logo frosta

frosta

Bydgoszcz

Opinie o frosta

ha ha 2017-01-23 21:00
My tak często wcale nie chorujemy ,nas po prostu jest tak mało Polaków
be 2017-01-24 03:42
Oni tą pracą sami nas zmuszają do chorobowego
taaa 2017-01-28 14:54
A Ty kim jesteś? Sam fakt że tam pracujesz mówi za siebie kim Ty jesteś i co prezentujesz A czepiasz się Ukrainy. Rasowiec się znalazł .twój fetysz to wąchanie Ukrainy ???
noooooooooooooooo 2017-01-30 10:00
Tyle dodatkowych to ludzie nie chcą robić bo nie wytrzymają i rzeczywiście powykańczacie sami a potem się będziecie dziwić że pochorowali Nie macie ludzi to bierzcie biurowych na wekendy na produkcję,my też wszędzie musimy chodzić,a jak nie to żeś najgorszy leń Ludzie mają dosyć chcemy pracować trzy na trzy,sami taki system wprowadziliście to go przestrzegajcie
noooooooooooooooo 2017-01-30 10:01
Operator 2017-01-31 06:50
Zadowoleni z podwyżek?
Kobiety mają tyle samo co operatorzy na panierze hahaha śmiechu warte. Ciekawe jak posypią się znowu chorobowe i zwolnienia czy Rafał i wyższa elita pójdzie po rozum do głowy..
Pora składać Cv do innych firm bo tutaj przyszłości nie ma.
Operator 2017-01-31 06:51
Zadowoleni z podwyżek?
Pora składać Cv do innych firm bo tutaj przyszłości nie ma.
Uuu 2017-01-31 13:18
W domu cie nie kochaja to chodz po 5-6 dni po 12, niektorzy maja kochajacego meza i dzieci i to rodzina jest na pierwszym miejscu nie inaczej
ok 2017-01-31 20:11
zawsze rodzina jest na pierwszym planie i nie prubójcie tego zmieniać,bo inaczej ten zakład ludzie będą omijać wielkim łukiem
seniorka 2017-02-01 09:41
Masz problem ? Jedż do Zakopca to się ZAHARTUJESZ
Fan 2017-02-01 09:49
Masz rację powinni potraktować równo za chorobowe one też powinni wylecieć. A jak nie to podam nazwiska.
Fan 2017-02-01 09:49
Zniesmaczona 2017-02-01 10:14
To ze ludzie choruja to dzieki nim 60 godzin tygodniowo, grafik na sms miesieczny owszem gdyby inspekcja przyszla. A nadgodziny ktore sa ponad dozwolona norme kwartalna rozliczane jako premia uznaniowa. Sa lewe papiery tworzone z mysla o inspekcjach. Ale wszystko jest do udowodnienia a sad pracy nie pobiera zadnych oplat wiec czego sie boicie ludzie, spokojnie zbierajcie tylko dowody
---- 2017-02-01 14:35
Ja od kilku lat zbieram kwitki od wypłat z godzinami tylu 240 /260 bo i takie były tak w razie w..........
Pracowita 2017-02-01 16:57
Do czego zmierza ta firma ludzie niedlugo pozabijaja sie wzajemnie aby na przerwe wyjsc. Przy tak ciezkiej pracy i systemie 12 godzinnym nie mozna spokojnie wyjsc i zjesc. Ludzie co sie dzieje wy sami wprowadzacie niewolnictwo. Tak jest na robotach nie ma kto zastapic na sniadanie, kobiety kloca sie malo brakuje a dojdzie do rekoczynow. Tymczasem na redach tak jak kiedys na bistro parkami na przerwe. TO SIE NIGDY NIE ZMIENI
szok 2017-02-01 18:12
Od lat brakuje tu ludzi,bo ludzi się nie szanuje,może i chorują ale tu jest produkcja,to nie praca w biurze Raz jest zimno,za chwilę człowiek spocony,nogi,stawy powykańczane,przecież sami wiecie że to nie siedzenie za biurkiem i spijanie kawek Ciągle dodatkowe dwunastki,nikt tu z ludzmi nie rozmawia,czlowiek to przedmiot
Operator 2017-02-02 09:21
Na redach powstaje na wspólnej chodzą dwie na przerwę a wy na robotach nie macie jak wyjść śmiejąc się z was
nie 2017-02-02 18:58
Chodzimy na przerwy,przestańcie bzdury pisać,czasem jak ktoś nie przyjdzie to są problemy jak wszędzie
... 2017-02-02 19:31
Ludzie sami problemu sobie szukają. Na robotach są przerwy tak jak i wszędzie. Brakuje ludzi to trzeba się spiąć i wzajemnie sobie pomagać. Wojny o przerwy zawsze były są i będą obojętnie czy rybna, roboty czy FS. Powoli się tu przedszkole robi o przerwy się niedługo zaczną bić. Zreszta niedawno prawie by tak było.
helllo 2017-02-02 20:04
Bo niektóre są takie kłótliwe że by się biły o przerwę a słodkie usmiechy rozdają,na zewnątrz że są takie sympatyczne i zgodne,a osy jak nic Po prostu niski poziom,nawet nazwiskami rzucają na forum,niski poziom,tak się nie robi
Zwykly pracownik 2017-02-02 22:23
Przestan!!!!Wszedzie sa przerwy smieszne dwie po 10 15 minut gora, na redach co dwie godziny na pol godziny. Dziwicie sie ze ludzie nazwiskami rzucaja bo czym sie roznimy TEZ JESTESMY LUDZMI TYLKO ZE BEZ UKLADU
pliss 2017-02-03 20:51
Tylko dlaczego nie ma tu ludzi?nigdy?
Haha 2017-02-04 16:34
