ARK Agencja Pracy

Zawiercie

Opinie o ARK Agencja Pracy

jack 2011-09-23 12:20:47
hejka wszystkim,,, mysle wybrac sie z tej agencji do pracy w niemczech i czy ktos jest w podobnej sytuacji...piscie smiało dziękuwa
stas 2012-01-12 15:41:46
Dziwne odczucie w rozmowie telefonicznej z panią która udzielała informacji Same tajemnice Nawet stawki nie potrafiła powiedziec mysle ze szukają jeleni ... nastepna firma
ja 2012-02-16 22:24:29
nie szukaja jeleni, tylko jak ma podać stawkę jeśli jest kilka ofert i stawka zalezy od doswiadczenia i znajomości j. niemieckiego. Najpierw prześlij CV i dopiero zadzwoń, a zobaczysz. Dopiero pózniej oceniaj !!!
zagłebiak 2013-06-20 21:37:20
W tej agencji niczego nie można się dowiedzieć bo pracują tam wsioki,ludzie nie kompetentni,puste [usunięte przez moderatora] bezmuzgii,kłamią i mam na sobie przykład,[usunięte przez moderatora] ledwo po szkołach które prawdopodnie nigdzie wcześniej nie pracowały,nie mieści mi się w głowie jak taka firma może załatwiać ludziom prace za zagranicą mając takich pracowników.
lukasz 2013-12-27 23:17:24
od mnie chca 15 zl
przemass 2013-12-28 11:13:58
Ode mnie tez mysle zeby zadzwonic do nich i sie upewnic czy to od nich mail..
dorota 2013-12-28 13:03:35
To prawa chcą 15 zł na poczet korespondencji której jeszcze nie było.
Uważam że takie firmy nie biorą zadatków tylko odciągają sobie z pierwszej
wypłaty.Ja mam wątpliwości co o wiarygodności tej firmy.
Dogadywać mogą się z nami-kandydatami przez e-mail.
Ciekawe czy już ktoś z tej firmy wyjechał i pracował za granicą.
Może jest całkiem,całkiem
ARK Agencja Pracy 2014-01-16 15:07:01
ARK AGENCJA PRACY (NR.CERT.6145) INFORMUJE IŻ , NIE ZAMIESZCZAŁA OFERTY PRACY DOTYCZACEJ WYJAZDU DO NIEMIEC NA ZBIÓR TRUSKAWEK / OWOCÓW / ZIÓŁ.
ARK NIE POBIERA ŻADNYCH OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY
PROSIMY O KONTAKT( tel.326703520) OSOBY POSZKODOWANE W CELU WYJAŚNIENIA SPRAWY.
Waco 2014-11-17 17:16:23
Ja się zastanawiam jaka jest szansa by zdobyć u nich na rekrutacji pracę. Chciałbym zdobyć trochę doświadczenia w takiej agencji tylko nie wiem czy poszukują osób niedoświadczonych czy od razu by chcieli 5letnie doświadczenie, 5 fakultetów i 10 języków obcych... A tak poza tym wiadomo na jakie pieniądze można liczyć?
yomko 2015-02-23 16:22:14
no mi się wydaje, ż jednak jest tak, że jak chcesz iśc do pracy tam to powieneś mieć już jakąś konkretną szkołe dotycząca albo zatrudnia albo ogólnie pracy w dziale HR.. no różnie to bywa tak naprawde, więc też nie sądzę, zeby było teraz tak, że przyjmą osoby "z ulicy", dajcie znać jak ktoś bedzie u nich na rekrutacji.
Adam 2015-03-09 21:53:57
Hej, korzystał ktoś ostatnio z usług agencji pracy ARK? Bo jak tak patrze na daty ostatnich postów, to nie liczac ostatniej opinii sa dośc odległe. Czy pensje od nich sa wypłacane na czas? Prace znajdują pewną i stałą, czy raczej jest to tymczasowe i za jakiś czas trzeba szukać czegoś innego? Pozdrawiam.
dominika 2015-03-26 04:35:44
Osobiście nie korzystałam jeszcze z Ark,agencji pracy w Zawierciu, ale kiedyś korzystałam z różnych agencji pracy i stąd wiem że warto o to zapytać- czy kase wypłaca w tym przypadku ark czy pracodawca nawet jak zatrudnia się przez agencję? bo to dla mnie dość istotna kwestia, a wiem że bywa różnie w zależność od sytuacji
ala 2015-07-12 11:55:00
tam pracuja same gamonie bo ja jurz wysylam setne cv a oni nic szkoda pisac o ten naglik
sonia 2015-07-13 22:03:47
jak mają się do Ciebie odezwać, jak ty nie umiesz napisać słowa "już" poprawnie :-)
sonia 2015-07-13 22:04:29
XXX 2015-10-16 22:22:37
Super obsługa!
Fajne i konkretne panie. Wszystko mi wytłumaczyły i wszystko co mówiły się zgadza, nie zachwalały tylko szczerze powiedziały jak jest. Polecam przez Agencja pracuje ja z mężem jest ok. Wypłaty na czas. POLECAM
rosa 2016-06-07 19:04:08
Są OK!
G 2016-07-01 07:53:24
Omijać z daleka !!
Weranda 2016-07-14 11:14:22
dramat, atrakcyjne wynagrodzenie- śmiech na sali. Jako agencja maja BARDZO mało pracy tylko do rosy pchają ludzi jak bydło. Nie polecam!
kora 2016-08-15 12:43:57
@ weranada a skąd masz takie informacje że jako agencja mają bardzo mało pracy ?? pracowałaś tam że masz takie informacje?? tak czy ionaczej na chwilę obecną poszukują do pracy na przykład na operatora wózka widłowego
Zostaw swoją opinię o ARK Agencja Pracy - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARK Agencja Pracy