Opinie o FUWK KONWEKTOR w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy FUWK KONWEKTOR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUWK KONWEKTOR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUWK KONWEKTOR w Lipno

Związki Zawodowe... Nowy wpis

Witam serdecznie, Apeluję do wszystkich pracowników o opinię, informację, odnośnie doniesień medialnych, czy prawdą jest iż w ostatnim okresie Główny Technnolog - Jacek S. i Pani Kierownik Agnieszka S. byli (usunięte przez administratora)przez swojego przełożonego Marcina W. ?. Może są osoby, pracownicy którzy mogą to potwierdzić? (może byli lub są ofiarami (usunięte przez administratora) w tej firmie przez w/w osobę ). Prośbę motywuję tym, że w ostatnich dniach dochodzą do prokuratury niepokojące doniesienia, odnośnie stosowanego (usunięte przez administratora) wobec wcześniej wspomnianych osób tj. Dyrektora Marcina W. Bardzo bym prosiła o informację i zajęcia stanowiska w tej sprawie Pana Prezesa firmy F.U.W.K KONEKTOR ponieważ spraw jest rozwojowa i dotyczy dobra i komfortu pracy całej załogi pracowników w danej firmie.

Tomek Nowy wpis
@Związki Zawodowe...

Proponuję aby skontaktować się z pracownikami zwolnionymi przez ,,pana dyrektora,, i zapytać w jaki to uczciwy i zgodny z prawem zwalniał co niektóre osoby można się dowiedzieć ciekawych rzeczy jak są przestrzegane przepisy prawa i kodeksu pracy w tej firmie.

4444 Nowy wpis
@Związki Zawodowe...

Witam ...Jestem zaskoczona tym co czytam i dziwię się ,że nikt się jeszcze tym Panem Dyrektorem nie zainteresował!!!?Brak słów !!! Czy nikt tego nie widzi, że działa to na niekorzyść Firmy ,że pracownicy uciekają ,że sprzedaż spada ...Przecież te czyny są Karane ,a Pan Dyrektor czuje się bez karny...Dziwię się że po takich wpisach ktoś chce tam pracowac,i że jaka kolwiek inna firm chce mieć z nimi jaką kolwiek współpracę!!!?? Gdzie są Prezesowie tej firmy ,nie czytają tego co tu się piszę... Nie zależy im na dobrej opinii firmy...dziwne...A Pan Dyrektor Marcin W.chwali się na prawo i lewo, że jest nietykalny i On tu rządzi...

Edyta

Te ogłoszenia na ich stronie to aktualne są? Bo rzuciło mi się w oczy ogłoszenie dla pracownika biurowego. Po co na tym stanowisku wymagane jest prawo jazdy? Jakiej pensji można się spodziewać?

Pracuś
@Edyta

Najniższa krajowa,prawo jazdy- bo pracownik biurowy ma jeździć do miasta po zakupy dla szefostwa :)

Beata Nowy wpis
@Pracuś

Poza minimalną krajową, dają szansę na zdobycie premii? Co do tej jazdy do miasta po zakupy dla szefostwa, to trzeba je robić swoim samochodem? Czy oni zapewniają jakieś auto służbowe? :-)

Firma nie szanuje pracowników, szczególnie młodych. Starzy pijacy pracują na halach, trzęsą im się ręcę od dilerki przy urządzeniach skrawających, które są wybitnie niebezpiecznie, ale ich trzymają, bo są tani i rąbią tam od lat. Młodzi są wymieniani na nowych, cyklicznie co ok miesiąc. Rozwiązują umowę bez uzasadnienia. Projektowanie jest na niskim poziomie i non stop inwestorzy dzwonią z reklamacją. Tragedia

Adas
@Gość

Skoro narkoman może być dyrektorem w tej pseudofirmie to co się dziwisz że pracują pijacy.

@Gość

Nic dodać, nic ująć

Jaro
@Adas

Teraz dzięki używkom jeszcze został ekspertem - super, super, sssuperrr. Największy specjalista konwektora - ciekawe, co osobiście zaprojektował. Może kiedyś się pochwali na forum pan dyrektor ż....da. Chyba ma wizje eksperckie - jak sobie zakopci. Wtedy snuje swoje socjopatyczne wywody i haki na pracowników. Zapewne tworzy notatki o osobach, które wykończył - ciekawa jaka będzie długa? A jego najistotniejszy cel - jak wygryźć A.....na i zostać prezesem? Wtedy wszyscy na wiosce z kąd pochodzi będą go podziwiać. Ale cóż, słoma nadal wystaje.

