Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Klaun Przenek

Kto w comtexie pracował ten się w cyrku nie śmieje

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Były

Teraz biorą wszystkich jak leci bo nikt tu nie chce pracować :D

Fakty

Prawda jest taka, że właściciele doskonale wiedzą jaka jest sytuacja. Forma zarządzania też jest znana i akceptowana. Albo ktoś się godzi na takie podejście albo nie. Z tej strony ratunku nie znadziemy. Tylko operator albo zmiana pracy. Nie ma z nią problemu. Wszyscy potrzebują dobrych konsultantów.

Fakty
@Fakty

Sam próbowałem interweniować u właścicieli kilka miesięcy temu i nic z tego nie wynikało. Jak było tak jest. Właściwie tylko ciągle gorzej.

Byłem, rozmawiałem, widzialem
@Fakty

Też kiedyś rozmawiałem z górą o tym co się dzieje. Obiecana została poprawa, "zauważono" potrzebę zmian. Jak się okazało wszystkie ustalenia z przeszklonego gabinetu okazały się... Lekko mówiąc sciemą. Nie chcę pisać epitetów, ale góra bardzo dobrze wie co się dzieje, godzi się na to. Także uciekajcie póki możecie i nie wierzcie w żadne zapewnienia szefostwa, gdyż najczęściej są one nieszczere, na zasadzie - "obiecam byle się odczepil". Także osobiście uważam że i tak nic się nie zmieni. Jedyna zmiana na lepsze jaka może nastąpić to zmiana przez Was pracodawcy, co serdecznie polecam :)

...

Przyszły "kosze" prezentów. Stary DYR ciągle obiecywał i miał to w (usunięte przez administratora) Nowy DYR robi to samo. A spodziewałem się, że będzie troszkę lepiej. Prezes zawsze kłamał więc tu się nic nie zmienia. Na spotkaniach, obiecywane złote góry a później cisza. Ale to już przesada. W tej firmie pracowników mają gdzieś. Nie istnieją premie na święta. Nie ma pączek. Nie ma nic. Szczerze, to nie ma nawet dobrego słowa. Dramat, ludzie omijajcie serio z daleka.

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy w Comtex sp. z o.o. sp. k. występują paczki/bony świąteczne?

XXX

Nie.

Tak termometr na święta

Xx
@.

I "kosze prezentów" .....

Małomiasteczkowa twarz
@Xx

A one chociaż przyszły? ????

...
@Xx

Hahah dokladnie :) znowu obiecane. Zróbcie coś dla mnie a ja się z Wami podzielę, będą kosze na święta dla każdego pracownika. Trzeba się nauczyć, że zawsze kłamią.

Jeszcze Robotnica

Firmę opuściła Pni S, a wraz z Nią resztki zdrowego rozsądku i człowieczeństwa. Pozostał desporyzm i kompleksy zagubionego człowieka, który dostał władzę. Jedyne co zobaczymy wkrótce, to cytując jego słowa kierowane do Pracowników - „niech osoba zamknie drzwi”. Ciekawe czy prawdziwy Właściciel wie, że w Jego firmie powstała dawno temu druga? Pasożytnicza.... Z prywatną krucjatą przeciwko ludziom. A może tak po prostu ma być?

dawny
@Jeszcze Robotnica

Pani S., która była koordynatorem? PRzepraszam, mentorem? To widzę, że nawet góra nie wytrzymuje współpracy z Panem P. Dobrze ze juz mnie tam nie ma. Co jakiś czas wchodzę, tutaj żeby poczytać czy cos się w Comtexie zminiło ale wiedzę, że tylko na gorsze :)

Anionim
@dawny

Panią S... Zwolnił, w punkcie bez żadnych wyjaśnień. Celowo żeby zastraszyc pracowników

Haha
@Anionim

Oznaka dużej słabości. Był, jest i zawsze będzie drugi. Tego nie może przeżyć.

