TWEETOP

7. Respektowanie praw pracownika: 0
8. Warunki pracy: 2
9. Kontakty interpersonalne: 1
anonim 2010-03-08 17:33:32
Jak dla mnie trochę zawyżone oceny w niektórych przypadkach!!!
dama w klapkach 2013-09-25 22:22:54
Suuuuuper firma...
P 2015-03-18 13:47:06
Pracowałem tylko kilka miesięcy.Szkoda że firma postanowiła zakończyć współprace ze mną/ Ten czas oceniam bardzo miło.Ludzie na poziomie, życzę powodzenia
Mariano Italiano 2016-02-22 20:06:01
Firma super. Zarobki bardzo dobre. Przedstawiciele mają jak pączki w maśle. Szkoda tylko, że atmosfera w biurze gorsza niż w chlewie. Jeden z członków zarządu, najgłupszy ze wszystkich, myśli, że wszystkie rozumy pozjadał. BB super facet, KB super konkretny facet, ale WW dramat. Jeżeli chodzi o pracę w terenie - przedstawiciele, to praca labamba. Jeździsz, pracujesz, masz kasę na koncie. Najgorszy w układzie jest AS. Krótko mówiąc bydle pseudo korporacyjne, ściemniacz pierwyj sort. Byłem, pracowałem, wiem...
Mirka 2016-08-01 17:24:42
Fajna firma, z dużym potencjałem, dynamicznie się rozwijająca. Zarządzania mądrze i strategicznie. Pieniądze jak na szczecińskie warunki bardzo dobre. Niestety w pewnym momencie mocno popsuła się atmosfera w biurze, przyszła nowa miotła i zaczęła robić swoje porządki.
Życzę wielu sukcesów i większej intuicji do ludzi :)
Zostaw swoją opinię o TWEETOP - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWEETOP