanie kilka dni w mieisacu w biurze). Jestem spoza Krakowa i za taka wyplatw zupelnie nie oplaca mi sie dojezdzac codziennie :/ czy mozna to jakos zglosic do HRu ze umowilem sie na prace zdalna/hybrydowa, a jestem zmuszany zeby chodzic do biura?

Tomcio Paluch
@Zdegustowany

to nie ma sensu - wydawało mi się, ze dostęp online do BB jest tańszą opcją dla SS niż utrzymywanie fizycznych BB terminali w biurze, ale może się mylę (nie pracuję bezpośrednio w operacjach)...

M
@Tomcio Paluch

Podobno wręcz przeciwnie, dlatego tak bardzo chcą zrezygnować z takich dostępów. Terminale online są o wiele wygodniejsze, wiec w mojej ocenie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o kwestie finansowe. Szkoda, bo to zmuszanie na sile do powrotu

Ktoś
@Zdegustowany

Możesz zmienić team

Arek
@Ktoś

Przeskok awansowy z A2 na officera w innym zespole jest możliwy?

Tak!
@Arek

Tak, składaj CV.

Kandydatka

Ktoś orientuje się jaka jest umowa w przypadku 5 miesięcznego programu stażowego ? Umowa zlecenie? Niestety ciężko mi znaleźć dokładną informacje na ten temat. Z góry dzięki za odpowiedź

Mati
@Kandydatka

Pod zadnym pozorem nie biesz stazu, obowiazki te same co regularny pracownik a nie wszystkie przywileje beda dostepne. Nikt kto byl na stazu a potem dostal umowe na stale nie polecal tego rozwiazania.

D
@Kandydatka

Kilka lat temu była to "Umowa o odbycie praktyk studenckich" - czyli żadna :D Ale zgadzam się z przedmówcą, nie opłaca się iść na staż, lepiej rekrutować się od razu na A1, zarabiać lepszy pieniądz, mieć normalne urlopy (na stażu są tylko niepłatne), a w każdej chwili można złożyć wypowiedzenie. Zakres obowiązków niczym nie będzie się różnił.

Pom

No to jak to w końcu jest z tym bonusem na wypowiedzeniu? Dostanie się przy rzuceniu papierami w lutym, czy nie? Opinie ekspertów zdaje się podzielone :D

Wedlug mnie nie

@Pom

U mnie w dziale bys nie dostal.

@Pom

Bonus na wypowiedzeniu w State Street? Gdyby byla jeszcze pizza to by pilnowali zebys przypadkiem kawalka nie zjadl bedac na wypowiedzeniu.

@Pom

Znajomy miał taką sytuacja i dostał. Z tego co wiem, to zależy od decyzji managera

Pom

Papier rzucony w ostatni dzień lutego, bonus wpadł.

Michal

(usunięte przez administratora) firma bez perspektyw z bardzo niskimi zarobkami, beznadziejnym IT i nudnymi zajeciami.

SA

SA nie zarabia 4920 na start, można tutaj zarabiać i 7k na Seniorze ;)

Pawel
@SA

Tylko z zewnatrz. Przy awansie jest 4920 netto

hm
@Pawel

niekonecznie, ja po awansie miałem 5300 na rękę

Felicjan

Czy w State Street tez monitoruja czat jak w BBH? Czy wypłata przychodzi na poczatku czy na koncu miesiaca?

Panna Anna
@Felicjan

Wg mojej wiedzy nie monitorują. Szok że wg w gdzieś coś takiego ma miejsce.

On
@Felicjan

Manager moze poprosic IT o wyciagniecie historii z komunikatora, ale to musi byc powazny powod

Zostaw merytoryczną opinię o State Street Bank Polska - Kraków

• Jak się pracuje w State Street Bank Polska?

Zobacz opinie na temat firmy State Street Bank Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1016.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w State Street Bank Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 609, z czego 56 to opinie pozytywne, 150 to opinie negatywne, a 403 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy State Street Bank Polska?

State Street Bank Polska
2.1/5 Na podstawie 1120 ocen.

State Street Bank Polska