logo frosta

Opinie o frosta

Wibrator 2017-02-06 20:43
A ja nadal czekam
Andrzej Duda 2017-02-06 21:11
Na rozładowanie atmosfery zapraszam wszystkich na sylwestra do mnie
Szybka 2017-02-06 21:25
Biorę wilbratorek i lecę 20:00 jestem
Jarek kaczynski 2017-02-06 21:27
Prezes też bedzie
firma dla murzynów 2017-02-07 20:44
Podwyżki śmiechowe.. dali od 1zł brutto do 2zł brutto i myśla,że to zadowoli ludzi :) co z tego,że dostales podwyżke jak premie będą MAX. 10% ??? Wyjdziesz tam samo jak przed podwyzka bo premia byly 15-25% to wyplaty byly znosne a teraz? Dla mnie kpina.. wyplata za styczne już z podwyżka i 10% premii - wstyd,że taka firma tak wykorzystuje pracownikow... osobiscie szukam juz innej pracy po cichu bo oni sobie robia jaja a pan R. prezesik ma węża w kieszeni i jeszcze niech zabiora dodatki do wczasow i moze "euro" to ludzie pojda po ruzm do glowy..najpierw posypia sie miesieczne zwolnienia chorobowe a pozniej wypowiedzenia ze strony pracownikow ;) ile mozna sie prosic o PIENIĄDZE za swoją prace??? Otworzcie oczy ludzie z biurowca i prezesiki bo ta firma pójdzie na DNO a konkurencja was zaczyna już zjadac na rynku ;) nie polecam pracy w tej firmie.. chyba,ze chcesz miec garba,problemy zdrowotne.
nikt ważny 2017-02-08 17:26
nieroby,pomieszało wam się w główkach ?
Operator 2017-02-08 17:51
A może tobie pomieszalo sie w główce nierobie
Bardzo ważny 2017-02-08 18:52
Ty wogóle nie masz głowy skoro tam robisz .Kup se mózg potem sie tu wypowiadaj
... 2017-02-09 20:37
Kiedy skończy się to chodzenie dodatkowo do pracy... ludzie sił nie maja. W jakim zakładzie zmuszają do nadgodzin? Tutaj nie można mieć życia prywatnego człowiek jest na każdego SMS. Dyspozycyjność 24h. Chore to jest żeby nie miało się czasu dla męża... dzieci... ludzie chcą pracować ale nie kosztem wszystkiego.
...Na, na, naa 2017-02-09 21:22
...dużo by mówić, ja uważam, że na tym zakładzie świat się nie kończy. To co ważne jest poza zakładem, czyli dzieci, rodzina, czas wolny i o tym trzeba myśleć i mieć to w głowie- ZAWSZE. Nie pozwalać sobą pomiatać. 5 dni po 12 h??? ludzie na co Wy pozwalacie??? Popuchnięte ręce, nogi...Żadne pieniądze nie dadzą Wam zdrowia, które tracicie na własne życzenie i nie zastąpią czasu poświęconego rodzinie.
Ja uważam, że jeżeli ktoś chce zmienić swoje życie i dąży do togo, to na pewno uda mu się w krótkim czasie znaleźć pracę, a pracy jest obecnie na rynku dużo. Wystarczy chcieć;) pozdr
nikt 2017-02-10 10:21
Wszyscy tylko gadają ......Czemu nie napiszemy skargi zbiorowej do Inspekcji Pracy ?niech skontrolują grafiki po raz kolejny ,nie te wywieszone miesięczne bo to ściema niech skontrolują czas pracy pracowników.Otwieranie nowej fabryki przy tym stanie osobowym oznacza tylko tyle że będziemy w pracy non stop choć już teraz nie jest lekko. Firma ma teraz problemy z rekrutacją pracowników a co będzie potem gdy już wszystko ruszy? skąd wezmą te 80 osób na nową hale
buuuuu 2017-02-11 18:39
Ja jestem za skargą do PIP
NIECH PRZYJDĄ ZOBACZĄ JAK TU JEST
zrezygnowany 2017-02-12 12:40
Kodeks pracy zdefiniował osoby pracujące w nocy. Za takich pracowników uznaje się osoby, których rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie minimum 3 godziny pracy w porze nocnej lub których co najmniej ¼ czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na godziny nocne.

