Opinie o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPCH ROKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPCH ROKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

zdziwiona

dziwi mnie, że ludzie takie głupoty wypisują, może to wynika z NIE CZYTANIA umów, które się podpisuje. Pracowałam tam i mogę napisać, że na umowie jest napisane, że stawka godzinowa wynosi 4,18 zł, ale w rzeczywistości pensja jest podciągana do minimalnej krajowej + nadgodziny. Wszyscy dostają umowę o pracę, ale emeryci i pełnosprawni zazwyczaj pracują na zlecenie. Faktycznie, pomimo posiadania stopnia niepełnosprawności pracownicy ochrony pracują po 8 lub 12 godzin (zależy od obiektu), a jest tak dlatego, że zgodnie z przepisami prawa pracy w ochronie nie ma zniesienia czasu pracy do 7 godzin dziennie. Poza tym, jeśli chodzi o przenoszenie z obiektu na obiekt, prawda jest taka, że na umowie jest napisane jak byk, że pracownik może zostać przeniesiony na inny obiekt (jeśli na przykład firma zakończyła usługę na danym obiekcie, albo jeśli właściciel obiektu skarży się na pracownika). Gdyby wszyscy pracownicy czytali umowę zanim podpiszą nie byłoby dziwnych pretensji, wszystko jest czarno na białym. Nie zgadzam się też z opinią, że pracownicy niepelnosprawni pracują ponad siły- to jest bzdura. Firma bardzo często ma kontrole inspektorów pracy i wszelkie wykorzystywanie pracowników na pewno wyszłoby na jaw i firma miałaby problemy. Poza tym każdy pracownik przed podjęciem pracy jest poddawany badaniom lekarskim, czy do tej konkretnie pracy się nadaje i niemożliwym jest przyjęcie kogoś jeśli lekarz tego zabroni. Co do zarobków: faktycznie nie są za wysokie, bo jest to z reguły minimalna, ale wchodzą w to badania wstępne, okresowe. W każdej firmie tego typu zarobki sa takie, a zazwyczaj znacznie gorsze. Pensja zawsze jest na czas, a nawet wcześniej jeśli 10 wypada w weekend, urlop zawsze można wykorzystać. Jeśli chodzi o zwroty: za leki zwracają, ale za przejazdy rzadko, ale w żadnej firmie gdzie pracowałam nie zwracali. Nawet jak przenoszą na inny obiekt to jest to co najwyzej nieco dalej od domu niż poprzedni. Polecam zapoznawać się z tym co się podpisuje.

toto
@zdziwiona

za przejazdy płaci jeszcze czata to chociaż jedyna firma porządna:)

browar
@zdziwiona

a dlaczego czata płaci za dojazdy 15 zł za służbę a twoja nic???

mansun1977@wp.pl
@zdziwiona

A co ty taka jesteś dobrze poinformowana, może żona DYREKTORA? Wszystko wiedząca lepsza od PAPIEŻA?? Swoich zatrudniają na dobre stanowisko a pozostałych do sprzątania kibli albo hal produkcyjnych. nie wspominając o tych co stoją z napisem STOP na łyżce.

Agata

Kurczę widzę ,że strasznie dużo niedomówień jest jeśli chodzi o umowę i wynagrodzenia. Jak jest teraz w firmie, czy coś się wyjaśniło?

P.S;Edyta

Nie Płacą za nadgodziny, oszukują na wynagrodzeniu, kręcą z umowami pracy, nie potrafią ubrać człowieka i musi we własnym ubraniu chodzić, czas pracy nie przestrzegany jest z godnie z kodeksem pracy. Jednym słowem nie polecałam bym tej firmy jako zakład pracy tylko jako obóz pracy. Nie ma z kim w ogóle w biurze rozmawiać o warunkach pracy, mówią co innego a robią co innego a płacą jak chcą. Ci którzy pracują i sobie chwalą to nie mają pojęcia o tym jak funkcjonuje podobna firma, to jest prywatny folwark tych co siedzą na stołkach w biurze w warszawie i tylko u miną się mądrzyć że nigdzie tak nie płacą, mydlić mogą oczy takim co sami są a nie ludziom co znają się na swojej robocie a nie pierdzą w stołki i medytują ile jeszcze do końca pracy. Dyrektorze z warszawy nawet nie wiesza jak pod tobą dołki kopią abyś skończył jak twoi poprzednicy! Dyrektorzy przychodzą i odchodzą a co niektórzy zostają i tak swoje robią, taka firma a na psy schodzi

