Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Pizdus

Jak tam nowa Pani P?

@Pizdus

A coś sie zmieniło?jest ktoś nowy?

W

Z dniem 04.05.2022 po zgromadzeniu całego materiału dowodowego występuje w imieniu swoim i znajomych z innych punktów (obecnych i byłych pracowników) do sądu rejonowego w Bydgoszczy z pozwem przeciwko p. Przemysławowi za liczne obelgi, zniewagi, zastraszanie i ogolnie rozumiany mobbing, jestem w posiadaniu dużego materiału dowodowyego, zbieranego od ok. 2 lat, jak to mówią, przyszła kryska na matyska, kilka osób zdecydowało się zeznawać w razie gdyby była potrzeba. Jeżeli ktoś jeszcze chce coś powiedzieć/napisać w tej sprawie lub wysłać nagranie nawet anonimowo : wojtek.j@hotmail.com Final countdown

@W

I bardzo dobrze. Szkoda, że ja nie mam dowodów jak to pan p. znęcał się psychicznie. Mam nadzieję, że zapłaci za to, za niszczenie psychicznie innych. Powinien dostać zakaz pracy na stanowiskach kierowniczych. Jeśli chciał gnić ludzi to powinien zostać w szkole wojskowej, tam bybnic nie podpadalo. A tak naprawdę to jest tylko mocny w gębie i jak na plecy, a tak jest nikim. Wyżej (usunięte przez administratora) niż widzi. Chętnie będę śledzić postępy w sprawie.

Pxp
@W

Gratuluję zgromadzenia dowodów. W końcu ktoś podjął słuszną dezycję. Życzę powodzenia i czekam na dalsze informacje w sprawie. Gdy byłbym dlużej pracownikiem Comtex to na pewno bym coś podesłał. Na moje szczęście szybko odeszłam jak zauważyłem jakim (usunięte przez administratora) Jest P.W. Mam nadzieję, że pozbędą się go z.Comtexu a jeszcze mam nadzieję że właścicielom też się oberwie, za to że pozwalali na znęcanie się nad pracownikiem. Daj znaj jak postępy w sprawie.

Karma
@W

Szkoda, że tak daleko, bo bym się pofatygowała. Życzę powodzenia :-)

Szacunek
@W

Pełan jestem szacunku,za zaangazowanie.Niech wszyscy panowie B też za to odpowiedzą.Jaki pan, taki kram.Powodzenia

Kibic
@W

Jestem ciekawa, jak się sprawa potoczyła, czy w ogóle P stawił się? Daj znać. Pozdrawiam

@W

Czy coś nastąpiło czy tylko na postrach jak zwykle?

Lindzia
@Buu

Dobre pytanie...

@Lindzia

Brak odpowiedzi już wszystko mówi. Znowu na gadaniu się skończyło. Co było do przewidzenia.

smieszne
@Buu

Ludzie, nie znam sprawy, nie pracuje juz w Comtex ale zamiast sie cieszyc ze ktos postanowil cos zrobic, zebral material i zlozyl zawiadomienie to wy jeszcze marudzicie ze na gadaniu sie skonczylo. Oczekujecie ze juz natychmiast sprawa bedzie zalatwiona. Czy naprawde myslicie ze sprawy w sadzie, szczegolnie o mobbing trwaja miesiac i juz bylby wyrok... Wezcie sie ogarnijcie...

@smieszne

Pełna zgoda. Ale ktoś, kto się chwalił mógłby potwierdzić. To nie jest afera na skalę światową, którą trzeba trzymać w tajemnicy dla dobra śledztwa.

Była

Jakim był Wasz ulubiony tekst nieszanowanego dyrektora? :)) Mój: 'To jest polecenie służbowe, niewykonanie grozi karą przewidzianą w kodeksie pracy' - przebijecie czymś lepszym? Nie mogę się doczekać Waszych propozycji!

