Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

GAZ

Moi drodzy czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się co idzie za wszymi wpisami, czy to brak odwagi aby poruszyć tą kwestię z przełożonymi czy może problem leży gdzie indziej. Patrząc na to co i kiedy piszecie to jest mi was troszkę żal, czy nie macie jakiegoś życia poza pracą że musicie w wolnym czasie wchodzić na goworka...? No ale to już kwestia indywidualna kto jak i czym żyje, ale no może miejmy chociaż trochę jaj bo jak piszecie o kimś z imienia to może również się przedstawcie... Droga Olu tyle o ile widzę że chcesz pokazać jaka to jesteś ważna pisząc tutaj z imienia gratuluje ale kochana zastanów się (bo o ile faktycznie jesteś aleksandrą) to ip komputera/ telefonu jest łatwy do ogarnięcia tak samo kolega/ koleżanka odważna również jest łatwy do odnalezienia... Więc nie wymyślajcie, nie wypisujcie... idźcie sobie na kawiczkę pogadać a nie tutaj. Bo z wypisywania na internecie będziecie mieli same problemy jak to zajdzie za daleko. Weźcie się zastanówcie nad kwestią RODO, obrażaniem innych w internecie... bo skończyć się może inaczej. Jak praca nie pasuje to zawsze można spakować manatki i szukać czegoś innego A teraz pare chwil na przemyślenie i sugeruje kawiczke w chałupce a nie nocne marki na goworku. Miłego dnia

mirs

a reszte to już sobie sami dopowiedzcie

Wiecie, czy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

gimi

to jest w ogóle możliwa praca zdalna? na jakich stanowiskach?

toss
@gimi

i tak nie ma ofert aktualnie chyba

Ori
@toss

Ale to, ze nie ma ofert, nie znaczy, że ktoś nie może udzielić odpowiedzi na pytanie

Odpowiedź

Orwat Filtertechnik udostępnia maszynę do szycia od poniedziałku do piątku na okres 7 godzin i 45 minut w cyklu dwuzmianowym

gaz

myśle że jak ktoś by zgłosił konkretne osoby, zostały by wykonane testy to pewnie by wzięto je pod lupę, raczej same tego nie ogłoszą... jak dla mnie każdy powinien zająć się swoim życiem, swoja pracą, jak sie ma jakies uwagi to załatwiać to jak dorośli porozmawiać a nie tutaj ukrywać się pod anonimami i wylewać gorzkie żale...

????????????

Najlepiej by było jak by się tak ktoś zainteresował paleniem papierosów w kantorku na dodatkach...A nie życiem prywatnym innych jak się komuś nudzi.....

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
szok

Ja już nie mam do was siły. Scyzoryk się w kieszeni otwiera jak się niektóre wpisy czyta. Oczywiście hipotetyczny, żeby nie było, że znowu komuś czymkolwiek grożę, bo absolutnie nie. Ale powiedziałem, że dopóki będziecie z nas, pracowników, publicznie robić najgorszych (bo inne opinii się nie da wywnioskować wchodząc na ten profil i czytając to wszystko) to będę się powtarzał ile sił w palcach do pisania. Chcecie obrażać innych? Podpisujcie się sami pod swoimi słowami. Ja się nie zgadzam, żeby reszta obrywała za jednostki bez kultury (które ten brak kultury wytykają innym, śmieszne nie? jest takie określenie w języku polskim, zaczyna się tymi samymi literami co hipopotam ;) potem ktoś tu wejdzie, poczyta i pomyśli - jezu, ale ci pracownicy tej firmy to chamy i prostaki. Sam bym tak pomyślał. dlatego zaznaczam, że nie wszyscy tacy jesteśmy i się sprzeciwiam tej narracji, bo i mój w tym interes. i jeżeli w jakimkolwiek stopniu interesuje was to, jak odbiera was reszta świata, to powinien być i wasz. (usunięte przez administratora) Wstyd i tyle. Bez odbioru. To mówiłem ja, wasz "szok".

Zadowolony pracownik
@szok

Ja uważam że praca jest dobra. Atmosfera może trochę słaba ale to przez rywalizację między zmianami. Praca pewna,pewna wypłata a coś od siebie trzeba dać.za nic nierobienie nie będą cie trzymać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Osobiście polecam tą firmę.

Już nie pracownik
@Zadowolony pracownik

Sądząc po wpisie to jesteś chyba z tej drugiej zmiany. Z tej lepszej która dostaje premię i nie narzeka na warunki pracy. Bo wszyscy są dla siebie mili ,i nawet masz większe fory u kierownictwa. Gdzie kierowniczka zmiany jest za pracownikiem. O czym pracownicy, gdzie są aż dwie brygadzistki mogą pomarzyć. Bo żadna z nich nie jest gotowa wstawić się za pracownikiem. Chronią tylko swoje tyłki ,aby nie zostać zdegradowanym. Z jednym można się zgodzić ,że w tej firmie jest pewna wypłata. Nie szałowa można by rzec , mniej niż przeciętna jak na warunki pracy. Wiadomo że trzeba pracować by coś zarobić, ale nie ma zachęty by pokazywać i pracować ponad siły. Bo zysk to ma tylko szefostwo.

