PHIN CONSULTING SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o PHIN CONSULTING SP. Z O.O.

niezadowolony 2011-02-26 13:28:11
phin consulting sp. z o.o.w toruniu prowadzi szkolenia z efs nie wiadomo na jakich kryteriach oparte. Osoba, która prowadzi to biuro pani [usunięte przez moderatora] (mimo, że w regulaminie są warunki) ustala sama zasady naboru, nie przestrzegając regulaminu, gubiąc się w tym co robi......
anonim 2011-06-26 14:04:27
Zasady naboru i rekrutacji są jasno określone w regulaminie projektu. Pani [usunięte przez moderatora] zdecydowanie trzyma się tych zasad. Domyślam się że chodzi o szkolenia z finansów. Osoby w wieku 45+ maja absolutne pierwszeństwo w rekrutacji. W tym wypadku, do czasu podpisania umowy trzeba liczyć się z tym, że osoba młodsza będzie musiała \"ustąpić\" miejsca komuś w wieku 45+. Tak zapewne było w tej sytuacji.
kandydatka 2015-05-11 08:37:19
Phin Consulting poznałam na rozmowie o pracę. Najbardziej nieprofesjonalnej rozmowie w jakiej brałam udział. Po prostu Państwo byli nieprzygotowani i nie wiedzieli czego tak naprawdę chcą. Rozmowa prowadzona była przez kobietę i mężczyznę. Nieprofesjonalni ponieważ:
- nie znali mojego CV - prosili o pokazywanie im palcem, gdzie są wiadomości, o których mówię, nie przeczytali załącznika, który przesłałam, czytali go na rozmowie,
- nie mieli przygotowanych pytań, rozmowę nazwali moją prezentacją,
- już po 5 minutach rozmowy zapytali ile chcę zarabiać,
- nie znali własnego ogłoszenia, ponieważ gdy przedstawiałam szczerze swoje doświadczenie w jednym z pól podstawowe uznali, że to za mało ( w ogłoszeniu wymógł ten zaczynał się od słów "mile widziane").
- pani bardzo nie miła w pierwszym kontakcie, jak osoba, która chce Cię zabić wzrokiem.
Zdecydowanie nie polecam udziału w rozmowie osobom spoza Łodzi. Mam wrażenie, że zaprosili mnie po to, żeby zobaczyć jak przyjadę ubrana. Bogu dzięki za te wszystkie firmy, które zadzwonią i pozmawiają z Tobą zanim Cię ciągnąć będą setki kilometrów (kosztów oczywiście nie zwrócili).
Wyglądają na ważniaków, mają ładną siedzibę, wystrój i stronę internetową, ale jako ludzie - 50% za nadęcie
kandydatka 2015-05-11 08:40:11
Mowa o Phin Consulting z siedzibą w Łodzi.
wiliusz 2015-09-07 15:09:15
Konfitury może są smaczne, ale szybko się psują. Tyle o firmie PHIN
praktykantka 2015-11-04 10:53:26
Ja tam byłam miesiąc na praktykach w trakcie studiów i kompletnie niczego się nie nauczyłam :/ Atmosfera też średnia, dużo nadgodzin i delegacji z tego co zaobserwowałam.
pracownik 2016-01-14 21:03:33
obiecują jedno, wymagają drugie i jak tylko nie mogą to nie płacą
seg 2016-05-17 14:45:48
@agora jak można pisać takie bzdury..jak człowiek może się spokojnie wstrzymać jeśli ma na utrzymaniu rodzinę lub spłaca kredyt za mieszkanie. "mieszanie z błotem" to jedno,ale trzeba wziąć pod uwagę fakt,że każdy by się uniósł.
Zostaw swoją opinię o PHIN CONSULTING SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHIN CONSULTING SP. Z O.O.