@Haha

Powinniście się bać pisać nawet tu. ... Możecie zostać odsunięci od sprzedaży. Ot tak, za karę. Nieudana kopia Pana F.....

@Jeszcze Robotnica

Czy Liberty i Polkomtel nie mogą zaaregować?

Smerf
@Haha

No nie psujcie zabawy Ważniakowi, niech czuje się ważny ;)

Jeszcze pracownica

Komuś już się totalnie odkleiło. Może powikłania pocovidowe? Chociaż wygląda to bardziej na wypełnianie swojego smutnego życia prymitywną rozrywką - nękaniem podwładnych. Poziom frustracji pracowników rośnie jak nigdy dotąd. Tylko że bez tych pracowników firma nie istnieje i panowie B. mogliby zwijać interes. Nie dawajcie się tak robić, bo nie warto! I jeszcze te zdjęcia w @ jak nie prezentukesz akcesorii. No żenujące :) A i koniecznie trzeba to okrasić jakimś chwytliwym hasłem ozapisach w umowie- niech się boją :) Czy tego naprawdę nikt nie widzi? A może właściciele tylko udają że nie widzą bo przecież ich zadaniem jest opowiadanie głodnych kawałków jak to jest wspaniale i po bożemu (hahaha tak - też się śmieję jak to czytam). Góra wykorzystuje pandemie i trudną sytuacje na rynku żeby sobie poużywać i odreagować kompleksy kosztem pracowników bo przecież się teraz nie zwolnią. To się jeszcze u góry zdziwią :) Życie poza comtexem istnieje. Polecam brac to wszystko na miękko bo ani dyrektor ani mentor nie są warci ani chwili naszych nerwów a jakakolwiek próba zrozumienia ich irracjonalnych decyzji mija się z celem.

Szczęściarz

Mało wiary w Was ;) Odszedłem już dawno i naprawdę da się odżyć. Więc nie marudzić i brać się za siebie i zmiany. Nie jest to jedyna firma w Polsce. No chyba, że Was to kręci takie pomiatanie, przez kółeczko wzajemnej adoracji.

Dziwne nikt nie pisze o Sylwusi z Ostrowca ????

Prawda

Z miłą chęcią napisze że Sylwia jest pomocna osoba, która wysłucha i potrafi zrozumieć wiele spraw, najlepszy koordynator od jakiś 3 lat a to że jest to jej praca i ma wytyczne od PW to inna kwestia.. Pozdrawiam

WOW

No właśnie co to tam się dzieje

Zenek
@WOW

Jak do tego doszło, nie wiem

Xxxd

Jest źle. Chcesz się skupić na pracy z klientem żeby z energią i humorem doradzić mu wybór odpowiedniej oferty... Ale jednocześnie odpowiadasz na ataki na skype czemu, dlaczego, kto, gdzie, jak. Nie wystarczają już raporty 4 razy dziennie, najlepiej żeby składać je co 5 minut, co odciąga sprzedawców od pracy. Termometry sprzedaj jak największą ilość natomiast za kilka dni odsuną Cię od sprzedaży za niską kaloryczność, gdzie tu logika? Chcecie sprzedaży swoich produktów, czy kaloryczności? Szczerze mówiąc u nas sprzedało by się o wiele więcej ale... Kierownik nie wie jak rozdzielać pracę bo za chwilę koordynatorzy dzielą ją inaczej efekt jest taki, że robi się (usunięte przez administratora) Choć parę miesięcy wcześniej wyglądało to zupełnie inaczej dostawaliśmy polecenia od kierownika i każdy wiedział co robić. A teraz każdy chce żądzic... Był wynik, i wszystko było zrobione na czas. W tej chwili nie ma osoby w punkcie, która nie szuka sobie innej pracy. Jakie było ogromne zdziwienie jak po kilku miesiącach nękania, koordynator liberty gratulował nam wyników, uroslismy w siłę ale tylko na chwilę. Przykład : byliśmy zmuszani do prezentacji oczyszczaczy każdemu klientowi, więc je proponowaliśmy, za chwilę dostawaliśmy (usunięte przez administratora) że nie proponujemy termometrów każdemu klientowi, więc przeszliśmy na termometry, pod koniec miesiąca awantura że nie prezentujemy akcesoriów.... Każdy patrzył się na siebie z dezorientacją to co my mamy w końcu sprzedawac? Standardem prezentacji wszystkich firm jest 1 produkt przy stanowisku, a w Comtexie wszystko, więc nie ma ani jednego, ani drugiego...

