Opinie o REN w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy REN. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w REN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REN w Radom

Jacek

Witam,proszę o klika istotnych informacji o Odziale Stalowe Wola i Rzeszów,jaka atmosfera,warunki pracy ,podejście przełożonych??.

@DamianW, @HoReKał upominam o kulturę wypowiedzi. Na forum obowiązuje regulamin i każdy użytkownik musi go przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin @Karol rozumiem, że poszukujesz pracy i chciałbyś się zatrudnić w firmie REN? Gdy już uda Ci się dostać na rozmowę o pracy, proszę zrelacjonuj ją potem nam na forum, by inni również mogli z tej wiedzy skorzystać.

Dżesyka

Budują kanał HoReCa :) Zupełnie bez pojęcia :) Kuź*wa, jak ja kocham te "polske fyremki" - zero, ale to zero profesjonalizmu. Dajcie sobie spokój z jazdą na rozmowy - oni nawet nie wiedzą, kiedy to ruszy, bo nie ma kaski na projekt - raczej nie w 2018 :) Szkoda czasu i zaangażowania. Jechałam tam 250 km. Polska dzicz, dziękuję.

Józef
@Dżesyka

Przecież mają w ofercie produkty gastronomiczne ! Oddział Olsztyn posiada oddzielnego kierownika do gastronomii i oddzielnego kierownika do detalu.

HoReKał
@Dżesyka

idiotka pojechała do Przemyśla w poszukiwaniu kanału horeca

Karol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Kierowca

jedno wielkie nieporozumienie

fajnie by bylo porozmawiac z normalnymi

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@marek Bardzo Ci dziękuję za to, że pokrótce opisałeś nam swoje doświadczenia z firmą REN. Z Twojej relacji wynika, że jednak nie przyjąłeś propozycji pracy w tej firmie, a głównym powodem stała się tutaj kwestia wynagrodzenia. Może po okresie próbnym pracodawca zwiększyłby pensję? Pytałeś o to na rozmowie?

DamianW
@Karolina

Leczyłaś się wcześniej Karolino? Na głowę? Pytam z troski.

marek

Witam Opinia dotyczy Ren w Markach. Praca magazyniera na chłodni. Praca na 3 zmiany z dużą przewagą nocek. W sezonie często 6 dni pracujących, zamiast nadgodzin po sezonie oddają wolne. Zarobki podstawa brutto 2100, premia do 2100 w sezonie. Średnie zarobki 2600-2700 netto miesiecznie. Dodatek nocny już uwzględniony w podanych stawkach. Po sezonie pracy jest 1/4. Tak wynikało z rozmowy rekrutacyjnej. Stawek przed rozmowa nie chcieli podać teraz wiem dlaczego, strata czasu bo pojechałem na rozmowę. Nie dostali nawet 20 CV na tą ofertę.

@Zainteresowany Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś bardzo zainteresowany pracą w firmie REN. Czy już postanowiłeś do nich aplikować? Proszę, abyś na bieżąco informował użytkowników forum o swoich poczynaniach. @Mario ale ten nie tamten Karolina jak najbardziej pozwala, o ile wypowiedź jest skonstruowana w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem. Masz zatem nam coś do przekazania o tym pracodawcy?

Witam, czy ktoś mógłby udzielić informacji na temat pracy w zakładzie w Piotrowicach koło Lbn? Jakie są godziny pracy, zarobki w przybliżeniu oraz ogólne informacje na temat pracy? Stanowisko kierowca.

Mario ale ten nie tamten
@Zainteresowany

Nie mogę ci odpowiedzieć bo Karolina nie pozwala.

@Mario Dobrze, szanuję Twoje zdanie, jednak czy masz konkretne podstawy ku temu, by twierdzić, że na tym forum są kłamstwa i pomówienia? Skąd takie przekonanie? Cieszę się, że Tobie bardzo odpowiada praca w RENIE. Musisz jednak być też otwarty na głosy innych użytkowników forum o tym pracodawcy i nie negować ich od razu. Pamiętaj też o regulaminie Gowork - nie wolno tutaj nikogo obrażać i używać słów o charakterze wulgarnym. @Michail Co chciałeś nam przekazać poprzez swój komentarz, bo brzmi on trochę niejasno? Czy pracujesz albo pracowałeś w RENIE?

@były kierowca REN Rozumiem, że musiałeś mieć złe wspomnienia z pracą w RENIE, jednak nie powinieneś nikogo obrażać na forum publicznym. Odsyłam Cię zatem do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin @Zuza Twierdzisz, że REN posiada opinię dobrego pracodawcy. Czy mogłabyś to zatem w jakiś sposób uzasadnić? Może jesteś tam zatrudniona? Śmiało dziel się swoją opinią z innymi.