toto
@P.S;Edyta

W firmie roka Bełchatów to nawet się chodzi w ciuchach ochroniarza po kimś masakra wstyd i hańba pierwszy raz tak miałem inni pracodawcy dawali zawsze nowe ciuchy ale to nie był zpch.Inwalidow traktują jak więźniów może za mało powiedziane bo więźnia chociaż ubiorą:D

brotek
@toto

wstyd Hanba i jeszcze powinien sam szef ochrony chodzić w używanych ciuchach.Zbieraja na swoje premie a pracownika mają gdzieś sam przeszedłem z roku do czaty .Czata chociaż daje nowe ciuchy i co najważniejsze daje za dojazdy do pracy 15 zł za służbę na Rogowcu.Miesiecznie w zależności ile służb od 150 zł do 225 zł miesięcznie za dojazdy. Unikać roke na kilometr. A kierownictwo roku na bruk:) Pozdrawiam

Remik

Warto zaczynac agitacje w tej. Firmie?

Brałeś udział w rekrutacji do ZPCH ROKA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Zuza

Jestem byłą pracownica Roka Niewiadomski SZCZECIN.Moze wkoncu ktos sprawdzi co sie tam dzieje zwalniają ludzi gdy sa juz nie potrzebni mimo ze swa prace wykonuja dobrze.Dzwigaja maszyny po 80kg bo musza każdy sprzeciw konczy sie wywaleniem.z PRACY bez podania przyczyny.Oszukuja na godzinach premiach obiecanych a jak co nie którzy pija alkochol w pracy to jest ok lub kaza wozić sie firmowym autem po bankach lub robic przeprowadzki przełożonego.Ewentualnie zawozic tesciow brygadzisty na dworzec to jest ok.W końcu ktoś sie musi wziasc za te machlojki.Ludzie to gorzej niz zwierzeta sa traktowani a wybrani maja za dobrze.

Ilona

Firma roka bazuja na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w ppdobnej firmie dostaniecie 1900zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktór za leki to niech będzie 100zł , koszt do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwago To Nie W Firmie Roka!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w ROCE.

@Ilona

Widzę że ta opinia powielana jest przy każdej firmie sprzatajacej....tylko imię inne???? pozdrawiam.

Ola ORLEN AVI.
@Marta

Dziwisz się. Teoretycznie napisana jest prawda. Pracodawcy powinni się opamiętać teraz. Może ktoś nie mógł wypowiedzieć się i powielają inni to co prawdą jest już teraz.

@Ola ORLEN AVI.

Mam z a czac prace w tej firmie ale czytajac opinie wacham sie

Mirek
@anonymous

Nie polecam

kukuko
@Ilona

roka to (usunięte przez administratora)oszczędzają na ludziach maksymalnie

Maja

@Mirek A dlaczego nie polecasz? Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w ZPCH ROKA? Chętnie przeczytamy o Twoich doświadczeniach, bo dzięki nim, innym użytkownikom będzie łatwiej podjąć decyzję o ewentualnym aplikowaniu do tej firmy.

ela
@Maja

tyle lat pracuje w ROCE i jeszcze mnie nie oszukali.

kukuko
@ela

a czemu roka nie płaci za dojazdy do pracy a np czata płaci a też to zpch?

nieomylny

Od dawna nie pisaliście, bo jest tak dobrze? Warto starać się o pracę?

