Opinie o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy piekarnia 'Jedynka'. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie piekarnia 'Jedynka' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o piekarnia 'Jedynka' w Jastrzębie-Zdrój

Chętny do pracy

Witam czy ktoś z były lub obecnych kierowców mógł by napisać jak wygląda praca ?czy wogole warto się zatrudnić

Ola
@Morda

Ta piekarnia to(usunięte przez administratora) .Pani Ola szefowa nie ma pojęcia na niczym mistrzyni focha(usunięte przez administratora). Ja już zmieniłem prace i to było najlepsze co mogłem zrobić . Proponuje spróbować tam pracy gwarantuje nie wytrzymujesz za długo

Możliwe, że warunki pracy się poprawiają? Mam na myśli to, że była pracownica stwierdziła jeszcze jakiś czas temu, że ludzie raczej stąd uciekają a ja jakoś nie widzę bieżących ofert. dodatkowo ktoś jeszcze w grudniu o to pytał, czyli od ponad miesiąca niczego nie było widać? To ile ten okres próbny trwa?

Beti Nowy wpis

To tego pakietu medycznego nie ma czy jest? wcześniej pisali, że ludzie tutaj są chorzy a potem ktoś o pakiet dopytywał a raczej o to czy by nie mógł swojej rodziny dołączyć. jakkolwiek z tym jest? i co z tymi chorobami tak w ogóle, jak na dzień dzisiejszy mam to rozumieć? Co się z ludźmi dzieje?

BYŁY PRACOWNIK OLA Nowy wpis
@Beti

KOBIETO PYTASZ O PAKIEM MEDYCZNY W TEJ FIRMIE NIE MA . A POWINIEN BYĆ DLA PRACOWNIKÓW A NA CZELE DO SZEFOWEJ . TA PIEKARNIA TO JUŻ KONIEC WSZYSCY UCIEKAJĄ

Nowy wpis

I co, były teraz gdzieś oferty dla piekarzy? Zauważyłem teraz niedawno te sugestie we wpisach. Ktoś jeszcze to potwierdził, nie wiem jaka maja tam sytuacje ale ciekaw jestem co od nowego roku mogą proponować czy możecie wiec omówić przyszłe warunki pracy? Będą szukać?

Niestety prawie wszystkie opinie prawdziwe.Ludzie naprawdę chorzy .Biedni ale chorzy.Ciezko pracować z takimi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w piekarnia 'Jedynka' odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Jak jest z pakietem medycznym w piekarnia 'Jedynka'? Można dołączyć rodzinę?

W sumie to nie wiem jak intepretować te poprzednia opinie. Chodziło komuś o atmosferę? teraz to w ogóle są jakieś rotacje? A to ogłoszeń nie widzę a może bym na treść chociaż spojrzał i na to co w niej piszą. Z nowym rokiem jak będzie? Są wprowadzane jakieś zmiany?

Bochen

Praca jak praca.Ale mało wspólnego z piekarstwem profesjonalnym.Pracownicy żenada.Chleby, gnioty.

Karolcia

A byłam właśnie ciekawa jak relacje pracownik – klient mogą wyglądać. A osoby zatrudnione jakie mają odniesienie w tym kontekście? Lepiej byłoby pracować na zapleczu czy wręcz przeciwnie? Gdzie są lepsze zarobki, chyba ze jest po równo?

Sławek

Kiedyś tam pracowałem.Praca jak praca.Piekarz,wiadomo,że trzeba się nalatać.Ale najgorsi to są ludzie,którzy tam pracują.Na nocce-sami buce.Na rance cwaniako-schizofremicy,którzy myślą, że z człowieka zrobią głupka.Z Sebastianem robiło się jeszcze najlepiej.

Bandi

Jakie warunki tacy piekarze.Gdyby nie gotowe mieszanki a workach to nie mieli by pomysłu ba zaden inny asortyment. No ale take juz czasy.Jak sie nie płaci w miare to wypieki robią kucharzo-świniarze,cukiernicy od sześciu boleści na piekarni.

@Bandi

Czytam opinie i jak czytam ze Sebastian jest kierownikiem to boje się kto tam pracuje i kto je te pieczywo z pewnością nie polecam pracy a za razem pieczywa

Bartosz

Dlaczego nie polecasz tam pracy? Pojawiały się tu głosy, że w firmie brakuje wyspecjalizowanych pracowników, czyli takich, co ogarnialiby robotę. Potwierdzasz to? Co jeszcze dodasz? Daj znać, bo nie wiem, czy warto tu aplikować. Szukam pracy, gdzie jest dobra atmosfera i ścieżka rozwoju.

Pracowałem tam kiedyś.Dziadowina jak (usunięte przez administratora) Piekarze niedorozwinięci.Fachowości zero.Faktycznie jak ktoś pisze łysy tylko daje rade.A Szefowa to powinna juz dawno to komuś wynająć bo nie dahe rady z tym.No ale jakienpieniądze tacy fachowcy

Julia

skoro juz jestes bylym pracownikiem to moze zdradzisz jaka stawke ma taki piekarz tutaj za godzine pracy w nocy ? piszesz o kiepskiej stawce wiec na ile mozna liczyc ?

