Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Artur

Bardzo.dobre

Patryk

Bardzo złe

Dla kierownictwa nie liczy się człowiek tylko godzinki na sklepie

Mariusz

Kierwonictwo ma człowieka za nic, to starzy milicjanci którzy ubierają się jak bandyterka, dobierają sobie do współpracy ludzi których poziom ogłady pasuje do bramkarza w nocnym klubie. Jako ochroniarz masz znikome uprawnienia i tonę obowiązków i niewspółmierną odpowiedzialność.

Dla zainteresowanych Lidl rezygnuje z ochrony na sklepach w powiecie Legnickim od 1 marca, a w zamian chce utworzenia dwuosobowej grupy mobilnej do obsługi całego tego rejonu. Szykują się duże zwolnienia w Gwarancie w rejonie powiatu legnickiego, więc proponuję pracownikom ochrony na sklepach zacząć rozglądać się za nową robotą. Ciekawe jak to jest w innych rejonach kraju ?

PO-ŚLĄSK

Na Śląsku już to działa od 1 marca 2019 Zostaje mniejsza liczba pracowników najlepszych w rejonach A najlepsi mogą awansować na Grupę Mobilną tak zwana ( MZO czyli mobilny zespół ochrony) Powstaną nowe działy kierownictwa czyli ( KOR - Kierownik Opercyjny Rejonu )

Red
@PO-ŚLĄSK

I jakie zarobki są wMZO ?

@Red

Większe nisz od pracowników tylko praca codziennie

Ochroniarz

To nikt nie będzie stał na sklepie?

@Ochroniarz

Stają na sklepach Zobaczycie w praniu jak to będzie wyglądać

@PO-ŚLĄSK

Co to znaczy zobaczycie w praniu. Pisz co i jak, bo tu ludziom zależy na robocie i nie chcą się obudzić z ręką w nocniku. Albo znasz konkrety i tu piszesz, albo lepiej nie zabieraj głosu. Pozdrawiam z powiatu legnickiego

@PO-DOLNY ŚLĄSK

Witam Wyglądać tak Po pierwsze powstaną nowe działy w oddziale ( dolnośląskim ) Takie jak Kierownik Opercyjny Rejonu I mobilny zespół ochrony z którymi będzie trzeba utrzymywać kontakt pod względem grub organizowanych i stałych impententow Na sklepach będzie nadal ochrona Pracownicy ochrony będą przenoszeni po innych obiektach w obrębach 20 kilometrów od adresu zamieszkania ze względu na wykrywalność zdarzeń Od razu powiem że stawka godzinowa bardzo dużo się zmieni oraz będą premie za dobre działania na obiektach pod względem dużej ilości ujęć Pracownicy którzy wogule nie mają ujęć zostaną zwolnieni odrazu po organizacji rejonu ( dolnośląskie ) Kierownictwo prowadzi statystykę pracowniczą przed organizacją rejonu i pod tym względem wiedzą jak pracownik się stara Po organizacji rejonu ( dolnośląskie ) nadal statystyka będzie prowadzona przez kierowników operacyjnych w to będzie załączona inwentaryzacjia sklepowa czy spadła czy wzrosła przez czas tych pracowników na obiekcie Pozdrawiam