Zadowolony ze zmiany pracy
@Xxxd

Mi to już się nawet nie chce z tego śmiać. Wyglądało to kiedyś zupełnie inaczej. Teraz z tego co czytam i słyszę od kolegów i koleżanek z byłej pracy jest fatalnie. Jeden z najlepszych punktów stoczył się na (usunięte przez administratora) wynikowo, a to wszystko wina fatalnego zarządzania z góry. Zabiliście chec do pracy ludziom którzy robili świetną robotę. Nie pozdrawiam. Ps. Mam się dobrze, życie poza comtexem istnieje, i nawet nie muszę codziennie rano widzieć dyrektora na skype :)

@Xxxd

Racja,racja i jeszcze raz racja.Uciekajcie póki możecie.Wszędzie jest nacisk na sprzedaż,ale nie w taki sposób.A Panie z biura to już przechodzą same siebie.One decydują ile dać akcesoriow na dane punkty,nie mając pojęcia o sprzedaży.Nikomu nie polecam tutaj pracy-wrogów raczej nie mam,ale nawet im odradzam.MASAKRA

Kazimierz
@Była

Skoro rzekomo jest tak duży nacisk na sprzedaż w firmie Comtex to chciałbym ustalić, czy z tego też względu pracodawca ten odpowiednio wynagradza osoby zatrudnione w firmie? Napisz, proszę, jak aktualnie wygląda poziom oferowanego wynagrodzenia bo fakt ten bardzo mnie ciekawi i interesuje. Mogę na Ciebie liczyć?

Ten tam...
@Kazimierz

Skąd ja znam to poukładane dyrektorskie krasomówstwo. Retoryka iście wyuczona w szkole zarządzania. Rzekomo:)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Kazimierz

taaa, wynagradza... brakiem telefonu z awanturą na koniec dnia i powiększeniem planów

@Kazimierz

Najniższa krajowa oczywiście i wszystko, tylko żeby nie dać żadnej premii.Plany nie do zrobienia.Wszędzie gdzie praujesz w sprzedaży są jakieś targety,ale tutaj jeszcze dochodzi ogromny,nie do zniesienia nacisk.Poczytaj komentarze to sam odpowiesz sobie na pytanie.Nie póbuj nawet tu pracować-odradzam

Dlaczego nikt jeszcze nie nagrał tych dyrektorów pseudo ich straszenia jak i maili z groźbami? W telefonie są dyktafony można włączyć podczas kolejnego telefonu a maila wysłać jest tyle niezadowolonych pracowników w takiej grupie siła. Po co mają się męczyć kolejne osoby a ludzie z ulicy być oszukiwani. Pamiętam pomysł sprzedaży akcesoriów w cenie telefonu który kosztował złotówkę w cenniku a klientowi był,, sprzedawany,, dużo drożej. Zmobilizujcie się zgadajcie poza pracą i zróbcie z nimi porządek. Ta firma sobie sama łeb ukręci ja już tam nie pracuje od jakiegoś czasu i podjęłam najlepsza dezycje w życiu zwalniając się z tego syfu są jeszcze normalne firmy uwiezcie w siebie a oni niech sobie sami sprzedają te gówna.

