Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Nano77

Witam Wszytskich. Stanowczo odradzam ta agencje. 1) Order Picker e firmie Syncreon - Po pierwsze nie jest sie zadnym pickerem tylko pracuje sie na dziale "etching". Robota przy tasmie. Ludzie rezygnuja, albo chca zmienic dzial po 2 dniach pracy. Wytrzymalem miesiac i traktuje to jako sukces zyciowy.Nie liczcie, ze traficie na jakikolwiek pick 2) Nic nie zgadza sie z tym co mowia w Polsce. Stawki inne po rozpoczeciu pracy. 3) Pamietajcie, ze Apn POSREDNICZY. Mnie Apn wyslal do agencji CROWN. Na temat tej drugiej dodam komentarz na ich profilu 4) Mieszkania byly ladne. Domki na osiedlu praciwnoczym. Jedyny minus to ze 7 os, ale staraja sie nie robic full jak gdzies indziej jest wolne 5) Do najblizszego sklepu bylo 6.5 km. Brak rowerow. Jak nie masz swojego auta to locz na swoje nogi. Ogolnie naprawdw mega slabo, ze Apn niszczy sobie jakiekolwiek opinie posredniczac agencjom tego typu na jaka ja trafilem.

Ariel

Apn Holandia uden Polska Opole dobre oddziały, gość z Opola sam pracował podobno przez apn w holandi zanim zostal rekruter em idzie się dogadać, inne oddziały nie wiem.

MM

Czy ktoś orientuje się na temat pracy w Pfreimd pracownik opakowań farmakologicznych?

Odradzam

Miejsce do spania i odpoczynku to bardzo ważna sprawa zarówno dla agencji jak i samego pracownika. Pracownik wyspany i najedzony to dobry pracownik. Tutaj tego niestety zabrakło. Pokoje z materacami z grzybem, ściany obdrapane, szafy i szafki z połamanymi drzwiczkami, brak miejsca żeby odwiesić zwykłą kurtkę.... W kuchni jedna max dwie lodówki na 6-8 osób, kuchenka z niesprawnym palnikiem, zostają 3 do wyboru na których stoją po kilka dni dania innych lokatorów, niekoniecznie trzeźwych i spokojnych. Jedna Pani wita wszystkich ogniem z gorzały bez zębów chwiejąc się na nogach. W pokojach brak zamków w drzwiach co uniemożliwia zostawienie takich rzeczy jak laptop czy portfel będąc w pracy. W pracy nie można mieć ze sobą nic, nawet telefonu, wszystko musi zostać w szatni w której non stop ktoś jest. Kluczyk do szafki ? Zapomnij. Doczekasz się w momencie, jak to powiedział PSEUDO koordynator "gdy zasłużysz swoją pracą". Zasłużyć to można na podwyżkę, a nie na podstawową rzecz gwarantującą spokój i bezpieczeństwo własnych rzeczy pozostawionych w pracy. W/w PSEUDO koordynator z łachą pokazał inny domek. Zaczął wygadywać jakieś bzdury że pracownicy muszą się liczyć z takimi warunkami. Pies sąsiadów ma lepiej... Okna nie można otworzyć bo wypadnie, mówił żeby nie ryzykować, kaloryfer z lat 50 PRL-u. Lepiej kupić materac w sklepie i pompkę i spać na podłodze, bo łóżka w żadnym przedstawionym domku się nie nadawały. Sposób rozmowy tego pana wskazuje na brak pohamowań, brzmi to na zasadzie : "masz tutaj mieszkać i nie narzekaj". Kłamstwo odnośnie pracy, że nie ma nic innego do wyboru, kiedy podczas oczekiwania w biurze Pani z recepcji odbiera telefon i proponuje kilka różnych prac osobie będącej w Polsce. Wszystko pięknie przez telefon, dopiero na miejscu widać prawdziwe oblicze agencji i warunków mieszkalnych. Pan który jest odpowiedzialny za mieszkanie gubi się w tym co mówi. Z jednej strony zapewnia, że to są w porządku ludzie a po chwili mówi, że mają trochę problem z porządkiem, zauważył lufki do palenia narkotyków i kazał się nie przejmować, kategoryczny zakaz palenia, a w domku śmierdzi papierosami. Zaczął krzyczeć, że takie wymyślanie i oczekiwanie luksusów to dziecinada i marnuje się w ten sposób ich czas i ich pieniądze. Nikt nie oczekuje warunków jak w domu czy hotelu. Jednak gdzie publiczna toaleta na przeciętnej jakości stacji benzynowej jest czystsza to mówi samo za siebie... Warto przypomnieć, że ten sam człowiek ma kontrolę nad porządkiem i czystością w domku, którą mają zapewnić pracownicy. Totalna olewka tematu, aby dostać kasę za kolejnego przyjętego pracownika. Każdy, kto rozważa pracę w tej agencji, niech lepiej uważa. Naprawdę ludzie, uważajcie bo tutaj jest taki (usunięte przez administratora) że nawet przegotowana woda w czajniku nie nadaje się do picia, a każda próba rozmowy z tym człowiekiem kończy się jego niezadowoleniem i przewracaniem oczami, jakby dał do zrozumienia, że : "masz i odczep się". Każdy z nas przyjeżdża tutaj do pracy a nie do (usunięte przez administratora) i oczekuje chociaż trochę normalności w warunkach.... Widać opinie to cenna rzecz i dobrze, że istnieją. Trzymajcie się ciepło!

