Maritime Construction-Services

Gdańsk

Opinie o Maritime Construction-Services

anonim 2009-05-20 14:21:37
Dajcie sobie spokoj z ta firma dziadostwo i przekrety stawka 120.90 Nok brutto podroz odciagaja,dom tez,zarcie sam na czysto wychodzi 68 Nok
były pracownik 2011-01-07 12:59:47
Nie polecam tej firmy.Pracowałem prawie dwa lata.Teraz mam do zapłaty niezapłacony przez pracodawce podatek w Norwegii (ok.20000 pln).W umowie była stawka netto,więc pracodawca pokrywa wszystkie koszty,ale jak widać tak nie zrobił.Takich osób jak ja jest ok 250.Jeżeli ktoś jeździł z tej firmy i ma niezapłacony podatek niech o tym napiszę,może założymy zbiorową sprawe.
anonim 2011-02-12 21:30:51
Podejrzewam ,że dostałeś ponaglenie do zapłaty ok 01 02 2011 nie ty jeden dostało kilku moich kumpli to samo co z tym fantem zrobić .Próbowałem odwoływać się do Norweskiego urzedu wysyłałemkopie umowy z krutkim streszczeniem całej sprawy nic toniezmieniło
anonim 2011-02-16 17:39:36
witam ,ja też jezdziłem do flekkefiord i też mam do zapłacenia 32000 koron
ściema 2011-02-16 17:47:14
siema Sciema kto mnie zna to wie że ja też jeżdzilem i też musze bulić
pracownik 2011-02-28 13:12:40
jestem za wytoczeniem mu procesu zbiorowego,ja tez otrzymalem do zaplacenia podatek w wysokosci 33000k prosze o kontakt adam550@interia.eu
kuba 2011-11-29 18:32:26
Ja tez u niego robilem ale jeszcze pod nazwa cs na samym poczatku jak powstal naj lepiej bylo by mu wutopczc spraw dalej ludzi robi w [usunięte przez administratora].
amant 2012-12-19 11:07:27
witam ja tez pracowalem u tego [usunięte przez administratora]..teraz mam do zaplaty 37000zl mam jeszcze brata ktory ma taka sama sytuacje tylko inna kwote do zaplacenia potrzebujemy 10 osob ktore zdecyduja sie na proces zbiorowy mi komornik zaja juz konto wiec jesli ktos ma dokumentacje i troche wiary to zalatwimy tego goscia czekam na kontakt [usunięte przez administratora]
Życzliwy 2012-12-21 12:17:20
Witam a nie rozważaliście wystąpienie do Sadu Pracy o stwierdzenie zatrudnienia w jego firmie. Gdyby Sąd pracy stwierdził, ze byliście pracownikami to wówczas byłaby podstawa do wznowienia postępowania w Norwegi i przeniesienia obowiązku zapłaty podatku na niego.
Czy ktoś zna adres domowy Pana [usunięte przez administratora]?
Roman 2013-02-01 11:14:18
Proszę o zamieszczanie wszelkich informacji na temat pana [usunięte przez administratora] ile firm pod jakimi nazwami założył lub prowadził, szczegółowe opisy jego przekrętów finansowych oszustw niepłacenie podatków na terenie Norwegii i innych krajów ,kto został pokrzywdzony przez niego na jakie kwoty wszelkie informacje gdzie aktualnie przebywa co robi czy nadal prowadzi firmy rekrutacyjne czym się zajmuje będzie to niezbędne to wytoczenia mu procesu oszukał na grube miliony i powinien spędzić długie lata za swoje oszustwa w więzieniu. Informacje proszę kierować na adres :
Sprawa dla reportera
Ul. J.P. Woronicza 17
00-999 Warszawa
sprawa.dla.reportera@tvp.pl
Tel.:(22)547-77-45/41
Lub na forum, proszę o zachęcanie kolegów którzy zostali pokrzywdzeni przez jego firmy czym więcej informacji tym lepiej .
marek 2013-03-02 13:34:42
Zostałem również oszukany przez tą firmę, mam do zapłacenia ponad 11 tys podatku. odwołania nie pomogły. ma ktoś jakieś dobre rady co z tym zrobić? odsetki lecą....
arek 2013-06-17 09:10:55
podałem sprawę do sądu,ale w sądzie coś mataczą ciągle żądają dostarczenia nowych dokumentów [usunięte przez administratora] chyba ma plecy w sądzie napisali że mam dostarczyć jego adres zamieszkania przecież takie dane podlegają ochronie prawnej w jaki sposób mam uzyskać adres [usunięte przez administratora] może ktoś zna ,ale adres powinien sąd ustalić ja nie mam wglądu w dokumenty jego firmy a tym bardziej nie jestem w stanie ustalić miejsca jego zamieszkania może sprawą powinna zająć się CBA lub inna agencja rządowa w grę wchodzą przecież przekręty na wiele milionów,odwołanie napisałem do Norwegii ale przyszło odmownie co mogę jeszcze zrobić?