Zawiedziony doradca

To co się dzieje po zmianie kadry zarządzającej jest straszne. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Ciągle straszenie odsunięciem od sprzedaży. Dzwonisz bazę, to nie sprzedajesz. Nie sprzedajesz- nie robisz wyników. Nie robisz wyników - jesteś beznadziejnym sprzedawcą. A przełożony wiecznie niezadowolony. Chcą, żebyś sprzedawał termometry i oczyszczacze. Ok!! Tylko jak ich sprzedajesz dużo to leci ci kaloryczność, a to już jest niedopuszczalne i też grozi odsunięciem od sprzedaży. Tak źle i tak niedobrze!!! Może trochę o dzwonieniu bazy. Kolejny chory temat, a mianowicie. Umawiasz klientów do siebie, ale jak już klient przyjdzie do ciebie, to nie możesz go obsłużyć bo akurat przez 4 godziny musisz dzwonić bazę ???? a broń Boże odejść od stanowiska pracy kiedy jest twój czas dzwonienia bazy, zaraz dostaniesz zdjęcie. Z tych zdjęć to album mam zrobiony. Jeszcze trochę, a trzeba będzie pytać na Skypie, czy można iść do toalety!!! Czy szefostwo tego nie widzi? Czy nie chce widzieć? A może daje przyzwolenie na takie traktowanie ludzi????

Pracownica
@Zawiedziony doradca

Dokładnie, a najgorsze jest to, że nie wiadomo co robić. Kiedy na wizytę przyjeżdża RKS PLK, to składa Ci gratulacje, chwali, ewentualnie daje wskazówki, gdzie trzeba docisnąć, a dla Comtex ciągle źle. Dawny dyrektor, może i nie był słodki i miły, ale umiał Cię docenić, kiedy trzeba użył gorzkich słów, ale zawsze można było na niego liczyć. Wybrał menagerów, bo im ufał, i wiedział że to menager w punkcie wie, jak najlepiej rozłożyć pracę w salonie. Kiedy nie szło, nakierował, za to teraz... Menager nie ma nic do powiedzenia, nie ma prawa glosu bo Dyrektor i Mentor wie najlepiej Bardzo słabo... Kiedyś liczyły się wyniku, a teraz sama już nie wiem. Lubię swoją pracę, a Oni niszczą wszystko to, co w niej najlepsze. Nie szanują nas, więc niech nie oczekują, że My będziemy szanować Ich. Pozostaje smutek, żal, nerwica, depresja przy takich zarządzających Panach

