Opinie o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPCH ROKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPCH ROKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Maja

A na jakie warunki mogą obecnie liczyć pracownicy ZPCH ROKA? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy.

Kolator
@Maja

Chcesz znać prawdę to ci powiem. ROKA to jest firma już nie godne zaufania. Pracuje się po 12-16 godzin dziennie a nie chcą płacić za dodatkowe godziny! Czy to normalne? Po roku dostałem dopiero ubranie robocze używane ale wyprane, butów już nie dali! Chciałem sobie kupić buty robocze na fakturę ale firma powiedziała że mi nie zwróci za buty! Muszę przyznać że w firmie jest kumoterstwo i człowiek nic nie może załatwić pozytywnie w swojej sprawie w firmie. Powinien ktoś odpowiedzialny albo nawet dyrektor/właściciel sprawdzić wszystkie swoje oddziały i porozmawiać z zwykłymi pracownikami bo źle się dzieje w firmie i może nadejść moment że niektóre oddziały znikną bo nie będzie miał kto dla was pracować na obiektach. Ludzie pracują ponad normę i zaczynają się buntować. Firmy konkurencyjne płacą już więcej swoim pracownikom doświadczonym aby zatrzymać ich w firmie, bo kwalifikowany pracownik na dzień dzisiejszy jest na wagę złota, a przyjmowanie prosto z ulicy ludzi bez doświadczenia najczęściej kończy się tym że taki pracownik odchodzi niebawem. Takie jest moje spostrzeżenie na jednym z oddziałów w Firmie ROKA. Doceniajcie i szanujcie swoich ludzi a może będziecie w pierwszej dziesiątce wiarygodny firm bo na dzień dzisiejszy jesteście na samym końcu.

Sławek
@Kolator

Ja pracuję sześc miesięcy i jeszcze mnie ubrali na obiekcie, nie mówiąc o butach a w upały to nawet wody do picia niema! Może nie dają ubrania roboczego bo u nas na obiekcie nie ma nawet gdzie się przebrać i zjeść śniadanie. Siedzimy w blaszaku z taczkami miotłami i tam się ulokowaliśmy! Przełożony powiedział że do pracy przychodzi się pracować a nie pić kawki herbatki i jeść! Ja też odchodzę bo to pomyłką było aby u nich pracować.

Peacownica
@Maja

(usunięte przez administratora) nie upominać się o nic a już na pewno nie o pieniądze. Mieć stalowe nerwy, by znosić traktowanie przez przełożonych z centrali. Dno.

Dariusz

W Piotrkowie ochroniarzami są osoby co same,są na bakier z prawem.Zatrudnia się złodziei i osoby pijące.

była pracownica

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą..bo chyba ze ktoś lubi pracować za darmo A o koordynatorach już nie wspomnę Nie kompetentni ludzie którzy mają za zadanie dbać o kabze prezesa a niepełnosprawnych wykorzystać do cena Jak najdalej od tej firmy ...

Sylwia

A mi nie zal wPiotrkowie w dwoch bankach sprzata ta sama sprzątaczka wiecznie podpita chociaż wesoło jest.

Brałeś udział w rekrutacji do ZPCH ROKA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
beta

Firma niegodna polecenia. Strach tam pracować.

darek

A ciekawi mnie , bo na terenie Katowic sprzataczki maja umowe na pol etatu np a osoby niepelnosprawne cały etat i sprzataja po 3 obiekty dziennie .Jedna prace skoncza na swoj koszt jada na inny obiekt .A ON tak moga? przeciez jest jakas metrazowa powierzchnia sprzatania ...a zgłosiłem do PIP własnie ...Zal tych kobiet co to ma byc? znowu niewolnictwo i wykorzystywanie ludzi? jakim prawem sprzatanie 3 obiektów METRAŻ NA osobe sprzatajaca ma być ile ? dowiem sie w pip katowice

sy sy

jak ktoś ma nieco mniejsze kwalifikacje to firma również dajesz szanse, osoby do grupy sprzątająco-doczyszczającej na terenie Piotrkowa Trybunalskiego będą potrzebne jest info ogłoszenie u nich na stronie

michal123
@sy sy

Praca na doczyszczaniu w grupie cały czas aktualna z tego co widzę, dzwoniłem i proponują dość dobre warunki, choć praca głównie na wyjazdy

h2o

Prosze napisac jak sie pracuje w firmie roka, ale bez cenzury?> Szczerze i uczciwie!

Sulfasalazyna

Pracowałam w ROKA trochę ponad dwa lata i generalnie mogłabym polecić innym. Przede wszystkim - umowa o pracę, pieniądze na czas (jeśli 10. wypadał w niedzielę czy nawet poniedziałek, w piątek zawsze miałam już wypłatę na koncie). Ta stawka 4,18 za godzinę, jaka jest napisana w umowie, też mnie na początku zdziwiła, nie wiem jak to jest wyliczane, ale ostatecznie de facto dostaje się płacę minimalną (pracowałam jako sprzątaczka), można liczyć też na premie - sama kilka razy dostałam, więc wiem, że to nie jest mit. Oczywiście bardzo dużo zależy, zwłaszcza jeśli chodzi o atmosferę pracy, od koordynatorek, które zmieniają się bardzo często, a ludzie jak to ludzie - są różni. Ze środkami czystości niestety bywa ciężko, jeśli się samemu nie wydzwania i nie dopomina o więcej i lepszych. Ogólnie mam dobrą opinię o firmie.

