logo frosta

Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu
Uuu 2017-03-03 19:20
Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu
Niedowiary 2017-03-05 20:20
Jak to możliwe ze produkujemy więcej a premie są mniejsze o 20% w porównaniu do tego co było pół roku temu ?
Ta 2017-03-07 15:24
To prawda mamy kilku kierowniow i oni maja zupelnie inne podejscie do pracownikow i sa powazani. A tu na balu malego ksiecia poszarpali to daje do.myslenia jak ludzie go traktuja jest msciwi a karma wraca.
xxxxx 2017-03-10 15:12
co tu się dzieje z tymi pensjami do cholery??????????????????
xxx 2017-03-11 12:03
Wypłaty marketowe a co?
jjjjjjjjj 2017-03-11 15:58
ludzie wy jestescie jacys nudni zamijcie sie swoja osoba i rodzina a nie takie rzeczy piszecie jak wam nie wstyd brudy prac i psuc opinnie zakladu jak wam nie pasuje to sie zwolnijcie a nie dupe rabiecie i problem bylby rozwiazany dorosli ludzie a zachowanie gorsze niz dzieci brak slów pomyslcie nad tym co robicir bo role sie odwracaja prędzej czy pozniej
Fan 2017-03-11 16:44
Piszą prawdę
;) 2017-03-11 22:38
Każdy ma prawo wiedzieć na co się pisze zatrudniając się w tej firmie.. po to jest to forum. Pracowałam i szczerze nie polecam!!! Pracy jest mnóstwo za taką samą stawkę. System pracy, płaca i traktowanie... masakra
lisa30 2017-03-16 07:57
Też pracowałam we Froście (prawie 2 lata).Dwa zmarnowane lata,wyjęte z życiorysu.Pamiętam tylko nadgodziny przymusowe,wyczekiwanie na sms,bo z obiecanych3 dni wolnego nagminnie2 zabierali.Poza tym ciągłe zmęczenie,ból pleców,spuchnięte ręce i nogi.Żeby jeszcze trochę życzliwości,zrozumienia!Ale nie, zamiast tego poganiania,wyzywanie ,wypychanie na "koło",bo nie jesteś koleżanką liderki i jeszcze śmiesz się postawić i zwrócić uwagę,że inne też mogą stanąć na poprawianiu.Jak można doprowadzić nową pracownicę do płaczu,wyśmiewać,szydzić i jeszcze bawić się przy tym na całego.Mobbing w najczystszej postaci.Podobno nowa liderka na rybnej,która zastąpiła Henię wyżywa się nawet na starych pracownicach.Zemsta czy taki prymitywny sposób,żeby się dowartościować,bo w domu mąż jest górą,no to ja wam pokażę!Pracuję teraz w normalnym zakładzie,nikt nie krzyczy,nadgodziny dla chętnych,praca 5 dni ,wypłata 1800 na rękę.Aż chce się żyć i pracować,ale trzeba się zdobyć na odwagę i odejść,nie dać się gnębić i mieć swój honor.Jestem człowiekiem a nie śmieciem!
JA 2017-03-16 08:55
Nikt normalny nie jest kto tam pracuje -proste
no 2017-03-19 15:25
Skoro markety walczą o wolne niedziele,to może my też.Dawno już walczyliśmy o wolne soboty,i co z tego ?skoro nawet w niedziele musimy p0racować.Nawet nam za to extra nic nie płacą ,bo to czterobrygadówka,czy równoważny czas pracy,i wystarczy tylko pod to się podpiąć,by ludziom nic za to nie dopłacić.
on 2017-03-20 17:16
Ale za to nadgodziny są płatne 100 % a nie musiały by być aż tyle.
szok 2017-03-21 04:41
Czy tam jeszcze ktoś pracuje-codziennie przecież ktoś odchodzi z tej firmy -a niby taka dobra-mocna firma na rynku
ups 2017-03-21 11:48
odchodzą,z kim pogadać to na wypowiedzeniu.Niestabilne grafiki bardziej wykańczają ,niż bardzo średnie zarobki.Kobiety to już jak ukrainki są traktowane,ciągle do pracy,premie małe to godz 200musisz mieć żeby przeżyć.
Jo 2017-03-22 15:13
To po co tam siedzicie!narzekacie i wiecie co wam powiem,dobrze wam tak skoro nie potraficie zdobyc sie na odwage by odejsc z chonorem i nie dac sie w ten sposob traktowac. Widocznie wam to odpowiada skoro w tej renomowanej firmie siedzicie. Bo tak sie przedstawiaja tylko ta renoma jest budowana na wyzysku, mobingu i smialo morzna powiedziec niewolnictwu.