Ważne!

Pracownikowi pracującemu w porze nocnej należy się ekwiwalent, który wynosi minimum 20% minimalnej stawki godzinowej.

Praca w porze nocnej a system czasu pracy
Praca w porze nocnej nie może przekraczać 8 godzin, w przypadku osób wykonujących prace szczególnie niebezpieczne lub gdy są one związane z dużym wysiłkiem umysłowym lub fizycznym. Natomiast powyższe ograniczenia nie dotyczą:

pracowników zarządzających w imieniu pracodawcy zakładem pracy,
przypadków konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia bądź środowiska albo usunięcia awarii.
Powyższych przypadków nie dotyczą też normy odpoczynku dobowego i tygodniowego.

Rozkład pracy osoby pracującej w porze nocnej powinien być ustalany na takich samych zasadach jak pracownikom pracującym na zmiany poranne/popołudniowe. Kodeks pracy określa normę czasu pracy jako:

8 godzin na dobę i przeciętnie 40 godzin w tygodniu w przeciętnie 5-dniowym tygodniu pracy w przyjętym przez pracodawcę okresie rozliczeniowym (maks. 12-miesięczny okres rozliczeniowy).

Na podstawie tych norm pracodawca określa liczbę dni i godzin do przepracowania przez pracownika w danym okresie rozliczeniowym.

Praca w porze nocnej a normy czasu odpoczynku
Przepisy Kodeksu pracy określają również normy godzin odpoczynku. Każdy pracownik ma prawo do:

11 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu doby oraz
35 godzin nieprzerwanego odpoczynku w ciągu tygodnia (obejmującego co najmniej 11 godzin odpoczynku dobowego np. 11h + 24h = 35h).
Odpoczynek dobowy powinien przypadać w niedzielę, która obejmuje kolejne 24 godziny, rozpoczynając od godz 6.00 w tym dniu, chyba że pracodawca ustalił inną godzinę. Jednakże w przypadku dozwolonej pracy w niedzielę, dzień wolny może przypadać w innym dniu niż niedziela.
zrezygnowany 2017-02-12 12:43
Pracownik, który codziennie pracuje co najmniej 3 godziny w porze nocnej, lub którego co najmniej 1/4 czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, jest pracującym w nocy. Jeżeli taka osoba wykonuje prace szczególnie niebezpieczne albo związane z dużym wysiłkiem fizycznym i umysłowym, jego czas pracy nie może przekroczyć ośmiu godzin na dobę