ar 2013-10-04 18:16:54
witam, też mam ten problem, zapłaciłem 14 tys zł. nikt nie potrafi pomóc, nikt nic nie wie, a ty płać, bo komornik i tak ściągnie. prawnik poradził mi, żeby sprawę zgłosić do prokuratury, bo ja np nie mam żadnych umów na wyjazdy, a tak jak ktoś wspomniał, zakładając mu sprawę, to skórka za wyprawkę, ponieważ w pewnym momencie koszty paliwa itp przekroczą to zadłużenie.trzeba coś z tym zrobić
AJ 2014-02-17 12:40:45
daj jakies namiary do z checia dolacze do sprawy(usunięte przez administratora)
kama 2014-03-20 13:29:11
nieustannie rekrutują, nawet na swojej stronie internetowej mają aktualne ogłoszenia http://www.maritimeprofessional.com/jobsite/
kombi 2014-04-10 18:18:29
zadzwoń do nich i sprawdź czy rzeczywiście rekrutują...szczerze to wydaje mi się, że po prostu zapomnieli ogłoszenie zdjąć
Waldek 2014-05-24 21:58:16
@kombi, a możesz podac numer telefonu do Maritime Construction-Services, bo nigdzie nie mogę go znaleźć.
Waldek 2014-05-29 19:45:57
Ponawiam pytanie, ktoś posiada kontakt do Gdańska, bo jedyny jaki znajduje jest do Luksemburga, a tam sie za wiele nie dowiem.
Incognito 2014-06-15 12:43:45
A ja wiem gdzie jest szef Jesli to komus pomoze :)
kolega adasia 2014-10-12 10:28:05
(usunięte przez administratora)przebywa w Norwegii miasteczko Sandeid
john bursztyn 2015-01-20 12:11:27
widzę że odnośnie pracy w Maritime Construction-Services piszecie gęsto i namiętnie o kwestiach finansowych. natomiast póki co ta dyskusja opiera się jedynie na ogólnikach. czas to diamentralnie zmienić. proszę was o napisanie ile netto się zarabia w tej firmie i ewentualnie jak wygląda system premiowy,napiszecie?
tipsi 2015-03-24 01:24:53
ciężko niestety określić jak wyglądają finanse w Polsce w firmie którą głównie zna się z tego , że pochodzi z Australii i właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki. U nas mają swój oddział który nie jest znany tak bardzo jak ta firma za granicą. Ale oczywiście możemy dalej szukać kogoś kto ma o nich informacje,..
kolega 2015-03-29 15:27:12
znam adres i telefon Adama Dymury czy moze ktos chce jego dane
kolega 2015-04-29 16:45:05
firmy już nie ma, on przebywa w Norwegii
diko 2015-05-05 20:32:11
Kolego czy bys mi podal numer tel. I adr.dymury
aj 2015-05-26 14:16:51
pan dymura ponoc aktualnie jest w gdansku,tez mam do zaplacenia podatek w wysokosci 41 tys koron,ale nie wiem co z tym zrobic posiadam kontrakty z norwegii z podpisem tego pana,na kontrakcie bylem 6 tygodni,mialem miec placone w euro i nie bylo mowy o placeniu podatkow przez pracownikow,nikt o tym nie myslal bo znal norweskie prawo ,moj kolega zaplacil niedawno 37tys zl a wnorwegii byl 10 dni prosze o pomoc adam550@interia.eu
DB 2016-01-26 21:53:24
Witam, ja również dostałem podatek do zapłacenia. Czy może ktoś mi pomóc jak sobie z tym poradzić? Czy komuś może się udało anulować to nieporozumienie?
KTOS 2016-02-20 15:36:10
WEJDZCIE NA LINK 180.N0 I TAM WPISZ IMIE I NAZWISKO I WSZYSTKO BEDZIECIE MIEC NA DLONI . TERAZ Z POLSKI MOZNA SCIGAC DELIKWENTOW W NORWEGII.
incognito 2016-02-20 16:01:39
ILSVAG gmina SANDEID NORWEGIA NA FACEBOKU TEZ JEST
Beb 2016-05-15 13:14:44
Tak, na prwno to był przypadek, czasami tak bywa i tyle
Zostaw swoją opinię o Maritime Construction-Services - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maritime Construction-Services