@PO-ŚLĄSK

Nowe zmiany i nazwy na szczeblach kierowniczych zapewne PO w ogóle nie interesują. Co do ujęć - to ujęcia z Policją czy bez, bo przy kradzieży zapalniczki Kierownicy Zmian (bo to oni w końcu są decydentami, jako Przedstawiciele Lidla) Policji nie chcą wzywać. A jeśli to ma być wyznacznik skuteczności to nie powinno ich to obchodzić. I jeszcze jedno - inwentaryzacja ma mieć wpływ na być czy nie być zatrudnionym w Gwarancie ? To, w takim razie będą zwalniać też na tej podstawie Menedżerów i zastępców sklepu, za zaniedbania Przy przyjęciach towarów, robieniu wybrakówek i przecen itd., pracowników sklepu za straty, stłuczki, nie roznoszenie towaru z kasy i jego marnowanie, nie mówiąc już o przepuszczaniu towaru na kasie (tzw. błąd w nabijaniu ceny na kasie). Ja mam być zależny od Lidl owej inwentaryzacji ? (jak wyjdzie zła - to znaczy jaka, ile. Jak wyjdzie dobra - to znaczy, że co ? ;jak zła to mnie zwolnią, jak dobra, to mnie przełożony pochwali, czy dostanę premię ?) My mamy być zależni od humoru MS, KS czy ZKS ? A tak dopytam, te nowe wyższe stawki to ile wynoszą, a dalej umowa zlecenie, czy umowa o pracę ? Na koniec to z tą statystyką to chyba żart - KRO to nawet notatek pracowniczych nie czytają, nie mówiąc już o braku łączności telefonicznej z nimi, więc jak można kogoś oceniać jak się nie ma zielonego pojęcia co PO tak naprawdę robi na sklepie.

@PO-ŚLĄSK

A o tych nowych zasadach, zapewne nowych umowach, bądź aneksach do umów, to na ile wcześniej przed wejściem tego nowego w życie były podpisywanie nowe dokumenty (umowy). Czy wypisane w tych nowych kwitach jest to wszystko o czym tu się mówi, czy dalej milion dodatkowych obowiązków na (usunięte przez administratora), bo jak nie, to się gościa zwolni ?

PO-DOLNY ŚLASK
@PO-ŚLĄSK

Nasuwa mi się kolejne pytanie do Twojej wypowiedzi: "Pracownicy ochrony będą przenoszeni po innych obiektach w obrębach 20 kilometrów od adresu zamieszkania ze względu na wykrywalność zdarzeń" - czy chodzi o to, że jak ktoś zapije na jednym sklepie i nie przyjdzie do pracy, to z ciągnie się z dnia wolnego kogoś innego i każe mu się pojechać do innej miejscowości i tam zrobić dniówkę ? A kto pokryje koszt dojazdu, czy może zawozić będzie na miejsce ta grupa mobilna. Jak w tedy będzie rozliczany czas pracy, czy od momentu pojawienia się na nowym obiekcie, czy czas dojazdu będzie wliczany do czasu pracy. Jeśli będzie dowozić na miejsce grupa mobilna, a w czasie drogi dojdzie do wypadku, to czy będziemy już w pracy, czy jeszcze nie. A jak to zostanie rozliczone na PIT-cie, gdzie dojazd do pracy do miejscowości innej niż miejsce zamieszkania podlega uldze podatkowej. Pewnie zaraz ktoś powie, że zadaje za dużo pytań i nikt na siłę mnie w Gwarancie nie trzyma, to ja mu odpowiem że Gwarant nie jest pępkiem świata i jak by mi przyszło się z nim rozstać, to płakać i rozpaczać na pewno po nim nie będę.

@PO-DOLNY ŚLASK

iem nowego projektu na rejonie dolnośląskim kierownictwo wszystko wcześniej wytłumaczy jak będzie to działać od 1marca 2020r W tym temacie skończyłem udzielania informacji na temat nowego projektu organizacji rejonu dolnośląskiego w firmie GWARANT POZNAŃ Pozdrawiam wszystkich

@PO-ŚLĄSK

Strasznie urzędowa ta wypowiedź. Jak się zaczęło mówić od początku, to się powinno skończyć wyczerpując temat do końca. Zalatuje mi to, wręcz śmierdzi podszywaniem się pod PO przez jakiegoś ważniaka z kierowniczego stanowiska w Gwarancie i zamydlaniem nam oczu. A tak nawiązując do Twojej wypowiedzi cyt. "kierownictwo wszystko wcześniej wytłumaczy jak będzie to działać od 1 marca 2020 r.", to te kierownictwo (jak to ładnie, wazeliniarsko powiedziane) robi zdziwione miny i wielgaśne że zdziwienia oczy jak się ten temat porusza. Wiemy doskonale, że jest w tym określony cel - utrzymać jak najdłużej wszystkich tych, których się zaraz wypier..., na zasadzie wyciskania cytryny.