Skąd żeś się zerwał?!

to ja

witam.A jak jest z tymi co maja l.3 [nieslyszacymi].Pracuja w tej firmie .interesuje mie czy maja mozliwosc powiadomienia kogs w razie zawrotuw.

nick

pacowalam w tej firmie z dniem 16 .06.2015 zostaje zwolniona jestem na uropie ta firma nie wyplaca za urlop bylam tam na umowe o praca na 50%etatu do 30.10.2015 roku i dostawalam 637zl na miesciac jeszcze z tego cza bylo kupic bilet .sa tam umowy ale musisz miec grupe bez grupy dostaniesz umowe zlecenie ,nie polecam tej firmy robilam nawet po 6 ,7 godzin nawet mi tego nie zaplacili dostawalam golom wyplate ....jak ktos pujdzie na L4 to masz nekajace telefony kierowniczki kiedy pani/n bedzie w pracy w tej firmie nie mozna chorowac bo zaraz cie zwolniom ,,po drugie jak jest jakas inspekcja to musisz zostac w pracy az nie skonczysz bo pani kierownik powie ze ma błyszczecc ,,nawet jak bedzie czysto na obiekcie to i tak ci powie ze masz brudno i musisz wszystko jeszcze raz myc a inspekcji i tak nie bylo ,,,,,totalna poraszka ta firma ..nawet ciesze sie ze juz tam nie pracuje ,,

entuzjasta
@nick

Firma super!Czy prezes tej firmy nie słyszał że od 1 - 1 - 2017r najniższa stawka jest 12zł?! Czy udaje że nie wie?Woda pracownikom w upały się należy jak psu zupa,czy prezes tej firmy nie wie?!Pracowników traktują gorzej niż zwierze ,normy straszne,ludzie pracujący różni,a tutaj ktoś opisuje że badania okresowe?!Badania okresowe robione są za pieniądze i każdy je podpisze,tak że nie pisać bzdur że są badania okresowe.Krwi,moczu nikt nie sprawdza ani prześwietleń klatki piersiowej,tak że nie pisz babo bzdur że wszystko jest ok,bo albo ci płacą za to żebyś tak pisała albo jesteś jedną z pracownic tej firmy tylko z tzw. górnej półki.

Henryk
@entuzjasta

Jaka woda, jaka najniża krajowa, żarty! Nawet ubrać człowieka nie potrafią w tej firmie, człowiek we własnym ubraniu i obuwiu pracuje a przebiera i je kanapki w blaszaku nie ogrzewanym i bez okien i prądu, razem z rączką,grabiami i miotłą, łamią wszelkie przepisy kodeksu pracy i BHP!.

Iz#
@entuzjasta

Zgodnie z prawem masz rację ale nie ma takiego obowiązku na umowę o pracę, tego właśnie nowy przepis nie obejmuje ! Wyłącznie umowy śmieciowe : zlecenie itp. ten przepis obowiązuje. Umowy o pracę zostały z tego wykluczone całkowicie! Jak nie wierzysz możesz sprawdzić to właśnie w kodeksie pracy i inspektora pracy. Dlatego na duch wszystkich zatrudniają na umowę o pracę aby nie płacić 13zł na godzinę. A jak masz grupę to i kasę za ciebie mają i nic za ciebie nie opłacają tylko państwo polskie płaci za ciebie podatek i wszelkie składki a poza tym mają zwrot 80% twojego wynagrodzenia jakie ci płacą, Poza tym nie opłaca się pracować u nich w ogóle bo nic nie finansują i za nic nie zwracają i nie płacą nadgodzin.

Sławek

Bzdety, za nic nie chcą zwracać! A jak się wysępi to z wielką łaską zwrócą do 40%.

malybialymis

nick jak nie załatwiłeś sobie "biletu specjalnego" (darmowe przejazdy) to płacisz za przejazdy a 4,18 to stawka za nadgodziny.

PIOTR K.

Ja pracowałem w rejonie warszawy (obiekty telekomunikacji województwo mazowieckie) dla Pana Daniela G. bardzo dobrze wspominam prace w tedy dla ROKA. Miałem do obsługi ponad 52 obiekty, ciężko było ale dawałem sobie rade, w zamian firma też mnie doceniała że skarg niema. Pieniądze nie były wygórowane ale za wykonywane prace wystarczające, zwrot za leki i podróż otrzymywałem. Opuściłem firmę tylko dla tego że zaczęli robić cięcia i chcieli abym własnym transportem woził sól na obiekty zimą i sprzęty, za pieniądze które nie starczyły nawet na paliwo! Było to w latach 2008-2011.

elqs

firma oszukancz dotyczy oddzialu w katowicach na czele z p Ada koordynator

nick
@elqs

zgadza sie z tymi opiniami na temat firmy roka a szczegulnie jesli chodzi o p.ade kordynator z katowic ..zarabiam w firmie roka 600zl i stego musze kupic bilet na przejazd,przerzucaja pracownikow na inne obiekty z jednego na drugi jak jakoms szmatom nawet za bilet nie płacom ,ani za benzyne ,,jak kupie bilet 150zl to z wypłty zostaje mi 450zl ,,jak tu wyrzyc caly miesiac za takom wypłate ,to jakis koszmar

:::))

to nie jest wymazona praca i nie polecam tej firmy nkom

:::))

firma h...warta

bani 65437

To prawda.chorzy ludzie a pracują jak zdrowi.zamiast 7 to 8 godz.a pracodawca się bogaci kosztem ludzi

bani65437

No i pracuje się się w firmie 8 godzin zamiast 7

Zostaw merytoryczną opinię o ZPCH ROKA - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ZPCH ROKA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPCH ROKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPCH ROKA?

ZPCH ROKA