Opinie o Mikroma w Września

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mikroma. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mikroma o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mikroma w Września

Może ktoś się wypowiedzieć o pracy w tej w firmie Ostrów Wielkopolski. Jaka płaca i umowa

Zuzanna
@Marek

Też bym chciała się dowiedzieć. A Ty już zaniosłeś CV a może pracujesz? Daj znać :)

Iwo
@Marek

Rządzą dwie osoby MPlusM to od nich zależy lubią, nie lubią. Poziom intryg i zachowania, poniżanie pracownikow oraz szefostwa za plecami żenujacy. Przykre, że kierownictwo pozwala tym Panią na takie manewry.

wasaII 3

MIKROMA CTS ODDZIAŁ SPECJALIZUJĄCY SIĘ W OBRÓBCE POWIERZCHNIOWEJ, POWŁOKACH ELEKTROLITYCZNYCH ORAZ CHEMICZNCYH Ta filia Grupy Mikroma zatrudnia 32 pracowników i jest położona w Ostrowie Wielkopolskim, w Polsce. Doskonale uzupełnia zakres usług świadczonych przez grupę i pozwala na usprawnienie łańcucha dostaw. Dzięki Mikroma CTS grupa może zaproponować kompletny łańcuch produkcyjny z uproszczonym procesem logistycznym, kontrolą kosztów oraz odpowiednim poziomem jakości, co może być kuszące dla firm z nią współpracujących. Mikroma CTS kieruje się zasadą "Zero wybrakowanych sztuk" i spełnia normy Unii Europejskiej. Jest wyposażona w oczyszczalnię i system wentylacyjny. Posiada certyfikat ISO 9001 nadany przez Bureau Veritas i odbędzie proces certyfikacji NADCAP w 2016 roku. Usługi realizowane przez Mikroma CTS : - Konwersja chemiczna : Alodine 1200 i Surtec - Anodowanie w kwasie chlorowym - Anodowanie w kwasie siarkowym (uszczelniane w roztworach dwuchromianu potasu; bezbarwne) - Pasywacja stali nierdzewnych austenitycznych oraz martenzytycznych Aby zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług, nasze laboratorium jest wyposażone w : - Komorę solną (ASCOTT) - DualOscop, Permascope - urządzenia do pomiaru grubości różnych rodzajów powłok na podłożach metali żelaznych i nieżelaznych. - X-Ray - urządzenie wykorzystujące fluorescencję rentgenowską do nieniszczących badań składu stopów metali, oraz pomiarów grubości powłok metali na innych podłożach (metale, PCB i ABS)

Ostrowianka
@wasaII 3

Czy Mikroma CTS Ostrów Wlkp. prowadzi obecnie rekrutację? Co myślicie o tym oddziale?

Ann
@Ostrowianka

Intrygi, intrygi...oszczerstwa, obgadywanie za pozoleniem kadry wyższej. Zero wyciągania wniosków

Ann
@wasaII 3

Zniesławianie, upokarzanie, (usunięte przez administratora), hipokryzja, intrygi, agresja czy obmawianie ...

Sandvik

Czy podejście kierownictwa do pracowników się zmieniło na przestrzeni ostatnich 10 lat czy dalej przełożeni traktują podwładnych jak (usunięte przez administratora) i popychadła?

Krzychu
@Sandvik

Jak popychadła i bardziej jak kroliki doświadczalne tzn ile wytrzymasz pomówień, intryg i oszczerstw na swój temat od tzw. Zatrudionych na Stałe, brygadzistow-ek. (usunięte przez administratora)

Firma Mikroma szukała ostatnio kogoś na stanowisko Tokarz. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Krzysztof Kuła

Okazało się że zero benefitów Tragedia 200zł extra za 100% frekwencji w pracy. Odnośnie roboty. Dużo batoniarzy Potrzebują programisty,operatora,kontrolera. Zero podwyżek Dużo obiecanek . Proponują 20zł netto/h Chyba przy myciu kurników proponują 30zł netto?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mikroma na stanowisko Opiekun Zamówienia Klienta w Dziale Logistyki bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
covid19