@PO-DOLNY ŚLĄSK

Szanowny Panie Administratorze, pojęcie "na krzywy ryj" nie jest pojęciem obraźliwym dla nikogo, a ogólnie przyjętym wyrażeniem intencji niezadowolonego człowieka z nieprzestrzegania zapisów umowy przez pracodawcę, nakłaniającego do wykonywania czynności, które nie są zapisane w umowie. Powiem inaczej, świnia ma też ryj (i ani świnia, ani ryj nie jest pojęciem obraźliwym), a że krzywy to znaczy odbiegający od normy.

@PO-ŚLĄSK

Dzisiaj jest 27.02 i jak na razie nikt z tzw. Kierownictwa nic nam nie powiedział i raczej nie powie.

@PO-ŚLĄSK

Dzięki za wszystkie informacje o pracy w Gwarant. Napisałeś, że najlepsi pracownicy mogą liczyć na awans. A co trzeba zrobić, żeby wyróżnić się w tej pracy?

Nitra
@PO-ŚLĄSK

Dobra rada - zmień robotę na normalną to się nie będziesz musiał martwić pytaniami które cię przerastają

KRO
@Karolina

Wystarczy poważnie podchodzić do swoich zadań na służbie.. być odpowiedzialnym, nie nadgorliwym i nie interesować się sprawami które nas nie dotyczą.. no i być cierpliwym. TO WYSTARCZY, ŻEBY SIĘ ROZWIJAĆ.. ZAWODOWO JAK RÓWNIEŻ INTELEKTUALNIE

Obecny Pracownik

Mamy obecnie 19.04.2020 a jak było tak jest.. po co siejesz zamęt skoro nie wiesz o czym piszesz..

@KRO

Schizofrenia? Zdecyduj się na jeden nick. Poza tym o jakim rozwoju piszesz? W ochronie? Wiesz co w ogóle to słowo oznacza? Od razu zaznaczę, że awans na grupę kontrolną to żaden rozwój, bo i tutaj nawet małpa by sobie z zadaniami poradziła. Firma o tym wie i zatrudnia miśków spod bloku jak leci.

Buśka
@PO-ŚLĄSK

Codziennie po ile godzin . Dojazd w czasie pracy ? Samochód służbowy ?

@Janczar

Moim celem nie jest obrażanie nikogo ani pisanie bzdur.. Jeżeli jakkolwiek się wypowiadam to mam o tym pojęcie i doświadczenie przez co piszę same fakty. Jeżeli tego kolokwialnie mówiąc.. nie ogarniasz to zwyczajnie jesteś OGRANICZONY. Zauważ, że nie wiesz kto jest autorem opinii w rzeczywistości. Swoje życiowe frustrację opisuj w innym miejscu a tu wystarczą same fakty i obiektywizm

@Obecny Pracownik

Pogrążasz się z każdą kolejną wypowiedzią. Mówisz że nikogo nie obrażasz a tymczasem ludzi, którzy mają "czelność" mieć inne zdanie nt tej firmy mieszasz z błotem i wykazujesz daleko idącą pogardę. Żebyś jeszcze miał ku temu jakieś minimalne podstawy, ale jesteś zwyczajnie gościem któremu widać się nudzi na warcie. Daruj sobie kolejne wycieczki personalne - bo one tylko dowodzą tego, że łatwo puszczają ci nerwy - a to akurat bardzo niedobrze w tej robocie. Po tych ledwie paru postach widać, że masz problemy z samooceną i lubisz się wyżywać w internecie - a to widać, bo twoja odpowiedź nijak się ma do tego wątku, chodziło tylko aby anonimowo komuś dowalić w internecie. Życzę abyś nabrał dojrzałości emocjonalnej - przyda się.