Zapraszam na redy na pakownie jak ci się uda wyjść co 2 godz na pół godz to ci pogratuluje o ile wytrzymasz te 2 godz na ryżach lub aldikach. Pozdrawiam
Do elity 2017-02-04 18:42
Oczewiscie nie mowie o dziewczynach na kole, bo one nie maja tak wspanialej pracy i ukladow jak elita z tylu. O tym mowilam a was na kole przepraszam nie chcialam urazic
buuuuu 2017-02-06 11:41
Kompletnie nie wiem po co sprzeczacie się o przerwy skoro i tak wszyscy na nie chodzimy, niektórzy częściej a niektórzy rzadziej .
jeżeli niektóre Panie przystaje na mobing, wyzywanie i wstrzymywanie przerw widocznie im to odpowiada.
Muuuuu 2017-02-06 14:37
Jezeli chodzi o przerwy to nie wszyscy chodza po pol godziny co dwie godziny. TYLKO CYT. ELITA WSZYSCY WIEMY O KIM MOWA NAJPIERW RZADZILY NA BISTRO TERAZ NA REDACH Ci co maja uklady owszem sa zupelnie inaczej traktowani niz pozostali pracownicy malo tego sami tego oczekuja od wspolpracownikow. I gdyby bylo tak pieknie nie buylo by tej rozmowy wiec o co chodzi Zenada........
Taki zwykły operator 2017-02-06 20:30
Gdzie jest zwykły operator...
Wibrator 2017-02-06 20:43
A ja nadal czekam
Andrzej Duda 2017-02-06 21:11
Na rozładowanie atmosfery zapraszam wszystkich na sylwestra do mnie
Szybka 2017-02-06 21:25
Biorę wilbratorek i lecę 20:00 jestem
Jarek kaczynski 2017-02-06 21:27
Prezes też bedzie
firma dla murzynów 2017-02-07 20:44
Podwyżki śmiechowe.. dali od 1zł brutto do 2zł brutto i myśla,że to zadowoli ludzi :) co z tego,że dostales podwyżke jak premie będą MAX. 10% ??? Wyjdziesz tam samo jak przed podwyzka bo premia byly 15-25% to wyplaty byly znosne a teraz? Dla mnie kpina.. wyplata za styczne już z podwyżka i 10% premii - wstyd,że taka firma tak wykorzystuje pracownikow... osobiscie szukam juz innej pracy po cichu bo oni sobie robia jaja a pan R. prezesik ma węża w kieszeni i jeszcze niech zabiora dodatki do wczasow i moze "euro" to ludzie pojda po ruzm do glowy..najpierw posypia sie miesieczne zwolnienia chorobowe a pozniej wypowiedzenia ze strony pracownikow ;) ile mozna sie prosic o PIENIĄDZE za swoją prace??? Otworzcie oczy ludzie z biurowca i prezesiki bo ta firma pójdzie na DNO a konkurencja was zaczyna już zjadac na rynku ;) nie polecam pracy w tej firmie.. chyba,ze chcesz miec garba,problemy zdrowotne.
nikt ważny 2017-02-08 17:26
nieroby,pomieszało wam się w główkach ?
Operator 2017-02-08 17:51
A może tobie pomieszalo sie w główce nierobie
Bardzo ważny 2017-02-08 18:52
Ty wogóle nie masz głowy skoro tam robisz .Kup se mózg potem sie tu wypowiadaj
... 2017-02-09 20:37
Kiedy skończy się to chodzenie dodatkowo do pracy... ludzie sił nie maja. W jakim zakładzie zmuszają do nadgodzin? Tutaj nie można mieć życia prywatnego człowiek jest na każdego SMS. Dyspozycyjność 24h. Chore to jest żeby nie miało się czasu dla męża... dzieci... ludzie chcą pracować ale nie kosztem wszystkiego.
...Na, na, naa 2017-02-09 21:22
...dużo by mówić, ja uważam, że na tym zakładzie świat się nie kończy. To co ważne jest poza zakładem, czyli dzieci, rodzina, czas wolny i o tym trzeba myśleć i mieć to w głowie- ZAWSZE. Nie pozwalać sobą pomiatać. 5 dni po 12 h??? ludzie na co Wy pozwalacie??? Popuchnięte ręce, nogi...Żadne pieniądze nie dadzą Wam zdrowia, które tracicie na własne życzenie i nie zastąpią czasu poświęconego rodzinie.
Ja uważam, że jeżeli ktoś chce zmienić swoje życie i dąży do togo, to na pewno uda mu się w krótkim czasie znaleźć pracę, a pracy jest obecnie na rynku dużo. Wystarczy chcieć;) pozdr
nikt 2017-02-10 10:21
Wszyscy tylko gadają ......Czemu nie napiszemy skargi zbiorowej do Inspekcji Pracy ?niech skontrolują grafiki po raz kolejny ,nie te wywieszone miesięczne bo to ściema niech skontrolują czas pracy pracowników.Otwieranie nowej fabryki przy tym stanie osobowym oznacza tylko tyle że będziemy w pracy non stop choć już teraz nie jest lekko. Firma ma teraz problemy z rekrutacją pracowników a co będzie potem gdy już wszystko ruszy? skąd wezmą te 80 osób na nową hale
buuuuu 2017-02-11 18:39
Ja jestem za skargą do PIP
NIECH PRZYJDĄ ZOBACZĄ JAK TU JEST
zrezygnowany 2017-02-12 12:40
Kodeks pracy zdefiniował osoby pracujące w nocy. Za takich pracowników uznaje się osoby, których rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie minimum 3 godziny pracy w porze nocnej lub których co najmniej ¼ czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na godziny nocne.

