Opinie o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Amerplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amerplast Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerplast Sp. z o.o. w Grodzisk Mazowiecki

Zwierzak

Jaki strajk tu nie ma jedności i nie będzie niestety będziemy dalej nabijać skarbonkę a oni się cieszo pseudo podwyżkami zamkną wszystkim buzie i dalej będzie się kręcić ci co dobrze lizo d dostaną reszta pa mniej niż rok temu i nic cu się nie zmieni dużo gadacie nic nie robicie i nic będziecie robić a ta rada zakładowa do likwidacji w trybie natychmiastowym nie róbcie sobie wstydu i zrezygnujcie jeśli macie trochę honoru

TW
@Zwierzak

zamkną buzię bo nikt nie rozumie, że żeby coś wygrać to trzeba coś stracić. Rewolucja zawsze wymaga ofiar. Ale banda struchlałych ze strachu przed zabraniem im bonusa za frekwencję nie będzie strajkować. I co z tego, ze stracą 500 zł za jeden miesiąc skoro ugrają te same 500 zł ale wypłacane co miesiąc jako podstawa a nie widzimisię dyrektorka....Tego już ich mikro rozumki nie ogarniają :(

Beata
@TW

No tak, ale czemu od razu zakładasz że wszystko się uda i ugracie te podwyżki? Bo może tak sie zdarzyć że się nie uda. I wtedy co?

TW
@Beata

no właśnie dlatego jak było tak będzie i nic się nie zmieni. Lepiej, tak jak ty, truchleć ze strachu i dalej dawać sie (usunięte przez administratora) pracodawcy. W końcu to jedyny zakład pracy w okolicy... Nie walcząc o swoje nadal nic nie będziesz mieć. A dyrektorzyny zgarną kilkudziesięciotysięczne premie za kolejny rok. Tyjesteś dla nich nikim i (usunięte przez administratora) ich obchodzi, że nie masz co do gara wrzucić i za co dojechać do pracy... Gratulacje!

.....
@Beata

Wtedy dostaniesz odprawę i szanse na nową pracę inaczej motywację do szukania A nie podlizywanie się o 100 zł wjecej za sprzedawanie współpracowników.

Zwierzak

GUS podaje ogromny wzrost płac w Polsce a u nas zamkną buzie pracownikom 7 % o inflacyjnej można zapomnieć ale malo tego jeszcze uzaleznione od wyników minimum 5% każdy powinen dostać z automatu czyli daddzo po 200zl i rub co chcesz brawo to już nawet nie jest śmieszne to płacz lament i zgrzytanie zębów dużo by gadać

Luna
@Zwierzak

Ci którzy pismo pisali dostaną nawjecej i już nie będą chcieli strajkować...to najgorsze w tym...obłuda Jestem za strajkiem

DMX

strajk i wszystko da się wtedy załatwić. Wszyscy i firma stop na 2 -3 dni i pan dyrektor się w końcu obudzi albo jego obudzą. Już nic nie zostaje innego!!!!!

Kamila
@DMX

chodza takie plotki ze pracownicy cos planuja w tym temacie? bo skoro o tym piszesz to chyba jest cos na rzeczy ? czy to po prostu tylko twoj pomysl z ktorym sie jedynie tutaj dzielisz ?

Dziś Gus podał 16% średni wzrost płac w przedsiębiorstwach inflacja 12.4 .Panie dyrektorze proszę pochwalić się ile u nas!!!!!!!

Drukarz

Pierwsze spotkanie przebieglo w milej rzeczowej atmosferze. Pytania dotyczly znajomosci zawodu

Pytania dotyczyly technologi druku oraz budowy maszyn(nic ciezkiego jezeli faktycznie mialo sie doczynienia z tematem)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ANONIM

Pracowałem nie polecam pracy w tej firmie można znaleźć pracę z lepszymi warunkami ????????????

Zm.A

Fantazja to nie ponosi koleżankę ze zm A z nadgodzinami ? Może innym daj szanse A nie zabierasz najlepsze terminy.

Klient
@Zm.A

To raczej nie jest opinia o zakładzie pracy... Takie rzeczy załatwia się oko w oko a nie odwaga tylko w internecie.

.....
@Klient

Firmę i zakład tworzą pracownicy i zarząd więc chyba jak najbardziej o firmie kto jakie ma względy i wypłatę.

fakt

Jak może być maszyna czysta aby górze sie nie czepiala jak operator zamiast myć dobrze to gada i śmieje z mechanikiem pół zmiana A następne pół biega po koleżankach i plotkuje słabe to.