Homo sovieticus (łac. „człowiek sowiecki/radziecki”) – według Michaiła Hellera pojęcie funkcjonujące początkowo w ZSRR jako określenie kolejnego etapu ewolucji człowieka Homo sapiens ukształtowanego dzięki powodzeniu marksistowskiego eksperymentu społecznego[1][2]. Równocześnie pojęcie zaczęło funkcjonować w drugim obiegu jako opis postępującego procesu demoralizacji społeczeństwa komunistycznego. W 1982 roku rosyjski pisarz i socjolog emigracyjny Aleksandr Zinowjew napisał książkę pod tym tytułem, stanowiącą połączenie relacji i próby analizy mentalności emigrantów rosyjskich we Francji „skażonych” komunizmem. Zinowjew utworzył także skrótowiec homosos (ros. гомосос) w stylu radzieckiej nowomowy. Podobnym znaczeniowo terminem w rosyjskim slangu jest sowok (ros. совок). Według Zinowjewa „cechami radzieckiego społeczeństwa są: nieokreśloność, płynność, zmienność, wieloznaczność we wszystkim. Składa się ono z galaretowatych jednostek i samo przypomina galaretę. Jest to społeczeństwo kameleonów, będące w całości gigantycznym kameleonem”[3]. Leszek Kołakowski uważał, że pracą kluczową w kształtowaniu homo sovieticus był Krótki kurs historii WKP(b), który, przez swoje liczne zmiany zgodne ze zmianami „linii partii” lub eliminacją kolejnych przywódców partyjnych, był „podręcznikiem sfałszowanej pamięci i rozdwojonej rzeczywistości”. Cechy wykształcone przez wieloletnie powtarzanie kolejnych wersji „Krótkiego kursu” doprowadziły do wykształcenia „nowego człowieka sowieckiego: ideologicznego schizofrenika, szczerego kłamcy, człowieka gotowego do nieustannych i dobrowolnych samookaleczeń umysłowych”[4]. Według nich mentalność Homo sovieticus można scharakteryzować następującymi cechami[5]: człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej), dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności, koniunkturalizm, oportunizm, agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych, brak samodzielnego myślenia oraz działania, oczekiwanie, że „ktoś coś załatwi”, zniewolony intelektualnie, pozbawiony osobowości i godności, całkowicie podporządkowany władzy, izolacja od światowej kultury, stworzona poprzez ograniczanie w ZSRR podróży za granicę i ścisłą cenzurą informacji w mediach (a także wszechobecnością propagandy), brak respektowania wspólnej własności i skłonność do drobnych kradzieży w miejscu pracy, zarówno dla użytku osobistego jak i dla zysku, zgodnie ze słowami popularnej piosenki „Wszystko należy do kołchozu, wszystko należy do mnie” („Все вокруг колхозное, все вокруг мое”[6]) czy „jeden worek do ciężarówki, jeden worek sobie” (мешок – в кузов, мешок себе) ze wspomnień Stalina[7]. W Polsce termin homo sovieticus upowszechnił ks. Józef Tischner. W jego interpretacji termin miał odmienne znaczenie. Według niego homo sovieticus to: „zniewolony przez system komunistyczny klient komunizmu – żywił się towarami, jakie komunizm mu oferował. Trzy wartości były dla niego szczególnie ważne: praca, udział we władzy, poczucie własnej godności. Zawdzięczając je komunizmowi, homo sovieticus uzależnił się od komunizmu, co jednak nie znaczy, by w pewnym momencie nie przyczynił się do jego obalenia. Gdy komunizm przestał zaspokajać jego nadzieje i potrzeby, homo sovieticus wziął udział w buncie. Przyczynił się w mniejszym lub większym stopniu do tego, że miejsce komunistów zajęli inni ludzie – zwolennicy «kapitalizmu». Ale oto powstał paradoks. Homo sovieticus wymaga teraz od nowych «kapitalistów», by zaspokajali te potrzeby, których nie zdołali zaspokoić komuniści. Jest on jak niewolnik, który po wyzwoleniu z jednej niewoli czym prędzej szuka sobie drugiej. Homo sovieticus to postkomunistyczna forma «ucieczki od wolności», którą kiedyś opisał Erich Fromm” (Tischner, 1992). Tischnerowski homo sovieticus to osoba będąca tworem systemu totalitarnego i niepotrafiąca odnaleźć się w systemie politycznym innego typu[8]. W podobnym tonie definiował termin publicysta Jerzy Turowicz. Pisał: „Homo sovieticus to człowiek zniewolony, ubezwłasnowolniony, pozbawiony ducha inicjatywy, nieumiejący myśleć krytycznie. [...] Homo sovieticus to dziś człowiek, który wszystkiego oczekuje i domaga się od państwa, który nie chce i nie umie swego losu wziąć we własne ręce