@Janczar

Więc jak wspomniałem w poprzedniej wiadomości.. nie ogarniasz w czym rzecz a ja nie będę poświęcał swojego czasu aby próbować do Ciebie w jakiś sposób dotrzeć. Wyobraź sobie, że forma moich wypowiedzi to logika i fakty które obecne występują. To nie żadna pogarda czy mieszanie ludzi z błotem.. jak twierdzisz. Zadziwia mnie Twój sposób rozumowania a zarazem szokuje.. bo przez myśl by mi nie przeszło, że można być oderwanym od rzeczywistości. Proponuje abyś przeanalizował, w jakim celu tu piszesz nie do rzeczy.. to nic nie wnosi oprócz niepotrzebnego zamętu. Jeżeli się wypowiadać na tego typu portalu.. to FAKTY a nie wdawanie się z bezsensowne dyskusje które właśnie definitywnie zakończyłem

@Obecny Pracownik

Tak jak podejrzewałem, dalej brniesz w swoje wymysły. Faktów nie przedstawiłeś żadnych, poza wymyślaniem innym osobom, że są leniwe, wymyślają sobie choroby, nie nadają się do roboty itp. Aż taka krótka pamięć? Jeśli ktoś tu sieje zamęt to prędzej ty ze swoim przywalaniem się do każdej krytycznej opinii wobec firmy. Faktem jest, że musiałby wydarzyć się cud, żeby o Gwarancie można by było powiedzieć, że jest porządnym pracodawcą. Świadczą o tym wynagrodzenie, warunki pracy, słabe benefity i kierownictwo - wszystko to, co było i jest poruszane przez wiele osób. No ale skoro uważasz, że bronisz w ten sposób swojej firmy, pisząc swoje posty na jedną nutę - to niestety mam złą wiadomość - skutek jest zupełnie odwrotny. Zapewne znajdą się normalni ochroniarze pracujący dla tej firmy - ale przez taki popis arogancji i brak dobrych manier wystawiasz sobie i innym laurkę. Dla zawodu który powinien mieć jakieś minimalne przynajmniej zaufanie społeczne. Ale to już twój problem. Pewnie dalej będziesz to ciągnąć, ewentualnie pod innym nickiem. Inaczej byś musiał radykalnie zmienić swoją postawę. W co wątpię, bo ewidentnie stukanie w klawiaturę sprawia ci radość. Zatem miłej zabawy.

Witam czy ktoś coś wie na temat podwyżek? 17 brutto to zdecydowanie za mało

@Ochroniarz

Jeżeli nie reprezentujesz swoją osobą wystarczająco dużo żeby otrzymać więcej niż najniższa krajowa.. to własnie dostajesz najniższa krajową. Chciałbym zauważyć, że nikt Cię do tego nie zmusił.. więc skoro 17 zł brutto to zdecydowanie za mało, to może warto pomyśleć, nad popracowaniem nad samym sobą i polepszeniu swoich kompetencji.. oraz kwalifikacji. Zawsze to lepsze, niż czekanie aż samo Ci z nieba samo spadnie

Praca Lidl

Nie polecam gwarant poznan. Umawialem sie z nimi 2x na spotkanie i dzwonilem ok. 10x Wszystko bylo ustalone, a przy 1 spotkaniu okazalo sie, ze ktos zatrudnil siostrzenca na 10dni, a za 2 razem sciagaja ochrony, narazili mnie na koszty, stres i marnowanie czasu Ps. Chlop ciagle mylil moje imie, nawet na umowie mial zle spisane

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Marcello

Witam czy na rejonie Bydgoszcz mieliście podac kro godziny z zalacznika wczesniej ? Na dzień 23 marca i dlaczego jeśli ktos z panstwa wie

@Marcello

Nic takiego nie było

Ochroniarz

Witam czy ochroniarze pomagają pracownikom Lidla? jeden z krsów sobie tego zażyczył

Nieważne
@Ochroniarz

Ja taż sobie życzę trafienia szóstki w Totolotku i jest szansa jedna na osiemdziesiąt milionów.