Koc
@fakt

A jaka może być inna? Jaka płaca taka praca XD podwyżki dadzą 50 zł I każdy podpisze i będzie dobrze śmiech na sali minimum powinni dac 10% aby podpisać ale ludziska (usunięte przez administratora) zobaczą 50 brutto i strach obleci że jal nie zgodzisz się to szukaj innej pracy taka to walka o kasę w naszej firmie czyli zero swojego zdania.

Drukarz

Kierownicy to nie koledzy z Żyrardowa ,Miedzyborowa i Żyrardowa tylko osoby stanowcze i konkretne. Narazie to kpina nigdy nie będzie dobrze.

Szok

PKW odpuść już. Śmieszny jesteś. Po trupach do celu, nie ładnie brudny człowieku.

Bingo

Myślę że kierownicy działu druku to porażka, każdy się cieszy że nie musi za dużo myśleć i 12 godz przetrwać. Ustawiacze i (hwc?) To na konwertingu nic tylko zwykłe robole które powinny w końcu robić normalną robotę. Ustawić taką maszynę to pikuś w jednym palcu i dletego inne firmy nie potrzebują takich stanowisk. I tak śpią i nic nie robią. Planowanie ok tylko (usunięte przez administratora) za duża bo może być lepiej tylko trzeba więcej pracy ale na zdalnym to po co? Majstry i kierownicy nie potrzebni bo to jakaś kpina i bez nich wszystko idzie.

-_-
@Bingo

Nikt Ci nie broni zgłosić się do kierownika, albo i dyrektora i powiedzieć, że zrobisz to lepiej. Przecież ustawić to w jednym palcu, załatać dziury w obsadzie w jednym palcu, podjąć decyzję jakościowe, opanować system, wdrażać działania naprawcze,bweryfikować materiały do produkcji, może jeszcze jesteś mechanikiem to i sobie maszynę naprawisz jak padnie XD stanowiska te istnieją przez niskie kompetencje osób takich jak ty, w innych firmach nie ma tych stanowisk bo inwestuje się w szkolenia, ale najpierw trzeba mieć kogo szkolić, a nie ludzi, którzy nadają się jedynie do podstawowych zadań za najniższą krajową. Skoro ambicja rozpiera, udowodnij, że możesz coś osiągnąć i zgłoś się do szkolenia na coś więcej niż robisz teraz.

(LOL)
@-_-

a widziałeś tu człowieku jakieś szkolenia poza stanowiskowym? kierownictwo nie szkoli ludzi bo sa tylko kosztem

Szok
@(LOL)

Nawet nie informuje o zmianach w grafiku tylko mówi o nadgodzinach 100% A nawet 50% nie dostaniesz bo z 8 h zmienił na 12 h i nie powiedział ludziom A wszyscy hura nadgodziny będą Oszczędności przedewszystkim kosztem ludzi XD

@Szok

Niedobrze bo takie oszczędności które uderzają w pracownika mogą bardzo zdemotywować. Wiem to po sobie. Jak z nadgodzin nie można nic dorobić to chociaż dają premie za dobre wyniki? Czy też nic z tego?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Amerplast Sp. z o.o.?

maszynista

tak, ale lepiej, żeby omijali tę firmę z daleka

...

Można, wszystko zależy tylko od tego na jakie stanowisko aspirujesz, ale uprzedzam, podwyżki szybko nie zobaczysz, łatwo nie jest, dużo fizycznej pracy, raczej dla młodszych, wytrzymałych fizycznie nie bojących się pracy, jeśli chcesz składać CV na stanowisko związane z obsługą maszyn musisz mieć trochę żyłki technicznej inaczej szybko się znudzisz. Praca jak każda inna tylko że jak na Grodzisk słabo płatna. 500-700 ponad minimalną krajową.

,,,,,,,?

Dzisiaj Inspekcja? Mam nadzieję że chociaż podwyżki inflacyjne wywalczy się, których nie ma od 3 lat A firmę na to stać w 100% najwyżej samochód trochę tańszy na wiosnę zakupi sobie kierownictwo trzymam kciuki za odważnego!!

XD
@,,,,,,,?

A co ma inspekcja do podwyżek inflacyjnych, poza minimalną krajową, nie ma prawa zmuszającego pracodawcy do zmiany wynagrodzenia, chyba że w sądzie udowodnisz, że każdemu dał tylko nie tobie bo cię nie lubi XD masz dwie opcje albo się podlizywać i wejść w **** dostać za to hajs i lipne obowiązki jak co niektórzy na dziale, albo zmienić robotę tyle w temacie

Phi
@,,,,,,,?