Ważne!

Pracownikowi pracującemu w porze nocnej należy się ekwiwalent, który wynosi minimum 20% minimalnej stawki godzinowej.

Praca w porze nocnej a system czasu pracy
Praca w porze nocnej nie może przekraczać 8 godzin, w przypadku osób wykonujących prace szczególnie niebezpieczne lub gdy są one związane z dużym wysiłkiem umysłowym lub fizycznym. Natomiast powyższe ograniczenia nie dotyczą:

pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy,
przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia bądź środowiska albo usunięcia awarii.
Powyższych przypadków nie dotyczą też normy odpoczynku dobowego i tygodniowego.

Rozkład pracy osoby pracującej w porze nocnej powinien być ustalany na takich samych zasadach jak pracownikom pracującym na zmiany poranne/popołudniowe. Kodeks pracy określa normę czasu pracy jako:

8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w tygodniu w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy w przyjętym przez pracodawcę okresie rozliczeniowym (maks. 12-miesięczny okres rozliczeniowy).

Na podstawie tych norm pracodawca określa liczbę dni i godzin do przepracowania przez pracownika w danym okresie rozliczeniowym.

Praca w porze nocnej a normy czasu odpoczynku
Przepisy Kodeksu pracy określają również normy godzin odpoczynku. Każdy pracownik ma prawo do:

11 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu doby oraz
35 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu tygodnia (obejmującego co najmniej 11 godzin odpoczynku dobowego np. 11h + 24h = 35h).
Odpoczynek dobowy powinien przypadać w niedzielę, która obejmuje kolejne 24 godziny, rozpoczynając od godz 6.00 w tym dniu, chyba że pracodawca ustalił inną godzinę. Jednakże w przypadku dozwolonej pracy w niedzielę, dzień wolny może przypadać w innym dniu niż niedziela.
zrezygnowany 2017-02-12 12:43
Pracownik, który codziennie pracuje co najmniej 3 godziny w porze nocnej, lub którego co najmniej 1/4 czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, jest pracującym w nocy. Jeżeli taka osoba wykonuje prace szczególnie niebezpieczne albo związane z dużym wysiłkiem fizycznym i umysłowym, jego czas pracy nie może przekroczyć ośmiu godzin na dobę