@Odradzam

Zgadzam się z opinią dotyczącą godnych warunków zakwaterowania dla pracownika. Trudno jednak odnieść się do niej skoro nie wiem gdzie Pan pracował ? Czy kontaktował się Pan z naszym biurem w Opolu ? W końcu, czy my zatrudniliśmy Pana albo kierowaliśmy do pracy ? APN Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zatrudnia aktualnie ok 800 pracowników w Polsce, 400 w Niemczech oraz kierujemy ponad 1000 osób do naszych Holenderskich kontrahentów. Chętnie poznam szczegóły. Proszę do mnie napisać na adres krzysztof@apnpraca.pl Pozdrawiam

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Szpilka44

Pracowalem na kwiatach .Mieszkanie w Rotterdamie wporzadky,praca również,natomiast atmosfera w pracy? WIADOMO sami ,,rodacy,, .Polecam APN i doceniam zaangażowanie koordynatora Jacka,który zawsze merytorycznie odpowiadał na pytania zadane mailowo lub telefonicznie.Zdecydowany pozytyw

Maciek
@Szpilka44

Mieszkanie w Rotterdamie? Yhy, może jeszcze z jacuzzi?

trawa

dla mnie porazka pani rekruterka kaze tłumaczyc zdania jak w szkole nie powiedziala do mnie ani slowa po niemiecku kto takich ludzi zatrudnia

Matylda

Pozdro dla blondynki co ubiera czerwone stringi żeby się spodobać dla team lidera.

Jeronimo
@Matylda

Haha byłem widziałem stringi prześwitują a noszą je tylko polki żeby się pokazać hahaha takiego burdelu nie widziałem nigdzie indziej, dobrze zagadasz i dają same

Sasha

Byłam na bukietach , dużo godzin pod czas akcji, super zarobki . Wypłata na czas , zakwaterowanie bez szału , ale norm. Wyjechałam bo obiecywano mnie inną pracę i bardzo żałuję.

Sara
@Sasha

Wypłaty tygodniowe czy miesięczne ?

@Sasha

Podaj jakiś kontakt, chętnie z Tobą porozmawiałabym.

Damian

Pracowałem w baku byłem na suchym bankiecie, po tygodniu się zwolniłem. Nie lubię pracować za kogoś, bo ktoś pracuje dłużej, to ma lepsze pracę a ja musze (usunięte przez administratora) jak beduin, mimo, że kasa dobra, nie lubię się dawać wykorzystywać. Pozdrawiam blondynkę co (usunięte przez administratora) świeci dla team lidera i przebiera w robotach

Sławek

Napiszę w ten sposób: przez APN niebyłem choć kolega mi polecał jak byłem w aalten przez covebo..wczesniej w Oirlo przez seppeters...z doświadczenia napiszę ...nie powinno sie po pobycie oceniac w całości agencji. Moim zdaniem najwiekszy wplyw mają koordynatorzy..tu covebo w stosunku do seppeters bylo jak porównanie Hotelu do kurnika..w seppeters przykładowo..koordynator..sam dowozil i przywoził jak ktos niedawal sobie rady toprzenosił do innejpracy..wyplaty na czas po tygodniu grafiki sprzatania..tak jak powinno być. W covebo widzialem koordynatora przez miesiąc moze ok 5 razy..bo 5 razynas przerzucano nas z miejsca zamieszkaniai ok 6 miejsc pracy.Jak w jednej nabrałeś wprawy..następna..

andrzej

agencja wporządku zresztą, rankingi mówią same za siebie, zostałem skierowany od piekarni w Uden i tu zaczyna się problem, na aplikacji miałem inną godzinę pracy a finalnie pracowałem na swoje godziny lecz nie te stanowisko czyli musiałem zmienić stanowisko pracy, bo osobie która pracowała dłużej nie chciało się jej pracować i w firmie teamlider przerzucił mnie na jakieś jabłka a ta oosba poszła na odbiór robota napewno lepsza, jak widać holandia to kraj ludzi równych i równiejszych.