Czytaj więcej na:
Yyyy 2017-02-16 11:59
Dlaczego wszystkie wpisy znikaja odnosnie princess w naszym zakladzie, wszyscy doskonale wiemy jak pracuja ich praca opiera sie glownie na przychodzeniu do pracy w celach towarzyskich i to za jakie piniadze. Wstyd prawo mowi kazdy pracownik powinien byc rowno traktowany pod kazdym wzgledem bez wyrozniania ze zony siostry czy kochanki
Nie 2017-02-16 12:05
Nazekalismy na kierownika Waldka tymczasem mamy Kierownika Pokornieckiego, i trzeba powiedziec jasno tak zle jeszcze niebylo.
też tu pracowałam 2017-02-16 21:02
Tak czytam i czytam i wiecie co Wam powiem? dobrze Wam tak :-) niech Was zajada, skoro się dajecie. Kozak w necie pi*da w świecie :D pracowałam w tej firmie ale po kilku bonusikach i tłumaczeniu rodzinie, znajomym, że jednak gdzieś się nie pojawię, bo znowu muszę pójść do pracy, po prostu się zwolniłam. Brak sił na cokolwiek, wieczne przemęczenie, do dzisiaj mam problemy z dolnym odcinkiem kręgosłupa. LEKARZ wręcz naklanial mnie do zmiany pracy!!! Jesteście wykończeni, narzekacie. Co robi normalny człowiek? Zwalnia się lub reaguje. Inspekcja pracy. Nie powinniście pracować 12h w nocy, grafik na telefon? To chore!!! Ale widocznie Wam to odpowiada :D tylko gadać gadać ponarzekac żeby z zoladka zeszło i hopsiu do pracy. Żałosne. Można mieć nadzieję owszem jeśli kierownictwo obiecuję zmiany. Ale jeśli robi z gęby cholewe i nie dotrzymuje słowa a wy nadal siedzcie jak trusie to kto tu jest głupi? :-D zebrać jeden z drugim kwitki z wyplat, pokazać inspekcji ile pracujecie miesięcznie. Za głowę się złapią. OBUDZCIE SIE BO SAMI DAJECIE DUPY.
Fan 2017-02-19 16:14
Zgadzam się z tobą pricessy powinny być rozdzielone tak jak zrobili porządek na Bistro.
ja 2017-02-19 16:46
Na bistro teraz rządzi -ta co niby ma depresje i nawet brygadzistów ustawia.Nie lubie być tam wpisywana dodatkowo
Fan 2017-02-19 19:45
Jak była kiedyś tamta pakownia to nie lubiłam chodzić dodatkowo na Bistro ale teraz jest ok
nikt 2017-02-19 20:35
Prawda jest taka że tutaj można zarobić tylko waląc dużo nadgodzin a dlaczego ?
Dlatego że stawki są śmieszne,premie żałosne ale jest super,jest super jak to mówili na wigilii tylko dlaczego pracownicy uciekają ?Odpowiedź na to pytanie brzmi, praca nie lekka,grafiki do kitu,powiadamianie na sms !!!! o konieczności przyjścia do pracy ,wieczny brak ludzi presja coraz większa.W pracy wiecznie ci sami no bo jak może być skoro innych już niema i zapowiada się że nie będzie.Zakładając minimalną stawkę 14zł brutto na godzinę wiem,wszyscy którzy mają mniej chcieli by tyle 14x176=2.464 odwalając cały podatek ile nam zostanie? oj przepraszam do tego premia na otarcie łez 11% jakieś 200zł za miesiąc tyrania dostaniesz może 1600 na rękę.Gratis nerwice,ból kręgosłupa rąk i całej reszty a wara zachorujesz pamiętaj jest 10 innych osób na Twoje miejsce tylko gdzie oni są ? Ja od siebie chciałabym mieć dodatek za dyspozycyjność ,skoro cały czas jestem pod telefonem w końcu mi się należy za bycie w ciągłej gotowości dla potrzeb Frosty i jest to zapisane w kodeksie pracy
Ola 2017-02-19 20:54
Powiec i co z tego masz ze jestes w ciaglej gotowosci, NIC niewarto wszystko kosztem rodziny i zdrowia za te nedzne piniadze
też tu pracowałam 2017-02-21 18:37