Piekarz

Ogólna dziadowina.Ani dobrej pracy.Tak jak to ktoś napisał piekarze pozal się Boże.Pieniądze marne Jedynie łysy poradnie na nocce to prowadzi.

@Piekarz

A który to? Bo widzę, że ludzie tu na jednego dość mocno narzekają

Piekarz

Czytając te wszystkie komentarze,mogę stwierdzić, że naprawdę jest kłopot w tym zakładzie.Faktycznie 60 procent zatrudnionych ludzi jest upośledzonych intelektualnie.Mniej lub więcej,ale jest.Kolejne 30 jak ktoś napisał jest fachowców gdzieś wcześniej zamiatająca piekarnie.A w zakładzie udająca fachowców.Kolejne 20 procent to przeróżni pijaki i inna (usunięte przez administratora) ciągle powracająca do pracy w kryzysie pracowników.Radził bym Pani właścicielce usiąść i przemyśleć swoją rolę w zakładzie i przestać słuchać uwag ludzi nie rozgarniętych,tylko wziąść w końcu zakład w swoje ręce.Bo tak Pani daleko nie zajdzie.

Piekarz

Najlepszy to jest Bartek z ranki Sebastian to jest fachowiec.Prawdziwi fachowcy Gdzieś tam zamiatali piekarnie rok temu i wskoczyli na ciastowego w jedynce????????????

Najlepszy jest tam piekarz Sebastian Wilk. Kierujący wszystkimi na nockach. Kierownik ,,1sza klasa"

Jurek ogórek

Nie narzekajcie na Sebastiana bo inni też nie są Asami.Popatrzcie na siebie jakimi nieudacznikami jesteście

Jegomość.

Są gorsi niż Sebastian.A udają jakiś fachowców.

Jak Sebastian jest tam kierownikiem to już koniec

Chętny do pracy

Joanna
@Chętny do pracy

A czytałeś tu opinie? Ktoś pisze że zarobki słabe, co o tym sądzisz?

Morda
@Chętny do pracy

Kiepsko wygląda praca.Na każdym stanowisku .Nie tylko kierowcy ale i piekarza czy ciastkarza.Widać że upadek bliski

@Morda

Podasz więcej szczegółów? Co się dzieje?

Ola

Piekarz

A ja chciałem tam wczoraj składać papiery.Chyba dobrze że tego nie zrobiłem.Pójde do konkurencji.Moze jedynka na Wrocławskiej:)

Pracownik były

Praca w ogóle nie przypomina pracy w ciastkarstwie.Strona Piekarska też nie radzi sobie.Widać to po jakości.

Joli

Jakie opinie macie o pracy w biurze w tej piekarni?

Mariusz
@Joli

A nie czytałaś wcześniejszych opinii? Zarobki w firmie najniższe, jakie tylko możliwe, nie daje Ci to do myślenia? Chyba, że masz inne info, to wtedy się podziel wiedzą na temat warunków zatrudnienia w biurze.

@Joli

Zarobki tragedia A jak szefowa ma zły humor A zdarza się to często to odechciewa się pracować

Joanna

Czemu? Marudzi, krzyczy? Czy co się dzieje?

Pracownik były
@Joanna

Krzyczy wyzywa nie polecam nikomu nie polecam tam pracy

@Pracownik były

Ale za co krzyczy? Bo to ktoś chyba musi nieco podpaść, bo po co miałby tak bez powodu robić?

@Edyta

Pani Edyto czy za te wpisy dostaje pani jakaś premie??wszyscy wiedzą jak jest nawet jak ktoś jak to pani ujela podpadnie to jest powód żeby krzyczeć

Edyta

No niby tak, chociaż z drugiej strony nwm czy to normalne zachowanie i czy prawnie jakkolwiek krzyczenie na kogoś i wyzywanie mogłoby zostać uznane za uzasadnione. A z płaconym wynagrodzeniem wiadomo jak sytuacja? Bo po komentarzach widzę, że podobno jakieś niejasności z tym były chyba

Nika

Unikajcie wszyscy pracy naprawdę szanujcie się szef to kawal gnidy prywaciarz zasrany pracowałam inaczej mówił o wynagrodzeniu a inaczej zaplacil mi grosze chyba nie jest świadomy ze najniższa stawka godzinowa jest 18 .50 brutto mimo iż się szkolisz. CHYBA ZADNE SŁUŻBY JESZCZE MU SIE DO (usunięte przez administratora) NIE DOBRAŁY. ALE NA TACHICH CWANIAKÓW CO WYKORZYSTUJĄ LUDZI TEŻ SA ODPOWIEDNIE SŁUŻBY CO SIĘ NIM zajmą

Zostaw merytoryczną opinię o piekarnia 'Jedynka' - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w piekarnia 'Jedynka'?

Zobacz opinie na temat firmy piekarnia 'Jedynka' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w piekarnia 'Jedynka'?

piekarnia 'Jedynka'
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

piekarnia 'Jedynka'