Weld

Przez 3 lata miałem tam praktyki jako pracownik młodociany. Napatrzyłem się na ten cały pier...nik jaki panuje w tej pseudo firmie i po ukończeniu szkoły nie zostałem tam. Podziwiam i zarazem dziwie się tym, którzy tam dalej pracują i że ten (usunięte przez administratora) jeszcze nie upadł. Niczego się tam nikt nie dorobi, chyba że nerwicy i garba.

Wanda
@Weld

Ej to słabo skoro taką opinię masz a 3 lata tam siedziałeś. Piszesz, że robiłeś jako pracownik młodociany, co konkretnie tam robiłeś? Jakie miałeś obowiązki?

Weld
@Wanda

Co konkretnie robiłem ? A zamiatałem hale, a miałem tam nauczyć się zawodu. Nie nauczyłem się tam kompletnie nic, bo i nie było komu nauczać. Gdyby nie to, że były dla uczniów jakieś drobne wypłaty na koniec miesiąca to już po kilku miesiącach bym z tamtąd(usunięte przez administratora) i poszedł na praktyki do szkoły.

Kam
@Weld

Zgodzę się z tym w 100% całe 3 lata na szczocie a przez ostatnie kilka miesięcy chcą cię wszystkiego nauczyć, Pan Krzysztof W. mugł być milszy dla wszystkich a nie tylko na nie których

Misia

To z tego co czytam raczej nie polecacie tutaj się zatrudniać?

Leser kierownik
@Misia

Jak masz stalowe nerwy, bogatych rodziców, którzy będą ci dokładać do pensji i wynajmą mieszkanie. Masz blisko, nie musisz wydawać na paliwo. To bierz tą posadę. Twoja psychika po roku czasu od nadmiaru pieniędzy zwariuje. Będziesz bogata, tylko musisz nasmarowac wazelina tylek.

@Misia

Stanowczo nie polecam tej firmy, zarobki bardzo słabe, nie dotrzymują terminów realizacji, notorycznie wpadają reklamacje, atmosfera bardzo wroga "człowiek człowiekowi wilkiem " Pomimo rosnących cen podwyżek brak. Odradzam wgl aplikowania do tej firmy.

Witold
@Marcin

A podacie te bardzo słabe zarobki, konkretnie jakie są?

Wiktoria

@cnc, przypominam, że forum GoWork.pl winno służyć wymianie rzetelnych opinii na temat pracodawcy, a nie innych pracowników firmy. Jeśli chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat pracy w tym miejscu - zachęcam. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w FUWK KONWEKTOR w Lipnie? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Andrzej78
@Wiktoria

Nawet wrogowi bym nie polecil tej firmy. Pracownik nie jest szanowany za to,ze odwala dobra robote za pare groszy z krzykiem i zadtraszaniem na glowie.Dziwie sie,ze ta firma jeszcze funkcjonuje.

Wiktoria
@Andrzej78

Skoro firma funkcjonuje - czy rzeczywiście jest aż tak źle, jak o niej piszesz? Może mógłbyś bardziej szczegółowo opisać przyczynę, dla której posiadasz takie zdanie na temat firmy FUWK KONWEKTOR? Czy problem leży w niskim według Ciebie wynagrodzeniu?

Pracujesz tam. Zamilcz

Damian
@Wiktoria

Najgorsza firma jaką znam, nie polecam.

Rafał
@Damian

Potwierdzam w 100 %. Tak idiotycznych decyzji jak w tej firmie nie ma chyba na całym świecie.

Czy urlop w FUWK KONWEKTOR jest płatny 100%?

Robert

Nie, (usunięte przez administratora) na pieniądzach, kadrowej wiecznie się coś nie zgadza.

Tak sobie czytam, bo widzę na OLX, że poszukują pracowników i też msm dobre. Firma Konwektor produkuje wentylatory i klimy a w biurze technologicznym 28 stopni XD Bez kitu. Produkują innym a swoich mają gdzieś. Siedziałem i pot się ze mnie lał strumieniami. Żenada

Damian

Wiecie kto teraz jest kierownikiem sprzedaży?

Efendi
@Damian

Jest info na stronie internetowej.

Były
@Damian

Jak to kto? Znany w Lipnie wybitny menadżer, człowiek wielu talentów. Gość, który zarządzał Cmentarzem, Boiskiem, przegraną kampanią byłej Pani Burmistrz. Chyba każda funkcja kończyła się w Sądzie.... W Konwektorze pracuje od przegranej kampanii, był od lasera, produkcji, teraz jest od sprzedaży. Wszędzie sukces i na wszystkim się zna... To o nim jest wpis o nagrywaniu... Plus jest taki,że współpraca z nim obnaża ludzi. Tak jak teraz - jest taki jeden mistrz na produkcji, który obrażał go, wręcz groził, co mu nie zrobi... i nagle ... zmiana okazało się, że Jacek M. chętnie pocałuje go w d..ę, ale tak z języczkiem.