najlepszy najgorszy sprzedawca

Mobbing, brak poszanowania pracownika, zastraszanie i wymuszenia, to opis skrócony, ale do rzeczy: Pracowałem w firmie niemal 2 lata, sprzedażowo byłem raczej dobry, nawet bardzo dobry, wygrywałem konkursy organizowane przez plusa (comtex jest ich agentem) ani razu nie dostałem jakichkolwiek gratulacji, bądź pochwały ze strony firmy Comtex (od plusa już były) okej rozumiem, teoretycznie robiłem swoje, czyli sprzedawałem, jednak za każdym razem gdy jakaś częśc wyniku np ukochane (i produkowane) przez firme akcesoria była niezadowalająca, to oczywiście odpowiednia reprymenda lądowała na skrzynce mailowej. Podwyżkę miałem obiecaną 3 razy, żadna nie doszła do skutku. Dopóki pan dyrektor p (celowo z małej litery) nie objął stanowiska miało to jeszcze ręce i nogi. Po objęciu rządów przez obecnego dyrektora zaczęło robić się naprawdę nieprzyjemnie, czepianie się o błahostki takie jak źle zaraportowana umowa w systemie czysto poglądowym, czy jeden kontakt na kilkaset nie obdzwoniony, wyglądało to trochę komicznie, nie powiem, dyrektor mający pod sobą kilkadziesiąt salonów czepiał się o rzeczy które powinien załatwiać co najwyżej kierownik. Jednak wyniki były, więc raczej ignorowaliśmy na zasadzie "ok posypie głowę popiołem, byle mieć święty spokój" jednak z początkiem pandemii wyniki spadły i zaczął się regularny mobbing, było już czepianie się o wszystko, nawet najmniejszą błahostkę, dopisek o "konsekwencjach służbowych" gościł w co drugim mailu, prawie niczym "pozdrawiam" zapisanie w szablonie maila, pojawiły się groźby zwolnień dyscyplinarnych, nielegalne nagany (wystawiane przez dyrektora osobiście zamiast przez kadry jak wg prawa pracy powinno się to odbywać) tu się na chwilę zatrzymam, za co nagany? a no dyrektor wymyślił sobie, że jakaś osoba z centrali będzie obdzwaniać losowo wybrane osoby z listy zaraportowanych umów i pytać czy sprzedawca prezentował oczyszczacz powietrza i termometr (produkty comtexu) co w momencie gdy większość klientów nie pamięta nawet kto ich obsługiwał oczywiście spowodowało lawinowy wysyp ww. nagan, pracownicy którzy nie chcieli podpisywać dostawali do wyboru to albo wypowiedzenie, za oblanie tajemniczego klienta/audytu również taka sama sytuacja. Dalsze działania polegały np na robieniu inwentaryzacji bez kierownika, lub zastępcy/osoby pełniącej obowiązki, czy regularnych żadań dopłat za źle wystawione paragony sprzed kilku miesięcy, tak, centrala kazała nam uzupełniać braki w kasie z własnej kieszeni, bez jednoczesnego wskazania i możliwości ustalenia konkretnych winnych. Warto również wspomnieć o dzwonieniu do klientów, oczywiście to ważna i raczej nieodłączna częśc tej pracy szczególnie w czasach pandemii, jednak w moim przypadku wyglądało to tak, że dostawaliśmy miesięcznie ok. 150-200 kontaktów i nakaz dzwonienia każdy ok 4h dziennie, oczywiście zakaz sprzedaży w tym czasie, kontakty się powtarzały co miesiąc, co powodowało, że do każdego klienta dzwoniliśmy np 30 razy w ciągu 2 miesięcy, śmiech na sali, oczywiście wymaganie umówienia minimum 10 osób dziennie i konieczność tłumaczenia się z oczywistego braku umówień. Podobne sytuacje mógłbym tutaj opisywać jeszcze długo, niemniej stanowczo odradzam jakąkolwiek formę zatrudnienia w firmie Comtex, głównie przez lubującego się w mobingowaniu i uprzykrzaniu pracy dyrektora, chore i nielogiczne wymogi firmy, oraz kompletną bezduszność i brak poszanowania pracowników przez osoby na wyższych szczeblach.

Nie pierwszy
@najlepszy najgorszy sprzedawca

Powiem krótko Pan p mial juz nie jedna sprawe w/w przez Ciebie wiec sie dziwie ze dalej tu pracuje. Pozdrawiam wszystkich co juz nie pracują w Comtex z własnej decyzji. Ps. Jednego tekstu od szefostwa nie zapomnę. " Jest źle ze sprzedażą!! Chyba chcesz abym wysylal ci zdjęcie mojej (usunięte przez administratora)

@najlepszy najgorszy sprzedawca

Jestem zmuszona się zgodzić. Tak dobrze pracowało mi się w tej firmie. Niestety mobbing nowego dyrektora wykończył zespół. Z bardzo dobrych wyników wylądowaliśmy na dnie. Miesiącami nie mieliśmy żadnego kontaktu z przełożonymi mimo informacji ' wiem z jakimi bzdurami dzwonisz'. Prawda jest taka, że standardem był brak kontaktu (nikt nie odbierał, nie odpisywał). Zostaliśmy sami. A potem same zarzuty, prześladowania (np wysyłanie postów z prywatnych grup na fb do kadr czy zdjęcia sali sprzedaży na której nie ma pracownika przez 5 minut też do kadr (p.s. był w wc). Tak to wygląda w praktyce. Już nie ma zarządzania. Niestety właściciele ślepo wierzą, że pan dyrektor daje radę. Nie wiem. Może daje radę. Nie znam człowieka. Wkoncu nie odzywał się do nas miesiącami.