Solid obiekty Lidl koszalin

U nas narazie spoko ale Szczecin ma grupy mobilne

Stefan

Dużo bicia piany poprzez zmiany w nazwie Z GK na MZO oraz z KRO na KOR firma Gwarant Poznań stara się stworzyć narrację dużych zmian na lepsze w samych strukturach firmy . To i się to tylko po to żeby nie stracić jedynego podmiotu na którym opiera się tak na prawdę być albo nie być dla Gwaranta. Tak naprawdę struktury te już istnieją w postaci GK i KRO zostanie tylko poszerzona ich skala. W mojej ocenie jest to duży błąd, poponieważ z różnych przyczyn o których nie będę się rozpisywać, w żadnym stopniu nie przełoży się to na poprawę wyników inwentaryzacji w obiektach Lidl . Już widzę ten strach w oczach kadry Gwaranta he he he. Tak naprawdę w całym tym zamieszaniu chodź tylko i wyłącznie o to że firmie Lidl nie kalkuluje się co roku zwiększanie stawek na ochronę. Dlatego też firma Gwarant sprytnie wymyśliła zmianę formy ochrony zmniejszając ochronę fizyczna stała lub doraźną na bardziej mobilną co w naszych realiach i przy środkach finansowych przewidzianych na taką formę ochrony nie ma prawa bytu w mojej ocenie w dalszej perspektywie czasowej jest to skazane na porażkę. Współczuję tylko DRO jak i KRO a raczej KOR i GK że są zastraszeni i dają się manipulować jednej osobie. No ale cóż skoro lubią budzić się każdego ranka z myślą czy będzie tel od ....... he he wiemy o kogo chodzi co nie . To już ich sprawa. Każdy negatywny wpis na mój post świadczyć będzie tylko o tym że mam rację pozdrowienia dla pseudo kolegów z Gwarant Poznań wasz Stefan. he hehe

@Stefan

Czy na rejonie Bydgoszcz wejdzie to w tym roku w życie?

@Stefan

Właśnie o tym samym pisałem w swoich poprzednich postach. Dobrze powiedziane Stefan.

Maurycy

Pewne miasteczko w pewnym regionie Polski a w nim pewne pomieszczenie a w pomieszczeniu tym pewne urządzenie rejestrujące obraz i dźwięk no i pewne nagrania z tego urządzenia miało ich nie być a są .... i jak mawiał klasyk i to się nadaje do prasy

Anka

Mam zamiar iść do pracy jako ochroniarz na centrum dystrybucyjne przy wpuszczaniu tirów na magazyny. Czy warto? jak tam jest?

pozs
@Anka

podbijam z tym samym pytaniem , czy dużo biegania na zewnątrz ?

Jaka atmosfera jest między działami w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

To jest pomyłka to jest forum GWARANT POZNAŃ ul. Lęborska 32 w Poznaniu

PO - ŚLĄSK

Witam wszystkich Praca w firmie GWARANT POZNAŃ jest spoko czeba to lubić Stwaka godzinowa bardzo dobra porównaniu do innych firm na Śląsku Możliwość dostania umowy o pracę jest łatwa czyli starasz się masz wyniki masz umowę jak się nie starasz niema umowy i nie pracujesz proste Ścieżka awansu jest łatwa po 2,5 roku dostałem propozycję awansu na grupę ale się nie zgodziłem wolę być PO