@Karolina

Karolino to forum nie ma nic wspólnego z firmą REN. Nie dowiesz się tu niczego o firmie. Same kłamstwa i pomówienia. wylewają tu swoje żale osoby które nie umiały znaleźć się w nowej rzeczywistości zmienionej firmy. Swoją słabość zagłuszają hejtem i narzekaniami. Prawda jest taka że REN zatrudnia kilkuset pracowników na terenie kraju. Wypłaca na czas pieniądze. i zmienia sie na lepsze każdego dnia. To się nie wszystkim podoba. Jesteśmy Polakami więc narzekać trzeba na wszystko. A forum gowork.pl to dno, shit, zero

Michail
@Karolina

Duś dziada duś jak się zesra to go puść

Karolina pokaż cycki!

Mario

Witam.Po raz pierwszy zabiorę głos na forum.Bo jakoś nie wypada skomentować tych wszystkich wypowiedzi na temat O&M.Piszecie ze Ren jest góra, potęga i jest mega potentantem na rynku mrozonkowym.Zgadzam się z tym.Tylko kto zbudowal tą firme,chyba nie Wy????Zarowno Obrzucacie błotem ludzi którzy pracowali na ta firme!!!!Nazywając ich malwersantami ,którzy przez 3 lata nic ze soba nie zrobili,itp.!!!!!!Bo nie chcieli pracowac dla nowego Renu.Odeszli i odchodza nadal lub zostali zwolnieni i potrakowani jak zło konieczne.Wy dostaliscie gotowca.Teraz przemawia przez was tylko strach ze ci sami ludzie mogą wam zagrozić na rynku.Różnica polega na tym ze poprzedni wlasciciel Renu docenianiał ludzi którzy dla niego pracowali i znał każdego z imienia.A wy jesteście tylko cyferkami dla korporacji.Jak kiedys dałem wypowiedzenie to widzialem tylko kartke podarta latającą w korytarzu i komentarz!!!Teraz możemy rozmawiać. Czy wasz pracodawca zrobilby to samo ,Wątpię. Na tym polega róznica.Praca która cieszy i daje kasę,a praca tylko po to żeby pracować od 1.do 1.i podpiepszac kolegę do przełozonego,żeby przetrwać lub dostać awans.Pozdrawiam.

@Mario

Chyba słabo znasz historię firmy. Bo to obecny właściciel O&M sprzedał REN do Hortexu z całym kapitałem ludzkim. Tym kapitałem który razem z nim budował rynek od zera. Nie liczył się wtedy z ludźmi (mieli wybór - nowy REN lub zasiłek-) Teraz wraca z nową firmą i liczy na lojalność ...

Wilson
@Mario

zabolało? bo trafiłem w sedno.nie sądziłem że aż tak was poryło w głowach. opisujesz utopijne senne marzenie o tym co było A raczej nie istniało. daceniał? dlaczego brak Ci odwagi opisać o braku o cięciu wypłat o buntach kierowców. amnezja? zwolnieni? Kłamstwo! sami odeszli zmanipulowani przekrętem Fokusa. gdzie teraz są?? gotowca? popyłkowy (usunięte przez administratora) trudno jeszcze w 3 lata wyprostować. nie uczycie sie. 3 lata...... i myslicie ze ten "wielki" znowu za was pomyśli zdecyduje pomorze i zapłaci za nic nie robienie... jak to bywało kiedyś...... szkoda tamtych lat szkoda mi teraz Was ze nadal w to wierzycie. świat się już zmienił I już nigdy nie będzie jak kiedyś.

To ja prawdziwy Mario
@Mario

@Mario to ja jestem prawdziwy Mario nie ty lub wy. Jeśli chcesz lub chcecie bawić się w wzajemne wymiany poglądów między dwoma firmami to twoja lub wasza sprawa. Użycie nicku Mario z twojej lub waszej strony było celowe aby ta wypowiedź była celowo kojarzona ze mną. Jeśli komuś brak odwagi aby używać nicku aby nie być kojarzonym ze sobą to niech używa takiego aby pozostać anonimowym a nie takiego aby celowo był kojarzony z konkretną osobą. Wiedz @Mario że są sposoby aby dotrzeć do źródła. Szkodząc innym szkodzisz sobie. Ja nie wypowiadam się na tym forum bo w większości jest to wzajemne wylewanie na siebie pomyj. A w szczególności wiadomo dlaczego teraz. Kiedyś i jedni i drudzy razem pracowali a dziś ujadają na siebie. Chyba nic więcej nie potraficie jak udowadniać swoją wartość tu bo w realu ktoś was wyprzedza i stąd te frustracje. Przytoczę tu słowa pierwszego marszałka ,,Naród wspaniały, tylko ludzie k.... ,, Nie jest moim celem tu nikogo ani niczego obrażać ale warto abyście się zastanowili nad tymi słowami i robili tak aby słowa pierwszego marszałka nie miał racji bytu. To ja prawdziwy Mario

POlak
@To ja prawdziwy Mario

witamy na forum radiową rodzinę z Torunia i Gazetę Polką

Xxx
@To ja prawdziwy Mario

Przepraszam bardzo Mario.Jakże bardzo urazilem cie tym, ze w niku napisałem Mario.Nie było to moja intencją. JAK go zwał niech i tak będzie. Teraz Xxx.Zadowolony??Bardzo mnie wzruszyła twoja wypowiedź ze można dotrzeć do źródła. To straszne!!!!.Tak się wystraszylem,ze nie moge spac po nocach!!!!Ciekawe czy bylbys taki odwazny fejs to fejs.?Tak nawiasem, ni cholery nic nie skumalem z twojego komentarza.Za dużo procentów przez ciebie przemawia lub brak inteligencji wrodzonej.Obawiam się ze to dla ciebie za trudne.