Pracownica
@najlepszy najgorszy sprzedawca

Ot i właśnie cała prawda. Każdy wie, jak ważne jest obdzwanianie bazy, ale jak można kazać dzwonić pracownikowi bazę przez 4 godziny non stop, z opisem na specjalnie dedykowanej grupie na kiedy klient został umówiony, w sobotę i to w godzinach 17-21??? Gdzie tu sens i logika nie wiem. Dzwonisz bez możliwości obsługi klienta, , który przyszedł do Ciebie, bo wczoraj się z nim umówiłeś, dzwoniąc bazę. Klient przychodzi specjalnie do Ciebie, a Ty musisz mi powiedzieć zapraszam za 4 godziny, jak skończę dzwonić..... Dzwonisz,=nie sprzedajesz, a jak nie sprzedajesz to zostaniesz odsunięty od sprzedaży..... Absurd totalny

TakiTamKtos

Pracowałem w firmie ok 4 lata. O 4 za dużo. (usunięte przez administratora) dna.. Tyle w temacie. W pewnych momentach góra swoimi tekstami, brakiem szacunku i postawa dokonywała odwiertu w dnie dna. Myślę że Pan tak zwany dyrektor jeszcze dokona swojego "zywota" w firmie i wyleje się na niego takie (usunięte przez administratora) że się w nim utopi. Amen

TakiTamKtos
@TakiTamKtos

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) to nie są słowa obrazliwe, tylko opisujące rzeczywistość w tej firmie. (usunięte przez administratora)

Pracuje w firmie Comtex od listopada 2018. Zdecydowałam się napisać, ponieważ nie rozumiem części z Was i mam nadzieję, że ktoś mnie oświeci ;) Dlaczego skoro jesteście tak bardzo mobbingowani nadal tam pracujecie? Albo dlaczego wytrzymywaliście Waszym zdaniem fatalne traktowanie pracownika przez np. 7 lat? Mi się pracuje dobrze. To prawda zdarzają się wideokonferencje o godzinie 9.30. No ale dajcie spokój. Naprawdę wideo raz na dwa tygodnie to taki (usunięte przez administratora) Pracowałam w firmie w której (usunięte przez administratora) był. Pracownicy byli poniżani, rotacja była ogromna... To zupełnie inna bajka... Pracodawca ma wymagania. Mi wydaje się to dosyć normalne. Jeżeli nie realizuje się tego co zostało zlecone to są spotkania czy rozmowy. Tak działają firmy usługowe. Ustalają plany, które trzeba zrealizować. Zakładam, że firma Comtex nie jest organizacją non profit;) Chociaż w sumie w zarządzie nie jestem, może zmieniła profil :P Z mojego punktu widzenia polecam pracodawcę. Wypłata jest, premie są. Mój przełożony jest osobą po której wiem czego się spodziewać. Jasno wyraża swoje oczekiwania i co normalne wymaga ich realizacji. Rotacji nie zauważyłam. Jedna osoba zmieniła miasto zamieszkania, jednak została w firmie. Pozdrawiam wszystkich,

Blondi
@Kasia

Sama prawda! Chcesz pracować w dobrej firmie, to właśnie ją znalazłeś ????

Paly
@Kasia

Z racji tego że wpis Kasi jest przypięty na górze chciałbym poinformować nowych czytelników że poniższe opinie są bliższe rzeczywistości i lepiej opisują comtexową rzeczywistość.

