Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

były

Najlepsze sa smsy Uprzejmnie informuje ze nastapila zmiana grafiku haha pozdrowienia dla bylych pracownikow logistyki byly wozkowy

Januszowa

Fajne chłopaszki tam pracujo :D

Baby

Nie teg się spodziewałam .Jestem normalnie rozczarowana.

Baby

Podwyżki żenada,śmiech na sali.Taka super (usunięte przez administratora) zagraniczna firma a daje pracownikom ochłapy powinni sie wstydzić.I jak oni chcą tutaj utrzymać starych pracowników i nowych ściągnąć do pracy??Normalnie wszystkiego się odechciewa.

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

Leszno
Tak trzymaj

Witam Co wy chcecie od Pana kierownika to ze jest niski co z tego jeden jest gruby drugi chudy wysoki czy niski. To niema znaczenia liczy się jakim jest czlowiekiem!!! Uważam że niema mu co zarzucać a wy nie czepianie. Ludzka zazdrość.

Maly

A podwyżki juz sa

zsy

A jak po podwyżkach? Zadowoleni?

zetttt

Po prostu jest tak,ze tylko na forum można powiedzieć co się myśli,gdybyś powiedział to prosto w oczy to by brygadziści i kierownicy tak pojechali z tobą i nawet grafikowa ze straciłbyś nawet tą lichą pracę.wszyscy oni są znajomymi i opowiadają sobie o pracownikach nowinki.W sumie przerąbane

God
@zetttt

Tam każdy z każdym wódke pije to nie ma co sie dziwić.

zxy

Zero składni, interpunkcji, logiki w twojej wypowiedzi. Zanim kogoś zaczniesz obrażac naucz się poprawnie i logocznie pisać.

Bhy

A jak można iść na wigilię zakładówą skoro inni w tym czasie pracują. To co ta wigilia nie była dla wszystkich. Tak jeszcze nigdy nie było. Żenada

@Bhy

A co jest dla wszystkich pracowników?wszystko jest dla elity

dziunia
@Bhy

Wigilie się robi w ten sposób żeby produkcja nie ucierpiała,w lazienkach zazwyczaj nie było brudno,ale jak tyle narodu tam pracuje,to weż to ogarnij,toż to kołchoz

Baby

Tak samo jest na stołówce panie podają śniadania i obiady gołymi rękoma włosy wystają spod czepków i to nie przeszkadza paniom z kontroli jakości ????? Tak samo na schodach czy w toaletach brud i smród tego nie widzą??? Tylko do nas na produkcji sie przyczepic to są pierwsze to im wychodzi idealnie!!!!

zxy

Jak po wigilii zakładowej? Podobno frekwencja nie dopisała?

laaa
@zxy

A komu się chce jeżdzić na Wigilię zakladawoą,zjechać pół miasta,wydać na paliwo,co innego jakby wigilia byla na miejscu,ludzie by przyszli

@laaa

Na miejscu w zakładzie też była Wigilia tylko że my pracowaliśmy do 18.00 a spotkanie było na stołówce o 17.45 paranoja i tak to wygląda ze to wszystko jest dla kadr.paranoja

Witam wszystkich chciałbym się dowiedzieć czy we Froscie istnieją stanowiska typu operator wózka widłowego? Jeśli tak jakie są jego obowiązki oprócz oczywiście pracy na wózku.

byly wuzkowy
@Anonim

Daj Sobie luz robilem 5 lat na widlaku tzn paleciaku elektrycznym bo jest zakaz jazdy po Hali odradzam

byly pracownik
@Anonim

Co taka cisza w Froscie wszystko supre jak tam kietowniczek 150cn w kapeluszu czarna mend....a i jak do pracy na smsy uprzejmnie informuje ze nastapila zmiana grafiku haha dobre

zet
@Anonim

zmienić ten system na ośmiogodzinny,a nie dwunastki,3 lub 5 pod rząd,W takim układzie ludzie będą uciekać,jeszcze w dodatku prawie premii nie ma

Operator

Wszystko usuwają

...

Już wszystko dobrze w firmie, że taka cisza? ????

Bogdan

Cześć ktoś wypowie się na temat pracy brygadzistow.? z góry dzięki za info.

:v
@Bogdan

Jest wzmianka o Paniach brygadzistkach, panowie dużo od nich nie odbiegają. Jeden na tej pracy się zna, a drugi nie ma na ten temat pojęcia, nawet w kwestii zarządzania ludźmi. Towar po podłodze się wali, ale liczy się wynik, to nic że ludzie nie wyrabiają, najlepiej żeby nie było przerw, premia dla brygadzisty najważniejsza

Dramat
@Bogdan

Nie dowiesz się prawdy, bo zaraz ten komentarz usuną.

buli
@:v

Dla twojej i innych informacji brygadziści dostają taką samą premię procentową jak wszyscy pracownicy. Zanim zaczniesz pisać bzdury to najpierw sprawdź informację.

AbcX

Czy wiadomo kiedy będzie premia świąteczną?

Maja

@Dramat usuwane są tylko i wyłącznie wpisy, które naruszają zasady regulaminu. Są to m.in. wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też propagujące przemoc. Szczegółowo zostało to opisane w treści regulaminu, który akceptuje się przy zostawianiu komentarza. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: https://www.gowork.pl/regulamin

Maja

@BertaBE piszesz o tym, że o zastrzeżeniach warto otwarcie rozmawiać i że są od tego odpowiedni ludzie i narzędzia. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Czy pracodawca umożliwia i jest otwarty na zgłaszanie uwag przez pracowników?

Dramat
@Maja

Przestańcie usuwać te komentarze do cholery!

Xyz

Macie już pieniądze na koncie?

laa
@Xyz

Takie rzeczy tylko w tym zakładzie ludzie chorują kiedy chcą a Góra jest bezsilna

mały 84

Też jestem ciekaw ile można zarobić w miesiac we Froscie przez agencje Mpower ???? wie ktoś coś ???

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.