Takietam
@nieomylny

Nie warto wykorzystywanie do granic możliwości w kółko praca nie dość że swoje masz zrobienia to za kogoś robisz i nic z tego nie masz , żadnych socjalów ani premii . A już o wolnym dniu zapomnij nawet jak masz zaplanowane wizyty u lekarza i sprawy w sądzie i inne ważne rzeczy wolnego nie dostaniesz . Mimo że przysługują ci urlop . Odejść też jest ciężko co najwyżej przenosą w inne miejsce . Bynajmniej zapierniczasz dużo i często za kogoś też za psi grosz .

zawiedziony

Firma wykorzystuje ludzi nie wolno zachorować zwykłym pracownikom tylko może chorowac kierownictwo.Zak lad zatrudnia tylko osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności z ktorych mają profity w zamian nic nie dając a wykorzystują do granic możliwości'

Maja

@Sav, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Wygląda na to, że nie dokończyłeś swojego wpisu. Czy możesz odpowiedzieć na moje ostatnie pytanie związane z firmą ZPCH ROKA? Czy udało Ci się dojść do porozumienia w sprawie swojego wynagrodzenia? Może od ostatniego wpisu na forum coś się w tej firmie zmieniło?

Maja

@Sabina, jeżeli sprecyzujesz swoje pytanie, to innym użytkownikom będzie łatwiej odpowiedzieć. Czy zapoznałaś się z dotychczasowymi komentarzami na forum na temat firmy ZPCH ROKA? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy? Obecnie wiele działów rekrutacji udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Zawsze warto zapytać.

Sav
@Maja

Zapytać to skłania

Sabina

Witam czy w firmie som premie i socjal

Są dla niepełnosprawnych.

nie ma nic ,,zero,,,

R.Z OK.
@Sabina

Zależy w jakim oddziale bo w Warszawie nie mamy nic! U nas jest tak jak ci nie pasuje to do widzenia. O nic nie można się doprosić, ubranie to od roku mam swoje do pracy bo nie mogę się doprosić. Wynagrodzenie to poniżej normy co do wymagań a i tak nie chcą płacić za nadgodziny! Od roku są mi winni 68 godzin na dzień dzisiejszy i niema chętnego zapłacić ani nie pozwalają odebrać! Koniec umowy i odchodzę od nich sam bo to krętacze w oddziale Warszawskim!

Nic niema.

Maja

@R.Z OK., jaką odpowiedź usłyszałeś kiedy poprosiłeś o uregulowanie wynagrodzenia za nadgodziny? Może warto porozmawiać na ten temat z przełożonym? Jak myślisz, czy zajmie w tej sytuacji konkretne stanowisko? Czy do tej pory dobrze Ci się pracowało w firmie ZPCH ROKA? Ta informacja może być ważną wskazówką dla innych.

Maja

@anonymous, w każdej firmie można znaleźć jakieś plusy. Czy w firmie ZPCH ROKA istnieją premie za dobre wyniki? Czy jesteś pewien, że firma nie oferuje żadnych dodatków poza płacowych? To są ważne kwestie dla wielu pracowników, czasami wręcz decydujące, dlatego warto tę kwestię wyjaśnić.

Kamil

Wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach? Jaka atmosfera?

Maja

@AM, rozumiem, że negatywnie oceniłeś rozmowę, ponieważ nie usłyszałeś odpowiedzi na swoje pytanie? Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Czy możesz napisać coś więcej o rozmowie kwalifikacyjnej, z ilu etapów się składała? Co sprawiło, że postanowiłeś zaaplikować właśnie do ROKA?

AM

Rekrutacja - totalne nieporozumienie, Pani bardo niemiła - nie wie za jaką kwotę szukają pracownika do pracy. Jeżeli koś pracuje w biurze i ma takie podejście do potencjalnego pracownika - to OMIJAJ firmę ROKA z daleka.

Maja

@anonymous bardzo proszę o nieużywanie we wpisach nazwisk osób zatrudnionych w firmie. Jest to niedozwolone przez regulamin regulujący zasady forum gowork. Zapraszam do zapoznania się z nim pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Wpisy łamiące zasady mogą być usuwane.

Maja

@Nowa i co? Zdecydowałaś się aplikować na jakieś stanowisko w ZPCH ROKA? Jeśli odbędziesz u nich rozmowę kwalifikacyjną, napisz nam na forum o jej przebiegu. Będzie to istotna wskazówka dla kolejnych osób, które będą chciały tam pracować w przyszłości.

Może ktoś wie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Nowa
@Zainteresowany

Chyba mają bo dzwoniłam I mówiła Pan I że maja dużo. Muszę poczytać bo się nie mogę zdecydować.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPCH ROKA - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ZPCH ROKA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPCH ROKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPCH ROKA?

ZPCH ROKA