Do elity 2017-03-25 08:06
Tak jest elita z bistro przeniesiona na rebymiksy tam robily co chcialy i to samo robia tu, parkami na przerwy. Wystarczy popatrzec na ich prace jak pracuja czy jest adekfatna do ich stawek bo karakana zona zeby miala tyle co operator. Niech ja postawia gdziekolwiek na maszyne niech pokaze co potrafi
Zygac sie chce 2017-03-25 13:58
Wszystkich to razi w oczy, inne stawki inne traktowanie , minimalne wymagania wzgledem pracy czy wydajnosc. Co jest jedna firma a takie skrajnosci , cale bistro rozwalili ale grupa leniwcow razem no bo jak inaczej ktos musi bladyneczke zabawiac to takie jej maskotki
Operator 2017-03-25 17:03
Prawda jedna z princess wróciła z chorobowego i co zwolnili ją nie a dlaczego bo Zoneczka karakana pomoże zróbcie wreszcie z tym porządek. 3 leniwcow
Do obory 2017-03-25 18:16
Hahaha chlopaki do wziecia tam tez sie idealnie wkomponuje
parodia2017 2017-03-25 21:00
premie nie bede juz wieksze niz 5-10% :) nie liczcie na cuda..ciekawe kto pojdzie na nowa hale pracowac skoro nawet Ukraincy mowia,ze nie ma mowy za takie pieniadze.. jak firma nie podniecie premii albo stawki godzinowej to konkurencje ich zje bardzo szybko. "UCZMY SIE SZANOWAC PRACOWNIKOW BO TAK SZYBKO ODCHODZA" to powinno byc MOTTO myFROSTA :) przykre ale prawdziwe.. nie doceniacie = tracicie. Mało to firm? MNÓSTWO! KADRY powinny się mocno trzymac bo zwolnienia dopiero sie posypia od MAJA :) tyle zdradze. NIE MA KASY - NIE MA PRACOWNIKOW.
dddd 2017-03-28 13:44
najpierw sie zastanow gdzie indziej w ogole masz dodatki do wczasów ? chyba tylko dla urzędasów zostały. Bardzo dobra firma
Ona. 2017-03-30 14:41
Wczoraj dowiedziałam się że następny operator odchodzi z firmy.
Niedługo nie będzie komu pracować w tej firmie.
ramat 2017-03-30 15:09
Inne firmy są, ale na takim samym poziomie co frosta. Nadgodziny, mobbing, stres, wykorzystywanie pracownika, marne wynagrodzenie. Z deszczu pod rynnę...
Maja 2017-03-31 10:57
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Packaging Engineer. Wymagana jest między innymi znajomość języka angielskiego. Co możecie powiedzieć o pracy w firmie w tym charakterze?
Aragorn 2017-04-13 21:53
Tak czytam i czytam wasze komentarze... Zaczynam pracę w tej firmie. Może już po świętach. Komentarze, komentarzami. Nie biorę jakoś tego do siebie. Napiszę tak... Pokażę tam swoją osobowość, a jeśli coś mi nie będzie pasowało to albo pewne kwestie poruszę albo po prostu podziękuję za współpracę. Ludziska czytam i staram się zrozumieć każdą wypowiedź, każdego z osobna. Wiedzcie, że to jednak tylko praca. Życie powinno być dla was ważniejsze, jeśli je tam tracicie, wyrywacie włosy z nerwów to zmieńcie tą pracę. Nie mam zamiaru jeść rybek z waszymi wyrwanymi włosami hehe. Żarcik, żarcikiem. Wiadomo, czasy są trudne, góruje pieniądz. Każdy chce żyć jak najlepiej. Ale pamiętajcie zdrowie jest najważniejsze ! Nie róbcie niczego wbrew własnej woli. Bądźcie zawsze sobą. Pieniędzy można mieć góry, ale co z tego gdy zawiedzie zdrowie. Popracuję, to może podzielę się opinią. Będę w tym jak najbardziej szczery. Pozdrawiam.
przyszły pracownik 2017-04-18 06:19
A ile jest przerw i jakiej długości w trakcie tych 12 h pracy?