A co to za odwaga złożyć donosy, odważni to by byli donosiciele jak by powiedzieli wprost, że jeśli Rafał nie zmieni polityki bonusa odnośnie oddawania krwi to pójdą z tym do sądu pracy, ale wiadomo nie pójdą do niego bo w amerplascie wygodnie w nocy można pospać, a gdzie indziej trzeba by pracować, to strach taką dobrą pracę stracić

Jam

Zmiany potrzebne oczywiście bo zawsze trzeba namieszać żeby ludziom było gorzej. Gdybyśmy mieli normalnych kierowników bez stronnych było by lepiej. A tak to jest jak jest. Zdjąć ich z kierowników i zrobić nowych którzy chcą się wykazać

buehehehe

"Wzrost płac w 2021 r. był niemal dwukrotnie wyższy niż rok wcześniej. Średnia dla całego roku wyniosła prawie 5900 zł brutto, co daje kwotę na poziomie ponad 4200 zł na rękę. GUS wskazuje, że podwyżki dawały firmy z wszystkich najważniejszych sektorów. (...) - Patrząc w modele makroekonomiczne, wychodzi na to, że w 2022 r. średni wzrost wynagrodzeń wyniesie około 8,5 proc. Będzie tylko nieco większy niż średnioroczna inflacja, która będzie na poziomie około 7 proc. - wskazuje ekspert PIE." Ciekawe co na to zarząd spółki? Co zamierza zrobić, aby zatrzymać odpływ wykwalifikowanych pracowników?

Obserwator
@buehehehe

Jak to mówi zarząd nie ma ludzi nie zastąpionych.

@Obserwator

Do pojekiwaczy,bwylewacie tylko żale, jest źle to pracę trzeba zmienić, skoro zarząd ma was za trybiki, skoro nie widzą w was osób to ciężko żeby was docenili, niech wymienia na tańsze zamienniki, na maszynach się to już dawno odbiło, a do wazeliniarzy udawanie, że jest cacy nic wam nie pomoże już raz redukowali tych którzy byli za drodzy to i was kiedyś też zredukują nieważne w jakich superlatywach będziecie mówić o obecnej sytuacji

Hit
@buehehehe

Teraz to tylko o podwyżki albo strajk zrobić ludzie pracujemy za damski wuj popatrzcie teraz będą dwucyfrowe podwyżki w marcu a my co? Dalej za darmo brak odwagi

Kowalszczak
@Obserwator

Dlatego jest cichy pakt który jasno podnosi absencję w dziale druku. Jak fala w covodzie.

@
@Kowalszczak

Liczę ze dział produkcji również się dołączy z chęcią do fali.

.....?
@buehehehe

Nic tylko kadra zostanie ta która ciężko i rzetelnie pracuje bo na nowe opony musi zarobić do nowego samochodu A Xi z długim starzem ,,von,, jal się stawiają.

SW
@Hit

slyszalem ze finlandia juz strajkuje ktorys tydzien

Zwierzak

Teraz to powinniśmy 100 % załogi stanoc przed szlabanem i dwac ich w każdym cywilizowanym kraju by tak było nie u nas

@Zwierzak

Tylko kto Ci stanie i zastrajkuje, zostali tchórze i komformisci, a wystarczyło by żeby dzień po dniu każda zmiana, która zjawia się w pracy stwierdziła że chce na papierze obietnice podwyżki pokrywająca inflację, zmianę stóp procentowych itp. inaczej wszyscy całą zmianą wezmą UŻ, urlop na żądanie święte prawo, za taki numer to mogą co najwyżej pogrozić sobie zwolnieniem, bo wyroki sądu w takich przypadkach były jednomyślne i przywracały pracowników na stanowisko z wynagrodzeniem za okres pozbawienia dochodu, każdy ma prawo do urlopu na żądanie, a 4 zmian by nie przetrzymali z wynikiem 0 metrów. Tyle, że jak mówiłem zostali sami tchórze.

Praciwnik
@Były

Co ty bredzisz nie mów że zostali sami tchórze bo to nieprawda są osoby które są gotowe robić takie rzeczy tylko niestety jest ich mniejszość i same nic nie zdziałają niestety (usunięte przez administratora) że zmiany a i b tego nie zrobią bo wola za plecami obrabiać ludzi i łazić do kierownika działu robić z siebie gwiazdy pozdr

OLO
@Praciwnik

Tu mi się wydaje że zm. A i B poszłaby tylko nie ma kto zacząć rozmowy i poprowadzić jakby jedna zmiana tak zrobiła to solidarnie każda by poszła także jeśli na zmianie C i D są odważniejsi i bardziej zgrani mistrzowie z zespołem to proponuję aby zaczęły strajk jak najszybciej i myślę że każda ze z mian solidarnie to zrobi w końcu w Lidlu są większe pieniądze i lepsze warunki A do stracenia nie mamy nic nie zwolnią nas bo w sądzie wygramy inflacja nam się należy jak psu buda.

