Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

mały 84

Też jestem ciekaw ile można zarobić w miesiac we Froscie przez agencje Mpower ???? wie ktoś coś ???

Forza Juve

Witam, czytając opinie na temat firmy Frosta jestem w szoku! Jak można tak traktować ludzi... Ogólnie w Bydgoszczy są bardzo mało płatne posady. Pracowałem w Koszalinie i również w produkcji rybnej firma nazywa się Espersen Polska. Jest to Duńska firma którą zarządzają właśnie Duńczycy. Myśle że praca bardzo podobna co we Froście tyle,że tam są o niebo lepsze warunki! Kobiety na nożu (osciary) potrafią zarobić do 5tyś na miesiąc i to nie zart. Ja pracowałem na dziale wysyłkowym czyli już gotowy produkt ustawialiśmy na palety i wio do kupca. Pracowałem po 8 godzin na dwie zmiany 6-14 i 14-22 pracowałbym tam do tej pory i zastanawiam się czy tam nie wrócić,bo jest naprawde warto i wiem za co robiłem... Za pełen etat bez nadgodzin 2500zł na rękę mozliwe bylo przychodzić na dwie soboty w miesiącu gdzie pracowało sie od 6 do 12 max 13 i za te dwie soboty do wypłaty +400zł czyli 2900zl z dwoma sobotami. Proponuje moze uciec do koszalina bo tam naprawde są lepsze warunki jak i lepsza płaca. Zaraz kolo Espersenu jest mnostwo firm w ktorych najmniej zarobisz 2300zl na rękę.

Anonimowy

Witam. Mam następujące pytanie, jak wygląda realne wynagrodzenie na różnych stanowiskach/szczeblach. Z góry dzięki za informację.

Wariat

Witam Jestem zaproszony na rozmowę kwalifikactną ,stanowisko ph małopolska znajdzie się ktoś kto może napisać jakie warunki, realne .?

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

BertaBE

Ludzie co Wy tu brudy pierzecie w internecie, tu bo jesteście anonimowi ??, a raczej Wam się tak wydaje- bo nie jesteście. Jeżeli chcecie coś zmienić to trzeba działać, zebrać się razem i rozmawiać i na pewno nie tutaj na forach internetowych bo tracicie swój czas. Macie od tego Ludzi i narzędzia. Poza tym jak się to czyta, robi się nie dobrze. Jeżeli ktoś uważa, że jest syf nie musi tu pracować. Proszę bardzo iść popracować gdzieś indziej, życzę żebyście zaznali tam miodu i manny z nieba, przecież nikt na siłę chyba we Froście nie trzyma nikogo z tego co widzę. Tyle osób odeszło mają się świetnie, są zadowolone. Każdy kieruje swoim życiem i tak ma. Po co tutaj ulewać. Pokazujecie tu tylko jacy jesteście sfrustrowani, a obok takich ludzi naprawdę ciężko pracować.

BertaBE

bynajmniej, niczyim przydupasem nie jestem, i tak jak pisałam sama swoim życiem kieruję, to co Ty sobą teraz tutaj reprezentujesz każdy widzi, pracuj pracuj aż cię dupa od krzesełka zaboli, a potem oczywiście idź na przerwę odpocząć he he

bylypracownik

BertaBE kimkolwiek jesteś masz dużo racji

bylypracownik

Pierdzielicie,że ludzi nie ma. Jak ktoś czyta wasze desperackie wypociny to sie nie dziwie. A ludzi nie ma bo sami sobie szkodzicie na forum i na fejsbuku.. Wbrew pozorom wiele osób to czyta. Jak się komuś praca nie podoba to niech sie zwolni proste jak konstrukcja cepa. Potraficie klepac tylko gębami na prawo i lewo. Przykrzy i smutni ludzie..

On

Do tego zakładu przyjmują byle kogo. Pare razy było widać taką typową żulerkę. Pamiętam jak przy taśmie taka jedna kichnęła w rękę i później dotykała ryb. Myślałem, że walne tam bełta.

zxr

Co chwike pojawia sie ogloszenkie do dzialu technicznego. Jak tam sie pracuje ? Jaka atmosfera, zarobki.

@zxr

Gdzie nie pójdziesz i tak syf

Donald
@Fan

Niektórzy z pracowników z działu technicznego chyba zabranych jest z przystanku bordzo źle to wygląda ja uciekają od pomocy i naprawach poszczególnych maszyn.

on

Jak dla mnie to w takim zakładzie w ogóle nie powinno być kobiet jako brygadzistki. Jak maszyny sie psują to potrafią tylko morde drzeć. A tak szczerze to wymieńcie wszystkich. Wolałbym ogarniętych fachowców na takie stanowisko, którzy rozumieją problem i pomogą maszyny ustawić.

@on

W ogóle nie powinno być brygadzistow A na lini się praca znajdzie każda para rąk się przyda ale trzeba umieć pracować. A z tym jest problem

---
@on

Przyśpiesz, przyśpiesz, oj zepsuło się ? A dlaczego ?

