Opinie o Rejs w Rypin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rejs. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rejs o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rejs w Rypin

Damian

Kolega kolegii pracował i mówi że praca tam to (usunięte przez administratora). Omijać

tom

Lubię atmosferę w Rejs za: Bardzo miłe i sympatyczne i pomocne Panie w sklepie w Swiętochłowicach,aż miło robi się zakupy.Towar niedostępny od ręki są w wydobyć spod ziemi.Fachowa obsługa

Sandi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak pracuje się na zgrzewarce? Jak ta praca wygląda?

Olga

Trzeba czytać dokumenty czyli umowę i każdy będzie wiedział ile zarabia. Po co ten ferment na forum?

Zosia
@Olga

Będzie zawsze problem praca nie jest zła tylko ludzie którzy tam pracują a najgorsi są ci co w oczy ci sprzyja a po za oczy obgadują i jeszcze dodają. Szkoda tylko że pan Jan tego nie widzi jakich ma fałszywych ludzi wśród pracowników.

Daniel
@Zosia

Znałem jednego naprawdę dobrego przedstawiciela w tej firmie. Wszystko załatwił praktycznie, robił dobre ceny dla stolarzy itp. Gdy go zabrakło ponieważ zwolnił się przez atmosferę jaka tam panuje to ceny nagle były wyzsze i masa pomyłek przy zamówieniach. Szkoda ze ludzie nie potrafią docenić ambitnych pracowników. Poza tym firma ma bardzo bogaty asortyment. myślę ze gdyby ktoś z dyrekcji wziął pod uwagę te wszystkie opinie mógłby wszystko poprawić. Powinny tam też pracować osoby które pracowały kiedyś jako stolarz to nie było by tylu błędów w dowozeniu towaru. Ja osobiscie nie podjął bym się takiej pracy bez wiedzy praktycznej bo akcesorii meblowych jest mnóstwo i to jest bomba wiedzy dla nowego pracownika a wiadomo ze uczymy się na błędach a błędy kosztują. Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rejs na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Sierra

Nie przesadzajcie, rozumiem że jest mnóstwo rozżalonych ludzi, którzy pewnie liczyli na coś innego, albo stracili pracę z różnych powodów, ale firma nie jest zła.

riko
@Sierra

Firma nie jest zła ale rewelacji to tam też nie ma. A przynajmniej kilka lat temu nie było. Może coś się poprawiło. Ale to już niech raczej piszą osoby aktualnie tam zatrudnione.

Gucio
@Sierra

Praca nie jest jest zła tylko tam nikt nikogo nie szanuje pracuje tam dosyć długo i niech wypowiadają się osoby co mają kilku letni staż w tej firmie.

Record,
@Gucio

Szkoda, dla mnie to firma poziomica, nic się tam nie zmieni, ja czuję niesmak, ale potężny potencjał. Co bym sugerował, spojrzeć w tył, spojrzeć do przodu a później dyrekcji w oczy i na koniec pomyśleć kto ile zrobił i najważniejsze czemu go niema,

halibut

Ta firma urosła do rangi symbolu pomiatania ludżmi

Zosia

Rejs to najgorsza firma stosują mobbing wobec pracowników są tylko wyzwiska i obrażanie wobec pracowników. Nikomu nie życzę tam pracował.

Rafał
@Zosia

Rozumiem Twoje rozczarowanie relacjami z przełożonym, ale czy przy odrobinie współpracy nie można by było ich zmienić na bardziej przyjazne i poprawne? Inne osoby wypowiadające się w tym wątku nie miały takich zastrzeżeń co do atmosfery w pracy. Wiesz może, czy są obecnie prowadzone rekrutacje w firmie? Ja znalazłem jedno ogłoszenie na stanowisko sprzedawca. Miejsce pracy Wrocław. Oferują umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego. Jeśli ktoś z użytkowników forum będzie na rozmowie rekrutacyjnej napiszcie jak ona przebiegała.

Aneta

@zigi nie drażę niczego na forum tylko chce pomóc innym użytkownikom w dostarczeniu aktualnych informacji o pracodawcy. Dlatego tak często zadaję pytania, bo dzięki nim może na forum znaleźć się więcej informacji interesujących osoby zainteresowane pracą w tym miejscu. @Zosia, jako pracownik firmy mogłabyś napisać, jakiego rodzaju umowy o prace proponuje pracodawca? Zlecenie czy na czas określony? Piszesz, że nie jest łatwo dogadać się ze współpracownikami. Czy spokojna rozmowa mogłaby coś zmienić i poprawić te relacje? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardzo ważna dla pracownika i powoduje, że z przyjemnością przychodzi się do firmy, więc pewnie warto by było nad tym popracować. Na stronie firmy http://www.rejs.eu/praca-w-rejs/ pracodawca zachęca do składania CV kandydatów poszukujących pracy w obszarze inżynierii produkcji, technologii, sprzedaży. Jeśli macie takie wykształcenie i doświadczenie można aplikować bezpośrednio na stronie. Firma odezwie się do wybranych kandydatów.

