Opinie o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ZPCH ROKA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZPCH ROKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPCH ROKA w Piotrków Trybunalski Polna 14

Pracowałam kiedyś w Olsztynie w roka I zarabiala ma lo tzn minimalne A teraz przestałam pracować w innej firmie o zadzwoniłam do roki i powiedzieli że jak mam grupę to zrobię 2000 na rękę. No i zobaczymy. Koleżanka była i też tak powiedzieli.

Maja

Aktualnie znalazłam jedną ofertę pracy na Roka, podaję link http://www.roka.pl/praca-t25/aktualne-oferty-t26 Wiecie jak przebiega rozmowa w tej firmie? Jak dotąd firma miała dużo pozytywnych opinii. Polecilibyście tę pracę znajomym? @Sylwww, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik?

magda
@Maja

dają umowy o pracę. a jak masz grupe to dają dodatki, tylko musisz ustalic przy przyjeciu.

sylwww

praca ok, polecam. mozna sie porozumiec i napewno mozna loiczyc na pomoc.

Ela K

Praca spoko. Nawet mniej niż 7 godzin. A cały etat. Koordynator nie robi afer. Jak posprzątane to I do domu można wcześniej pujsc.

Brałeś udział w rekrutacji do ZPCH ROKA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Obecny pracownik

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje ludzi?

@Obecny pracownik

Potrzebuja ludziz i wiem, że niepełnosprawnym daja lepsze warunki niz minimalne wynagrodzenie.

Maja

@ina, czy firma zapewnia umowę o pracę? Czy oprocz tego, że firma zwraca za leki, są jeszcze jakieś dodatkowe benefity? Kto jeszcze zna ZPCH ROKA? Co sądzicie o tej firmie? Jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na opinie.

@Maja

u mnie na obiekcie wszyscy mają umowe o prace. potwierdzam ze pieniadze na czas, a nawet przed 10. nie ma problemu z wyjściem jak sie człowiek obrobi, mam caaly etat . polecam. mozna zarobić.

ina

a ja tam pracuje w Roce i jestem zadowolona. pensja na czas, urlopy tez dostaje bez problemu. zwrot za leki tez mam.

Pracowniki ma prawo do urlopu ale musi być to uzgodnione . Jest urlop na żądanie jeden dzień natomiast więcej trzeba uzgadniać!!!

Bani33

Witam wszystkich. U nas w oddziale są równi i rowniejsi. Jedni za nadgodziny dostają 8 zł a inni 3.50. Żadnej premi motywacyjnej ani nic. A ludzi z grupą chcą zaorac. Kolchoz pracy. Nie polecam. Szczególnie radomsko.

Nemo
@Bani33

To prawda

19885
@Bani33

Roka nawet nie chce dawac urlopu ja mam takie prawo nikt mi nie bedzie rzadził urlopem

Paula

Firma Roka jest zla jakość powoli ludzie odchodzą. Tragedia!!!

Maja

@IZ# a nie jest tak, że nie ma ustalonej najniższej stawki godzinowej na umowę o pracę, bo wtedy umawiasz się z pracodawcą na konkretną kwotę wynagrodzenia za konkrety wymiar godzinowy pracy? Co masz dokładniej na myśli przez to, że firma nie wypłaca nadgodzin? A są chociaż do odbioru?

@Maja

Niema nic do odbioru. Nie płacą nad godzin. A ciągle wymagają od ludzi aby zostawali! Zero premii i nagród. Byłam tam kierownikiem i w oddziale warszawa jest tragedia, odeszłam bo miałam dosyć walczenia z dyrekcją o wypłacanie ludziom za prace wynagrodzenia które im się należało! Nie polecam pracy u nich! Mam pracę o podobnym zakresie za godne wynagrodzenie i ludzie są zadowoleni również ze swojego wynagrodzenia. Dostają pieniądze za nadgodziny, premie za sumienną prace, nagrody od pracodawcy. Roka to pomyłka i na pewno nie jest to praca dla osób niepełnosprawnych.

Maja

@P.S;Edyta, rozumiem, że jako osoba cywilna, czujesz się na przegranej pozycji ale istnieje wiele spraw i dowodów na to, że takie sprawy nie zawsze muszą kończyć się przegraną osoby, która pozywa firmę. Jeśli rzeczywiście są dowody i ZPCH ROKA zawiniła to na pewno miałabyś szansę na wygraną, przesądzanie z góry naprawdę nic nie daje i przyczynia się do zamiatania takich spraw pod dywan.

Maja

Opisywane przez Ciebie rzeczy w dużej mierze naruszają w takim razie obowiązujący kodeks pracy @p.S;Edyta, czy próbowałaś to wyjaśniać, albo jeśli to nie dawało rady zgłaszać sprawę gdzieś wyżej?

P.S;Edyta
@Maja

Tak zgłoszono i kazano mi z powództwa cywilnego się prawować z firmą , bo nowy kodeks pracy pa zmianach i nie przewiduje wszczęcia z urzędu sprawy. Jeszcze w zeszłym roku była by inna sytuacja ale w tym roku poprawki były w kodeksie. Byłam u adwokata o poradę i powiedział że jestem na razie na przegranej sytuacji chyba że znajdę świadków którzy pracowali ze mną w firmie i zechcą pracować. Ludzie się boją o pracę i nie będą w sądzie przeciwko pracodawcy zeznawać, poza tym powiedzieli mi koledzy z pracy że niektórych którzy pracowali ze mną zaproszono na rozmowę do biura i powiedziano im że jeśli chcą pracować i nie chcą szukać pracy to wiedzą co mają mówić i robić. O czym tu mówić pracodawca zawsze jest na wygranej. Powiedziano mi że "przełożony jeśli niema racji to i tak ma rację i trzeba mu przytakiwać..." Dałam sobie spokój i chcę tylko przestrzec innych przed tą firmą nie godną polecenia. Teraz pracuję w podobnej firmie i jestem szanowana i wynagradzana zgodnie z umową i zasadami tak jak powinno być, wszelkie niedociągnięcia w obecnej mej firmie są wyjaśniane od ręki a sprawy finansowe zawsze są regulowane za obopólnym porozumieniem.