Były

Dajcie proszę znać jak rozwinie się akcja z Panem dyrektorem. Nie pracuję już tutaj od dawna, ale ogromną przyjemność sprawia mi czytanie komentarzy, że ktoś w końcu zebrał się na to aby zrobić z tym porządek, cóż... Umówmy się! Comtex z takim człowiekiem na czele to dno. Czekam na relację, powodzenia dla wytrwałych! :)

Kosa
@Były

PIP już o wszystkim wie i działa ;-) Tyle mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy. Eksmisja fotografa z analfabetyzmem to nie przypadek ;-) Przemcia też nie ominą mile chwile. Tak, jak on uwielbiał wszystkich kastrować z nerw, tak samo zabawa potoczy się i z nim

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Obserwator

A co tu taka cisza? Fotografa już nie ma, czyżby Przemus się wystraszył ze posadkę straci, nie gnębi wiec nie ma o czym pisac? :)

Taak
@Obserwator

Rzeczywiście to tak trochę wyglada, że sadysta się przestraszył!! Ale, tak zły czlowiek się nie zmienia. Nie wiem gdzie Pan Jacek mial rozum, powierzając tak prymitywnemu człowiekowi cała firmę.

Mona
@Obserwator

Nie musicie mi dziękować :)

Ktoś
@Mona

Nie jest to zasługa jednej osoby ani też Rzeszy osób. Jest to zasługa ciągu zdarzeń, długiej historii nękania i temu, że ktoś zaczął się zastanawiać nad rotacja. Jednak skoro jedna osoba zrobila tak wiele to dlaczego Przemysław jeszcze pracuje?? Aż tak się zakorzenił? Czy dlatego, że operator zaczął od słupów a xalt czas nie ma jak dobrać się do Pana dyrektora. Tutaj dopóki zaślepiony prezes nie przejrzy na oczy, bądź też nie zatrudni człowieka przeszkolonego do zarządzania salonami, znajdującymi się w różnej lokalizacji, to zmiany, które rzekomo są, będą krótkie i chuja dadzą.

Obserwator
@Mona

Ja to nie będę Ci dziękował bo nie pracuje w tym prymitywnym kołchozie już pare lat ;D ale lubię być na bieżąco :D

Mona
@Ktoś

Ciąg zdarzeń doprowadził do tego, że w końcu ktos zdobył się na odwagę i się postawił, jednocześnie zgłaszając to wszystko co dzieje się w tym grajdole do odpowiednich instytucji. Jakoś dotychczas nikomu nie przeszkadzało to, że są podsłuchiwani, nękani, zastraszani, na tyle by w końcu coś konkretnego w tym temacie zdziałać. Żalić się w internecie może każdy...

Misio
@Ktoś

Fakt jest taki że przemuś trochę zgrzeczniał, ale nie wziął pod uwagę tego, że w,, sieci,, nic nie ginie... Można pokasować maile i wiadomości na skype, ale jest inny sposób na zachowanie smaczków jakimi próbował nas nakarmić. Angażuje nowe ptaszki, które czują się docenione, nie zdając sobie sprawy z tego na co się piszą. Za przemusia będą babrtac się w gnie, a sam się będzie znów chciał wybielać. Niestety wszystko co,, dobre,, kiedyś się kończy przemciu. Na dłuższą metę ludzie nie pozwolą sobie na wieczny mobbing, obrażanie, zastraszanie i przekręty....

No name
@Misio

Jest prosty sposób na takiego cielaczka wieśniaczka :-D Mianowicie, niech każdy pokrzywdzony pracownik składa donosy do PIP, sądu pracy itd. W końcu Jacusiowi znudzi się płacenie kar, bo kary przecież głównie nakładane są na firmę i wydali wieśniaczka :-D O Jednego trepa już jest mniej, więc wystarczy tylko pociągnąć za sznurki.

The end

A co się dzieje z naszym wspaniałym fotografem, jakoś tak ucichł niespodziewanie, czyżby już wypełnił naszymi zdjęciami swój cały album?

