eko-dam

Lublin

Opinie o eko-dam

kaska 2009-02-25 14:49:24
Słowa kojarzące się z eko-dam stresująca,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako słaba.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok
anonim 2009-12-07 15:41:57
Radzę zastanowić się nad pracą w tej firmie. Rozmowa na początku wygląda ok a tak naprawdę obiecanki cacanki...a przychodzi co do czego (to jeszcze i tobie zabiorą). Wieczne narzekanie i trzeba uważać z kim się rozmawia (konfidenci). Trzeba mieć mocne nerwy, żeby wytrzymać z "szefem"
miś pingpington 2010-06-19 13:33:41
omijać szerokim łukiem,[usunięte przez moderatora]alkoholik, [usunięte przez moderatora],ludzie uciekają jak szczury z tonącego okretu.BRUD SMRÓD I UBÓSTWO !!!!!!
kierownik 2010-06-29 14:47:56
szanowny misiu, chetnie porozmawiam osobiście o alkoholikach i pedałach przyjdź na rozmowę - zapraszam, nie ukrywaj się jak kret, w Twoich myslach jest ciemno
anonim 2010-07-31 22:51:59
jakaś instytucja państwowa już dawno powinna zrobić porządek w tym burdelu. wyzysk i oszustwo na potęge.!!!!!!!!!! a jak nie to pierdolnącć tam granat niech sie wszyscy rozlecą spowrotem do zakrzewskiej wsi a nie ludżmi pomiatać bo sie upośledzone ciele od pługa oderwało .tyle w temacie eko-dam...
turbodymonen 2010-08-07 17:58:39
lepiej sie tam nie pchać.
solidarność 2010-08-17 23:14:15
KTO MŁODY I CHTNY DO PRACY NIECH TU SIE NIE PCHA SZKODA CZASU I ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zbycho 2010-08-17 23:16:58
to są dziady które sie dorabiają na innych ludziach.
anonim 2010-08-21 21:33:39
he no ładnie sie tam u was dzieje , wykorzystywać i oszukiwać ludzi to wy zawsze potrafiliście najlepiej.
życzliwy 2010-08-25 10:06:51
jak wypisujesz takie bzdury to uważaj, bo Prokuratura od razu namierzy z jakiego komputera zostało to napisane i wtedy dopiero będziesz miał problem
mewik 2010-10-05 17:37:50
a mi sie dobrze pracowalo :D... co prawda [usuniete przez moderatora] nie był ale byli inni :D
Aras 2010-11-01 11:28:22
Pracowałem w tej "hurtowni" trzy miesiące podczas wakacji i tak uważam, że za długo. Szef jest genialny jeśli chodzi o wykręcanie się z wypłaty. Na samo to słowo ma taki ogrom zajęć, że trudno go spotkać na naszej drodze. Ogólnie najgorszy szef jakiego miałem i ciężko znaleźć na niego określenie. Ma gustowne sandały :P
Brak umów, ucinanie pensji, praca od rana do wieczora, niewypłacalność. Pracowałem za czasów siedziby na głuskiej i budowania willi.
Do minusów można dołożyć debilne pomysły szefa i brak racjonalnego myślenia. Opóźnianie wyjazdów przez dwukrotne przepakowywanie towaru z samochodu na samochód bo nie było możliwości wytłumaczenia, że taka ilość nie zmieści się do małego auta.
[usuniete przez moderatora] ma ciekawe motto, charakteryzujące jego podejście do biznesu - jak nie chcesz pracować to przyjdzie na twoje miejsce inny. Rotacja wg mnie duża - w ciągu 3 miesięcy przewinęło się ok. 7 kierowców.

Ja na koniec pracy odwzajemniłem się prezesowi i on przez chwilę poczuł bardzo niemiło - jakby każdy postąpił podobnie to bardzo szybko nauczyłby się co to szacunek.
mma 2012-03-22 20:42:35
Widzę że dawno nikt swojej opinii nie dodał ale to chyba nie znaczy że szefowi-chłopkowi słoma z butów wypadła.Nie polecam pracy w tej firmie nigdy
bezstronny 2012-06-30 22:10:56
Widzę że w firmie zmieniło sie dużo na korzyść,tak to bywa.Od dawna nie było negatywnego wpisu,W tej firmie się poprawiło a w innej jest odwrotnie,kiedyś nie było wpisów a teraz cała lawina ,mówię tu o valdi łódż,starzy pracownicy Ekodamu znają , radzę poczytać.
anna zaradna 2013-04-13 18:40:11
to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie , folwark nie firma , jak ktoś chce być pastuchem za gałkę ryżu to zapraszają z otwartymi ramionami.
.. 2013-05-09 22:54:57
a długa tam pracowałaś? może napiszesz coś więcej?
anna 2013-07-30 16:19:05
tam cie zapremiują dodatkową robotą,najniższa średnia,nie pchać się tam.
szybki bill 2014-05-19 19:31:37
(usunięte przez administratora)Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.
szybki bill 2014-05-19 19:32:48
(usunięte przez administratora). Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.
kosmo 2014-10-25 13:43:06
padaka, nie ma co się angażować.
bocian 2015-01-13 14:36:52
czy ktos moze napisać jak jest teraz zminiło sie coś? dostałem oferte pracy do eko dam isc tam czy nie zawracac sobie glowy
axe 2015-08-18 15:47:47
Też byłbym zainteresowany obecną atmosferą w firmie. Dawno nikt nic... Najniższa krajowa? Godziny pracy? etc
Anon 2016-05-08 19:10:25
Opieke medyczną hahaha chyba psychiatryczną hahaha
cichy 2016-05-25 12:25:53
To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie warunki humanitarno-społeczne . Nawet brakuje papieru toaletowego i mydła w łazience nie mówiąc już o ręcznikach papierowych. Tragedia szefostwo nadużywa alkoholu a miedzy pracownikami panuje konfidencja. Najniższa stawka bez możliwości rozwoju intelektułano-zawodowego.
Anatol 2016-07-06 16:06:44
Kiedyś zaraz przy wejściu na magazyn stał regał, w którym było wszystko: gwoździe, resztki taśm, papiery... ogólnie dużo nikomu nie potrzebnych rzeczy i kompletny bałagan. Regał ten doskonale przedstawia obraz firmy. Dywiza Eko-Dam'u brzmi "Nie ma ludzi niezastąpionych" i z tego biorą się wszystkie problemy. Szefostwo wie, że zawsze ktoś przyjdzie pracować, nawet jeśli będzie to 1 lub 2 tygodnie. Na początku jest dużo obietnic, które powtarzane są tak długo dopóki nie uwierzysz w nie. Płaca minimalna i ciągłe zleceniówki. Aby dostać 50 zł premii nie można chodzić na przerwy. Godziny pracy i czas spędzony na przerwie trzeba mierzyć stoperem. Nerwowa atmosfera. Duża rotacja pracowników. Dziwne decyzje szefostwa, które prowadzą do wykonywania tej samej pracy 2 razy.
hn 2016-07-06 17:39:42
noo otóz to @kris ;p heh przeciez wlasnie cos takiego to mozna zgłosć w odpowiednie miejsce i jestem prawie przekonany ze ktoś byc cos z tym zrobił ..
Krasnoludek 2016-11-24 22:31:23
Powiem tak, jeśli chcecie pracować i robicie swoje to zawsze zostaniecie docenieni !
Zostaw swoją opinię o eko-dam - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eko-dam