Opinie o Eko-Dam w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Eko-Dam. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Dam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Dam w Lublin

Alicja

@Anon pisząc u nas masz na myśli, że jestem pracownikiem eko-dam? Jestem moderatorem forum GoWork.pl i jestem tu po to, aby pomóc w uzyskaniu jak największej ilości informacji o pracy w firmie dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem.

Alicja

@Anon Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników, do tego w obraźliwy sposób. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.

Anon
@Alicja

Opinie na temat firmy wyrabia się na podstawie tego jaka jest m.in atmosfera i warunki pracy a na to składa przede wszystkim @Alicjo podejście i traktowanie pracowników od szefa do małego pokurcza na maślanie kończąc. Pokurcz to porażka o której wiecie którą sobie wychodowaliscie i na którą się świadomie zgadzacie. Na plus to b. Marna ale zawsze na czas płaca. Bo jak nazwać umowe zlecenie za 1500 zł.

Alicja

@Anonimowa piszesz o nadgodzinach, za które firma nie wypłaca wynagrodzenia. Czy są to obowiązkowe nadgodziny? Jak często się zdarzają? Pracownikom, na jakich stanowiskach?

Anonimowa

Oszuści!! Praca po godzinach, bez wynagrodzenia. Inspekcja Pracy aż się prosi ale jak mają chody to i tak na nic.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko-Dam, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alicja

@Krasnoludek, również się zgadzam!

Krasnoludek

Powiem tak, jeśli chcecie pracować i robicie swoje to zawsze zostaniecie docenieni !

hn

noo otóz to @kris ;p heh przeciez wlasnie cos takiego to mozna zgłosć w odpowiednie miejsce i jestem prawie przekonany ze ktoś byc cos z tym zrobił ..

Anatol

Kiedyś zaraz przy wejściu na magazyn stał regał, w którym było wszystko: gwoździe, resztki taśm, papiery... ogólnie dużo nikomu nie potrzebnych rzeczy i kompletny bałagan. Regał ten doskonale przedstawia obraz firmy. Dywiza Eko-Dam'u brzmi "Nie ma ludzi niezastąpionych" i z tego biorą się wszystkie problemy. Szefostwo wie, że zawsze ktoś przyjdzie pracować, nawet jeśli będzie to 1 lub 2 tygodnie. Na początku jest dużo obietnic, które powtarzane są tak długo dopóki nie uwierzysz w nie. Płaca minimalna i ciągłe zleceniówki. Aby dostać 50 zł premii nie można chodzić na przerwy. Godziny pracy i czas spędzony na przerwie trzeba mierzyć stoperem. Nerwowa atmosfera. Duża rotacja pracowników. Dziwne decyzje szefostwa, które prowadzą do wykonywania tej samej pracy 2 razy.

cichy

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie warunki humanitarno-społeczne . Nawet brakuje papieru toaletowego i mydła w łazience nie mówiąc już o ręcznikach papierowych. Tragedia szefostwo nadużywa alkoholu a miedzy pracownikami panuje konfidencja. Najniższa stawka bez możliwości rozwoju intelektułano-zawodowego.

Anon

Opieke medyczną hahaha chyba psychiatryczną hahaha

axe

Też byłbym zainteresowany obecną atmosferą w firmie. Dawno nikt nic... Najniższa krajowa? Godziny pracy? etc

bocian

czy ktos moze napisać jak jest teraz zminiło sie coś? dostałem oferte pracy do eko dam isc tam czy nie zawracac sobie glowy

kosmo

padaka, nie ma co się angażować.

szybki bill

(usunięte przez administratora). Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.

szybki bill

(usunięte przez administratora)Kierownicy tańczą jak im zagra, wykonują każde nawet najgłupsze jego polecenie. Kończy się na tym, że jedna zmiana poprawia po drugiej. Płaca minimalna. Nie płaci za nadgodziny. Pracowałem 3 miesiące i omijam szerokim łukiem.

anna

tam cie zapremiują dodatkową robotą,najniższa średnia,nie pchać się tam.

a długa tam pracowałaś? może napiszesz coś więcej?

anna zaradna

to co tam się wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie , folwark nie firma , jak ktoś chce być pastuchem za gałkę ryżu to zapraszają z otwartymi ramionami.

bezstronny

Widzę że w firmie zmieniło sie dużo na korzyść,tak to bywa.Od dawna nie było negatywnego wpisu,W tej firmie się poprawiło a w innej jest odwrotnie,kiedyś nie było wpisów a teraz cała lawina ,mówię tu o valdi łódż,starzy pracownicy Ekodamu znają , radzę poczytać.

mma

Widzę że dawno nikt swojej opinii nie dodał ale to chyba nie znaczy że szefowi-chłopkowi słoma z butów wypadła.Nie polecam pracy w tej firmie nigdy

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Dam - Lublin

• Jak się pracuje w Eko-Dam?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Dam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Eko-Dam
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Pawia 49
    20-343 Lublin