@The end

Już po nim :)

Aba

Wspaniała wiadomość ????

...
@Zmora

Jeszcze 1 został. Gorszy od tamtego bo wyręcza się tymi ludźmi a później wychodzi, że taki to on dobry.

@...

Kwestia czasu :) pioneczek szczepan to tylko rozgrzewka

Aleksandra
@Zmora

A co takiego się z nim stało? Wiesz?

@Aleksandra

Poważniejszy donos do poważniejszej instytucji i czystka się zaczęła :)

@The end

Ta cała firma przez małe f to porazka.Koniec rodziny B,nie odnaleźli sie w czasie,a żyjac i myśląc jak 30 lat temu ????to kwestia czasu jak nie będą mieli zadnego pracownika.Za miche ryzu nikt nie będzie tu ani w Cellersie tyrał.

Moni
@Zmora

Czystkę to trzeba zacząć od największego chwasta, czyli przemcia, bo to on steruje swoimi lalkami i doprowadza do tego, że firma gnije od kilku lat...

@Moni

Oj... Nie.... Wyobraź sobie, jakie teraz szargają nim emocje :) To jest właśnie najzabawniejsze w tej całej sytuacji. Przyjdzie kryska na matyska :-D

Były pracownik.

Naprawdę ktoś brał do siebie te archaiczne metody wywierania wpływu przez tego Przemka? Proste zabawne schematy z podręcznika dla straszenia mas. Zabawnie się to czytało... Musi być skuteczny w tym co robi bo tabelki muszą się zgadzać, inaczej już zostałby wymieniony. Biznes to maszyna i kiedy psuje się część i nie spełnia funkcji albo się naprawia albo wymienia. Ale fajnie się patrzyło jak próbuje być groźny... :)

Przedstawię się, jak poprosisz

Długo czekałam z wystawieniem opinii. Dla Panika Artura i Pana Jacka mam wielki szacunek. Dla P. Przemysława nie mam żadnego. Nawet nie chodzi mi o to, co się działo w pracy. Plus jest wielką siecią, a żadnej akcji charytatywnej nie zauważyłem. Jeżeli będzie taka, to oczywiście kasa dla mnie ???? Ludzi jak Putin, traktuje jak podkategorie, P. Przemysławie, Pana również :)

Brak mi slow na Was
@Przedstawię się, jak poprosisz

Wy to już macie nasrane w głowach… co Przemek ma wspólnego z akcjami charytatywnymi organizowanymi przez Polkomtel? Ludzie zajmijcie się praca, bo serio chyba nie macie co robić.

Gabriela
@Brak mi slow na Was

Mnie to najbardziej zniesmacza porównanie do "szefa" Rosji. :/ No niby o 00:15 się nie pracuje dlatego po forach wypisuje. I on właśnie nie ma problemu z tym, że żadnej akcji nie widział?

@Gabriela

Kiedyś porównywali do byłego szefa Niemiec ;) teraz awansował na szefa Rosji. W końcu bardziej temat na czasie… Osobiście meczy mnie już to zalenie sie ludzi, pracy na rynku jest dużo, nawet u innych agentów. Nikt do pracy w comtex nie zmusza, a jednak cześć płaczek siedzi jak za karę.

Sonia
@:)

Do Putina to Wiśniewskiemu akurat dużo brakuje:)

była
@Przedstawię się, jak poprosisz

Panowie rodzina B mają wszystkich gdzieś.W osielsku poobnizne etaty.......a robociki tyraja za michę ryżu

smiech
@była

Hahahaha, racja,okrojone etaciki i za gosze robociki.Żal mi Was -pracowników.Ale każdy jest kowalem swego losu.Myslicie,że nie dacie sobie rady w innwj firmie?nic bardziej mylnego........uciekajcie

Gabriela
@:)

Tak to już jest w naszej kulturze, że narzekać się da, ale jak można coś zmienić, żeby było lepiej to nagle nie jest niby aż tak źle no i między innymi dlatego tu wciąż trwają. ;p Tylko ciekawa jestem czy jak już to faktycznie są jakieś lepsze alternatywy?