Wali
@covid19

Nietoperz po co to wklejasz?

wasaII 3
@Wali

Chodzący po ziemi
@wasaII 3

W Ostrowie nie ma żadnej pracy i proszę nie wciskać ludziom żadnych bzdur bo tam byłem dużo szumu tylko było zrobionego przez ta całą prezydent miasta. Mają coś szukać na maszyny CNC i nie wiadomo za jakie zarobki w dodatku jeszcze

ahah

III. Dział artystyczno-historyczny Należą do niego zbiory sztuki (malarstwo, rzeźba, ceramika), wyposażenie mieszkań oraz izby szkolnej (meble), militaria, sztandary, pieczęcie, numizmatyka i odznaczenia, a także urządzenia techniczne. Za najważniejsze eksponaty uznaje się m.in. pieczęć Naczelnego Prezesa Prowincji Poznańskiej, rzeźbę W. Brodzkiego Andreola, obraz J. Kossaka Kapitulacja Niemców na Górze św. Anny oraz spuściznę po Marianie Turwidzie.

ahah

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni istnieje od 1946 r. Obecnie jest samorządową instytucją kultury służącą rozwijaniu i zaspokajaniu potrzeb czytelniczych i informacyjnych mieszkańców oraz upowszechnianiu wiedzy i kultury. Do podstawowych zadań biblioteki należy: gromadzenie, opracowywanie i przechowywanie wszelkiego rodzaju materiałów bibliotecznych, udostępnianie zbiorów poprzez stosowanie różnorodnych form, organizowanie i prowadzenie działalności informacyjnej w oparciu o posiadane źródła informacyjne działalność edukacyjno-kulturalna popularyzująca książkę i czytelnictwo. Misją Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni jest upowszechnianie kultury i czytelnictwa, wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz rozpoznawanie i efektywne zaspakajanie określonych potrzeb kulturalnych, edukacyjnych i informatycznych mieszkańców regionu, aktualnych i potencjalnych użytkowników biblioteki wrzesińskiej. Od października 1995 r. w bibliotece wdrażany jest Zintegrowany System Obsługi Biblioteki SOWA. Obecnie biblioteka posiada licencje oprogramowania zintegrowanego systemu zarządzania biblioteką SOWA2/MARC21, w zakresie modułów: opracowania inwentarza, obsługi wypożyczalni ze statystykami, skontrum, obsługi serwisu WWW, zdalnego zamawiania i rezerwowania poszukiwanych pozycji oraz rejestracji pracy czytelni. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni świadczy następujące usługi dla czytelników: 1. WYPOŻYCZANIE NA ZEWNĄTRZ Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy realizuje usługę udostępniania zbiorów - książek poprzez wypożyczenie. Czytelnicy otrzymują KARTĘ CZYTELNIKA, którą należy okazywać przy wypożyczaniu. Praktykowany jest wolny dostęp do półek. Pracownicy wypożyczalni służą radą i pomocą w poszukiwaniach i doborze literatury 2. AUDIOBOOKI Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni posiada w swojej ofercie zbiory specjalne – audiobooki (książki mówione na płytach CD), które są dostępne w: Biblioteka Główna oraz Oddział Dziecięcy, ul. Dzieci Wrzesińskich 13 we Wrześni. W ofercie znajduje się: Biblioteka Główna 601 audiobooków, Oddział Dziecięcy 208 audiobooków. Książka mówiona to świetna oferta dla tych, którzy lubią słuchać osób pięknie czytających, umiejących głosowo interpretować dzieło. 