FUWK KONWEKTOR

Lipno

Opinie o FUWK KONWEKTOR

ja 2010-12-05 12:47:34
Zarobki żenująco niskie, kilku [usunięte przez moderatora]u sterów, pracownik traktowany jak [usunięte przez moderatora]! Chcecie pracować w szambie to tylko do tej firmy.
Radas 2012-06-19 18:29:54
Witam. Najwyraźniej wiele się od poprzedniego wpisu zmieniło, choć pracuję tam od niedawna. Atmosfera między pracownikami jest przyjemna. Inni moi koledzy, którzy skończyli ten sam kierunek studiów w Bydgoszczy dostają podobną stawkę. Jak na taką mieścinę nie jest źle. Nie wyobrażam sobie, żeby pracować gdzie indziej. Wiele można się tam się nauczyć. Pozdrawiam i do miłego zobaczenia w firmie.
były 2013-03-07 09:56:24
Należysz do tej kliki (z układu) która ma 5-krotne zarobki przeciętnego pracownika tej "wspaniałej" firmy to się nie wychylaj -jak dostaniesz tysiaka na łapę to ciekawe czy tez tak będziesz chwalił
Loluś 2014-03-21 19:06:17
Zgadzam się powyżej ludzie są spoko jeśli chodzi o produkcje. Niestety zarobki są do d... żeby np spawacz zarabiał 1100-1300 zł to jest karygodne. Wykorzystują człowieka z różnych stron, zabierają mu wszystko i proponują mu śmieciówkę. to jest zmowa lipnowskich pracodawców, gdzie jest największe bezrobocie , jeszcze ta sytuacja człowieka dobija.
pigi 2015-07-20 10:52:12
Niestety w firmie na dzień dzisiejszy nic się nie zmienia. Płace niskie ogólnie - są wyjątki płace bardzo wysokie nawet powyżej średniej krajowej ale to ludzie z" układu ". Doświadczeni pracownicy uciekają do innych firm gdzie np dostają po 500 na rękę wiecej.
spawacz 2015-10-01 20:27:39
pracowalem jako spawacz, umowa zlecenie, max 1200 jak duzo godzin bylo, alee w czasie pracy luzy jakie tylko mozna bylo robic, posiedziec, pokrecic sie po zakladzie , zrobic trzeba bylo co swoje a potem do konca zmiany lajt . no i trzeba bylo sobie dorabiac do tej wyplaty , tak jak kazdy tam (wiadomo o co chodzi) , podsumowujac = warto przyjsc na max rok czasu złapac doswiadczenie zrobic u nich jakis dodatkowy kurs i szukac pracy dalej
ixiu 2016-06-01 18:22:12
Konkrety - "...niż takie na poziomie 1200, zarabia się prawie 2x więcej..." jasne jeśli się "wyrobi" nadgodziny ale nie każdy może złapać nadgodziny szanowny(a)HuH a Ci co nie maja nadgodzin niestety tylko 1200 a czasami jeszcze mniej :(
były 2016-06-15 09:49:45
Bardzo dobra firma dla młodych niedoświadczonych pracowników. Zaczynasz pracę za minimalną krajową a po kilkunastu latach nadal pracujesz za minimalną krajową. Warto się zatrudnić i nabyć doświadczenia.
niedoceniony 2016-06-29 20:46:39
Obecnie firma nie zaproponuje aktualnej stawki jesli chodzi o niższą krajowa. Zaniżają stawki, jesli chodzi o kierownictwo brak szacunku wobec pracowników produkcji. To tez sa wykwalifikowani pracownicy maja więcej oleju w glowie niz ta cala gora w drugim budynku. Niestety jest zle i bedzie zle. Pracowałem tam jakiś czas temu nie polecam tej firmy do stałego zatrudnienia tylko jako punkt zaczepienia.
Kiedyś 2016-08-31 22:22:07
Obecnie "świeży" pracownik więcej zarobi w Biedronce niż doświadczony w Konwektorze:(
Spawacz 2 2016-09-08 21:13:59
Pracuje w konwektor ze prawie 2 lata mam spore doświadczenie i kwalifikacje a moja pensja zatrzymała się na najniższej krajowej z przed 2 lat. Nowo przyjęte osoby bez doświadczenia zarabiają więcej niż ja. Porażka
spawacz 2016-09-24 21:14:51
pracowalem na przełomie czerwiec 2014 - polowa lutego 2015 caly czas co miesiac nowe umowy zlecenie , stawka 9 zl brutto , czyli niecale 7 zł na godz dla spawacza !!!! żal !! ;/ jedyne co to zlapalem doświadczenie i wieksze umiejetnosci i teraz zarabiam 2 x tyle . wiec "HUH "nie zarabia sie TAM 2 razy wiecej niz 1200 zl kazdy to wie , no chyba ze sobie siedzisz w cieplym budynku tym drugim . za soboty 100 % placa tym co maja umowe o prace - ale co z tego ze rozliczenie z tego jest co kwartal a oni tak przekreca ze sie nigdy nie doliczysz zawsze bedzie za malo .

Pozdrawiam ^,^
Ps. przy PŁOZACH sie fajnie pracowało :P
Kiedyś 2016-09-27 21:37:35
Tylko dyrekcja i kierownictwo zarabia ,reszta niezależnie od budynku dostaje tyle że szkoda słów
Abu 2016-10-04 18:05:44
To nie wina firmy tylko rzadu ktory podnosi najnizsza krajowa to dlatego zawsze bedziesz zarabial najnizsza.
BYŁY 2016-10-08 17:17:25
Jasne to wina Rządu że podnosi najniższą krajową ale to ze firma zatrudniała za 1800 brutto 10 lat temu i zatrudnia za taką samą kwotę teraz a zarobki dyrekcji wzrastają co rok - tak firma nie jest niczemu winna to wina Rządu:)
Zostaw swoją opinię o FUWK KONWEKTOR - Lipno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUWK KONWEKTOR