@OLO

Pewnie trochę odwagi idźmy wszyscy solidarnie odwagi w Lidlu 100 milionów przeznaczone na podwyżki na start 4000 zł a po dwóch porad 5000zl nawet do 7 tys a my co figa no się tak dajemy w końcu coś pęknoc musi bo już bonus papa albo dowalo takie targiety że nie osiągalne ale oni i tak majo marginesie błędu więc bedo zadowoleni i śmiać się z nas bedo zmiana a i b raczej pujdzie bo źle się dzieje czas się obudzić

@Praciwnik

To która z pozostałych zmian da przykład jak należy,,walczyć,, o swoje !?

XD
@Zwierzak

Trzeba było się uczyć i zdobywać wykształcenie to byś teraz nie płakał, bo byś nie miał takich problemów na dobrej posadce XD Arrivederci

@XD

Dobra posadkę masz dlatego w tej firmie ponieważ motor napędzający to pracownicy produkcyjni ale jak staniemy to i Ty będziesz miał problem XD Czekaj końca zdobywców.

@XD

Przecież jak nie będę odbierał tel odmawiał nadgodzin i nie odzwonial to bonus papa przecież to już jest (usunięte przez administratora) a firma musi mieć pisemno zgodę na udostępnienie nr tel i meila to się nadaje tylko do pipu nic więcej więc przyjdzie koniec miesiąca to sobię podzwnio połowa odmówi druga nie odbierze i bonus zabierzemy przecież to kpiną jakaś teraz 40 % goroczki i do pracy bo premię zabiorą to jest strzał w potylicę szkoda gadać

Piotruś Pan

Zgadzam się, każdy beż względu na wykształcenie zasługuje na szacunek i godne wynagrodzenie jest bardzo dużo wartościowych ludzi wśród fizycznych czego nie można powiedzieć o nie których umysłowych, nie obrażajmy ludzi tylko dla tego że nie siedzą przy biurku bo wiedza nie zawsze idzie w parze z inteligencją.

Zwierzak

No charowaalismy w grudniu na 28 baniek po co teraz raptem za styczyczen kto był na l 4 cały bonus jedynym machnięciem ręki (usunięte przez administratora)nie ma a mało tego teraz dwa dnia absencji i robisz za damski h bo o i tak nic nie dostaniesz kto jesteś w lutym na l 4 szybko raczej nie wruci bo po co a jak wruci zero motywacji bo i tak nic z tego nie ma i gdzieś te targiety pseudo podwyżki to już robi się (usunięte przez administratora) i dwa metry molu robio co im się podoba ale słupki się zgadzają (usunięte przez administratora) Polski naród

...
@Zwierzak

Najgorsze w tej sytuacji jest to, że po to żeby nie stracić dodatków, ludzie będą ukrywać covida i zarażać jeszcze więcej osób, czyli będą jeszcze większe braki, a dodatkowo to zwiększa zagrożenie rozprzestrzeniania choroby, nie znam się ale to się chyba dla sanepidu nadaje, ktoś chyba nie myślał kiedy ustanowił tę zasadę

Były

Wystarczy zadzwonić do grodziskiego sanepidu i wątpliwość się rozwieją, a co do waszego problemu z bonusem, polecam artykuł. (usunięte przez administratora) Jak pracodawca nie ustanowił w porozumieniu z pracownikami zmian w regulaminie wynagrodzeń to gucio nie może przestać wypłacać bonusa, bo ma takie widzi misie, to jawna sprawa dla prawnika, ale cóż musielibyście się zrzucić na jakiegoś, a to mało prawdopodobne.

Jako przedstawiciel firmy, który często jest w zakładzie mogę powiedzieć jedno: dyrektor, który nie zna się na technologii produkcji; recepcjonistka, która jest niegrzeczna dla gości, a ponadto (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Amerplast z nabyciem i nie polecam współpracę

@Gość

Akurat recepcjonistka to ostatnio się zmieniła, tamta dziwna odeszła, więc jest szansa, że może w końcu ktoś będzie godnie reprezentował tą firmę.