Zuza

REN ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

@Zuza

tak. teraz tak właśnie jest.

były kierowca REN

a pracuje tam szanowny Opierdalacz Pan A.B. na kat B? który potrafi się tylko podlizywać kierownikowi a obrabia du.. innym?

Bridget

Co to jest O&M?

Ja Jehowy ja prawda
@Bridget

firma konkurencyjna założona przez tego co zrujnował to i sprzedał. teraz zatrudnia tych co byli tu potem tam i tam i uwdzie.nie wszyscy chcą bo nie wierzą. Ci co już tam są wszędzie byli nikim i do niczego.... jakoś tak..

Daru35...

Ghost ....śmieszna ksywa pewno z wiochy jesteś .Piszesz ze O&N padnie? Śmieszny jesteś . Dowiedz się ile ren ma długu i wtedy kłapnij z dzioba...hihihi

Ja Jehowy ja prawda
@Daru35...

O&M. Oszolomy&Malwersanci najsłabsze jednostki tam trafiły niezdolne do jakiejkolwiek pracy. przez 3 lata nic że sobą nie zrobili. A u pylki czy się stoi czy się leży parę tysi się należy. Daru35 już Ci mużdżek wyprali? poczekaj poczekaj długi już do was pukają. geniusze przejęli kilka sklepów... tych niewypłacalnych. hahahahaha

@Daru35...

Naucz się najpierw poprawnej nazwy swojego pracodawcy. Bo Macie szyld większy niż możliwości. A zadłużenie "O&M" to kwestia jednego sezonu. Coś w stylu "Fokusa". A ksywa to rzecz gustu ...

Wilson
@Daru35...

myślisz że dużo wiesz bo Ci tak na zebraniach O&M mówią. Ale czy mówią też o strukturze właścicielskiej, dynamicznym rozwoju i inwestycjach w REN. Co bucu wiesz o długu? Bo długi.... to REN czeka okres panowania na rynku. natomiast długi O&M... to wasz żywot nie będzie. Weź się synek do roboty i nie skamlaj. FU

Ghost Rider

No i co? Mamy Maj 2018, sezon lodowy się rozpoczął . REN potęgą jest w regionie. Gdzie to "O&M" ...? Miały być "hejty" , "przejęcia klientów ", "przejście przedstawicieli" itp . Nic się nie zmienia. REN potęgą jest w regionie. Czekamy na upadek "O&M" ... Jest REN ... jest moc..

Tomasz
@Ghost Rider

hejcik? a proszę mówiłem :-)

Dariusz

Czy firma przyjmuje pracowników? Jak się teraz pracuje?

Pati

Czy ktoś coś wie o podwyżkach dla magazynierów?

taki sobie
@Pati

Podwyżki? Jakie podwyżki? Starczy przyjść na remament w weekend i większość premii zabierają żeby zapłacić za nadgodziny... sprawiedliwość renu...

nx
@taki sobie

Łódź coś o tym wie. Po ostatnich wypłatach...

@nx

A Radom dostał premie za inwentaryzacje. A za pracę w weekend były odbiory godzin. Można? Można. Jak kierownik logistyki jest O.K. to i na magazynie jest O.K.

Wirek
@Ghost Rider

A po ostatnim remanencie co?

@Wirek

Kolejnego jeszcze nie było.

@Pati

Zostały zamrożone

zainteresowany

Powitać Wszystkich Mam pytanie odnośnie stanowiska PH ds. Gastronomi Siedlce: -jaka podstawa -czy premia jest realna do wzięcia -ile wizyt dziennie -jakie jest minimum logistyczne -jakie auto czy ma gps, można korzystać prywatnie -jak kierownik w tym regionie -skąd wolny wakat Proszę o odpowiedź ale konkretnie bez żadnej spinki Pozdrawiam Wszystkich

ZGmaster
@zainteresowany

Hehehe... dobre

@zainteresowany

- solidna - tak - brak wskaźnika - 100 zł - osobowe, tak, tak płatne - brak - dynamiczny rozwój kanału

Jack

Konferencja i kolejne obiecanki, wielkie plany i pomysły przed sezonem a później tak jak nasi politycy .

ZGmaster
@Jack

Szkoda ze nawet u nas towaru na magazynie nie ma...

Zostaw merytoryczną opinię o REN - Radom

• Jak się pracuje w REN?

Zobacz opinie na temat firmy REN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy REN?

Kandydaci do pracy w REN napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

REN