Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

kumpel

Wiesz co to tajemnica zawodowa?

haha

TO RZUĆ PROPOZYCJE !!!

Nikt

Słabo co

Aaaa

Chyba zejście upadły na głowę na nią nie glosujcie

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Ooo

Jak mam swojego kandydata jutro idę głosować

Ryjek

Jak mam się wypowiadać kobiecie o moich problemach w pracy i co ona zalatwi powie tak i tak będzie to samo

uuu

na skargę to najlepiej iść w niedzielę do kościoła,związki zawodowe nie pomogą,trójka nie pomoże wszystko się dzieje odgórnie,z nami nikt się nie liczy ,nie pyta o zdanie

ktoś

z tej 3 nikt nie jest godny zaufania

ŻE CO

Dobra sprawa będzie jak Asie wybiorą .......reszty nie wyobrażam sobie

dobra sprawa

dobrze ze powstaje trojka zaufania bedzie troche spokoju...

)))))

brygadzista nie ma znaczenia,rób swoje

młody

Witam na dniach rozpoczynam prace i chciałbym się dowiedzieć jakiego brygadzistę polecacie, a którego unikać?

jeeee

nic co tanie nie jest dobre,nawet tani pracownik

nnneeeeeeeeeeee

włosów sobie z głowy nie wyrwiemy,żeby było jeszcze szybciej i lepiej,nie za te pienieniądze

!!!!!

Wymagania wzrosły ani chwili odpoczynku,ciągłe prace dodatkowe,że czysto ma być ciągle,coraz więcej robimy,ale żeby tak ludziom tak podwyżkę dać o tym nikt nie pomyśli,sami sobie tylko potraficie za gnanie ludzi premie roczne dawać,a dzięki nam tak sobie dobrze góra żyje i zarabia,dzięki robolom Na was robimy panowie szlachta''''i ciągle łazić dodatkowo,bez końca

elektro

ten zakład to jedna wielka telenowela romanse i smarowanie tyłków.

hmmm
@elektro

strzał w dziesiątke !!!

hm

Traktują ludzi tu jak bydło albo myślą że ludzie są na baterie i bed (usunięte przez administratora) jak roboty

emmmmmmmmmmmmmmm

bo ciężka praca,po 12 godzin w soboty i niedziele i grafik niestabilny,zarobki słabe jak na te czasy

aga

Dlaczego tylu ludzi sie zwalnia z Frosty?

emmmm

tak ,oni ci zrobią nawiew,wysikać nie ma czasu wyjść,nosa wytrzeć i tak samo nawet napić nie ma się czasu Ciągle mało mało,szybciej i więcej,ciągle dodatkowe,nie dziwcie się że ludzie nie chcą tu pracować Po co chciecie otwierać nowe działy skoro już teraz brakuje ludzi,a zarobki lipa Zastanówcie się nad podwyżkami i traktowaniem ludzi,to może ludzi dostaniecie...

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.