Opinie o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy piekarnia 'Jedynka'. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie piekarnia 'Jedynka' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Szalony gienio

Również jestem rozgoryczony praca w tej piekarni. Nie dziwię się, że jest tak duża rotacja. Szefowa jest świadoma tego co dzieje się, ale nic z tym nie robi. Wylegarnia plotow a nikt nowy nie ma szans pracować dłużej bo go zjedzą . Obgadają, kłócą się między sobą. Cyrk na kołach od wozu

glinko

Firma z tradycjami. Wiem, bo pracuję tu już bardzo długo. Jedynka może się poszczycić bardzo dobrym podejściem do pracownika. Ja jako wieloletni pracownik jestem bardzo zadowolony, że pracuję własnie tu. Czuję się tu prawie jak w domu

Ppppp
@glinko

Takich głupot jeszcze nie czytałem pewnie to pisała sama pani Ola lub jej brat

Gosc

Zwolniła się z piekarni przez ludzi tam pracujących. Atmosfera nie do wytrzymania. Pracuje tam matka z córką. Córka która czuje się wazna wiecznie nadąsana i nabijajaca się z innych pracownikow a mamusia obgaduje wszystkich dookoła . Normalni ludzie powinni unikać tego miejsca. Rada dla pani Oli: wymienić kadrę pracownicza i będzie lepiej. Uzdrowić atmosfere. Mnóstwo ludzi jest bez pracy i chcą się zatrudnić w tej piekarni, ale niestety opinia na mieście krąży : plotkarstwo, głupota itp. wstyd !!!

Agnieszka

@M długo pracowałeś w piekarnia 'Jedynka'? Co byś zmienił w tym przedsiębiorstwie, aby praca tam była dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca? @Gregor czy Twoja opinia wynika z tego, że jesteś pracownikiem piekarnia 'Jedynka'? Jeśli tak, to zachęcam Cię do napisania czegoś więcej na temat tej firmy jako pracodawcy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę tam panującą? Każda merytoryczna opinia jest cenna dla osób rozważających podjęcie tam zatrudnienia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w piekarnia 'Jedynka' odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Leszno
Gregor

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

ulka

NIESAMOWITE są te wszystkie negatywne opinie na temat jedynki. Nie ma tam rewelacji, ale nie ma i takiej tragedii jaką malujecie. Są chwile ciężkie ale i są takie które miło się wspomina, jak wszędzie. wiadomo że każdy by chciał pracować po 8 godzin za 4 tys. ale tak jest w biurach.

M
@ulka

Niestety w biurach aż tak kolorowo nie jest, no może w dużych miastach. Byłem kierownikiem w jednym z marketów i ledwo ponad 2 tysiące na rękę, więc rewelacji nie ma a odpowiedzialność ogromna.

Agnieszka

Już dosyć dawno nikt nie wypowiadał się tutaj o piekarni Jedynce jako o pracodawcy. Może jednak ktoś z obecnych na forum wie, jak przedstawia się aktualna kondycja ten firmy? Czy prowadzą teraz rekrutację? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii, gdyż może okazać się przydatna dla osób, które są zainteresowane pracą tam.

A

Firma się rozwija tak następny sklep zamknięty pieczywo bardzo drogie i nie smaczne nie polecam

Agnieszka

@Anonim, czy chciałbyś związać się na dłużej z piekarnia 'Jedynka'? Czy pracownikom tego miejsca przysługują jakieś dodatkowe benefity? Może organizowane są imprezy firmowa lub coś w tym stylu, dzieci dostają paczki na Święta? Czy ktoś jeszcze mógłby podzielić się swoją opinią?

Bardzo polecam prace w tej piekarni. Pracowałem już w nie jednej, tutaj jest mi najlepiej. Nie ma co narzekać na zarobki, wypłaty zawsze są na czas. Z Szefową zawsze idzie się dogadać, nie ma żadnych problemów. Atmosfera według mnie jest super, był moment co nie było najlepiej, ale zmienił się trochę skład i jest naprawdę dobrze :) Nie zamierzam zmienić pracy, za dobrze się tu czuje. Ci, którzy tak narzekają na Jedynkę, powinni iść gdzieś indziej i wtedy by docenili co stracili ;) POLECAM WSZYSTKIM (tym którym się chce pracować ;)

Przeczytałam większość opinii i całkowicie się z tym zgadzam

lexus

spoko. traktuje tą prace neutralnie. Jest kasa, w terminie, więc jak dla mnie wystarczająco

Byku

Praca pracy nie równa. W każdej firmie jest inaczej nawet w tej samej branży. Ja pracowalem już w dwóch piekarniach jako piekarz. Ta jest trzecia. I jak do tej pory najlepsza. Bardzo dobrze dogaduje sie z pracownikami i dlatego czuje sie tu dobrze. Do tego zarobki sa na dobrym poziomie. Pozdrawiam Panią Aleksandrę!

odchodzenie z dnia na dzień tez jest nie powazne i swiadczy o pracowniku a nie pracodawcy

Pozdrawiam

jak ktoś nie chce pracować to droga wolna, rynek czeka na takich specjalistów jak wy xD

kitka

a ja uważam, że to zwykla praca, za dosyc normalne pieniadze, w sensie, ze dobre, ale podoba mis ie tu. na pewno tu jeszcze dlugo popracuje.

Je

Oj prawda

Magdalena

Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem

sweetR

co najważniejsze kasa zawsze na czas, a poza tym raz jest lepiej raz gorzej ale nie ma tragedii w tej pracy

Kinga

Nie chce tutaj deklarować, że to jakaś praca idealna, praca marzeń czy coś w tym stylu. Po prostu biorąc pod uwagę wszystko co się dzieje w regionie to jest ok :)

mika

mam wrazenine, ze opinia o firmie jest zalezna od charakteru i od tego co dla kogo oznacza praca. niekotrzy narzekaja jak tylko musza zostac 5 minut dluzej i krzycza, ze to wyzysk i nadgodziny, a jak szefowa im idzie na reke zeby wyjsc wczesniej albo cos to juz nikt nie powie, ze fajnie

Zostaw merytoryczną opinię o piekarnia 'Jedynka' - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w piekarnia 'Jedynka'?

Zobacz opinie na temat firmy piekarnia 'Jedynka' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w piekarnia 'Jedynka'?

piekarnia 'Jedynka'
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

piekarnia 'Jedynka'