Ryszard
@Były

Po Waszych wpisach przypuszczam, że macie wiedzę o tym, jak wygląda praca w tej firmie. Pozwolę sobie zadać pytanie. Mianowicie chciałbym wiedzieć, czy pod względem oferowanych zarobków pracodawca ten jest godny polecenia?

Były
@Ryszard

Ten ,,pracodawca,, nie jest godny polecenia pod żadnym względem.

@Ryszard

1700 brutto na umowę o pracę. Wykształcenie wyższe konstruktor.

Szczerze

Nie

Prawda

Popieram przedmówcę. Miałem podobną sytuację, tyle, że trzymali mnie prawie 3 miesiące. Wszystko miałem ogarnięte i dobrze dogadywałem się z zespołem, ale dyrekcja uznała, że w tamtym momencie zmieniają się struktury w firmie, no i papa. 3h później patrze na oferty pracy, no i jest. Szukają nowego na moje stanowisko. Jeśli lubisz lizać (usunięte przez administratora) i wygrzebywać resztki kupy, to aplikuj. Posiedzisz na najniższej śliniąc się do szefa dzbana. Konwektor niczym ułag, widziałem co dzieje się na halach. Pozdro

Ryszard

Firma z ogromnym doświadczeniem w branży, bardzo dobrymi opiniami. Fajna atmosfera w pracy i przyzwoite zarobki dlatego polecam.

Nie Ryszard
@Ryszard

Fajnie bajki piszesz szkoda, że jest dokładnie na odwrót - zarobki tragicznie niskie a o tym jak się traktuje pracowników w tej firmie to lepiej nic nie pisać bo szkoda słów.

Kierownik
@Ryszard

Wykształcenie wyższe - płaca w firmie 1700 zł brutto.

@Ryszard

Tak bardzo fajna atmosfera MOBBINGU i przyzwoite zarobki na poziomie najniższej krajowej lub mniej :)

Adam M
@Ryszard

Jakby były przyzwoite zarobki i miła atmosfera w pracy to bym się nie zwalnial z takiej firmy. Widzę,że kogoś bogata wyobraźnia poniosła.

Rafał
@Adam M

W tej firmie jest taki jeden ważny Pan co urozmaica sobie jadłospis przez nos a potem zakłamuje rzeczywistość ;) no i umieszcza wpisy ze wszystko jest wspaniale.

Adam M

Pracowałem przez chwilę. Nie polecałbym tej firmy nawet wrogowi. To są krętacze (usunięte przez administratora) tylko zostan najlepiej nadgodziny lub soboty gdzie jest płacone za soboty 50procen a reszta pozniej. Najniższa krajowa na wstępie dla każdego nowicjusza, w późniejszym okresie zero podwyżki. Praca bardzo ciężka najlepiej trzeba umieć wszystko jeśli chodzi o dzial produkcji. To jest szaleństwo pracować dla tej firmy która nie docenia pracownika. Tylko go dołuje zastrasza na każdym kroku.

Nie zgadzam się z opinią Ryszarda zarobki na poziomie najniższej krajowej a nie przyzwoite a atmosfera cóż są osoby które mają pracownikow za nic najbardziej przykre jest to ze Ci "Panowie", którzy kiedyś byli najgorszymi pracownikami w swoich dziedzinach teraz zarządzają firmą .

Zielony

Dowiedziałem się, że niebawem ma ruszać rekrutacja na stanowisko Kierownika Sprzedaży. Wiecie coś na ten temat? Jakie wymagania, co oferują?

Dzisiaj rozmawiałem z Panem kierownikiem sprzedaży i moim zdaniem nie jest to elokwentna osoba.

Ta firma to porażka, zdecydowanie nie polecam i dziwie się że jeszcze ktoś tam chce pracować. Ja pracowałem na produkcji i nie mam miłych wspomnień, płacą grosze, najlepiej żeby tylko nadgodziny robić za które też nie płacą. Zauważyłem że nie którzy z kadry zarządzającej nie mają wgl pojęcia o tym co robią, tylko chodzą i zdjęcia robią i donoszą na podwładnych, jak żyję takich ludzi nie spotkałem. Cieszę się że tam nie pracuję.