3. UDOSTĘPNIANIE PREZENCYJNE – NA MIEJSCU Udostępnianie prezencyjne – na miejscu realizowane jest w czytelniach bądź w kącikach czytelniczych. Czytelnicy mają możliwość korzystania zarówno ze zbiorów książkowych jak i czasopism. Cisza i spokój sprzyjają samodzielnej pracy naukowej. Ze względu na powszechność korzystania i wysoką wartość wydawnictw znajdujących się w czytelni, udostępnia się je wyłącznie na miejscu. Oprócz księgozbioru podręcznego, którego trzon stanowią encyklopedie, słowniki, leksykony, informatory. Czytelnia oferuje wydawnictwa na poziomie szkoły średniej i akademickiej z zakresu podstawowych dziedzin wiedzy: bibliotekoznawstwo, filozofia, psychologia, religia, socjologia, polityka, ekonomia, prawo, administracja publiczna, oświata i wychowanie, fizyka, chemia, nauki biologiczne, medycyna, technika, rolnictwo, przemysł, sztuka, rozrywka, sport, językoznawstwo, geografia, historia, pedagogika. Czytelnia Biblioteki Głównej dysponuje zbiorami wydawnictw regionalnych. 4. CZASOPISMA Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni gromadzi i udostępnia na miejscu bieżące gazety i czasopisma. Aktualnie czytelnicy mają do dyspozycji ponad 30 tytułów czasopism, które udostępniamy na miejscu (wcześniejsze można wypożyczyć na okres jednego tygodnia). Są to zarówno tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki o tematyce ogólnej i społeczno – kulturalnej, jak i naukowe czasopisma i wydawnictwa ciągłe z dziedziny nauk humanistycznych i społecznych. 5. LEKCJE BIBLIOTECZNE Ważną częścią działalności Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy we Wrześni jest działalność edukacyjna, dlatego też prowadzona jest systematyczna współpraca ze szkołami i przedszkolami z Wrześni i okolic. Lekcje biblioteczne opierają się na bezpośrednim kontakcie ucznia z wszelkimi rodzajami dokumentów bibliotecznych oraz warsztatem informacyjnym biblioteki. Ich celem jest wykształcenie u dzieci zdolności uczenia się, przybliżenie młodym czytelnikom biblioteki i zbiorów, korzystania z wydawnictw i informacji. Edukacja biblioteczna rozpoczynamy więc od przedszkolaków, które w ramach wycieczek do biblioteki zaczynają poznawać świat bajek i książek. 6. KSIĄŻKA NA TELEFON Od 1 grudnia 2010 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy we Wrześni oferuje Państwu dodatkową usługę "Książka na telefon" dla mieszkańców zamieszkałych na terenie Wrześni. Oferta skierowana jest do: osób samotnych i starszych, które nie są w stanie samodzielnie dotrzeć do biblioteki z uwagi na stopień niepełnosprawności fizycznej lub długotrwale chorujących. Biblioteki znajdujące się na terenie miasta Wrześni dostarczają książki do domu. Wystarczy zadzwonić do placówki bibliotecznej, uzgodnić z bibliotekarzem tytuły książek.

BYŁY JUŻ

Dziękuję Panu Dyrektorowi za tak skuteczną motywację do tego żeby się zwolnić po kilkunastu latach pracy. Otóż okazało się, że można i znacznie lepiej zarobić, być o niebo lepiej traktowanym przez przełożonych, o atmosferze w pracy nawet nie wspominam... W prezencie od Mikromy a dokładniej Pana Dyrektora - porzucenie pracy, ale niech im będzie. Chociaż taką satysfakcję mogą mieć. Aha : w nowej pracy nawet są zadowoleni z tego co robię. Dziwne!

Gabriela
@BYŁY JUŻ

A możesz tak konkretniej napisać, co szefostwo takiego robiło, że stwierdzasz, że wcale nie traktowało Cię dobrze? Przytoczysz jakieś sytuacje?

BYŁY JUŻ
@Gabriela

Doświadczenia w nowym miejscu mówią same za siebie, a przez 16 lat w M... widziałem i słyszałem nie jedno. :(

Pal
@BYŁY JUŻ

Czyli od 10 lat nic się tam nie zmieniło... W takim razie już jest oczywiste, że kierownicy są ci sami.

Teresa
@BYŁY JUŻ

Pracowałeś tam kilkanaście lat i ten dyrektor nagle się pojawił, nagle go zatrudnili a wcześniej był inny? Jak to było, czy nagle coś mu się stało że jakoś się zmienił? Przez te kilkanaście lat ktoś inny zarządzał?