Sk

Ten pseudo "zaklad" pracy to tak naprawde "oboz" pracy wynagrodzenie to kpina nikt nie wie na jakiej zasadzie jest ono wyliczane chociaz mozna sie domyslic ze na podstawie widzimisię kogos z gory zadnego potwierdzenia nic kompletnie pracodawca nie przestrzega umowy nie mowiac o tym ze pracujemy 8h a dostajemy do podpisania ze w dane dni pracowalismy 4/6h stanowczo odradzam tego zak... Obozu wszedzie brud a zwykli pracownicy sa traktowani przez tych z gory jak intruzi

prawda jest taka , że teraz wszyscy pracodawcy , którzy mają braki w pracownikach liczą na "fale roboli z Rotr-u"(nawet 30-letnie doświadczenie , kompetencje na maszynach produkcyjnych) , Hadepol , Rejs , Agmet zacierają graby podobno , ale jak to się potoczy , to Bóg jeden wie. No ale na ten czas wszyscy poszukujący pracy mogą pocałować sie w dópe.

roro

Ja już nie pracuję w firmie kilka lat. Mogło coś się zmienić na plus a mogło się coś pogorszyć. Nie chcę oceniać aby nie skrzywdzić kogoś. Wiem że osoba która była problematyczna już tam nie pracuje. Poza tym poprawcie na goworku system potwierdzania że nie jest się robotem. Działa to kiepsko. Odechciewa się klikania przez kilka minut aby cokolwiek opublikować. Szkoda czasu po prostu.

Aneta

Czy od ostatnich wpisów coś się w firmie zmieniło? Czy sprawy z obniżonymi stawkami akordowymi się wyjaśniły? Pracodawca przewiduje bonusy takie jak premie lub pakiet socjalny? To zawsze miły dodatek do wynagrodzenia. Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowę długoterminową? Podzielcie się swoim doświadczeniem. Osoby poszukujące pracy będą Wam wdzięczne za informacje.

zigi
@Aneta

Czy Pani Aneta to w tym temacie nie za bardzo drąży?

roro
@zigi

Osoba która podpisuje się jako Aneta prawdopodobnie jest pracownikiem gowork. Oni w większości tematów drążą tematy i zadają dziwne pytania aby generować ruch. Proste.

Aneta

@Anonim, dziękuję za Twoją odpowiedź. Mam rozumieć, że stawki na Twoim stanowisku poszły w dół bez wcześniejszego uprzedzenia czy też wyjaśnienia sprawy? @Nurmi1973, masz rację tego typu sprawy zawsze najlepiej rozwiązywać z przełożonymi by uniknąć fałszywych oskarżeń na forum bądź takich, które nie mogą zostać poparte dowodami.

@Aneta

Dziękuję za poparcie mnie a co do wyjaśnienia sprawy nic się nie wyjaśniło jestem tylko pracownikiem w tej firmie chyba się nie szanuje pracownika.Jeszcze raz dziękuję za poparcie .

Aneta

@Anonim, mógłbyś proszę nieco więcej napisać na temat firmy Rejs? Wiesz być może dlaczego takie zmiany zaszły oraz czy to w jakimkolwiek stopniu wpłynęło na współpracę z resztą współpracowników, bądź na atmosferę w firmie? Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Nurmi1973
@Aneta

Zmiany zaszły po obniżeniu stawek akordowych na niektóre detale, nie uważam jednak aby mistrz malarni miał cokolwiek wspólnego z niskimi płacami pracowników. Anonim w pierwszej kolejności powinien porozmawiać z mistrzem dopiero pisać bzdury na forum, odważnym jednak jest tylko gdy nikt nie widzi

@Nurmi1973

To moim zdaniem w całej firmie powinny być obniżenie składki a nie tylko jednego działu to jest dziwne wiem jedno na pakowni więcej zarobili niż na malarni chociaż jest cięższa praca niedługo nie będzie komu pracować na tym dziele.

Co do atmosfery w firmie jest katastrofa wczoraj otrzymałem wynagrodzenie w kwocie 1660 złoty nie wiem czy mistrz nas okrada pan Jan powinien przyjrzeć się Jarosławowi G mistrzowi z malarni.

Jestem pracownikiem w firmie Rejs teraz wynagrodzenie jest skandaliczne z miesiąca na miesiąc coraz mniej, ludzie zaczynają się zwalniać moje wynagrodzenie to na rękę 1850 zł rok temu było ok 3000 złoty brak słów pozdrawiam Pana Jana

Aneta

@Pracownik, @Kaja, dziękuję za Wasze odpowiedzi, niemniej jednak nie są one w pełni merytoryczne. Czy pokusilibyście się o napisanie tu an forum trochę więcej an temat owych zmian w firmie Rejs? Jak się zmieniła, co nowego dzieje się w tej firmie? Opiszcie proszę swoje spostrzeżenia.

Kaja

Lepiej nie komentować.....

Zmieniła się oj zmieniła ...

Aneta

Ze strony firmy Rejs http://www.rejs.eu/co-nowego/rejs-juz-25/ dowiedziałam się, że firma obchodziła właśnie 25 lecie. Czy są na forum pracownicy, którzy w firmie pracują już dłuższy czas i zauważyli jak firma na przełomie tych wszystkich lat się zmienia? Myślę, że warto byłoby o tym opowiedzieć na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Rejs - Rypin

• Jak się pracuje w Rejs?

Zobacz opinie na temat firmy Rejs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rejs?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rejs
1.9/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Mławska 61
    87-500 Rypin