____
@---

To fakt,facet brygadzista jak garnie się do pracy to może i operatorów na przerwy wymienić,a te kobiety brygadzistki co one potrafią,chyba tylko dobre wrażenie robić,tu jest produkcja,tu nie ma żartów,perfumowania i romansów.

Ja1985
@____

To fakt facet brygadzista pomoże operatora i nawet na niektórych można oko zawiesić

@Ja1985

A gdzie masz takich brygadzistow co ci pomogą?w froscie czy to żart

Precz z brygadzistkami we Froście

Większość nowych ludzi (kobiet) odchodzi nie przez pracę tylko właśnie przez brygadzistów. W szczególności tyczy się to jednej "Pani". Ludzi ma za nic, wiecznie słyszy się jakieś obelgi, a jak upatrzy sobie jakieś najsłabsze ogniwo to miesza z błotem. Nikt nic z tym nie robi, to nie jest przedszkole, żeby pilnować dyscypliny, brakuje jej jeszcze bata. Kto wie może ma jakąś premie za to.

;;;;;
@Precz z brygadzistkami we Froście

Jeśli myślimy o tej samej brygadzistce to została podobno awansowana na kierownika zmianowego,więc za to się awansuje,a ile osób przez takie hedry odeszło z roboty,narażając zakład na utratę pracowników.Inna brygadzistka jak kogoś nie lubi to nawet przez rok się nie odezwie tylko chodzi i pachnie.śzkolcie tych brygadzistów,i niech też coś robią,bo im się często koszmarnie nudzi.Brygadzista powinien pracować jak każdy pracownik Firmy

pink

rzadko jaki brygadzista czy lider ma normalne czyli życzliwe podejście do pracownika,dlatego nie macie ludzi,bo zarobki są takie jak w innych zakladach,jest socjal ,nie jest żle.Teraz są takie czasy że pracodawcy zabiegają o pracowników,powiedzcie to swoim brygadzistom,bo oni chyba tego nie wiedzą Kierownicy tym bardziej Ci bez wykształcenia to też mają swoich pupilków,brak profesjonalizmu,a szkoda bo firma znana.

Maja

@lipiszesz, że nowi pracownicy od razu otrzymują pakiet socjalny. To dobra informacja dla osób zainteresowanych pracą w firmie. Możesz powiedzieć jeszcze, co się na niego składa? Czy wcześniej by go uzyskać trzeba było jakiś czas w firmie przepracować?

---
@Maja

Kiedyś, wiele lat temu trzeba było przepracować 3 miesiące żeby dostać premię i pół roku aby dostać socjal np.dodatek do wypoczynku.Teraz nie wiem osobiście jak jest,być może nasze Panie z kadr się wypowiedzą bo do nich chyba jest to pytanie.Ze swojej strony powiem że rzadko widać nowych pracowników bynajmniej naszych rodowitych.Praca do lekkich nie należy a tym bardziej do przyjemnych, raczej wielki pośpiech i ganianie.

Fan

Robią zdjęcia że otwarcie nowej hali produkcyjnej dużo miejsc pracy wszystko pięknie ślicznie ale skąd tych ludzi wziąść. Cyrk parodia

ludzie
@Fan

ósemki wprowadzą,wtedy jak ludzie będziecie,codziennie do pracy chodzić,jeden dzień wolnego na tydzień i dalej pracować,a nie po 3,4 dni w domu leżeć i jeszcze narzekać,zastanówcie się

Operator
@ludzie

Kto leży po 3 czy 4 dni w domu idiotko chyba ty bo ja nie mialam tyle dni wolnego

:v

Ludzie nabawili się alergii na ten zakład, dlatego uciekają

li

Nowym od razu socjal dają,a oni biorą najwyższe wczasy pod gruszą i uciekają,niech popracują rok,niech się wykarzą

Maja

@ojojjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. Niezgodność wpisu z regulaminem jest jedyną podstawą do jego usunięcia.

@Maja

Chorobowe kwitnie tym razem księżniczka z frosty poszła na ważki czyżby komputer ją kopnął

on
@Fan

Nigdy nie widziałam zakładu w którym ludzie tak dużo chorują,

@on

Najlepsze jest to że przyjdą z chorobowe i się śmieją bo wiedzą że nic im nie zrobią a ty zapieprzaj za nich chory zaklad ale cóż układy

en
@Fan

Powinna być premia zabierana za chorobowe,jakaś pokażna kwota to powinna być,uwierzcie że nie chorowaliby jakby z 400 zł tracili Powinny być premie motywacyjne

ojoj

Dlaczego usuwacie niektóre komentarze?

@ojoj

Bo prawda w oczy koli i dlatego usuwają

Koniec

Z wypowiedzeniem trzeba iść tylko do Rafała czy obojętnie do którego kierownika?

@Koniec

Najlepiej do Rafała

Maja

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

@Maja

kultura obowiązuje nawet szybkich pracowników,lub takich którzy mają o sobie takie mniemanie

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.