Czytaj więcej na:
Yyyy 2017-02-16 11:59
Dlaczego wszystkie wpisy znikaja odnosnie princess w naszym zakladzie, wszyscy doskonale wiemy jak pracuja ich praca opiera sie glownie na przychodzeniu do pracy w celach towarzyskich i to za jakie piniadze. Wstyd prawo mowi kazdy pracownik powinien byc rowno traktowany pod kazdym wzgledem bez wyrozniania ze zony siostry czy kochanki
Nie 2017-02-16 12:05
Nazekalismy na kierownika Waldka tymczasem mamy Kierownika Pokornieckiego, i trzeba powiedziec jasno tak zle jeszcze niebylo.
też tu pracowałam 2017-02-16 21:02
Tak czytam i czytam i wiecie co Wam powiem? dobrze Wam tak :-) niech Was zajada, skoro się dajecie. Kozak w necie pi*da w świecie :D pracowałam w tej firmie ale po kilku bonusikach i tłumaczeniu rodzinie, znajomym, że jednak gdzieś się nie pojawię, bo znowu muszę pójść do pracy, po prostu się zwolniłam. Brak sił na cokolwiek, wieczne przemęczenie, do dzisiaj mam problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. LEKARZ wręcz naklanial mnie do zmiany pracy!!! Jesteście wykończeni, narzekacie. Co robi normalny człowiek? Zwalnia się lub reaguje. Inspekcja pracy. Nie powinniście pracować 12h w nocy, grafik na telefon? To chore!!! Ale widocznie Wam to odpowiada :D tylko gadać gadać ponarzekac żeby z zoladka zeszło i hopsiu do pracy. Żałosne. Można mieć nadzieję owszem jeśli kierownictwo obiecuję zmiany. Ale jeśli robi z gęby cholewe i nie dotrzymuje słowa a wy nadal siedzcie jak trusie to kto tu jest głupi? :-D zebrać jeden z drugim kwitki z wyplat, pokazać inspekcji ile pracujecie miesięcznie. Za głowę się złapią. OBUDZCIE SIE BO SAMI DAJECIE DUPY.
Fan 2017-02-19 16:14
Zgadzam się z tobą pricessy powinny być rozdzielone tak jak zrobili porządek na Bistro.
ja 2017-02-19 16:46
Na bistro teraz rządzi -ta co niby ma depresje i nawet brygadzistów ustawia.Nie lubie być tam wpisywana dodatkowo
Fan 2017-02-19 19:45
Jak była kiedyś tamta pakownia to nie lubiłam chodzić dodatkowo na Bistro ale teraz jest ok
nikt 2017-02-19 20:35
Prawda jest taka że tutaj można zarobić tylko waląc dużo nadgodzin a dlaczego ?
Dlatego że stawki są śmieszne,premie żałosne ale jest super,jest super jak to mówili na wigilii tylko dlaczego pracownicy uciekają ?Odpowiedź na to pytanie brzmi, praca nie lekka,grafiki do kitu,powiadamianie na sms !!!! o konieczności przyjścia do pracy ,wieczny brak ludzi presja coraz większa.W pracy wiecznie ci sami no bo jak może być skoro innych już niema i zapowiada się że nie będzie.Zakładając minimalną stawkę 14zł brutto na godzinę wiem,wszyscy którzy mają mniej chcieli by tyle 14x176=2.464 odwalając cały podatek ile nam zostanie? oj przepraszam do tego premia na otarcie łez 11% jakieś 200zł za miesiąc tyrania dostaniesz może 1600 na rękę.Gratis nerwice,ból kręgosłupa rąk i całej reszty a wara zachorujesz pamiętaj jest 10 innych osób na Twoje miejsce tylko gdzie oni są ? Ja od siebie chciałabym mieć dodatek za dyspozycyjność ,skoro cały czas jestem pod telefonem w końcu mi się należy za bycie w ciągłej gotowości dla potrzeb Frosty i jest to zapisane w kodeksie pracy
Ola 2017-02-19 20:54
Powiec i co z tego masz ze jestes w ciaglej gotowosci, NIC niewarto wszystko kosztem rodziny i zdrowia za te nedzne piniadze
Zostaw swoją opinię o frosta - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frosta