Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

joooł

Idziecie na bal

taaaaaa

Dokładnie ktoś Was trzyma na siłe -no tak te 700 zł na które sie rzucacie jak pies na kości żenada Zero honoru tyle Wasze zdrowie jest warte?

he
@taaaaaa

najbardziej widać po tych jak co roku chorowali,a teraz nagle ozdrowieli,nawet sławne nazwiska,hi hi

JAAA
@he

nie pękaj podaj nazwisko zapewne zaczyna sie na W

anonymus
@JAAA

Tak jakos przestali chorowac ze slynnej ulicy Na Ws

ddd
@anonymus

w styczniu znowu zacznie chorować serial na W ...

aaa3

przeglądając stare kwitki to pensje 4 lata temu były na takim samym poziomie a nawet i wyższe niż teraz, mimo tego ze stawka była niższa , a jak by nie patrzeć to wszystko raczej podrożało . Ale tu chyba się nic nie zmieni . Oby coś na plus od stycznia było bo jeśli nie to trzeba będzie spadać jak najdalej . A wiecie może czy ten system 8 godzinny od stycznie będzie i jak to ma wyglądać?

TAK
@aaa3

System 8 godz niby nie ma być -mają zostać przy 12 .A na co lepszego liczysz w nowym roku?? tu sie już nic nie zmieni bedzie jedynie GORZEJ

no
@aaa3

Jak pamiętam od wielu lat były tu fatalne grafiki dla ludzi,w domu przeważnie jest się wykończonym i się tylko śpi Musimy tu zapomnieć o urodzinach,imieninach,rodzinach,o wolnych sobotach i niedzielach,najlepiej zapomnieć też o swoim życiu i być tylko dla firmy Jeżeli się na to wszystko zgodzisz i zaakceptujesz niskie zarobki dasz radę tu być pracownikiem

no
@no

Zgadzam sie tylko sie dziwie tylu młodych sie też tu żali a nadal pracują -a na rynku jest dużo fajnych ofert pracy 5 razy w tyg po 8 godz i za lepsze pieniądze niż tu .W tej firmie mozna nabawić sie depresji

yyy

Co sie dzieje jakieś wyścigi szybciej szybciej nie gadamy robimy !!!!!! jak w przedszkolu

@yyy

praca na akord a stawka godzinowa

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

yy

w 2015 20 godzin mniej niższa stawka a wypłata większa co roku gorzej nic dziwnego że ludzie odchodzą

myk
@yy

Podwyżka i tak nic nie da -i tak będą uciekać ludzie -cały czas uciekają zresztą

fer
@myk

Podwyżka i trochę lepszy grafik,gdyby były zachowane 3 dni wolne i 3 pracujące,ludzie by nie narzekali,bo wypłaty teraz wręcz maleją Wigilia pracownicza też by mogła być tydzień wcześniej Dzień przed świętami to zawsze szkolenia itp,a kiedy kobiety mają coś zrobić w domu?kiedy ciągle pracujuą

tak
@fer

Nie pomoże system 3 na 3 nawet ATMOSFERA też robi swoje ludzie to hieny

@tak

atmosferę sam tworzymy,potrzebujemy lepiej zarobić i stabilnych grafików,dajcie też nam żyć to nie będziemy chorować ze zmęczenia i załamania psychicznego

może
@nie

Stałych grafików nigdy nie będzie bo kto bedzie chciał tu pracować? nawet nowi uciekają stąd,ukraina ma też już dosyć .Jak powstanie nowa hala bedziemy pracować 7 dni w tygodniu

xyz

Całe tygodnie prawie w pracy i 1560 zł Wesołych Świąt

xxx

ta pensja co teraz wpłynęła to chyba jakaś kpina z nas pracowników . Jak tak dalej będzie to wszyscy odejdą bo zarobki nie zachęcają , nie wspomnę o niskich premiach. Coś tu idzie w złą stronę

@xxx

Przecież tyle obiecują że w nowym roku sie polepszy-kpina obiecują co rok w wigilie że będzie lepiej a jest coraz większy SYF .Zbierają na nową hale i tyle

ha

Jak wypłata? Zadowoleni?

@ha

zen

Zmieniło sie coś na lepsze w firmie bo chce aplikować na produkcje

hee
@zen

jachu

Stary jak nie wiesz co jest napisane to zapisz się na lekcje polskiego od 1 klasy podstawówki :D bo widać że tam pracują ludzie bez podstawówki :D

@jachu

co talony ci sie marzą za 800 zł weż sie lepiej za robote i słownik ortograficzny

@on

Gdzie widzisz tam błąd ortograficzny nieuku ?

jachu

A te talony to na 800 zł i dla każdego ? nawet dla tych na zlecenie ?

@jachu

Pisz poprawnie bo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi i jakie zlecenie

wag

Piękna premia dziękujemy

ojej
@wag

chyba pięknej premii jeszcze nie widziałaś,to się zmienia,nie od wyrobienia tylko kto u góry żądzi

wag
@ojej

wiem dlatego mam zwałe i dziękuje za ta premie do (usunięte przez administratora)

beka

Jedni pracują...drudzy.....

fu

Na pewno nie trzymają grafiki i znikające premie

koko

Co was tam trzyma ❔pracy jest pełno na olx

Kik

Chory zakład. Premie małą dajecie, a potem za niechorowanie 1000 zł brutto, akurat się wyrówna. Myślicie, że ludzie są głupi?! Zamiast bal w operze to dajcie pracownikom! Po nowym roku 8 godzin? Tak było mówione na zebraniu i co? Już są słuchy, że to nieprawda. Ciekawe jak zostaną 12stki ile osób zostanie?!

on

O, dbają o nas. Podnieśli wysokość talonów na święta.

mik
@on

szkoda że nie dbają o wysokość premii -no tak kasa potrzebna na nową hale

mic

kiedy talony

abc

nie pomogło 1000 zł nadal ludzie odchodzą i bedą odchodzić

xyza

zgadzam sie nie ważne czy masz zapalenie oskrzeli ,przeziębienie czy sraczke ważne by (usunięte przez administratora) szkoda ze nie u wszystkich góra widzi kto choruje zwykły pracownik odrazu dodatkowo za kare zapieprza nie wspomne o wybranych........

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.