Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

on

Jaka premia za wrzesień ?

...

Premia produkcyjna jest jednakowa dla wszystkich pracowników produkcji.

feministka

Mam pytanie czy w waszej firmie kobiety są kierownikami brygadzistami liderami operatorami maszyn a może jakiś pan jest pakowaczem sprzątaczką .Jeśli nie to spotykamy się na czarnym marszu w poniedziałek .

@feministka

Kierownikami są mężczyźni ale brygadzisci są podzieleni 4 kobiety i 8 mężczyzn liderami też są kobiety i mężczyźni. Bardzo mało jest kobiet jako operatorów maszyn chodź chcą je teraz zatrudniać na operatorów. Pakowacze i sprzątaczki to same kobiety.

fffffqetq

Pracowal ktos w bydgoszczy, fordon? Przez agencje widzialem ogloszenie weekendy wolne+ 10pln/h

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

uk

Man pytanie.... chodzi mi o Tomasz Wideł, tak ma napisane na uniformie. wydaje sie miły,ogarnięty. Wiecie może czy jest wolny????????? fajną dupcie ma i barki:-) pozdro Tomcio

Lili
@uk

daruj sobie... już dawno mam go na oku,chodzi tobie o Tomaszka z FS? chłop jak dąb, serce jak czekolada, zapomnij o nim. Tomaszek buzi do ciebie

Kama

Ooo nagle taka cisza czyżby poprawiło się w naszym kochanym zakładzie?

fddsd

Ludziska zacznijcie się szanować na wzajem i będzie lepiej

=
@fddsd

Lepiej zawalczmy o lepsze zarobki i ludzki grafik i pomódlmy się by ludzie tu chcieli pracować

Bogdan

To jest najgorszy zaklad w Bydgoszczypod wzgledem zarobkow i pracy wyzysk ,omijajcie szeroki łukiem tem przeklety zaklad

...

a na multi co sie dzieje? Coraz głośniej sie robi o robotach

cpun

Pod presja niby jaka ? U nas jest atmosfera bardzo przyjazna haha jezeli się trzyma palec prosto w (usunięte przez administratora) jednej osobce az żal hahahahahaha........... jak się patrzy na tę pseldo przyjacioleczki ktore maja niezle wypracowane zdanie i tego nic nie zmieni. Bo to swiadczy tylko o czlowieku jaki jest to ze ktos ma buske aniolka nie znaczy że nim jest.

Ela

Cała prawda o Froście Bydgoszcz.... Najpierw rozmowa , super to wygląda. 20 osób jest na rozmowie, 18 przychodzi pierwszego dnia , szkolenie i tak dalej , spacer po zakładzie ... zostaje 10 osób następnego dnia przychodzi 8 osób. Po pierwszej przerwie na stanowisku zostają 3 osoby , po drugiej 1 desperatka lub desperat. Mija kolejny dzień i nikokogo nie ma. Bez rodzinki w tym zakładzie nie ma szans na normalną pracę. Jak się utrzymasz to czeka Cię wiele dziwnych sytuacji, choć by kadry .... możesz tam zajrzeć ale tylko w określonych godzinach 12-13( czy jakoś tak , Już tam nie pracuje od jakiegoś czasu i nie pamiętam dobrze) jak zjawisz się w innych godzinach to Cię zbrukaja z błotem. Praca 3 na 3 to fikcja, nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz smsa " zapraszamy dziś do pracy" , to jest standard . Planiści robią co chcą z ludźmi, ale nie z mężami , braćmi i inną rodzinką lu znajomymi. Potem inne sytuacje ( w zależności gdzie się trafi) zapomnij o przerwie. 12 godzin przerzucając zmrożona rybę, bez przerwy , ręce odpadają masakra jakaś. I tak co dzień. Względy tylko maja ci co mają tam znajomości lub rodzinkę. Można jeszcze wiele pisać o tym co tam się dzieje.... ale czy warto, raczej nie , każdy sam musi spróbować. Mimo wszytko są tam ludzie ciężko pracujący, normalni i tacy co pomogą jak wszędzie. Ogólnie nie polecam, zmieniłam prace i ie żałuję. Pozdrawiam Wszystkich z Frosty i życzę spokoju i lepszych warunków pracy.

ojjj

Teca chciał podwyżkę za co, pytam!!! ze chodził ujarany wiecznie po zakladzie i obracal towarem w firmie. Od zielska ma juz dziury w mózgu bo gubi sie co komu mowi, amnezja tez mu nieobce.

@ojjj

racja ojjjj podwyżki niech dadzą lepiej tym co pracują a nie 3 godziny siedzą na przerwie

klijent
@ojjj

Chcial podwyzke haha za co,wiecej kasy zarobil obracajac towarem w firmie.Jak moglo kierownictwo pozwolic na takie zachowanie i przymykac oko to swiadczy wlasnie o tym iż nieodpowiednie osoby są na wyzszych stanowiskach i zarządzają ludzmi. Nacpany,ujarany, pjany wazne że jesteś. Gdzie tu renoma firmy, absurd.

lll

Narzekania nic nie pomogą,jesteśmy pracownikami,musimy pracować

ty

Strzał w dziesiatke niech ktoś zrobi z tym porządek wkońcu

......

Tu się nigdy nic nie zmieni są liderami na rynku lecz ludzi jak traktuja!!!!!chca rozglosu znanej marki benda go mieli fakty uwaga i gazety lokalne zainteresuja się skoro firma tak dobrze prosperuje tylko nikt nie wie co robicie z ludzmi

bosa???? jacek ogarnięty

on

co sie dzieje na bistro -tyle zmian

tec
@on

takie Zycie .bez bosa

osz

Najgorsze jest to że ludzie odchodzą a oni nic na to,nie mają systemu ratującego ten zakład,unoszą się honorem ,że im nie zależy ,żałować ludziom dać podwyżki,ludzkiego podejścia,normalnego grafiku Bez tego padniecie,a my się zajeżdzić nie damy

monika

Myślicie ze jeszcze dużo ludzi odejdzie z Frosty/

oliwia

nie polecam tam pracy to (usunięte przez administratora) robi się po 72 godziny tygodniowo

v

Firma bardzo oszczędza na płacach dla swoich pracowników,tak się ludzi nie utrzyma ,uciekną

Mała
@v

Dzisiaj kolejne osoby położyli wypowiedzenia jeszcze troche i sama Ukraina zostanie

kkk
@v

Jeżeli Firma jest znana i renomowana,dobrze prosperuje,powinni to odczuć także pracownicy Powinni być dumni że pracują w dobrej firmie,dobrze żyją Tak naprawdę to nasze zarobki to najniższa krajowa!!!!!!!plus dodatki,za nocki,czy premia jak macie humor nam ją dać Kto wam wyrobił dobrą markę ?,robotnicy Podcinacie gałąż na której również siedzicie

Mała
@kkk

A na wigilie przyjedzie dyrektor i jeszcze powie nam ile milionów dla nich zrobiliśmy i co mamy być dumni że za naszą ciężką i niedoceniona prace im kieszenie napychamy???

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.