Abcde
@Kasia

Kasia, pracujesz jeszcze w Comtexie? Jestem ciekaw czy nadal masz tak dobre zdanie o firmie... pewnie nie bedziesz miala odwagi napisac, bo wszyscy Cie znaja i wiedza ze Ty to Ty :)

@Abcde

Pracuję;)

Abcde
@Kasia

Jaka jest wiec twoja opinia? Moglabys dac znac?:) jestem ciekawa czy nadal tak tu dobrze ;)

@Abcde

Jest inaczej. To napewno. Zmiana władzy zbiegła się w czasie z pandemią, więc jest też większa nerwowość, a wyniki mnie samą rozczarowują:/. Nadal rozumiem wymagania. Muszą zarabiać, bo przez pandemie tylko tracą. Co do stosunku szefostwa to nigdy nikt mnie ani żadnego z pracowników salonu nie obraził, nie wyzwał itd. A jak mnie znasz to zadzwoń;)

Realista
@Kasia

Nie ma rotacji? W moim dawnym punkcie w okresie 2 lat zmieniła się cała kadra, tj ok. 5 osób DWUKROTNIE. faktycznie to nie jest absolutnie rotacja ;) O jakich premiach mówisz? Chcesz wspomnieć o 170 zł ? Za sprzedaż wyznaczonego celu w ogromnych ilościach? (usunięte przez administratora)

Nadal ja
@Realista

W czerwcu 2019 jak to było pisane premie były.

Była pracownica
@Kasia

Oj chyba chcesz się ostro podlizać???? W tej firmie z normalnych,uczciwych ludzi robi się idiotów. Owszem,trzeba wyrabiać plany bo takie są oczekiwania pracodawcy,ale to są plany nie do zrealizowania-to jest różnica. Za panowania pana MF większość ludzi odeszło bo by sfiksowalo. Ten wampir energetyczny zamiast motywować do pracy-niszczył ludzi i ich wiarę w siebie,co przekładało się na wyniki sprzedażowe. Teraz już nie pracuje i dziękuje tej osobie która go wy....iła. Jeśli chodzi o wypłaty to tutaj jest plus-zawsze na czas!

olika

ktoś tu napisał że niektórzy pracują tam po kilka lat i nie dali sobie wejść na głowę,chyba nie wie co pisze.już dawno weszli im na głowy a oni tylko dlatego nie odchodzą z tej chorej firmy bo się boją zmian.ludzie którzy zamierzają podjąć tam pracę muszą wiedzieć o pewnej rzeczy.oprócz niewielkiej pensji i braku premii (chodź oczywiście jest obiecywana) otrzymacie rowniez nastepujacy pakiet.nerwice,depresje,wrzodzy,codzienny nieprzerwany stres,alkoholizm,nadmierne palenie i wiele innych mozliwych schorzen.do tego obowiazek lamania procedor polkomtelu.pracowalam tam dluzszy czas i nikomu nie polecam

100 %
@olika

W punkt

A to zmienił się dyrektor ?

Szczera wypowiedź

Dzien dorby Jeśli ktoś szuka pracy i wie że praca to nie leżenie lecz sumienna praca to każda praca jest dla każdego Jeśli chodzi o punkty to większość osób pracujących w nich to osoby przyjazne i życzliwe ( zawsze można porozmawiać, poprosić o pomoc) Jeśli chodzi o zarobi to jeśli chcesz zarobić musisz sprzedawać, sprzedawać odpowiednie produkty i wtedy na pewno będziesz zadowolona/ny z wynagrodzenia Akcesoria - i tutaj zaczynają się schody ( plany dosyć wysokie względem innych partnerów liberty a płaca mała), nacisk i przekaz jaki jest narzucany przez "dyrektora" to jest porażka. Ioxy - to już jest paranoja (brak słów) Jeśli chodzi o wyniki to niestety ale wiecznie mało, ile by się nie zrobiło to i tak mało Nowy "dyrektor" i tutaj się zaczyna, osoba która nie powinna być na tym stankwisku, zero pojęcia o zarządzaniu spółka zero, główne motto to zastraszanie pracowników, zero szacunku dla pracowników, zero jakiej kolwiek rozmowy, wydaje mu się że zjadł wszystkie rozumy i jest najmądrzejszy Tak naprawdę jedynym najwieszkym problem w firmie jest "dyrektor" I małe zainteresowanie że strony prezesów tego co się dzieje w firmie Mam nadzieję że pójdzie to dalej i ktoś ponad "dyrektorem" zwróci większą uwagę na to co dzieje się w firmie Pozdrawiam

