logo State Street Bank Polska

State Street Bank Polska

Kraków

Opinie o State Street Bank Polska

nie ma za co 2017-05-11 15:24
Haha rozmowa z klientami na stanowisku FA. Chyba masz bardzo słabe wyobrażenie co się robi na takim stanowisku.
TG 2017-05-12 12:14
3500 brutto to jest w Lidlu na Bronowicach na start...
Alicja 2017-05-12 12:24
@nie ma za co, może w takim razie możesz przybliżyć użytkownikowi @zszokowana oraz innym zainteresowanych jak wygląda praca na stanowisku FA? Jak wygląda taki przykładowy dzień pracy?
Jasio Wędrowniczek 2017-05-12 22:17
Witam, mam ważne pytanie:
czy State Street uznaje badania wykonane w placówkach współpracujących z LuxMedem czy tylko w LuxMedzie? W zasadzie jestem już umówiony w swoim mieście na badania medycyny pracy, ale nie wiem, czy uznają je za ważne, choć placówka jest placówką partnerską grupy LuxMed, a oni sami nie robili mi problemu z zarejestrowaniem się.
booyah 2017-05-13 06:58
Omg. Nieważne jaka firma. Ważne żebyś miał badania zrobione. Skąd was biorą takie nieogary??????
Jasio Wędrowniczek 2017-05-13 08:17
@booyah
Chciałem tylko się upewnić, czy State nie będzie robił problemów, bo już tak miałem kiedyś z poprzednim pracodawcą - choć niby placówka partnerska i sami mi podali namiary, to pracodawca odrzucił te badania, bo "nie ta placówka co w skierowaniu". Prywaciarz, to kto mu zabroni wydziwiać, i musiałem z nowym, skierowaniem od nich iść na powtórzenie badań w placówce dokłądnie takiej, jakiej sobie zażyczył.
A doświadczenie wpływa na osąd, jak pisał Husserl, jeśli dobrze pamiętam.
Kora 2017-05-13 22:20
Hej. Napiszcie proszę co powinnam zrobić z ID Badge Aplication Form, które otrzymałam w pierwszy dzień tego szkolenia? Z tego zaaferowania nie zarejestrowałam co trzeba zrobić ;)
Bobu 2017-05-14 08:21
Mogłby ktoś podzielić się wiedzą ile obecnie płatne jest polecenie? 3 czy 4 tys brutto?
Princessa 2017-05-14 08:25
Trzeba wypełnić i oddać na recepcji. Dostałaś pewnie tymczasową przepustkę, potrzebny jest wypełniony ID badge application form, aby ochrona wyrobila ci standardową przepustkę ze zdjęciem. Potrwa to kilka tygodni zanim takową dostaniesz.
Ja 2017-05-14 11:29
Wiecie może jaki jest okres wypowiedzenia przy pierwszej umowie na 12 miesiecy? Czy do pół roku są to 2 tygodnie czy przez caly okres 1 miesiąc?
Zapytanie 2017-05-14 11:40
Jest jakaś zależność tego ile od rozmowy w biurze czeka się na telefon, a ile na maila? Jeśli długo nie ma żadnej odpowiedzi to coś sugeruje?
co firma to obyczaj 2017-05-14 12:15
Nie ma żadnej zależności. Zdefiniuj długo. Jak np miesiąc to już nie zadzwonią. Bardzo często nie oddzwaniają. Słyszałam od ludzi którzy aplikowali na stanowiska oficer i avp. Jak tak się traktuje ludzi z poważnym doświadczenie m zawodowym...to nie daje to dobrego świadectwa tej firmie
kiss it 2017-05-14 14:31
Poważnie tak jest? A ile dni od rozmowy telefonicznej jest rozmowa w Krakowie?
Poza tym jak wygląda taka rozmowa w biurze czy trudne są pytania? Dziękuję z góry za informację!
Zapytanie 2017-05-14 15:20
10 dni, wiem, że czas jest do 2 tygodni, ale wiem również, że osoby, które znam miały odpowiedź po 2-3 dniach.
Princessa 2017-05-14 18:06
1 miesiąc.

W wyniku nowelizacji Kodeksu Pracy, która miała miejsce na początku 2016 roku, okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony został zrównany z okresem wypowiedzenia umowy o pracę na czas nieokreślony. Po zmianach, okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas określony uzależniony jest od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi (art. 36 § 1 Kodeksu Pracy):

- 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy,

- 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy,

- 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata.

Można zapytać, dlaczego rozważasz odejście? Pracujesz w Krk czy Gda?