Maja

@P.S;Edyta, rozumiem, że nie odpowiadają Ci warunki pracy ZPCH ROKA, ale porównania do obozów pracy, są tutaj bezzasadne i bardzo krzywdzące. Możesz odnieść się do tych manipulacji przy umowach pracy, o co dokładnie chodzi?

p.S;Edyta
@Maja

Podpisujesz umowę że pracujesz 5-dni po 7-godz. tak masz na umowie i tak ci płacą. Ale masz pracować 7-dni po 8-godz. a jak ci nie pasuje to fora ze dwora. Jak odmówisz to rzucają cię po obiektach specjalnie abyś samemu odeszła z pracy. Tworzą jakieś aneksy do umów których na oczy nie widziałam i nigdy nie podpisywałam a okazuje się że są podpisane i to prze zemnie.

Maja

@Peacownica czyli uważasz, że centralna nie do końca dobrze traktuje pracowników na innych szczeblach? Możesz opowiedzieć o tym coś więcej? Atmosfera w pracy dla wielu osób szukających ofert pracy jest ważna - a to niewątpliwie może na nią wpływać.

ewa

Gdzie w Lublinie ta firma sprząta,jakie warunki tu panują ?

Maja

@Iz# napisałam, że mogą budzić frustrację pracowników. Jeśli takie warunki w firmie panują jak piszecie, to się temu nie dziwię. Myślę też, że mnie z kimś mylisz. Nie jestem związana z firmą ZPCH ROKA, jestem pracownikiem gowork.pl i zależy mi na poznaniu tego jak wygląda praca w Waszej firmie. Tak, by również osoby, które trafiają tutaj szukając informacji na temat potencjalnego miejsca pracy, mogły znaleźć odpowiedź na swoje pytania. Wspominasz, że ludzie w biurze nie widzą co się dzieje w innych częściach firmy. Próbowaliście o tej sytuacji rozmawiać, czy też ją zgłaszać?

@Maja

Tak zgłoszono w Piotrkowie Trybunalskim dyrekcji. Oni udają że nie ma problemu! Zebraliśmy się w parę osób i zgłosiliśmy inspekcji pracy daną sytuację. Liczymy się z tym że po wszystkim nie będziemy już pracować w roce. Z tego co już wiemy to nie pierwszy raz na tą firmę są skargi w inspekcji pracy. A po tym jak usłyszeliśmy od dyrektora że co my w tej firmie robimy i za co pieniądze bierzemy i on za nas nie będzie pracował to zadecydowaliśmy że nie daryjemy mu i sprawę do końca pociągniemy.

Darek

O czym tu dyskutować. Człowiek choruje za 5 a przełożony mówi że za wolno. Widzę jak inni mówią do brygadzistki "bujaj się" że nie będą charować a tobie karze pracować ponad siły mówiąc że cię zwolni imasz robić do póki zrobisz i możesz iść do domu a potem okazuje się że nie zapłaci za dodatkowe godziny! Szukajcie innych naiwnych dopóki wam do tyłka się nie dobierze.

Maja

@Kolator rzeczywiście sytuacje, które opisujesz mogą budzić frustrację pracowników. Mógłbyś powiedzieć czy tak wygląda praca w całej firmie, czy też dotyczy jej konkretnego działu? @Darekpiszesz, że zamierzasz odejść z ZPCH ROKA. Co jest tego główną przyczyną?

Kolator
@Maja

Nie wiem jak jest na innych oddziałach ale i nie powiem Ci na którym ja pracuje bo może się to skończyć tym że już nic nie załatwię w biurze a może się to skończyć przeniesieniem na inny obiekt a nawet zwolnieniem. Jest to jeden z oddziałów w województwie mazowieckim. Jak odejdę z firmy to Ci powiem, nie widzę już przyszłości w firmie, chyba że coś w ciągu miesiąca się zmieni, inaczej idę do konkurencji za dogodniejsze warunki pracy. A co do @Darek nie znam jego powodu odejścia choć podejrzewam że może być podobny do mojego, czasem przełożeni na moim oddziale podejmują dziwne decyzje gdzie człowiekowi ręce opadają i chęci do pracy znikają. Przykro było by odejść mi z ROKI ale nic na dzień dzisiejszy nie trzyma mnie w firmie, ani finansowy ani to że coś człowiek osiągnie w firmie i to zostanie za uwarzone.

@Maja

O czym ty mówisz, może budzić zastrzeżenia? Budzi i to drastyczne! Łamanie czasu norm godzin pracy! Nie płacenie za nadgodziny! Może budzić zastrzeżenia, nie ośmieszaj się. Ludzie faktycznie pracują już ponad swoje siły i są żle traktowani. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy i powinni im zabrać status zakładu pracy chronionej! Siedzicie za biurami i nie widzicie jak jesteśmy traktowani,ufacie tylko temu co wam poszczególne oddziały mówią,dla was jest ważne aby było 100% normy i abyście premię sobię po wypłacali. Taka jest prawda.

Darek

Totalna głupota przełożonych nie zna granic. Ja mam gdzieś i rzucam tą robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o ZPCH ROKA - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w ZPCH ROKA?

Zobacz opinie na temat firmy ZPCH ROKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPCH ROKA?

ZPCH ROKA