Z....
@Szczera wypowiedź

A mówiłam,ze zatęsknicie za "starym"dyrektorem.On moze był specyficzny,ale ja go bardzo lubiłam i przede wszystkim nie bałąm

@Z....

racja......to nie z deszczu pod rynnę tylko z deszczu pod lawę

Pumpernikiel

Najgorszy (usunięte przez administratora) w jakim miałam okazję pracować. Niedowartościowany dyrektor, któremu nigdy nic nie odpowiada. Praca w tej firmie to czysta udręka. Pracownik w pracy jest traktowany jak śmieć. Obserwacja całodobowa to codzienność. Wyjaśnienia z każdej osoby która się stawiła w punkcie i nie udało się jej namówić do zakupu kontenera kabli prosto z Chin, a do tego, żeby się dało przy nich oddychać oczyszczacza powietrza. Ostatnia sprawa to ceny, które są zależne od sprzedawcy jako świetny sposób na zwiększenie sprzedaży, co wydaje mi się, że jest niezgodne z prawem. Cieszę się, że odeszłam stąd i nikomu nie polecam tego miejsca.

Czytam te wpisy i zastanawiam się co ich autorzy robili w tej firmie… Zaznaczę na początku, że też jestem jej pracownikiem od kilku lat. Bywa różnie, są lepsze momenty, gorsze – jak wszędzie. Jeśli ktoś przychodzi do pracy posiedzieć na własnych warunkach, żeby było „fajnie”, żeby mieć czas na przerwy co godzinę, pogaduszki przez telefon, obczajanie fejsa, insta, czy innych snapchatów i w przerwach ewentualnie obsłużyć klientów, to nie jest miejsce dla niego. Nigdy nie będzie zadowolony i ciągle będzie narzekał. Praca w handlu zawsze jest wymagająca, jak nie sprzedasz - nie zarobisz. Jeśli mobbing to kierowane do nas polecenia odnośnie priorytetów sprzedaży albo reprymenda za brak jakości, to powinniście posiedzieć jeszcze trochę w domu i dojrzeć do prawdziwego życia. Ktoś jeszcze dziwi się, że firma przestała rozczulać się nad niektórymi pracownikami? To chyba normalne, że nie potrzebują statystów. Miałem w zespole już różnych ludzi, i współpraca z niektórymi to była porażka. Zawsze coś nie pasowało, ciągłe kombinacje, zero inicjatywy. Jeśli naprawdę komuś jest źle, to zapraszam do jakiejś większej korporacji, gdzie będzie jedynie niewiele znaczącym trybikiem w turbo machinie biznesu pod szyldem „Nie przynosisz zysku, to wypier…”. Ktoś pisze o wulgarnym języku mentorów, czy dyrektora. Tyle czasu pracuję i nikt się do mnie w ten sposób nie odezwał. Czy to nie jest przypadkiem tak, że odzywają się oni tak do tych, którzy innego języka nie rozumieją? Akcesoria akcesoriami, jak je solidnie prezentujesz, to nie musisz kombinować, żeby sprzedać. I tak jest ze wszystkim, na co jest parcie. Jeśli wiesz, po co przychodzisz do pracy, jesteś handlowcem, a nie sprzedawcą z przypadku, to będziesz usatysfakcjonowany i nieźle tu zarobisz. Może przydługa wypowiedź, ale dałem upust swojemu niezrozumieniu opinii na temat firmy. Zrobiłem to z szacunku do siebie i moich kolegów i koleżanek, którzy tu pracują i są zadowoleni. Nie pozdrawiam malkontentów :)

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.