Opinie o Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa w Jastrzębie-Zdrój

Były pracownik Nowy wpis

Ja dorabiałem sobie tam kiedyś przez chwilę.Pracowałem w dwóch piekarniach na raz.Ciezko się robi z ludźmi którzy siedzą w szatni i piją a ty musisz sam szykowac chleb do pieca. Odeszłem z dnia na dzień.

Były pracownik Nowy wpis

Ja również nie polecam pracy.Pracowałem w zakładzie trochę czasu.Atmosfera bardzo napięta.

Ewka Nowy wpis

Byłam pracownikiem u ojca pana Zbyszka uczył się przy mnie fachu potem otworzył piekarnie w Zebrzydowicach też miałam okazję tam pracować po długiej przerwie trafiłam do niego do piekarni i pracowałam tak że mogę powiedzieć że znam go bardzo długo i jako szef był ok No wiadomo były zgrzyty nieraz jako szef a pracownik ale wygarnelismy sobie co nas boli i było ok

Wiktor

Sam sobie teraz rób w piekarni jak nie umiałeś przez lata ludzi szanować.myślisz że ludzi przekupisz 6500 tysiącem.Takie pieniądze normalny piekarz wszędzie zarobi

Jarosław
@Wiktor

Nie bardzo cie zrozumiałem. To atmosfera jest taka kiepska że nikt nie chce tu pracować? Bo stawka 6500 zł wcale nie jest niska. Przynajmniej dla mnie. Teraz tyle tu płacą piekarzom?

@Jarosław

Piszący pewnie miał na myśli pracę z współpracownikami.Totalny koszmar.Juz nie ma piekarni z normalnymi ludźmi.Sami pijusy i nieroby.A jeśli chodzi o zarobek 6500 to brutto.Na rękę jest to 4500.Cudów nie ma za użeranie się.

Ewelina

No ocena tej stawki to już jednak kwestia indywidualna jest. Ale to netto gołe, więc jeszcze na jakieś inne dodatki / premie można tu liczyć?

Piekarz były Nowy wpis
@Ewelina

Tam można liczyć .Na (usunięte przez administratora). za nic ,bo szef nie ma humorku w danym dniu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Piekarz

.Szef humorki nie wiadomo skąd .Pracownicy cwaniaczki i nieroby.

Ewelina

To takie klimatyczne jak syn przejmuje działalność po ojcu, fajnie, że ludzie tutaj mogą się pochwalić, że znają ich od 30 lat! Szkoda tylko, że to przejęcie chyba nie było zbyt trafione. Jak sądzicie skąd dokładnie się bierze takie nastawienie aktualnego szefa do innych? Myślicie, że jeszcze dałoby radę je jakoś naprawić? Szkoda, żeby ten biznes i tak długoletnia tradycja poszły do piachu...

Amado

Ja poznałem też piekarnie.Charakter właściciela nie do zniesienia. Nigdy bym tam nogi nie postawił za żadne pieniądze.

@Amado

A co konkretnie zrobił, że po potkaniu nie mogłeś go znieść? Z tego co widzę jadą po nim, że burak i żydek. Ty też tak sądzisz?

A K

Ja pracowałem u Pana Stefańskiego w starej piekarni jako uczeń i wspominam ten czas bardzo miło.

A K

Ja kiedyś pracowałem w starej piekarni Pana Stefańskiego jako uczeń i było Ok.

Piekarz

Najlepiej napisać pseudo piekarze.Chyba szef sobie sam tą opinie napisał.Ten co go poznał to swoje wie.(usunięte przez administratora)to naprawde bardzo łagodne określenie.

@Piekarz

Wiele podobnych opinii tu padło, więc chyba coś w tym jest. A Ty tam pracujesz czy należysz do grona osób które odeszły?

Viki

Oj tak.Jak to wcześniej napisał ktoś burak jak nie wiem.Nic wspólnego z piekarstwem nie ma.Zamiatał ojcu piekarnie i tak ciągnie to do dziś. Nawet mając 25 lat był takim zarozumialcem.Taki TYP.

@Viki

A skąd Ty wiesz takie rzeczy? Tak łatwo przychodzi Ci ocenianie innych osób? No chyba że jesteś pracownikiem... przy okazji mogłabyś napisać o aktualnych warunkach pracy :)

Viki
@Julia

Oj Julia oceniam,dlatego,że znałem sytuację 30 lat temu i teraz.Ludzie muszą nauczyć się troszeczkę w życiu skromności.

@Viki

To zwracam honor, skoro znasz firmę to masz prawo do swojej oceny. Niektórzy ludzie się nie zmieniają, niestety...

ala

tylko jedno mam pytanie czy kazdy kto ma pieniazki jest Bogiem na swiecie PIENIZAKI TO NIE WSZYSTKO JAK TO MOWIA JAK CIE WIDZA TAK CIE PISZA

Karol

Czy piekarnia działa nawet w weekendy ?

Klient

Kupuję od lat, trzymają wysoki poziom. Poniższe opinie pseudo piekarzy.

Ojoj BURAK niesamowity szef

Jolanta
@Piekarz

Mam nadzieję, że pamiętasz o regulaminie GoWork.pl, zakazie obrażania i wskazywania osób z nazwiska lub stanowiska. Możesz szerzej napisać o warunkach pracy w tej piekarni?

Piekarz

Szef (usunięte przez administratora) niesamowity. Znam już to ponad 30 lat.Ojciec jego był marudą ale jeszcze do zniesienia.Ale (usunięte przez administratora)BURAK .

Buła
@Piekarz

Burak to mało !!! Żydowate żydzisko !!!

@Buła

Dokładnie

Rogal

Smród bród i ubóstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa?

Zobacz opinie na temat firmy Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stefański Zbigniew Piekarnia Lipowa
  • Lipowa 4a