Skoro sama doszłas do takich wniosków to powinnaś zacząć działać. Pracy w Bydgoszczy jest naprawdę mnóstwo, kilka zakładów produkcji też się znajdzie, nie rozumiem jak można tylko narzekać. Samo ma się zmienić ? Ukraina wypie**la stąd w podskokach wiem, bo z kilkoma osobami z Ukrainy utrzymuje kontakt. Grafik pęka w szwach, nie zrobili Wam 8h chociaż obiecali. Niedługo zaczniecie chodzić 5/1 :D :D :D Ja pracuję teraz po 8h 5 dni w tygodniu i w życiu nie zamieniłabym się na te zajebane 12.Żeby dojechać na 6 wstawałam o 4. W domu byłam po 19 ile to godzin na nogach ? ile zostało na sen ? bo o obowiązkach już nie wspomnę. Trzeba być pojebanym/ niekochanym/żeby wybrać 12h system pracy.. Ciarki mnie przechodzą jak przypomnę sobie to oczekiwanie na grafik "wpisała czy nie? będę miała wolne ?" cyrk z maseczkami, pot cieknący po tyłku w lato, te temperatury....kurwica bierze na samo wspomnienie. Życzę tym nielicznym fajnym, LUDZKIM osobom które tam poznałam a które tam pracują nadal by się zwolniły i znalazły normalną pracę. Jeśli sami o siebie nie zadbacie to nikt za Was tego nie zrobi. Pozdrawiam.
aHA 2017-02-27 11:47
Jakie jest hasło do zdjęć z balu? Dzięki i pozdro.
bal 2017-02-28 22:46
Roxi.pl
... 2017-02-28 23:17
Gdzie można zobaczyć zdjęcia z balu?
Balujemy 2017-03-03 17:00
Na balu jak na balu wyjatkowo duzo osob bylo.
Lecz tym razem maly ksiaze zostal oszczedzony nie jak rok temu ze mu koszule popruli,,A TAKIE FAJNE PROMOCJE W AUCHAN DWIE W CENIE JEDNEJ,, Lecz tuptusiowi sie dostalo szokoda bo fajny brygadzista dobrze sie z nim pracuje i naprawde na niego nie mozna zlego slowa powiedziec. To zupelnie inna bajka niz Maly ksiaze i wystajaca sloma z butow ktorej perfumami nie przykryje
Dawaj 2017-03-03 17:28
A ruchali się na tym balu?
Uuu 2017-03-03 19:20
Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu
Uuu 2017-03-03 19:20
Niewiem, skoro dawali sobie w morde, wszystko mozliwe ze sie brali w kiblu
Niedowiary 2017-03-05 20:20
Jak to możliwe ze produkujemy więcej a premie są mniejsze o 20% w porównaniu do tego co było pół roku temu ?
Ta 2017-03-07 15:24
To prawda mamy kilku kierowniow i oni maja zupelnie inne podejscie do pracownikow i sa powazani. A tu na balu malego ksiecia poszarpali to daje do.myslenia jak ludzie go traktuja jest msciwi a karma wraca.
xxxxx 2017-03-10 15:12
co tu się dzieje z tymi pensjami do cholery??????????????????
xxx 2017-03-11 12:03
Wypłaty marketowe a co?
jjjjjjjjj 2017-03-11 15:58
ludzie wy jestescie jacys nudni zamijcie sie swoja osoba i rodzina a nie takie rzeczy piszecie jak wam nie wstyd brudy prac i psuc opinnie zakladu jak wam nie pasuje to sie zwolnijcie a nie dupe rabiecie i problem bylby rozwiazany dorosli ludzie a zachowanie gorsze niz dzieci brak slów pomyslcie nad tym co robicir bo role sie odwracaja prędzej czy pozniej
Fan 2017-03-11 16:44
Piszą prawdę
;) 2017-03-11 22:38
Każdy ma prawo wiedzieć na co się pisze zatrudniając się w tej firmie.. po to jest to forum. Pracowałam i szczerze nie polecam!!! Pracy jest mnóstwo za taką samą stawkę. System pracy, płaca i traktowanie... masakra
lisa30 2017-03-16 07:57
Też pracowałam we Froście (prawie 2 lata).Dwa zmarnowane lata,wyjęte z życiorysu.Pamiętam tylko nadgodziny przymusowe,wyczekiwanie na sms,bo z obiecanych3 dni wolnego nagminnie2 zabierali.Poza tym ciągłe zmęczenie,ból pleców,spuchnięte ręce i nogi.Żeby jeszcze trochę życzliwości,zrozumienia!Ale nie, zamiast tego poganiania,wyzywanie ,wypychanie na "koło",bo nie jesteś koleżanką liderki i jeszcze śmiesz się postawić i zwrócić uwagę,że inne też mogą stanąć na poprawianiu.Jak można doprowadzić nową pracownicę do płaczu,wyśmiewać,szydzić i jeszcze bawić się przy tym na całego.Mobbing w najczystszej postaci.Podobno nowa liderka na rybnej,która zastąpiła Henię wyżywa się nawet na starych pracownicach.Zemsta czy taki prymitywny sposób,żeby się dowartościować,bo w domu mąż jest górą,no to ja wam pokażę!Pracuję teraz w normalnym zakładzie,nikt nie krzyczy,nadgodziny dla chętnych,praca 5 dni ,wypłata 1800 na rękę.Aż chce się żyć i pracować,ale trzeba się zdobyć na odwagę i odejść,nie dać się gnębić i mieć swój honor.Jestem człowiekiem a nie śmieciem!