almighty 2017-05-14 20:49
Hej
Kiedy macie rozmowę w Krakowie??
ja 2017-05-15 08:45
Trafilem do "niestandardowego" działu. Kontakt z klientem przez telefon, dziesiątki/setki maili dziennie etc. Nie dla mnie, zdecydowanie. Krakow
Kermit 2017-05-15 09:40
Bezpośredni kontakt z klientem? A to nowość... co to za dział? Możesz zdradzić?
doty 2017-05-15 12:25
Niby jest w Polsce rynek pracownika ale jakos tego nie mogę doświadczyć na własnej skórze w końcu tyle cv wysyłam dziennie i albo zero odzewu albo cos za grosze a mam mgr doświadczenie jakieś i angielski...
Też macie podobnie czy nie?
EditKRK 2017-05-15 13:31
Cześć wszystkim mam ogromną prośbę bedę na dniach wysyłała CV do State Street, czy ktoś z was mógłby mi podesłać na maila info jakie pytania są zadawane podczas rozmowy rekrutacyjnej? lub gdzie mogę je odnaleść. Będę bardzo wdzięczna. Mój mail edyt.poczta@interia.pl
EditKRK 2017-05-15 13:45
Wtam, mam ogromną prośbę jeśli ktoś z Was dysponuje materiałami czy też jakich pytań można spodziewać się na rozmowie rekrytacyjnej bardzo proszę o przesłanie ma maila edyt.poczta@interia.pl
EditKRK 2017-05-15 13:45
EditKRK 2017-05-15 13:46
Alicja 2017-05-15 15:14
@EditKRK, polecam przejrzeć ten wątek. Na wcześniejszych stronach użytkownicy zamieszczali informacje na temat tego, czego można spodziewać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jakie pytania można usłyszeć.
Magda 2017-05-15 21:02
Ja jakiś tydzień po rozmowie z Indiami miałam spotkanie face to face w biurze. Pytania nie są trudne, musisz wiedzieć co nieco o firmie, dlaczego chcesz tam pracować, jakie masz umiejętności, doświadczenie itp. część rozmowy miałam po polsku a część po angielsku. Po równym tygodniu dostałam ponownie tel z Indii, z informacją że jestem przyjęta.
EditKRK 2017-05-15 21:15
Ile mniej więcej trawała rozmowa telefoniczna? paiętasz może o co Cię zapytali ?
Magda 2017-05-15 21:30
rozmowa tel trwała ok. 30-40 minut. Nie pamiętam zbyt wiele ale raczej standardowe pytania o moją motywację do pracy, co wiem o State Street, dlaczego chce tam pracować i miałam odpowiedzieć na kilka zagadnień ekonomicznych (aplikowałam na stanowisko fund accountant, więc co to jest fundusz, akcja, obligacja itp), jedyną trudnością jest akcent hindusów, czasem miałam problem aby coś zrozumieć ale wystarczy poprosić aby powtórzyli.
Andrewkrk 2017-05-16 10:26
Witam po jakim czasie można liczyć na podwyzke i jak duza?
hmmmm 2017-05-16 20:24
A czy jest mozliwość, że nie zaproszą wcale na rozmowę face 2 face?
what the fuck? 2017-05-17 23:33
głupie pytanie, głupia odpowiedź: jasne, że nie ma!!
BabloEzgobar 2017-05-18 09:58
Witam,
Czy w przypadku odrzucenia mojej kandydatury bo rozmowie f2f dostanę odpowiedź, że mnie nie zatrudniają czy nie będzie żadnego odzewu z ich strony ?
nie ma za co 2017-05-18 15:09
Zwykle nie ma. Słabo traktują kandydatów których nie zatrudniają.
Alicja 2017-05-18 15:31
@nie ma za co, według Ciebie State Street Bank Polska zwykle nie informuje kandydatów o tym, że nie zostali zatrudnieni w firmie. Piszesz, że dzieje się tak 'zwykle'. Czy zatem zdarzają się sytuacje, gdzie kandydat jest informowany? Jak myślisz od czego jest to zależne?
wół 2017-05-19 10:04
ile dni max od rozmowy telefonicznej jest rozmowa w biurze? jest jakis termin?
Paulina 2017-05-19 10:37
Czy jeśli od rozmowy w biurze minęły dwa tygodnie,a nie otrzymałam maila/telefonu oznacza to automatycznie, że nie dostałam pracy?
nie ma za co 2017-05-19 15:34
Raczej tak.
Xx 2017-05-19 16:07
Mnie informowali odrazu w trakcie rozmowy ze przechodzę do kolejnego etapu
olka 2017-05-19 20:27
Jest możliwość przesunięcia terminu rozmowy w biurze? Czy raczej nie ?
KK 2017-05-19 21:18
Tak, ja miałam tak samo.
Princessa 2017-05-20 07:35
Nie powinno być problemu, wiadomo, obu stronom może coś nagle wypaść. Skontaktuj się bezpośrednio z rekrutacją. Powodzenia!
cornel 2017-05-21 17:38
Hej na co sie przygotować na rozmowie w biurze- czy całość po angielsku czy tylko część rozmowy? Jeśli mieliście już taką za soba napiszcie co po polsku co po ang, ja sie nastawiam na english only :)
dziekuję z gory ;)
Ona 2017-05-22 10:15
Po jakim czasie powinnam się spodziewać informacji czy mam rozmowę f2f czy mnie odrzucają?
Alicja 2017-05-22 11:00
Zauważyłam, że na tym forum pojawia się bardzo dużo komentarzy, zapytań na temat rozmowy kwalifikacyjnej w State Street Bank Polska. A co możecie napisać o samej pracy w tym miejscu? Jakie macie doświadczenia, na jakich stanowiskach? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenną informacją dla przyszłych zainteresowanych pracą.
Asdfg 2017-05-22 20:00
Pytanie do osób, które się dostały, ile czekaliscie na dostarczenie umowy?
merlin 2017-05-23 08:53
Witam,
Ktoś sie orientuje ile dostaje senior associate w Gdańsku?
AdiNowak 2017-05-23 08:55
Cześć,
Orientujecie się może po ilu dniach od telefonu potwierdzającego przyjęcie można spodziewać się e-maila z New Hiring Pack ?
Z góry dzięki ;)
Dori93 2017-05-23 11:30
hej, ile razy można aplikować? czy jeżeli się nie dostanę wówczas mogę aplikować dopiero za pół roku ?
Gromee 2017-05-24 12:32
Witam, po jakim czasie od aplikowania, dzwonią z Indii?
adi 2017-05-24 15:13
Skąd wiecie ze po pół roku można ponownie aplikować ?
nie ma za co 2017-05-24 16:10
Bo taka jest polityka firmy?
Zostaw swoją opinię o State Street Bank Polska - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie State Street Bank Polska