Szczęśliwa
@BYŁY JUŻ

Dokładnie. Nie myślałam że gdzieś mogę mieć lepiej i zarabiać 2 razy tyle co w MKM. dziękuję za zwolnienie mnie ????????????

Halina
@Szczęśliwa

Za dosłownie tę samą pracę?

Nowak Idiot

Niestety inspekcja pracy w trybie natychmiastowym powinna podziekować takiemu nieudacznikowi jak pan N. > Brak kompetencji ,ciągły mobbing ludzi i nieudolność prowadzi do niestety upadku opini na terenie wrześni. Pensje na zasadzie najniższa krajowa plus 200zł aby nie było i co roku wciskanie że podwyżka zaszeregowania dla naiwnych a w praktyce podniesione najniższe krajowe co u wielu osób doprowadziło że jednak mają najniższa krajową . Niestety zarząd nie wie co sie wyprawia na dole co może mieć drastyczne skutki w przyszłości dla firmy a co gorsza zła już opinia na mieście będzie jeszcze gorsza z każdym miesiącem panowania pana Nowa** na zakładzie .Nie ma ludzi nie zastąpionych a zyski należy zwiekszać poprzez efektywność pracy a nie poprzez wiejską mentalność czyt z hama na pana. Brak kompetencji i umiejetności komunikacji z załogą to niewybaczalny błąd w kadrze kierowniczej .

Gabriela
@Nowak Idiot

A po czym stwierdzasz, że nie ma kompetencji? No i co takiego robi, że mówisz, że nie traktuje ludzi najlepiej? Możesz podać jakieś sytuacje?

Tobiasz
@Gabriela

tutaj raczej konkretów się nie dowiemy :) łatwo rzucać oskarżenia ale poprzeć przykładem już trudniej.

Nowak to ch..

WIDZĘ TU SPORE LIZANIE TYLKA NOWAKA,ZEBY BYŁA PREMIA UZNANIOWA NA KONIEC MIESIĄCA. NIE DZIWIĘ SIE, ŻE DUŻO OSÓB POSZŁO DO PSYCHOLOGA/PSYCHIATRY Z PÓŹNIEJSZYM WYPOWIEDZENIEM OSÓB POKRZYWDZOWNYCH. NOWAK BYŁ JEST I BĘDZIE BO ROBI CO FRANZUZY MU POWIEDZĄ. NIE WYRZUCA GO DOPÓKI SAMI LUDZIE SIĘ NIE ZJEDNOCZA I SAMI NIE ZGLOSZA TEGO DO ODPOWIEDNICH INSYTUTYVJI I PISM. MÓGŁBYM O NIM KSIĄŻKĘ NAPISAĆ ALE NIE CHCE MI SIĘ KTO Z NIM PRACOWAŁ LUB PRACUJE WIE JAKI JEST :)

Natalia
@Nowak to ch..

Skoro warunki takie złe, to czemu właściwie nikt tego nie zgłosi do pipu? Tak jak piszesz? Chyba nawet anonimowo mozna to zrobic..

Beata

Hej, czy na pewno firma Mikroma nie poszukuje pracowników teraz? Bardzo mi zależało, żeby znaleźć info o trwających rekrutacjach. Niestety niczego takiego nie widzę tutaj na stronie. Jak często otwierają tu rekrutacje?

BigBen
@Beata

Jako były pracownik tego zakładu "PSYCHIATRYCZNEGO" radziłbym Pani Dobrze się zastanowić nad podjęciem ewentualnej pracy w tej firmie. Pozdrawiam

Renata
@BigBen

Dlaczego? Co konkretnie masz na myśli jeśli chodzi o pracę w Mikromie? Jak długo tutaj pracowałeś i jakie stanowisko obejmowałeś? Odniesiesz się bardziej do warunków zatrudnienia? Jak np. pensja?

Lejdis
@Beata

Potrzebują właśnie zaczęłam pracę. Można składać cv

Halina
@Lejdis

Jak generalnie wyglądała Twoja rozmowa tutaj? Biorą wszystkich?

