Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

dla Kaśki

Kaska u nas sa praktykantki na dzial kontroli to pewnie tez zadzwon dowiedz sie pozdrawiam

nick

Mówimy, podaj osobę, a znajdę paragraf

Marek S.

Rozliczenie 3 - miesięczne jest zgodne z kodeksem pracy tak jak rozliczanie urlopu godzinowo . Macie podany nr.telefonu do Pani inspektor= wystarczy zadzwonić , a nie wypisywać bzdury z kapelusza i się nie podpisywać !

juym

Rozliczanie ludzi raz na 3 miesiące z godzin tj też rolowanie,nie płacenie setek za niedziele tj też rolowanie,okradanie nas z urlopu to szkoda słów już za to że jesteśmy Polakami mamy przegwizdane,z Ukrainą możemy sobie ręce podać Dużo rób a i tak cię na nic nie stać,tak tu się żyje

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Leszno
banam

jestem ciekaw kto tak broni tej frosty chyba broni swojego etatu na ktorej nic ni9e robi tylko rorkazuje bo to co ludzie pisza to jest prawda a prawda w oczy kole i winny sie tlumaczy nich on sie wezmie do pracy

pracownica

kolego nie jestem żenada nie nie masz praw mnie obrażac, za długo juz pracjue w tym naszaym kochanym zakładzie, zeby napisac, że nasza kochana solidarnośc zakładowa dla kobiet za duzo nie robi, dali nam całe etaty fakt, ale zaczynaja od razu oszukiwac Nas z urlopamu, ty mozez tak kolego napisać, przyszedłes odrazu do pracy pewnie, na cały etat, za wieksza stawke, jak postraszysz, ze odejdziesz to ci podniosa stawke by cie zatrzymać, a kobiety przez kilka lat na pół etatu a Twój Kochany Pan Marek na to patrzył i nic z tym nie robił

Harnaś

Kierownicy chodza z glowami do gory a nie potrafia rozroznic przyciskow czerwony a zielony do czego sluzy , nie wspomne o czerwonym grzybie haha . Kierownik tylko potrafi krzyczec damskim glosem Eeeee . . . bo nie potrafi powiedziec po imieniu .

Pewnie kontrole bywały często,nic z nich nie wynikło Rolowanie ludzi to motto zakładu Kobiety były rolowane,bo pracowały jak konie po 12 godzin na pół etatu Teraz z urlopów nas będziecie rolować,co dalej wymyślicie?

Ja chciałbym tylko jedna rzecz, mianowicie wysyłania informacji sms do godziny 14 a nie jak dotychczas jak komu pasuje nawet po 17

pracownicap

związki nalegały na całe etaty, kpina dlaczego nie zrobiły tego duzo wczesniej, tylko kilka lat pracowałysmy na 1/2 etatu, poprostu bała sie dyrekcja ze nie długo nikt nowy nie przyjdzie do pracy na 1/2 etatu, i nie bedzie miał kto robic taka prawda. Jezeli chodzi o kontrole, to często przychodziły i co z tego kolejna żenada

ktoś
@pracownicap

Żenada to jesteś Ty. Żenada to wszyscy plujący na tym forum na kolegów z pracy. Czy osoby plujące na Marka "farbowanego lisa" należą chociaż do Solidarności ? Przecież jej członkowie wybrali Marka na przewodniczącego. Przecież również niezrzeszeni mogą się do niego, jak i innych członków zarządu zgłaszać ze swoimi problemami. No ale przecież kontrole PIP to też żenada.

Mark S.

Mamy w zakładzie kontrole z PIP i inspektorzy proszą o kontakt osoby zainteresowane by dzwoniły pod nr.tel. 783912854

ejjjjjj

to prawda,tu kobiety po prawie 10 lat na pół etatu robiły,jaki wstyd żenada i wyzysk Jakim prawem tyle lat pracować po 12 godzin na pół etatu Czy wy serca i wstydu nie macie wyzyskiwacze Odszkodowania tym kobietom za wyzysk powinniście zapłacić wiązki zawodowe nawet palcem nie kiwnęły,by to zmienić

@ejjjjjj

To własnie związki naciskały na ten paradoks ,podobnie jak na inne sprawy , a Wy ciągle zarzucacie coś złego związkom. Napiszcie konkretnie co jest złe i się podpiszcie

pracownica

jezeli chodzi o zwiazki zawodowe i naszego kochanego przewodniczącego to kompletna żenada i parodia, ile lat kobiety pracowaly na 1/2 etatu, za jakie pieniądze pracujemy,nic nie potrafiły i nadal nie potrafią załatwić te związki to kompletna kpina i oszustwo

pracownica

nowi może by troche popracowali a nie odrazu nie wiadomo co, kaski by sie chciało, za co, po pracujcie z rok, to moze na nia zasłuzycie

Czy te 500€ dostaną tez nowi pracownicy czy tylko osoby ktore maja umowę po okresie próbnym?

komedia
@.

a nowi ile pracuja i za co .jak poracuja rok to moze.wstyd tak pisac. CO BYSCIE CHCIELI ZA DARMO .TAK ZA FREE

@komedia

Nowi pracują na wasze premie ktore Wy macie a oni nie.

asdfg

najwięcej kasy na święta i wczasy dostają nowi,co nie pracowali i mają niskie dochody,a z jakiej okazji?niech rok chociaż przepracują a potem dać im wczasy,a resztę podzielić na resztę pracowników

kasa za wczasy i na święta powinna być równa dla wszystkich

jjjjjak

Prawda,solidarność to pic na wodę,godziny związkowe ,wyjazdy to macie,ale dla ludzi nic nie ma,Niewydolne związki zawodowe,co dla nas wywalczyły?nie znam przykładu

mała_30

Praca jest ciężka, ale wszystko zależy od tego co się ma w głowie, czyli od motywacji, celów jakie chcesz osiągnąć. Początki są najgorsze, ale z czasem dochodzi się do wprawy. Znamy wszyscy osoby, które pracują tam bardzo długo. Nie bierzcie sobie do siebie tego co ludzie piszą o brygadzistach- czy dobry czy zły, jeżeli poważnie podchodzisz do pracy- jaka by nie była, na pewno nikt Ci nic nie zarzuci. Trzeba chcieć się odnaleźć w tej społeczności, poznać zasady i charaktery. Uważam, że firma jest ok.i nie warto sugerować się jadem ulewanym na takich stronach jak ta. Więcej uśmiechu, życzliwości i pozytywnego myślenia. mała_30

Marek S.

Podpisz się , podaj przykłady na ,, farbowany lis" i napisz co jest źle ?

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.