JA 2017-03-16 08:55
Nikt normalny nie jest kto tam pracuje -proste
no 2017-03-19 15:25
Skoro markety walczą o wolne niedziele,to może my też.Dawno już walczyliśmy o wolne soboty,i co z tego ?skoro nawet w niedziele musimy p0racować.Nawet nam za to extra nic nie płacą ,bo to czterobrygadówka,czy równoważny czas pracy,i wystarczy tylko pod to się podpiąć,by ludziom nic za to nie dopłacić.
on 2017-03-20 17:16
Ale za to nadgodziny są płatne 100 % a nie musiały by być aż tyle.
szok 2017-03-21 04:41
Czy tam jeszcze ktoś pracuje-codziennie przecież ktoś odchodzi z tej firmy -a niby taka dobra-mocna firma na rynku
ups 2017-03-21 11:48
odchodzą,z kim pogadać to na wypowiedzeniu.Niestabilne grafiki bardziej wykańczają ,niż bardzo średnie zarobki.Kobiety to już jak ukrainki są traktowane,ciągle do pracy,premie małe to godz 200musisz mieć żeby przeżyć.
Jo 2017-03-22 15:13
To po co tam siedzicie!narzekacie i wiecie co wam powiem,dobrze wam tak skoro nie potraficie zdobyc sie na odwage by odejsc z chonorem i nie dac sie w ten sposob traktowac. Widocznie wam to odpowiada skoro w tej renomowanej firmie siedzicie. Bo tak sie przedstawiaja tylko ta renoma jest budowana na wyzysku, mobingu i smialo morzna powiedziec niewolnictwu.
Do elity 2017-03-25 08:06
Tak jest elita z bistro przeniesiona na rebymiksy tam robily co chcialy i to samo robia tu, parkami na przerwy. Wystarczy popatrzec na ich prace jak pracuja czy jest adekfatna do ich stawek bo karakana zona zeby miala tyle co operator. Niech ja postawia gdziekolwiek na maszyne niech pokaze co potrafi
Zygac sie chce 2017-03-25 13:58
Wszystkich to razi w oczy, inne stawki inne traktowanie , minimalne wymagania wzgledem pracy czy wydajnosc. Co jest jedna firma a takie skrajnosci , cale bistro rozwalili ale grupa leniwcow razem no bo jak inaczej ktos musi bladyneczke zabawiac to takie jej maskotki
Operator 2017-03-25 17:03
Prawda jedna z princess wróciła z chorobowego i co zwolnili ją nie a dlaczego bo Zoneczka karakana pomoże zróbcie wreszcie z tym porządek. 3 leniwcow
Do obory 2017-03-25 18:16
Hahaha chlopaki do wziecia tam tez sie idealnie wkomponuje
parodia2017 2017-03-25 21:00
premie nie bede juz wieksze niz 5-10% :) nie liczcie na cuda..ciekawe kto pojdzie na nowa hale pracowac skoro nawet Ukraincy mowia,ze nie ma mowy za takie pieniadze.. jak firma nie podniecie premii albo stawki godzinowej to konkurencje ich zje bardzo szybko. "UCZMY SIE SZANOWAC PRACOWNIKOW BO TAK SZYBKO ODCHODZA" to powinno byc MOTTO myFROSTA :) przykre ale prawdziwe.. nie doceniacie = tracicie. Mało to firm? MNÓSTWO! KADRY powinny się mocno trzymac bo zwolnienia dopiero sie posypia od MAJA :) tyle zdradze. NIE MA KASY - NIE MA PRACOWNIKOW.
dddd 2017-03-28 13:44
najpierw sie zastanow gdzie indziej w ogole masz dodatki do wczasów ? chyba tylko dla urzędasów zostały. Bardzo dobra firma
Zostaw swoją opinię o frosta - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie frosta