Gabi Centrum

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Gabi Centrum

anonim 2009-06-09 19:22:20
Słowa kojarzące się z Gabi Centrum (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dwa z plusem
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..róznie. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?30zł na dzien
Najbardziej podobało mi się w Gabi Centrum:klienci
Najbardziej nie podobało mi się w Gabi Centrum:personel co poniektóry
nieznajoma 2012-05-21 11:16:54
Najgorsza firma jaka może istnieć a kierowniczka z ogrodowej w jastrzębiu to diabeł w ludzkiej skórze [usunięte przez moderatora]
hmm.. 2012-08-22 22:29:06
ja niestety wiem jak pracuje się na szkolnej...nie polecam tej firmy. Zdecydowanie nie.
nieznajoma 2012-09-17 14:20:43
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRAWDA JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ KILKANAŚCIE LAT,JEST TO NAJLEPSZA FIRMA [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2014-09-19 15:02:03
nie polecam tam pracy. Stawki śmieszne warunki pracy fatalne. Każą ci za wszystkie straty płacić, jeśli towaru na dacie nie sprzedasz to musisz go zapłacić, to samo z brakami. Lepiej trzymać się jak najdalej od nich.
expracownik 2014-10-28 18:33:31
nie polecam narobisz się gorzej niż w marketach,wymagania ogromne za małą kasę.Wszędzie lepiej niż tam.
XXX 2014-12-16 09:53:15
Chcesz szybko schudnąć, zatrudnij się w tej firmie. Dziewięć kilogramów w trzy miesiące -Naturahause wysiada. Brak przerw śniadaniowych, chamskie odzywki kierownika to ich wizytówka.
mlody 2015-02-05 10:34:20
szefowa to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umowy sa smieciowe, zwalnia kiedy chce, najlepiej sie maja pupilki jej
olo 2015-02-19 08:55:55
masz racje mlody. a odnosnie szefa za ktoregosie podaje to tylko zwykly pracownik. nawet nie jest zas. prezesa. bo zastepca prezesa grzeje prezesowa czyli zone mariusza. jest to robota w ktorej mariuszowi nie dasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to lecisz juz kilka osob tak polecialo. a pani kulag siedzi i o niczym nie wie bo dziewczyny sa zastraszane przez Mariusza.
wisełka 2016-05-18 19:23:11
Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. Ja sam będę aplikował jak tylko coś się zwolni
Zostaw swoją opinię o Gabi Centrum - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabi Centrum