@pracownik

"Chodzą i zdjęcia robią" - chyba wszyscy wiedzą o kim mowa ....Celebryta....

Roman

Taki jeden palilek prezesa, kompletnie bez wiedzy o tym co robi. Jeśli nadal nie wiesz to pogadaj z prezesem powie Ci kto wszystkich sprzedaje....

Jak wygląda podstawa w FUWK KONWEKTOR?

adamek

Więcej dostaniesz z gminy niż w firmie Konwektor !!!!!!

prasa

Jeśli jesteś w (usunięte przez administratora) masz co jeść ta firma jest dla ciebie zarobisz 700-1100 miesiecznie abyś miał na chleb i smalec po 23 miesiącach ci podziękują jak się skończy większe zamówienie,umowa na 1/4 etatu której nie zobaczysz nie podpiszesz ani nie otrzymasz a jeśli myślisz że zniesiesz wszystko aby praca wróć tu po miesiącu, nie znam ani jednej osoby która by miała dobre zdanie o tej firmie za to wszyscy którzy już tam nie pracują mówią nigdy więcej zamiast spawać będziesz jeździł na szlifierce dźwigać blachy oczyszczać spawy o tym czy ten tydzień popracujesz dowiesz sie od kierownika dziś pracujesz jutro nie w biurze sie dowiesz że żadnej umowy nie miałeś 5-7 zł na godzinę minus podatek od godzin a od nadgodzin podwójny podatek nigdy się nie doliczysz ile masz na godzinę firma zapłaci ci ile będzie chciała

spawacz

PRACOWALEM TAM WIECEJ Z OPIEKI DOSTANIESZ 2 K BRUTTO MINUS PODATEK OD GODZIN O KTORYCH SIE DOWIESZ JAK DOSTANIESZ 800 900 ZL ZERO UMOWY SAME ANEKSY NIC NIE PODPISUJESZ I ZADNEGO DOKUMENTU NIE DOSTANIESZ. dziwie sie ze ludzie sie pytaja o prace tam dostaniesz sie jedynie na staz lub jak maja jakies wieksze zlecenie to na miesiac dwa ale szybko zmienisz zdanie jak zobaczysz na koncie 700 800 zl i to przy dlugim miesiacu UWAGA ZA NADGODZINY TO WYJDZIE CI Z 3-5 ZL NA GODZINE przez kierownika bedziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) bedziesz tez robil najgorsza robote najciezsza z naciskiem zostan na nadgodziny a ile ci biuro zaplaci to juz nie moja sprawa z nadgodzinami to i 1100 mozna tam wyrwac.Wyplaty i godzin nigdy sie nie doliczysz o jakims dokumencie ze tak pracowales zapomnij ankeksy do umowy ktorej nigdy nie zobaczysz umowa przedluzana co miesiac jak jest mniej zamowien idziesz do domu i nie zadko nawet dokumentu nie dostaniesz do pup ze tam wogole pracowales 2k brutto minus podatek od godzin

Dominika

W dalszym ciągu bardzo mało wypowiadacie się na temat pracy w FUWK KONWEKTOR i to mnie zastanawia - firma działa przecież normalnie. Wiele ciekawych rzeczy on niej znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej: http://www.konwektor.pl/ Może powiecie mi chociaż, jak aktualnie kształtują się tam zarobki? Wszelkie informacje są tu na wagę złota.

Była
@Dominika

Ja na szczęście już tam nie pracuję , ale podobno jest gorzej niż było - upodlenie pracowników i wykorzystywanie do granic możliwości.

Dominika
@Była

Jestem ciekawa, od jak dawna właściwie nie pracujesz w FUWK KONWEKTOR - ale może jednak od czasu Twojego odejścia coś zaczęło się już zmieniać. Może masz kogoś znajomego, który nadal tam pracuje? Przydałyby się tu informacje "z pierwszej ręki".

Eryk
@Dominika

Zarobki to przy wyższym wykształceniu 1700 brutto na miesiąc. Jeśli chcesz pracować za darmo to zapraszamy. Herbatę i wodę na wrzatek musisz przynieść swoją bo kierownik Ci wypomni, że pijesz wodę, która jest przeznaczona dla wybranych.

Mistrz
@Była

Praca na dziale leserów jest ok.

Zostaw merytoryczną opinię o FUWK KONWEKTOR - Lipno

• Jak się pracuje w FUWK KONWEKTOR?

Zobacz opinie na temat firmy FUWK KONWEKTOR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUWK KONWEKTOR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FUWK KONWEKTOR?

Kandydaci do pracy w FUWK KONWEKTOR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FUWK KONWEKTOR