Opinie o Maritime Construction-Services w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Maritime Construction-Services. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Maritime Construction-Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maritime Construction-Services w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w Maritime Construction-Services otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Onufry Nowy wpis

Największy problem jak brakuje chęci do pracy bo wówczas trudno jest zadowolić, ja w każdym razie polecam firmę.

Mlody Nowy wpis
@Onufry

Chwalisz firme ale on tyle ludzi oszukal i nawet go szukaja. Tj pijak i (usunięte przez administratora)

Ed Nowy wpis
@Mlody

Prawda to! Co do jednego słowa. Nie wiecie, nie pamiętacie. Ludzie ! sięgnijcie do starszych zapisów. Poszukajcie w.google. Toż był powodem tyłu ludzkich nieszczęść. W Polsce udaje biedaka, bo ścigają go. Myślicie,.że się zmienił? Gratuluję.Trzymajcie się od niego jak najdalej. Wiara w jego opowieści i praca dla niego, to najgorsze, co może Was spotkać.

Bartek

Tak dobrze pracuje się, że zapomnieliście zamieścić czasami swoje opinie o pracy?

Przyjaciel

Jak ktoś szuka p. Dymury to może zawsze znaleźć w kraju,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Maritime Construction-Services się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Remik

Czy tak dobrze pracuje się i nikt nie zagląda na forum?

Beb

Tak, na prwno to był przypadek, czasami tak bywa i tyle

KTOS

WEJDZCIE NA LINK 180.N0 I TAM WPISZ IMIE I NAZWISKO I WSZYSTKO BEDZIECIE MIEC NA DLONI . TERAZ Z POLSKI MOZNA SCIGAC DELIKWENTOW W NORWEGII.

DB

Witam, ja również dostałem podatek do zapłacenia. Czy może ktoś mi pomóc jak sobie z tym poradzić? Czy komuś może się udało anulować to nieporozumienie?

diko

Kolego czy bys mi podal numer tel. I adr.dymury

incognito
@diko

ILSVAG gmina SANDEID NORWEGIA NA FACEBOKU TEZ JEST

kolega

firmy już nie ma, on przebywa w Norwegii

kolega

znam adres i telefon Adama Dymury czy moze ktos chce jego dane

tipsi

ciężko niestety określić jak wyglądają finanse w Polsce w firmie którą głównie zna się z tego , że pochodzi z Australii i właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki. U nas mają swój oddział który nie jest znany tak bardzo jak ta firma za granicą. Ale oczywiście możemy dalej szukać kogoś kto ma o nich informacje,..

john bursztyn

widzę że odnośnie pracy w Maritime Construction-Services piszecie gęsto i namiętnie o kwestiach finansowych. natomiast póki co ta dyskusja opiera się jedynie na ogólnikach. czas to diamentralnie zmienić. proszę was o napisanie ile netto się zarabia w tej firmie i ewentualnie jak wygląda system premiowy,napiszecie?

kolega adasia

(usunięte przez administratora)przebywa w Norwegii miasteczko Sandeid

Waldek

Ponawiam pytanie, ktoś posiada kontakt do Gdańska, bo jedyny jaki znajduje jest do Luksemburga, a tam sie za wiele nie dowiem.

Waldek

@kombi, a możesz podac numer telefonu do Maritime Construction-Services, bo nigdzie nie mogę go znaleźć.

kombi

zadzwoń do nich i sprawdź czy rzeczywiście rekrutują...szczerze to wydaje mi się, że po prostu zapomnieli ogłoszenie zdjąć

kama

nieustannie rekrutują, nawet na swojej stronie internetowej mają aktualne ogłoszenia http://www.maritimeprofessional.com/jobsite/

ar

witam, też mam ten problem, zapłaciłem 14 tys zł. nikt nie potrafi pomóc, nikt nic nie wie, a ty płać, bo komornik i tak ściągnie. prawnik poradził mi, żeby sprawę zgłosić do prokuratury, bo ja np nie mam żadnych umów na wyjazdy, a tak jak ktoś wspomniał, zakładając mu sprawę, to skórka za wyprawkę, ponieważ w pewnym momencie koszty paliwa itp przekroczą to zadłużenie.trzeba coś z tym zrobić

AJ
@ar

daj jakies namiary do z checia dolacze do sprawy(usunięte przez administratora)

Incognito
@ar

A ja wiem gdzie jest szef Jesli to komus pomoze :)

arek

podałem sprawę do sądu,ale w sądzie coś mataczą ciągle żądają dostarczenia nowych dokumentów [usunięte przez administratora] chyba ma plecy w sądzie napisali że mam dostarczyć jego adres zamieszkania przecież takie dane podlegają ochronie prawnej w jaki sposób mam uzyskać adres [usunięte przez administratora] może ktoś zna ,ale adres powinien sąd ustalić ja nie mam wglądu w dokumenty jego firmy a tym bardziej nie jestem w stanie ustalić miejsca jego zamieszkania może sprawą powinna zająć się CBA lub inna agencja rządowa w grę wchodzą przecież przekręty na wiele milionów,odwołanie napisałem do Norwegii ale przyszło odmownie co mogę jeszcze zrobić?

Zostaw merytoryczną opinię o Maritime Construction-Services - Gdańsk

Maritime Construction-Services