Bartek z Rzeszowa.

Apn to dobra agencja nie wiem jak na innych zakładach mnie wrzucili na baku trafiłem na tzw suchy banket i to co tam zobaczyłem to jakaś porażka. Byłem dwa razy na zimnej hali i było ok, potem pracowałem na ciepłej hali i team leader nie wie co się dzieje wśród pracowników, nowe osoby wrzucają na najcięższe pracę a niebieskie czepki pod zakładem co są nosy w telefonach. Jeden kolega mówił, że team leader na prochach lata i nie ogarnia tematu, straszny Babiarz rzekomo co by się zgadzało, bo mówili ludzie, że była u niego taka typiarka i wybierała sobie pracę najlepsze to chyba o czymś świadczy. Polacy za granicą. Co do samej agencji wypłacalni godziny są wrócę na pewno, ale nie do piekarni w uden.

Hania

Bardzo polecam uczciwa firma. Dba o pracownika są NAJLEPSI!!!!

Czarek

Zazwyczaj wysyłają do Baku wyzysk tempo tempo

Odradzam Agencję APN, ponieważ umówiłam się z Panią Katarzyną M...n na jedną ofertę pracy w Niemczech w poniedziałek, podpisałam umowę Agencyjną na tą ofertę, przez tydzień ta Pani zapewniała mnie, że pojadę w sobotę do Niemiec, jednak ZALEDWIE PÓŁ DNIA WCZEŚNIEJ w piątek przed wyjazdem, powyższa Pani z radością do mnie zadzwoniła, że ja nie jadę na tą ofertę JUTRO do Niemiec tylko chce mnie wysłać na zupełnie inne gorsze oferty w Niderlandach i się radośnie z uśmiechem Pani Katarzyna M...N pyta czy to dla mnie zaskoczenie, że proponuje mi pół dnia wcześniej zupełnie inną ofertę w innym kraju. Bus był zapłacony. Ustalony na wyjazd do Niemiec. Oczywiście Bus był Agencji APN, z łaską wysłali mi potwierdzenie zwrotu zapłaty moich pieniędzy za busa do Niemiec, jak obiecałam im sprawę na Policji, jeżeli nie dostanę potwierdzenia. Zwodzilła mnie Pani Katarzyna M...n od poniedziałku do piątku w południe, że wyjazd na tą Niemiecką ofertę jest zagwarantowany. Przypadkiem zamówiła busa do Niderlandów, ale jak mi przyszło powtwierdzenie zwróciłam Pani Katarzynie M...n, że jadę do Niemiec na tą ofertę, na którą podpisałam umowę, to zapewniła mnie jeszcze w czwartek, że jadę do Niemiec. Nie polecam!!! Kłamcy i (usunięte przez administratora)

Piotr B

Polecam serdecznie praca super warunki w domu 9/10 , każdy dba o pracowników umiesz angielski jesteś na dużym + masz prawko dostaniesz auto :)) , zadowolony , praca jest cały czas APN na plusie???????? Pozdrawiamy ;))) czekam aż firma się z tym zgodzi ????????

Pablo80
@Piotr B

Chyba masz euro za taki wpis " JASIU" ?!

K

Zamierzam wybrac sie do pracy na piekarni. Jesli ktos chetny wybrac sie razem zostawiam email - tylkodogier9@interia.pl

klusek201

Czy polecacie pracę przy pakowaniu kosmetyków? (miejscowość Oss) Jak to wygląda?

Piotr B
@klusek201

Polecam ;) warto pojechać będziesz zadowolony tak lubisz pracować a nie koniecznie siedzieć w domu ;)

Madlen

W sobotę wraz z partnerem wyjeżdżamy do Holandii aby podjąć pracę w APN przy kosmetykach w oss może ktos już tam pracował i podeśle opinie

Miszko

Chciałby ktoś jechać na zbieranie zamówień w magazynie odzieżowym w Niemczech? Bo dostałem informację przez telefon że przyjmują tylko pary dwu osobowe. Jeśli ktoś by chciał to jeśli zakwaterowanie pozostawiało by wiele do życzenia to moglibyśmy po czasie wynająć w dwójkę coś własnego. Jak ktoś chętny to pisać miszkokiszko@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

APN Sp. z o.o.