Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

x

Podwyżki -a ludzie nadal odchodzą

on

I jak z podwyżkami? Ktoś już dostał jakąś? Jak sie zmieniły stawki. ?

życie

Wy o strajku piszecie -wam najlepiej wychodzi za plecami obgadywanie i oczernianie a jak dojdzie do spotkania twarz w twarz to odrazu trzymacie ryj cicho i udajecie wielkie I LOVE YOU moge podać przykład na grafikowej objeżdzacie ją na stołówce,przystanku a jak do czegoś dojdzie to byście jej wlazły w du....e świadczy to tylko o Was jakie macie nudne życie poza pracą .Już nie mówię o Wio.....cie tak samo każdy sie przymila jej a jak tylko zginie z pola widzenia jest osmarowana od najgorszych .Weżcie sie za robotę a nie narzekanie porządek zróbcie najpierw sami ze sobą zazdrośnicy a potem pomyślimy dalej

oo
@życie

nikt grafikowej nie objeżdża,nędzna jest sytuacja tej fabryki,bo brakuje tu od zawsze ludzi,odchodzą bo żle ,zapieprz,chamskie traktowanie,zarobki zbyt małe Tylko kasa lepsza może przyciągnąć tu ludzi ?Wtedy będą tu chcieli ludzie pracować i będą normalne grafiki bo będzie kim obsadzać a nie tą garstką ludzi Tylko góra ma nas pracowników za nic,to się czuje

....
@oo

Kasa nic tu nie pomoże ,każdy dobrze wie gdzie jest problem .Problem tkwi w większości w traktowanie tu ludzi i zero kultury osobistej u większości lid,bryg,kier. .

@oo

niech niechorujom to niebendziemy zanih hodzic dopracy tak czensto

ta
@ja

o chyba Ukraina zaczyna pisać czytając wpis-słownictwo

ha ha
@ja

My tak często wcale nie chorujemy ,nas po prostu jest tak mało Polaków

be
@ha ha

Oni tą pracą sami nas zmuszają do chorobowego

taaa

A Ty kim jesteś? Sam fakt że tam pracujesz mówi za siebie kim Ty jesteś i co prezentujesz A czepiasz się Ukrainy. Rasowiec się znalazł .twój fetysz to wąchanie Ukrainy ???

Uuu
@ja

W domu cie nie kochaja to chodz po 5-6 dni po 12, niektorzy maja kochajacego meza i dzieci i to rodzina jest na pierwszym miejscu nie inaczej

ok
@Uuu

zawsze rodzina jest na pierwszym planie i nie prubójcie tego zmieniać,bo inaczej ten zakład ludzie będą omijać wielkim łukiem

pliss

Tylko dlaczego nie ma tu ludzi?nigdy?

Mała

A ja powiem tak dopuki my ludzie z dołu się nie postawimy gu.. o dostaniemy trzeba strajk zorganizować bo to co się dzieje to śmiech na sali chcemy premie to 130 procent normy musimy wyrobić ale jak skoro sami widzą że na rozpadajacych się maszynach się nie da... Musimy wziąść sprawy w swoje ręce bo dalej będzie jak jest nie jesteśmy głupią tanią siła roboczą ludzie obudzcie się....

M........

Strajk??

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Kwa

Jak mialem zielony czepek to 3 dni pracowalem i3 dni wolnego a gdy zalozylem bialy to zaczol sie chorror nastop nadgodziny zastepstwa myjki a rodzina gdzie na drugim miejscu bo frosta jest pierwsza tak nie powinno byc dlatego nie pracuje w tym obozie

Olewka

A ja mam pytanie do dyrektora generalnego Frosta AG....dlaczego niema w tym zakładzie słowa o wymianie pracowniczej? skoro są trzy zakłady w świecie ,Bydgoszcz ponoć osiąga najlepsze wyniki dlaczego nie wysłać naszych pracowników do innych krajów za ich wynagrodzenie?nie za nasze złotówki tylko za euro za stawki jakie oni tam mają . Niech pokażą jak się pracuje w Polsce i osiąga najlepsze wyniki bo przecież o tym mowa na każdej wigilii pracowniczej .Skoro my najwięcej produkujemy i przynosimy największe zyski to chyba coś jest nie tak z pozostałymi fabrykami.Niech Niemcy przyjadą do polski , być może nauczą się czegoś od nas i podniosą swoje kwalifikacje za naszą płacę za nasze stawki godzinowe ,złotówki nie euro.Niech zobaczą jak to jest przychodzić na sms ciągle nadgodziny z premią 6% do 16% i niech wyjadą za rok dwa z poczuciem pełnego szczęścia że dokonali czegoś wielkiego potrafili przeżyć jak my biedacy polacy..........Wtedy pogadamy