Alternatywy
@Gabriela

Są inni partnerzy Plusa ;)

były robocik
@smiech

Pracowałm w firmie córka,człowiek od wszystkiego za groszeTeraz tez maja jeszcze takich ludzi,który cieszą sie z pracy nawet na pół etatu,byle mieć pracę.W Cellersie samozwańcza pani kierownik Z.tez masakra.Plotki,fałsz i obłud.Jak najdalej od takich osób.w pgóle od tych firm.

tez robot
@były robocik

Prawda,ale karma zawsze wraca i to juz u nich sie sprawdza.Cociaż coś.Dlaczego mi ich nie żal?????????bo im mnie też nie było....poszłam na bruk,ale dźwignęłam się i jestem szanowana .wszystkie firmy panow B. to nieporozumienie.

ktoś
@tez robot

Dokładnie też tak miałam.Nie życzę im źle za to co mi zrobili,ale też nie żal mi ich.Cellersa to już w ogóle.Za moich czasów Sebastian był.Pełen szacunek,ale takich ludzi pozwalniali,a zostawili?????,,,,,,,,brak słów.

Urszula
@ktoś

Dlaczego właściwie zwalniają pracowników? Firma musi zmniejszać liczbę etatów? Czy potem zatrudniają innych, stała rotacja?

Pamiętna
@Urszula

I jedno i drugie....

Szczepan Analfabeta

Ja mam jedno pytanko, kiedy wielki, najmądrzejszy Michał Szczepanik przyswoi w końcu ortografię i interpunkcję języka polskiego?? :-D

Mika

Wolę (usunięte przez administratora) fizycznie na produkcji i być traktowana jak CZŁOWIEK, niż tam wracać i za marne grosze dać sobą pomiatać. To jest chyba najtrafniejsze świadectwo tego, co tam się dzieje i jak traktują pracownika!! Ostrzegam każdego, kto pomyśli, że komentarze na GW, to tylko komentarze!! To cała prawda o tym kołchozie!! Trafisz tu i nie masz już życia - zapewniam!!

...
@Mika

prawda

Xxx

Czy to prawda ze w tej firmie nie ma czegoś takiego jak 2 tygodniowy urlop letni ???

Abc
@Xxx

W pos w którym pracowałam każdy pracownik miał 2 tyg urlopu w lecie w tamtym roku. Nikt nie robił problemów.

@Xxx

Dwa tygodnie? Problem mają z tygodniem. Chciałam wykorzystać urlop, żeby nie brać L4 w czasie pobytu dziecka w szpitalu, żeby być przy dziecku przed i po operacji to usłyszałam, że urlopu nie dostanę bo nagle kierownik musi sobie przedłużyć przerwę świąteczną, a jeśli pójdę na L4 to mnie nie potrzebują. Więc dziecko na stole operacyjnym a ja w pracy jak szpilkach i jeszcze gnojona.

@Abc

Chyba zaczynają wysyłać ludzi na urlopy jak musieli wypłacić ekwiwalent za niewykorzystane urlopy wszystkim którzy odeszli Normą tu jest ze ma się tu jeszcze urlopy za 2019/2020

Abc
@Były

Pewnie zależy od kierownika salonu, nasz tak próbował ustawić wszystko żeby każdy miał kiedy potrzebował, było ciężko ale się udało, nikt się z regionalnych do tego nie wtrącał. Może mieliśmy w tamtym roku farta.