Sandra

Pracuję i nigdzie się nie wybieram, pozdrawiam :)

v

tylko winny się tłumaczy,caly czas siedzisz tu na forum tylko i karmisz się tym życiem tutaj,mimo tego ze ty juz jestes daleko i nie powinnas sie wtracac w sprawy ktore sa tutaj, ale jednak TY NADAL SIEDZISZ, CZYTASZ I SIE UDZIELASZ bhahahahah zazwyczaj takie ludziki z wysokim mniemaniem o sobie sa bardzo malutcy w srodku. moze tesknia twoi znajomi na twoim poziomie,a powazni ludzie to nawet za porządną cie nie uwazali. dorosly kawal baby z mentalnoscia malej dziewczynki. gdybym tego nie wiedzial to bym tego nie pisal,jednak wiem co mowie i nie jedna osoba sie z tym zgodzi, bo tylko ci co znają prawdę moga wysmiac twoje slowa w tej sprawie. (usunięte przez administratora) i trzy metry mułu.

v

na największego trolla to wyszłaś ty pisząc anonimowo obraźliwe wpisy na firmę która pożegnała cię z wielkim chłodem ;)

Przykro
@Sandra

glupi* naiwne dziecko, jesteś tylko recepcjonistką..nie ma niezastąpionych pracowników

San
@Przykro

Nie zgodzę się ani z jednym, ani z drugim. Pozatym ludzie niezastąpieni istnieją, a Ty musisz mieć naprawdę smutne życie skoro uważasz, że takich nie ma :) Pozdrawiam i kończę tą dyskusję anonimie, jeśli chciałbyś podzielić się czymś dodatkowo to przynajmniej wiesz gdzie mnie szukać :) Miłego dnia i więcej odwagi życzę ;)

Przykro
@San

Żal mi cię, nadmierna pewność siebie jeszcze nikomu nie pomogła w tym życiu! Glupi* szara myszka od dłuższego czasu tu nie pracuje

Ludzie źle się dzieje nikt nie chce pracować ale o podwyżkach inflacyjnych nikt nie rozmawia może związki zadziałają bo to się nam należy chyba

Piotruś Pan

Bardzo źle, różnie bywało, różnych mieliśmy dyrektorów i kierowników ostatnio co rok to inny prorok ale takiego lekceważenia pracowników i takiego bałaganu to jeszcze nie było, na razie jeszcze są pracownicy doświadczeni z dużym stażem na razie firma może się posiłkować pracownikami zza wschodniej granicy na razie to się jakoś kręci ale jak długo........

PracaPraca

Ale o czym tu rozmawiać, ludzie podzieleni, brak jednomyślności, zawiść, wolą plotkować i obrażanie siebie nawzajem, wymyślać kto z kim i dlaczego, bawić się wyścig szczurów z wynikami, taki zespół nic nie osiągnie. Jedynym sposobem na poprawienie swojej sytuacji to zmiana miejsca zatrudnienia, bo ofert nie brakuje. Jeśli chcecie coś zmienić to idźcie do kierownictwa, każdy chyba wie gdzie znaleźć Rafała i Roberta, idźcie całym działem albo chociaż zmianą bo jedna osoba to żaden argument, nie ma co się oglądać, że ktoś inny coś z tym zrobi.

@PracaPraca

Pomyśl jest ok ale obawiam się że ludzie są tak podzieleni że nawet jedna zmiana nie byłaby w stanie się dogadać a co dopiero czery, jedni machną ręką bo a co to zmieni inni wychodzą z założenia przyjść zrobić swoje i mieć spokój a są tacy co próbowali i doszli do wniosku że głową muru nie przebiją.

Tak

Właśnie. Podwyzki infacyje jak psu buda!!!

Tak
@Piotruś Pan

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią. Szef produkcji leję wodę i lekceważy pracowników. Nie dotrzymuje słowa.

Jestem pracownikiem z bardzo długim stażem w tej firmie i powiem Wam, że naprawdę nie ma na co narzekać. Przeżyłem tu nie jeden Zarząd i nie raz było o wiele gorzej. Ogarnianie tak dużej firmy to nie lada wyzwanie, a my jesteśmy tylko ludźmi. Moim zdaniem wszystko idzie w pozytywnym kierunku, ale na wszystko potrzeba czasu.

RF

Przy każdej wizycie w firmie jako gość oraz potencjalny klient spotykam się z profesjonalną obsługą, kulturą oraz rzeczowymi informacjami ze strony pracowników i tak zawsze kojarzy mi się firma Amerplast. Polecam współpracę wszystkim interesantom.

Zostaw merytoryczną opinię o Amerplast Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Amerplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amerplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amerplast Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 13 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amerplast Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Amerplast Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amerplast Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 192 ocen.

Amerplast Sp. z o.o.