Kwa

Moim zdaniem to kierownicy i brygadzisci niech ustana na produkcji i podkrecic im tasme zobaczymy czy dadza rade przez 12 godz. Szczegulnosci milene z rybnej brygadzistke ta cwaniare.ile mozna robic moze po 300godz ? To obuz auszwidz drugi robia

kawa
@Kwa

Oj obrosła w piórka Pani Mi.....Brygadzistka ją postawić na 12 godz na poprawianie -ciekawe jak by sie pracowało

@kawa

Ja bym na kolo ja postawil lub szejpery na 4 kominy i podkrecil jej tepo jak ona to robi innym ludziom a rudego dawno powoini wywalic za mobing

JA

Ja Kierownika Rafała bardzo lubię jest ok -jedyny NORMALNY

TAK
@Kwa

Wina mało przeszkolonych brygadz...... że ludzie tak uciekają z zakładu .My jesteśmy ludżmi i tak chcemy być traktowani a nie jak Pionki idż, zrób, wynieś, nie gadaj, i SZYBCIEJ

@JA

Znam go wszyscy sa po jednych pieniadzach obiecuja a nic nie robia. To niech sami robia po 6 dni i 1 dzien wolnego to hore. Polacy to nie roboty kazdy ma rodzine i chce znimi spedzc czas a nie tylko frosta

@Kwa

Zgadzam sie z Tobą w 100 procentach jeżeli chodzi o system 6-1 .Jeden dzień wolnego to nawet nie chce sie iść z rodziną na spacer bo sie jest taj zje........nym

mech

Jak mi zapłaca nawet 3000 zł wypłaty i tak nie warto tu tyrać

mała

wypłata śmiechu warta 2500 w tym 30 nadgodzin wyrobiony etat oraz dodatek za chorobowe

zmora
@mała

2500 ? Ja jeszcze jak tu pracuje tyle nigdy nie miałam Max 1800 z nadgodzinami Oni duzo obiecują Jak by tak było co gadają na rozmowie to by tylu ludzi sie uciekalo

a jednak

A jednak zaczynają sie chorobowe sypać

mac

Maciej podwyżki śmiech obiecanki cacanki jak co roku ,połowa Ukrainy już tu nie wróci kto wytrzyma to tempo-głupi

Maciej

I jak podwyżki już sa

trafione ........... pozostawie bez komentarza

sylwester

Tak racja, czas zacząc robic pożadki w tej firmie jak to powiedział jeden z kierowników cytuję ,,wykosic chwasty,, . Proponuję zaczać od siebie kierowniczku i zakupic podwójny komplet koszul na bal.

u.......
@sylwester

w Auchan jest promocja 2 w cenie 1 hahahahaha...........