2019
@Anonim

Witam, widze ze tu ciagle to samo , nic się nie zmienia i raczej się nie zmieni czy to za panowania M. czy P. Ja wypowiedzenie złożyłem po wejściu "Nowego Ładu " a wiec po wejściu zmiany na mentorów itp. Po złożeniu wypowiedzenia , a mialem 3 miesieczne od razu zostałem wysłany na zalegly urlop. A ile go bylo ? Prawie do konca wypowiedzenia nie musiałem pracować wiec sami policzcie. Bajzel jaki był jest nadal. Ja tez przeniosłem się do innego agenta. Raz jest dobrze raz zle , nigdy nie bedzie wszytko "usłane różami " ale szacunek do pracownika w obecnej firmie jest kolosalny z tym co bylo w comtexie. Pomimo spędzenia w comtexie prawie 10 lat odradzam , przez ten dlugi okres pracy w comtex wytrzymałem z jednego względu, na koordynatorów ktorych mialem a każdy był w miarę w porządku , na prezesa P.Jacka gdzie zawsze można było z nim porozmawiać jesli bylo cos nie tak. Natomiast do Przemka ...... moze lepiej juz nie będę pisał bo tu już chyba wszystko zostało powiedziane. Żalił sie na Michała innym koordynatorom a sam obrabiał (usunięte przez administratora) innym. Po trupach do celu. Moja rada, dajcie sobie spokój. Pozdrowienia z .... tam gdzie Słowik mial byc twarzą gali :)

Były

Oddelegowanie do dzwonienia bazy po to żeby umawiać klientów którzy potem przychodzą i nie mogą zostac obsłużeni bo jedna osoba obsługuje a druga dzwoni bazę i nie może wyjsc na sale. Liczy się się dzwonienie bazy ale klient z bazy jak przyjdzie to już się nie liczy. Takie jest podejscie m.s. i jego króla p.w. michalek to najgorsza osoba jaka kiedykolwiek spotkałem. Polecam nagrywać z nim rozmowy robic skriny z skype i mejli. Ten człowiek powinien pojsc siedziec za swoje zachowanie i traktowanie pracowników. Nonstop patrzy na kamery i robi zdjecia. Jak to on mowi „opcja niedopuszczalna”. Nie pozwolił mi nawet odbierać telefonu prywatnego gdy moje dziecko było chore powiedział ze to praca a nie przedszkole. m.s. To (usunięte przez administratora) totalne i ten człowiek powinien ponieść kare za to co robi.

Były

Czy ktoś przeszedł do innego partnera, polecacie, czy też dzieją się takie cyrki jak w comtexie?

Zadowolony
@Były

Ja uciekłem do innego agenta, zero stresu, wyniki robimy na luzie bo nikt nie dzwoni co 5 minut żeby się tłumaczyć. Każdy wie co ma robić i robi to chetnie bo szef wynagradza. Comtex stosuje kary a moja obecna firma nagrody. I jest to o wiele bardziej skuteczne. Szacunek do człowieka jest tutaj najważniejszy. A i premie szef chetnie daje, żadnych cyrków nie ma :) także uciekajcie ludzie, uciekajcie :)

Były prac
@Były

Również przeszedłem do innego partnera i była to najlepsza decyzja :) Zero stresu, zero tłumaczenia, każdy wie co ma robić. Polecam każdemu zmianę

A
@Zadowolony

Dziękuję pięknie za odpowiedź

Nigdywiecej

Nie polecam, wydzwaniają po godzinach, męczą, muszą Ci przekazywać informację kiedy im się podoba a Ty o swoim prywatnym czasie zapomnij... Z całego serca nie polecam... Choruje do tej pory... Z daleka od tej chorej firmy! Cieszę się że już nie muszę tam przychodzić, ulżyło mi po złożeniu wypowiedzenia... Raport ?? ... Żart jeden wielki żart

mnmn
@Nigdywiecej

Potwierdzam w 100%, w wolny dzień tłumaczenie się dlaczego nie ma wyniku, pełno spamu na komunikatorze, nie ma człowiek spokoju i nawet w urlop nie moze odpoczac bo jest nekanie wiadomosciami.

Tomasz
@mnmn

A te wiadomości to przychodzą na telefon prywatny czy służbowy?