Johny Cold

Czy Smela i Zimn* jeszcze pracują ?

onyx81

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak się pracuje w chwili obecnej (wiosną 2022) w firmie Mikroma. Odbyłem rozmowę kwalifikacyjną i są mną zainteresowani. Może wypowie się jakiś obecny pracownik lub niedawno pracujący. Na co lub na kogo tam trzeba uważać, jakie są relacje między ludzkie, jak odnosi się kierownictwo i szefostwo do pracowników.

Lisek

Cześć, czy powie mi ktoś z pracujących czy zimny i Smela sa jeszcze kierownikami czy poszli w świat ?

zdzichu
@Lisek

dobre pytanie..

Ostrowianka

A jakieś konkrety?

Ziomal

O tak mamy co tydzień szkolenie jak odbijać technologię

Maria
@Ziomal

Co to znaczy - odbijać technologię. Pierwsze slyszę

Kaka

Dziękuję, że firma mnie zwolniła po 28 latach pracy,bo w wieku 55 lat przejrzałem na oczy.Szkoda straconych lat.Mam się dobrze i nie myślałem, że może być lepiej poza Mikromą ????????

Beata
@Kaka

Zaczekaj. Proszę cię o wyjaśnienie jednej rzeczy. Co to znaczy że przejrzałeś po tylu latach na oczy?

COVID21

Źródło: Puls Medycyny (usunięte przez administratora) Niedzielski: szczepienia chronią przed ciężkim przebiegiem COVID-19 i zgonem Minister zdrowia dodał, że w krajach, w których rozwija się w czwarta fala pandemii, widać, jaką rolę mają szczepienia. Podkreślił, że mimo dużej liczby zachorowań, np. w Wielkiej Brytanii, liczba zgonów i hospitalizacji jest znacznie mniejsza niż w poprzednich falach. Tak samo jest we Włoszech. – Istotą szczepienia i jego największą wartością jest to, że ono chroni przed ciężkim przebiegiem i zgonem – powiedział Niedzielski. - Jeżeli mamy wysoki poziom zaszczepienia, to być może zanotujemy kilka tysięcy zakażeń, mówię tutaj o czarnym scenariuszu, ale ona nie będzie wtedy stanowiła zagrożenia dla systemu szpitalnego, ale przede wszystkim realnego zagrożenia dla zdrowia publicznego – stwierdził. Podkreślił, że patrząc na dane w Polsce, można stwierdzić, że jeśli chodzi o zgony związane z covidem, to w 99 proc. dotykają one osób niezaszczepionych.

wasaII 2

MIKROMA POLSKA KULTURA DOSKONAŁOŚCI I PRECYZJI Obróbka skrawaniem precyzyjnych części mechanicznych, produkcja silników i siłowników elektrycznych o małej mocy przeznaczonych dla sektora lotniczego, wojskowego, energetycznego oraz dla przedsiębiorstw z sektora wysokich technologii. Znajdujący się we Wrześni, w Polsce nasz zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny składa się z 530 wykwalifikowanych pracowników. Dział technologiczny stara się wychodzić naprzeciw waszym wymaganiom i proponuje wydajne i konkurencyjne rozwiązania. Na wydziale mechanicznym i elektrycznym produkuje się i montuje szeroką gamę wysokoprecyzyjnych produktów elektromechanicznych: pompy turbomolekularne, cewki, siłowniki elektryczne, sondy, silniki bezszczotkowe.. Wentylowane pomieszczenie kontrolne dopełnia cały proces obróbki skrawaniem i pozwala nam zapewnić wysokiej jakości produkty, konkurencyjne pod względem ceny. Cały nasz personel jest zaangażowany w politykę rozwoju, która obejmuje wszystkie narzędzia związane z Lean Manufacturing (tzw: Produkcja Odchudzona). Nieustannie dokonujemy inwestycji w infrastrukturę i unowocześnianie narzędzi produkcyjnych, aby naszym partnerom móc zaoferować najwyższej jakości usługi, na światowym poziomie.

wasaII

wasa

Zostaw merytoryczną opinię o Mikroma - Września

• Jak się pracuje w Mikroma?

Zobacz opinie na temat firmy Mikroma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mikroma?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mikroma
2.7/5 Na podstawie 211 ocen.
  • Batorego 4
    62-300 Września