Nnnnnnn 2017-04-18 08:42
A jak to jest z wysokoscia pensji? tak realnie.
xxx 2017-04-19 09:40
W zakładach typu drobexy zakłady rybne jest wszędzie ciężko
lider 2017-04-21 09:32
Co z 500 euro?? Cisza przed burza??
firma o nazwie titanic,który zatonie predzej czy p 2017-04-25 07:26
jak nie będzie premii w euro to firma może miec spoooore problemy kadrowe bo ludzie tylko czekaja ;) nie bedzie to od razu lecą wypowiedzenia i l4 masowe.. firma ewidentnie woli ładować kase w nowe hale, nowe maszyny a ludzie są na ostatnim miejscu. Kazda nowa osoba co przychodzi to ma DUŻE wymagania finansowe a frosta nie umie podporzadkowac sie pod rynek w Bydgoszczy i płaci NAJMNIEJ ze wszystkich tego typu firm. UniLever, Hanplast, i kilka innych dają wieksze pieniądze.. nawet Ukraincy nie wracaja bo dostali lepszą oferte w CZECHACH :) tam już zarabiaja w euro a tutaj nędza. Jak ZARZĄD( pan prezesik i kadry) nie ogarną się i nie dadzą pieniedzy (premie roczne, miesieczne, podwyzki) to ludzie odejda bardzo szybko :) nie jedna firma tak upadała a BIUROWIEC mysli,że ludzie będa nadal pracować za te smieszne pieniadze. RYNEK PRACY CORAZ WIEKSZY I CIEKAWSZY WIEC FIRMA frosta NIE JEST JEDYNA I WYJATKOWA :) Zarząd do wymiany bo on tą firme ciagnie na DNO. Ja sie dziwie,ze NIEMCY jeszcze nie zauwazyli tego co sie dzieje..
Fan 2017-04-25 20:27
Masz rację jak Niemiec by zarządzał to by zrobił porzadek
nieznany 2017-04-29 22:36
wykorzystrzystywanie ludzi za marny grosz przyjnowanie nowych pracownikow a po okresie próbnym nie przedluzaniu umowy w celu uzyskania korzysci majątkowej za kazdego nowego pracownika 1000 zł nie patrzą czy się starasz czy też nie poprostu przyjmują nowych i potem im umowy nie przedłużają odradzam pracy w firmie tych złodzieji i krętaczy
nieznany 2017-04-30 05:41
wszystkie linie sa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za taki marny grosz kto by chcial tam pracować niepotrzebne marnowanie czasu na te firmę
nieznany 2017-04-30 05:43
nic dziwnego że ludzie ochodzą z tamtąd jak oni nie potrafią docenic kazdego człowieka tylko lecą na kasę
nieznany 2017-04-30 05:46
nom dokladnie tak polega praca na tym żeby sie pośmiać nie żeby zajać się powarznie pracą nie polecam tego typu pracy
nieznany 2017-04-30 05:48
nie dajmy się wykorzystywać w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
On 2017-05-08 05:38
Kto to jest maly ksiaze?
Operator 2017-05-09 20:24
Mały książę. Najgorszy kierownik na produkcji.
Xyz 2017-05-10 10:49
Czy wiadomo co z 500euro?
Operator 2017-05-10 15:42
Będzie euro i dlatego nędzne wyplaty nocki soboty niedziela pracujesz i co masz ( usunięte przez administratora )
Operator 2017-05-10 15:44
Będzie euro i dlatego nędzne wyplaty nocki soboty niedziela pracujesz i co masz gowno
ole 2017-05-15 15:20
Powinniśmy więcej zarabiać.Przy wyrobionym etacie powinno nas stać na przeżycie miesiąca.To nie sztuka pracować po 200 godz zaniedbywać rodzinę i zdrowie ,czyli ciągle jechać na nadgodzinach żeby przeżyć.Powinny być podwyżki tym bardziej że pracujemy w soboty i niedziele,w innych zakładach płacą wtedy setki,
Xyz 2017-05-19 15:19
Macie już pieniądze na koncie?
On 2017-05-23 15:33
Dajcie znać.jak wejdą pieniądze za euro na konto.
os 2017-05-24 18:10
Jak widać ludzie już nie mają pieniędzy bo się dopytują o euro,sami widzicie że za te pensje nie można przeżyć
ss 2017-05-24 22:38

Do wypłaty daleko,a ludzie już bez pieniądzy o euro dopytują.Za takie pensje trudno przeżyć miesiąc,my to wiemy,
Maja 2017-05-25 09:24
Frosta szuka obecnie Pracownika produkcji. @ss @ole może Wy możecie powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku w firmie. Czego mogą oczekiwać aplikujący? Dodatkowe informacje będą istotne dla osób biorących frosta pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.
NIEZADOWOLONY KLIENT 2017-05-26 10:23
Klientów też traktutują jak zlo konieczne!!!!!!!!!! SKANDAL
NIE POLECAM FIRMY!!!!!!
PŁACIĆ I PROSIĆ TO ZBYT WIELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maja 2017-05-26 10:44
@NIEZADOWOLONY KLIENT jeśli jesteś niezadowolony z tego jak zostałeś potraktowany przez pracowników firmy, to zawsze warto przesłać taką informację bezpośrednio do firmy. Na stronie frosta.pl znajdziesz mail jak i również formularz reklamacyjny.
Zostaw swoją opinię o frosta - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frosta