Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Niezadowolony

ODRADZAM W 100% Praca na kurczakach. Wszystko pięknie to wyglądalo jeszcze w Polsce. Panie z agencji miłe, pomagają z transportem. Dojezdzasz. Dzwonisz odbieraja cie i zawożą do dogadanego (jeszcze w Polsce) zakwaterowania. Okazuje sie ze nie ma miejsca w Oss dla ciebie. Czekasz godzinami. Zabierają cie do innej miejscowosci, do hotelu. Tu tez nie ma miejsca. Spisz, bo ktos sie nad toba zlitowal i zrobil ci miejsce w swoim pokoju na przekimanie w nocy. Rano okazuje sie ze wywalili dwoch chłopakow ( dlaczego, nie wiem) i dostajesz miejsce po nich. Idziesz do pracy na 15 min po czym odsylaja cie do hotelu bo za duzo ludzi w pracy. Paranoja. Ale to nie najgorsze. Czekasz do 20 kazdego dnia, zeby sie dowiedziec czy jedziesz do pracy. Nawet jezeli jestes na liscie, to nie oznacza ze rano tam cie zabiora, bo moze byc za duzo ludzi. Mnie sie udalo byc 2 dni. Niezbyt miły holender nawet mnie chwalił i mowił GOOD. Co z tego skoro wracasz po pracy do hotelu, zeby o 18:00 wpadł klient i powiedzial Ci ze do jutra ma Cię tu nie być. Nawet nie wiesz dlaczego. I wiem, ze nie jestem pierwszą osobą z którą tak postępują. Przez te 4 dni, codziennie wywalali z dnia na dzien od tak ludzi. Dzwonisz do agencji w Polsce, a oni zapewniaja cie ze wszystko bedzie wporzadku po czym jak widac nie jest. Dla mnie banda wtryskiwaczy i (usunięte przez administratora) Nie warto zawracać sobie głowy ani nie watro tego stresu. Lepiej znalezc sobie cos innego

Mario@

Czy ktoś pracuje jako spawacz w APN? - bo nie wiem czy warto wysyłać SV

Patryk

Hej jedzie ktos lub jest w ochten na fruity line?

karol
@Patryk

Kiedy masz wyjazd? bo też bym się gdzieś wybrał

Patryk
@karol

Tez tam jedziesz? wiesz cos wiecej na temat tamtej pracy warunkow mieszkalnych itp?

karol
@Patryk

Narazie nie jadę, tylko się rozglądam

01.02.2020

Witam czy ktos jedzie w sobote do pakowania miesa w Oss jakie warunki mieszkaniowe ? To co pszeczytałam to az sie boje jechac tam i sie zastanawiam a podpisałam umowe odpiszcie mi jakie warunki w bangalia mam mieszkac 4 osobowe niby

Kamila
@01.02.2020

Proszę podać meila bardzo chętnie wyślę zdjęcia i filmiki które sama na miejscu zrobiłam

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
anna

jedzie ktos do pracy w Holandii, jako pakiwacz z ta agencja?

Piotrek

Tak

Piter
@anna

Możliwe że ja a kiedy jest dokładnie wyjazd?

Kamila
@anna

Nie polecam, chyba że chcecie mieszkać w campingu z patologia. My wczoraj przyjechaliśmy i dzisiaj wracamy

Majk

najgorsza firma jaka jest z opola jedziesz z APN a w Holandi przejmuje cie inna firma AA+ pojechałem w marcu byłem 4 tygodzie i na 4 tygodzie 4 razy w pracy błem aż kturegoś dnia zadzwonili i powiedzieli bym szukał roboy na właasną ręke bo oni nic nie mają że przyjechało 20 osób nowych i oni nie mają pracy dla nich śmiech na sali nie polecam !!!

@Majk

Widać nie czytał Pan umowy a tam wszystko pisze. Cóż, jeśli Pan się nigdzie nie sprawdził to odesłali do domu. Pozostaje płakać i wylewać żale w internecie...!

@Henryk

Zapłacili ci za ten wpis ???

@@Henryk

Nie. Jest to odpowiedź firmy APN Opole. Firmy też mają swoje zdanie o pracownikach którzy zostają wyrzuceni z pracy i chętnie podzielą się swoją opinią.

Uprzejmy
@Henryk

Henryku Jeżeli wypowiadasz się w imieniu agencji, to wypadałoby, abyś nie robił rażących błędów. nie "tam pisze" tylko jest napisane

@Henryk

Człowieku weź się ogarnij. Jak możecie tak traktować ludzi i jeszcze napisać, że ktoś umowy nie czytał. Co z was za firma która wysyła ludzi a daje pracę na kilka dni po czym informuje szukaj sam roboty. Krzak nie firma z was i tyle. A z ciebie to zwyczajny gbur.. Zwolnij się po czym rozpedz o przywal łbem o ścianę..