XD
@mnmn

Jakie wiadomości w urlop? Hahahahahah, co wy gadacie?! Pracuje od kilku lat i nigdy nie było sytuacji, aby w mój dzień wolny ktoś z przełożonych zawracał mi (usunięte przez administratora). Kolega lub koleżanka z salonu najwyżej zapyta o jakaś drobnostkę, której nie udało mi się dopiąć przed urlopem. Nieźle sie już niektórzy odklejają ….

Mora
@Tomasz

Na prywatny!!!! O służbowym to sobie można pomarzyć xD

mnmn
@XD

U mnie kierownik pisał i dzwonił na prywatny, jakby tak nie było to bym tego nie pisał, w każde wolne po przebudzeniu na pracowniczej grupie bylo mnóstwo wiadomości, dlaczego nie było akc, dlaczego mało pozyskań, dlaczego mało umówień z bazy, bo musi coś odpisać "górze". Regionalni nie dzwonili i nie pisali nigdy, tylko kierownik pos.

Brakujesłów

To może czas złożyć pozew zbiorowy przeciwko p.w i m.sz skoro macie jakieś nagrania to czas to wykorzystać, każdy coś ma na nich. Uważam osobiście że, są na przegranej pozycji. Ja skończyłem pracę w tej okropnej firmie kilka miesięcy temu i też mam e-maile screeny że skaypa, nagrania z widokonferencji nagrane rozmowy. Jak poniża obraża straszy nie wywinie się z tego. Kto chętny?

Chętny
@Brakujesłów

Nadal pracuję i nadal zbieram dowody oraz świadków i osoby poszkodowane, także zapraszam do kontaktu pod adres mailowy poczta.pip.mail@gmail.com :)

Kejt

Ojj Przemku... tyle lat... a biedni pracownicy dalej maja z Toba to samo.. ze tez jeszcze nikt nie zrobil z toba porządku ... ze tez Cie sumienie nie zżera... za ta psychike tych wszystkich biednych pracownikow... pamietaj... ja nie zapominam ..i caly czas czekam, az Cie spotkam... wraz z nagraniami z telefonu... ktore nadal mam... ahh... coz ... smieć zawsze pozostanie (usunięte przez administratora) i gownem.. tak jak Ty i pamiętaj karma wraca... a kochani pracownicy idac tam do pracy i odbierając telefon stacjonarny tzw sklepowy włączajcie odrazu dyktafon tyczy sie to Przemka jak i Michała. .. nie polecam pracy tam nie polecam kontaktu z Michalem ,mala ruda ku**a w brylach caly czas ciepliwie czekam na ta karme,albo chociaz na to bys stanal face to face smieciu

maria

Tragedia nie polecam (usunięte przez administratora) agata oszukuję całą firme że szkoli ale ona nic nie wie jak dzwonie o info to mnie straszy przecież ci mówiłam za każdym razem nie uzyskałam odpowiedzi tylko śmiech i obrazę chyba czas isć do sądu z tą firmą wiem że są nagrania obciążające tę firmę

Anionim
@maria

A kto tej Agacie niby dał takie uprawnienia to zwykła telemarketerka z innego punktu, której coś się odkleiło bo Przemek dał jej jakieś zadania. Haha ośmiesza się i tyle. Polecam nagrać ją, jak rozmawia z pracownikami

Byly
@maria

Dokładnie mario, ta laska jest nikim możesz z nią jechać telemarketerka z Grudziądza (usunięte przez administratora)

@Anionim

Pracowałam z tą(usunięte przez administratora) panią. Fałsz w czystej postaci. Uśmiech a powie na ciebie wszystko co będzie chciała byłyby było na jej.

Junior.