Y

Czy tylko ja mam wrażenie że obecnie kierownictwo ciągnie tą firmę ku upadkowi(usunięte przez administratora) ?

Remik

Stracone lata życia, wiele lat. Nie polecam marnować czasu jak ktoś ma jakąkolwiek alternatywę.

Paulina

Państwo czytają firma krzak, nie warto w jakikolwiek sposób wiązać się z firmą. Firma zatrudnia osoby nadto agresywne i uzupełnia braki ludnością zza wschodniej granicy. Wynagrodzenie minimalne .. atmosfery w pracy brak! W dużej mierze za sprawą kierownictwa! Ocena firmy nie może być inną jak negatywna

@Paulina

A co ci przeszkadza w ludziach zza wschodniej granicy? Czyżby ksenofobka nam sie trafiła?

szok

Czytam i nie wierze w to co czytam...ogarnijcie sie ludzie, ciśniecie po kimś, że taki śmaki czy owaki, a sami nie lepsi, kultura pod poziomem morza, masakra, co z wami? chcecie, żeby ludzie wchodząc tu mieli właście takie zdanie o pracownikach? że to chamy. prostaki cisnące komuś po wyglądzie? bo póki co tak to wygląda. wiadomo, że jak się ciśnie z anonima, to się wydaje, że nie ma odpowiedzialności i hulaj dusza, ale tylko napomknę, że jak ktoś się wkurzy, to ma pełne prawo was za to ścigać...a zweryfikowanie danych wcale takie trudne nie jest, sam znam sytuację, że ktoś miał spore problemy, za to co pisał na goworku, bo myślał, że nikt go nie rozpozna...więc po prostu uważajcie i ze względu na nas wszystkich, jak i siebie samych. czasami niektóre myśli lepiej zostawić dla siebie. wiem, że to może być trudne, ale się chociaż postarajcie. a jak nadal będziecie robić swoje, to żeby nie było, że nie ostrzegałem... Aż mi ciśnienie skoczyło normalnie. myślałem, że wiem z kim pracuje, ale może jednak niekoniecznie...Możecie mnie hejtować do woli, ja zdania nie zmienię, ale to o was będzie świadczyło, a nie o mnie. tak chcecie być postrzegani, to proszę bardzo. Ale liczę, że jednak macie trochę oleju w głowie i się ogarniecie. Pozdro.

Matylda
@szok

Jak by nie patrzeć rodo nie zostało naruszone w żaden sposób także ten tego nikt nikogo ścigał nie będzie a zwłaszcza państwowe służby a innej drogi nie ma żeby cokolwiek wytoczyć . Także kolego nie strasz i zamilcz

@Matylda

Rodo może i nie, ale dobra osobiste owszem. Sytuacja, o której mówię, że byłem świadkiem wyglądała tak, że gość napisał to w stylu "Pan (tu wstaw pierwszą literę nazwiska)" a i tak się oberwało. Także to, że bezpośrednio nie narusza rodo, nie oznacza, że nie można się do tego przywalić, bo podstawy są. plus ja nie straszę, ja radzę i apeluje, jak pisałem, co zrobicie to wasza brocha, ale ja tylko mówię jak to o was świadczy. chcecie być burakami, droga wolna. a milczeć nie mam zamiaru - ja się dopiero rozkręcam. wy macie prawo do pisania, ja mam dokładnie takie samo i zamierzam z niego korzystać ile wlezie.

...

Racja a świadków się znajdzie ze 100 którzy/ które pracowali/pracowały i teraz już nic nie mają do stracenia bo ich w tym bagnie nie ma PROSTE

szok

Ale co mnie to interesuje, ja tego tematu nawet nie poruszyłem i nie mam zamiaru na ten temat dyskutować. na wyższe loty, no ciekawe, grozisz mi? ja się nie dziwie, że wam tak źle w tej pracy, skoro macie takie tendencje do kręcenia sobie bicza na samych siebie

A

Bo to fakt

Prawda

Prawda

Śmieszni jesteście i (usunięte przez administratora) pisząc o p.kierownik takie rzeczy. To jest świństwo pisać o jej wyglądzie i uzębieniu.(moim zdaniem atrakcyjna i zadbana Pani). Dziecinada na poziomie podstawówki ale niestety tacy ludzie z nami pracują. Praca jest ciężka i wynagrodzenie może nie jest idealne ale ludzie mają pracę i co najważniejsze MAJĄ WOLNY WYBÓR!!!Nikt w tej firmie nikogo nie trzyma na siłę!!przecież skoro wszędzie jest tak Super to droga jest otwarta. Praca jest stała i kasa na czas. Pisząc o wyglądzie kierowniczki niech pracownicy zwrócą uwagę na siebie jak dbają o higienę.dla niektórych to słowo obce. Ludzie padają od zapachów.

silver

nie wiecie czy są teraz jakieś rekrutacje? nic nie widzę na internecie, a dość pilnie szukam pracy w Mysłowicach

@silver

Przyjdź do kierowniczki to pracę dostaniesz od razu bo braki są:)

gorst

to czemu ogłoszeń nie ma jak niby braki są?

gorst

i do którego działu się zgłaszać?

jomi

Jakimi zasadami kieruje się firma? Czy jest w porządku wobec pracowników. Można bez problemu liczyć na warunki dobre?