Ewelia

Witam. Planuje wyjechać do pracy. Szukam dziewczyny która chciała by również pojechać. Ktoś chętny ? Prosze o kontakt: Evelina_xD@interia.eu

Gutek

Szkoda, że tak mało jest opinii o pracy z agencją. Powiedzcie jakie warunki mieszkaniowe zapewniają?

Witam, szukam osoby z Trójmiasta która chce wyjechać do pracy, tak jak ja, z Apn. Chciałabym nawiązać kontakt. Chodzi mi o kobietę. pozdrawiam

Mara

Ja też się chętnie podepnę pod temat :D

sylwiaa
@Mara

pisz priv, wyzej masz moj e-mail

Willy

Mam zamiar w lutym pojechać przez te agencję jakieś opinie ?

LUka

Witam. Prosze o opinie na temat pracy na stroikach swiatecznych poprzez agencje APN.Jakie warunki mieszkaniowe oraz finansowe .Duzo godzin malo? Jak to jest ? Nie jestem pewien tej agencji a mam mozliwosc wyjazdu co myslicie warto ??? :)

Onna
@LUka

Też dostałam propozycję pracy przy stroikach i chciałam wiedzieć jakie są tam warunki.

Gosc

Wykorzystują pracowników zaniżając wynagrodzenie

@Gosc

Głupoty piszesz. Wynagrodzenie min. jest bo musi być zgodne z CAO

Jacek

Pilnie szukam opini o APN Opole, praca w Geldermalsen, piekarnia. Jak tam jest? Są godziny, jest gorąco?

Kamil

Jakie są Wasze odczucia na temat pracy poprzez tę agencję? Mieliście jakieś problemy z wyjazdem bądź warunkami mieszkalnymi? Dobre warunki i stawka?

Orzeł

Kto zna dobra AgencjePracydo Holandii

Kazik
@Orzeł

Dobra na pewno to jest Flexcraft i Covebo Sam szukam u nich pracy bo mam pewnosc że mnie nie oszukają To są sprawdzone i godne polecenia agencje. Jak szukasz jeszcze pracy to warto pojechac z kims kogo znasz,kontakt ze mną to kazimierz.domjan@gmail.com Jak cos to pisz.

@Orzeł

Polecam APN Opole, jestem obecnie w NL. Wszystko jest zgodne z tym co było mówione przed wyjazdem

Zaneta

Zadzwonili do nas o 15 ze mamy isc do pracy na 16. Moj narzeczony i ja bylismy w innym miescie ale na szczescie udalo nam sie dogadac i bylismy zaplanowani na nocna zmiane. Po powrocie ledwo zdazylismy sie wykapac i dostalismy telefon z apn ze mamy natychmiast sie tam stawic. Na miejscu powiedzieli nam ze odmowilismy pracy na popoludniowke i nie interesowalo ich to ze przeciez poszlismy na nocna zmiane i ze to byl nasz pierwszy raz oraz fakt ze zadzwonili do nas godzine przed praca. Rozmowa a raczej juz niestety nawet klutnia zakonczyla sie na tym ze dano nam godzine na wyprowadzke a kiedy powolalismy sie na prawo ze powinni nam dac przynajmniej 24 godz jak nie wiecej zagrozili policja. To jak nas nieludzko potraktowano bylo okropne. Pozdrawiam i stanowczo nie polecam

Kierowca busika
@Zaneta

Żaneta z tego co wiem to kilka osób jest bardzo ciętych na tą agencje, pisaliśmy na Polonii o tym. Osoby te już siedzą w Holandii na stałe i bardzo chętnie by wam pomogły z Oss. Nie bójcie się policji , sami dzwońcie nagrywane rozmowy i mejle się wam bardzo przydadzą ???? Pozdrawiam

Prośba
@Zaneta

Mam taką prośbę, czy możesz pisać bez błędów ortograficznych?

Krakowianeczka

Witam! :) W za 4 dni wyjeżdżam do miejscowości Nijmegen do pracy przy pakowaniu słodyczy. Ktoś może zdradzić jak wyglądają warunki oraz praca? Może znajdzie się ktoś kto już tam jest i chciałby się podzielić wrażeniami? :3

Sztanga

Witam spawa ktoś konstrukcje w Niemczech przez tą firmę ? Jakie są aktualnie warunki? Da się robić czy nie bardzo ?

Kasiax

Może ktoś napisać jak wygląda praca przy pakowaniu warzyw i owoców? Jak warunki mieszkaniowe ?

Anka

Witam. Jak wygląda praca przy pakowaniu warzyw w Holandii przez tą firmę?

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.