Taki wspaniały opis można znaleźć na stronie cellers o cudownych akcesoriach śmiech na sali"*Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, oferowany towar był najwyższej jakości. Ciekawe czy ten chiński badziew też sami używają, Czy "cudowny mentor " też zakupił na swoje cacko ????????????szkło i etui. Opis o "mentorze " a raczej tyranię w 100 % prawdziwy nie znam gorszej osoby niż on a przepracowałam z wieloma osobami i tak beznadziejnego który wyżywa się na ludziach nie widziałam. Widoczne musi się na kimś wyżyć żeby sobie humor poprawić dobrze że już z nim nie pracuje A wszystkim innym radzę uwolnijcie się od niego szkoda zdrowia na tego typka.

Ciekawa

A Cellers i jego robociki do wszystkego jeszcze istnieje?czy palowacze juz wszystko zapakowali i też zwolnieni?A tak się rozwijali.....na tym badziewiu za 10 groszy

@Ciekawa

Pakują... Się... Do domu :) jest coraz gorzej, a do tego wszyscy milczą. Braki w towarze i braki w komunikacji. Banka pęka.

ciekawa
@007

czyli po firmie?tak?mnie zwolnili latem i sobie poradziłam,karma jednak wraca

Rozpad
@ciekawa

Ludzie już masowo odchodzą ... :) A oni próbują zatrudniać kogo leci ^^^ i tak nie wychodzi

News
@Rozpad

Od dawna tak się dzieje. Zatrudniają kogo leci, a śmiał się niejaki Przemo, że to liberty ma wymagania na pracownika-kończyny...

robot
@007

A świstaki siedzą i owijają w sreberka?magazyn i pakownia istnieje?

aj
@robot

:ledwo zipią i to mnie trochę pociszyło za moje zwolnienie

człowiek
@aj

Nie ma co się cieszyć z ludzkich porażek.Wiem jedno, Panowie B. zawsze spadają na przysłowiowe 4 łapy.Ludzie pójdą po kuroniówkę,a oni po nowe auta.Jesteście tylko sponsorami,a nie pracownikami.Mozna zmienić pracę,jest jej sporo .Po co Wam to,że pracujecie (usunięte przez administratora) na ich 10 aut i wycieczki.Ludzie obudzcie się.Wiem,że właściciele nie mają obowiązku dzielić sie kasą.To ich firma,wkład finansowy,pomysły itp....ale nie trzeba się obnosić z kasą.Szefowie!!!!!trochę pokory,szacunku do pracowników

mm
@człowiek

magazyny puste,towaru brak,nie ma pracy,do domu!!!!!

Na szczęście są ludzie, którzy nie sugerują się tymi negatywnymi bzdurami, są na tyle inteligentni, że rozumieją na czym polega specyfika pracy w sprzedaży, owszem jesteśmy skazani na huraganowy natłok zadań, planów, maile, raporty. Mimo wszystko nowi zaczynają współpracę i są zadowoleni, mają swojego przełożonego w salonie, któremu podlegają, a Dyrektor rzadko kiedy „wchodzi w paradę” jeżeli salon, pracownicy generują ruch w interesie, natomiast jak punkt naraża spółkę na utarte prowizji to w sposób dyplomatyczny, dialogiem rozwiązuje problem ustaleniem strategii działań w celu poprawy…tak zwyczajnie, po ludzku:)

Hahaha
@:)

Coś Ty brał/brała? Pracowałem w comtex, pracuje obecnie u innego agenta. I śmiać mi się chce jak ktoś próbuje wybielać te patologiczne zachowania… Moi drodzy, nie to nie jest normalne :) Polecam spróbować pracy u normalnego pracodawcy to się przekonacie :)

Mocne
@Hahaha

Spokojnie... Ten komentarz, to tylko wykonane POLECENIE SŁUŻBOWE :) Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie napisał... Hahaha

Mocne
@:)

Bzdury, to Ty piszesz :) Widać, jak bardzo zadowoleni są nowi pracownicy. Z tego zachwytu wytrzymują 33dni i uciekają na L4. Niemniej jednak you made my Day... Hahahah

@:)

Ładnie Ci się odkleiło…. Sposób dyplomatyczny, dialogiem hahahah chyba monologiem z całym szeregiem epitetów podchodzących pod (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.