zdegustowany

FRoSTA kiedys a dzis to przepasc.. patrzac na PREMIE od 2014 roku aż do 2016 to zarabiamy MNIEJ niż kilka lat temu.. Co chwile jakieś podwyzszane normy na maszynach za czasów PRLu..same maszyny gdyby mogły mówić to by stwerdzily,że "ile mozna na takich obrotach pracowac? pie...ole". ZARZĄD ma kase, Niemcy tez maja kase ale pracownikom to już ukrecili zawory i kapie raz na jakiś czas jakaś nędza.. PREMIA KWARTALNA 1000 brutto - brzmi tylko pieknie bo przez okres 3msc premie byly tak niskie,ze jeszcze gorzej na tym wszyscy wyjdziemy jakby premie byly normalne..to już jest tak obliczone,zeby ONI wyszli na plus a pracownik mógł powiedziec,że dostal 1000brutto bo był w pracy,jak wół pracowal i nie chorował.. Na chłodni jest to samo - dostawy,exporty i szkoda,ze nie ma wiecej ramp bo mysle,ze by każda była zajęta,żeby tylko zrobić plan dnia,który jest planowany przez chyba chorą osobę..wóźki to już szrot, temperatury z tego co wiem na chłodni niższe niż powinny byc bo co chwile coś sie tam psuje. Podwyżki beda ale INFLACYJNE - normalnie 50gr brutto albo 60gr. Zarówno produkcja jak i chłodnia obudzi się gdy ludzie zaczną przynosic wypowiedzenia i zwolnienia lekarskie bo nikt za tak śmieszne pieniądze nie będzie pracował jak wół któremu co roku mydlą oczy,że "bedzie lepiej" a jest tylko GORZEJ !!! Jedynym ratunkiem jest obliczenie na nowo norm, podwyzki jak np. IKEA (z 15brutto na 20brutto), wywalenie osob ktore zrobily taki syf w firmie poprzez takie a nie inne "pomysły".. skoro wczesniej mozna było osiagac dobre wyniki, ludzie pracowali to chyba jest coś na rzeczy.. Jak mogą byc premie na poziomie 5%-9% gdy rok temu dochodzily do 20%-27%.. chore. Docenicie pracowników jak ODEJDĄ do innych firm i zostanie Wam opcja sciagania połowy UKRAINY ,żeby ratowali wasza firme przed upadkiem. Opinia jest prawdziwa i mysle,ze każdy pracujacy tam czlowiek podpisze sie pod tym bo ile mozna milczec i udawac,ze pada deszcz gdy zarząd pluje z góry. Nie pozdrawiam

pestka
@zdegustowany

Zgadzam sie z Tobą w każdym zdaniu .W tej firmie już nic nie POMOŻE ani premia ani podwyżka ani obiecywanie bóg wie co..... żeby ta firma stanęła na nogi powinni zatrudnić ludzi z zewnątrz jako kierowników -liderów-brygadzistów.Nie be powodu mówi sie tu o na WSPÓLNEJ .....MĄŻ-ŻONA-SĄSIADKA -CÓRKA-ZNAJOMA ITD jedna wielka rodzina jak im nie wejdziesz w dupę to będziesz zawsze nikim w tej FIRMIE również nie pozdrawiam

Nikt

31 grudnia mamy wolne czy zakład pracuje do np 14?

@Nikt

a jak myślisz-tu sie nawet robi 8 godz przed sylwkiem tylko nie bierz użeta bo 700 zł nie dostaniesz -śmiech

Mała

A co tym razem na wigilii obiecali? No i ile milionów zrobiliśmy dla szwabów naszą ciężką pracą ? Jakieś nowe przepisy kulinarne od szefa w tym roku były? Jestem do tyłu bo nie było mnie na tej wystawnej wigilii :p skorzystałam z wlonego i wolalam wigilie dla rodziny zrobić niż słuchać miliona obietnic że będzie miło fajnie i wspaniale

joooo
@Mała

mała nie choruj bo cie zwolnią hahah śmiech mają nas za kogo-straszą jak w przedszkolu niech sie ciesza że jeszcze garstka ludzi im została -jak powstanie nowa hala bedziemy robić 6na 7

@joooo

Mogą mnie zwolnić jak chcą i tak mam już inną pracę zalatwiona i po nowym roku jak duża część ludzi składam wypowiedzenie skoro nie potrafią docenić ludzi którzy nie chorują pomimo przemęczenia i braku sił to co tu ma nas trzymać

mus
@Mała

NO JAK TRZYMAĆ MA NAS PREMIA ZA NIE CHOROWANIE HAHA Ciekawe ile wasze zdrowie będzie warte 5% czy 8 procent......taka duża znana Marka dopuściła sie do czegoś takiego -myślą że premią nas zatrzymają .....niech zrobią porządek i przeszkolą co niektórych kierowników-brygadzistów. tu pracują ludzie a nie zwierzęta....

wigilia

i co wy na to ? obiecanki-śmiech

@wigilia

będą zwalniać za chorobowe-hehe ludzie sami się zwolnią po nowym roku

święta

idziecie na wigilie??

nieeee

Co sie dzieje tu -masakra jeden dzień wolnego

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.