@jomi

ale co dokładnie masz na myśli? bo jakiegoś spisu złotych zasad na ścianie nie ma, jeśli o to ci chodzi. a firma moim zdaniem uczciwa wobec pracowników i warunki okej

@wetno

pewnie zaraz ktoś tu przyjdzie i mi nawrzuca że według niego jest inaczej (patrząc na to co się dzieje w komentach niżej) ale napisałem swoja opinie i prosze ją uszanować bo myśle że nie mam powodu jej zmieniać

@wetno

biorę to przez pół trochę, bo jednak wszędzie zdarzają się jacyś narzekacze

@wetno

czasami mają jakieś wyszczególnione takie zasady współpracy czy coś czym się chwalą

@jomi

wiesz co, no ciężko mi powiedzieć czym tam sie firma chwali na zewnątrz, ja ci tylko z mojej strony mogę powiedzieć, że tak jak pisałem wyżej, firma uczciwa, nie kantują przy wypłatach i kasa terminowo zawsze, umowe mam na nieokreślony, więc jakaś stabilność też jest. ogólnie to tyle z mojej strony, dla mnie to wystarczająco

@jomi

a czy jakieś tam multisporty są to nie wiem, może i tak, ale ja nie korzystam w ogóle z czegoś takiego.

pppp
@wetno

to ja dopowiadam tylko, że dofinansowanie do multisporta też jest jakby co

pppp
@wetno

i generalnie to zgadzam się z kolegą wyżej, uczciwa firma

@pppp

o proszę, jeszcze zdarzają się ludzie o podobnych poglądach

Czy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Bwf

Tak

@Bwf

Czy wobec tej możliwości dużo ich tutaj aktualnie pracuje? Nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o dogadywanie się z innymi pracownikami?

@Hanna

czy dużo to nie liczyłem nigdy, ale jako tako problemów żadnych nie miałem sam, ani nie słyszałem o niczym za bardzo

romek
@tytus

Czyli ogólnie można się dogadać

@tytus

O dzięki. A przybyło ich może nieco więcej w ostatnim czasie odkąd pytałam? Jak to z rotacją tak właściwie?

@Hanna

jezus, no nie wiem, wyobraź sobie, że w pracy zajmuje się pracą, a nie notowaniem spadku i przyrostu obcokrajowców w firmie, co ty tak na to naciskasz?

mik
@tytus

może jakieś uprzedzeni ma? nie wiem, ale dziwne to

@mik

chyba nie ma co nad tym gdybac i rozkminiać

Lemy

W jakich godzinach pracuje się na magazynie?

olo5
@Lemy

na dwie zmiany 6-14 i 14-22

@olo5

Można grafik ułożyć tak, żeby zawsze tylko na jednej być?

kokos
@Hanna

nie wydaje mi się, gdyby tak było, to wszyscy by nagle chcieli pracować na jedną i wyobraź sobie jaki by się zrobił bałagan

kokos

i tak dobrze, że 2 zmiany bez nocek, bo zazwyczaj pracuje się na 3

Halina

A czemu takie nieuprzejme zwroty piszesz? Przecież możnaby to ująć inaczej prawda? i w sumie mało wiadomo z tego co piszesz... powiesz coś więcej?

R B
@Halina

A co Ciebie to obchodzi? Patrz na siebie bo inaczej wylecisz z pracy!

Danuta
@R B

Czemu miałaby wylecieć z pracy?

Hanna

Jak bardzo Ci tu źle było, że teraz z firmy żarty sobie stroisz?

Onufry Koperczak

W piątek przejechali Germany i każdy był zadufany. Pierogi zafundowali i swoje pomysły pozglaszali. Nie chcieli nic w zamian i każdy nie określił zadań. Pojechali z powototem do domu nie mówiąc o tym nikomu. I koniec dumania!

Rafał Bergin

Wilk nie wyje w zakładzie ale jako kierownik musi trzymać wszystkich za pysk i to mu wychodzi.

Halina
@Rafał Bergin

Ale co konkrernie takiego robi?

A Ty co w tym momencie robisz, pisząc to? To samo! :)

@Piotr

No nie d o końca .

Hanna

W jakim sensie mocne? W sensie, żebyś jej takim tytułem nie nazwał?

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.