@PO - ŚLĄSK

Pochwal się jaką masz stawkę netto

@Ochroniarz

Dużą w porównaniu do innych firm na Śląsku

AktualniePracujący

Aktualnie pracuje w tej "firmie" 2 msc bez pełnego umundurowania, brak koszuli oraz polar po kimś przypalony papierosami. Moje prośby i upominanie się co do wydania ubrań spływały po szefie. L4 bezpłatne z obowiązkiem odrobienia jak to ujął przełożony ze względu na niezgadzające się godziny przez ten fakt. Gdzie jest zapis w kodeksie pracy o odrabianiu L4??? Umowa o pracę to mit. Karta Multisport? Chyba wyłącznie w większych miastach. Brak podejścia do pracownika, nieznajomość lub wykorzystywanie nieznajomości prawa. Ciągłe, narastające wymagania. W zależności od regionu może być różnie jednak osobiście odebrałem pracodawcę bardzo negatywnie pomimo ogólnej ugodowości

AktualniePracujący
@AktualniePracujący

Nie polecam firmy, po rozwiązaniu umowy obcięli wypłatę o ponad 400 zł. W umowie jest zapis o stratach, które mogą być przeze mnie jednak takowych nigdy nie było, pomimo niekompletnego stroju i stratach zarówno zdrowotnych i materialnych, które przez to poniosłem, ta "firma" bez informowania mnie potrąca z pensji za nic. Każdemu z osobna odradzam pracy w tym miejscu, a osobom z biura, którym najwyraźniej się nudzi odradzam pisania komentarzy jak to jest wspaniale bo wszystko mam na papierze

ewa

czy firma GWARANT....nic nie rozumiem z tych opini wszystkich brak konkretow pytanie placa ? czy jest umowa o prace czy stanowisko dla niepelnosprawnych zaklad pracy chronionej czy sa dotrzymane warunki pracy ?

Nikolas

No cóż banda karierowiczów z nikim i niczym się nie liczą profesjonalizmu brak dobrych gości wymieniają na takich co w (usunięte przez administratora) włażą zainteresowany zgadnie o kim mowa. A tak na marginesie już czas żeby ujawnić jak ta firma potrafi robić wałki Panie O zacznij się Pan bać ponieważ pewne sprawy najlepiej smakują po czasie. Pozdrawiam Nikolas.

@Nikolas

"Morze nasze morze....."No cóż, domyślam się o kogo i o co chodzi.Powiem krótko jestem w posiadaniu kilku bardzo ciekawych rzeczy,ale nie wiem co z tym zrobię. Nicolas chyba mnie kojarzysz Pozdrawiam Pani O i Pana W

@Jodas

O jakim rejonie mowa?

@Ochroniarz

Odpowiedź jest w treści wpisu""

@Ochroniarz

Siemka Jodas zdzwonimy się pewnie że kojarzę przesłałem ci mój numer na kryptę.

visst
@Nikolas

Zgadzam się z kolega, pracuje od 2 lat, tylko zlecenie, u pana G, nawet spoko, ale go(usunięte przez administratora)dobrze ze nie u pana M, bo bym sie zwolnil, a wy u kogo robiliscie

visst
@Nikolas

Robie w tym rejonie juz 2 lata, ale nie wiem kto to pan O?, dobrze rozumiem ze chodzi o PRG

Buncol
@Nikolas

Tym wpisem pokazujesz jaki jesteś słaby kmiocic. Żenada

Jodas

Ej koleś mogłeś sobie wybrać inny nick ,a nie podszywać się pod kogoś.Niby co chciałeś tym osiągnąć?

Ewax

Zostałem zwolniony tylko dlatego że domagałem się umowy o pracę którą miałem dostać po 3 miesiącach okresu próbnego minęło 5 miesięcy więc po moich monitach dostałem wypowiedzenie umowy zlecenie.

@Ewax

Ta firma nie daje umów o prace ja pracuje ponad 3 lata i cały czas na zleceniówce

@Ewax

Bez urazy ale z pewnością nikt przy zawarciu umowy zlecenia nie gwarantował Ci umowy o pracę. Możliwość umowy o pracę to nie to samo co gwarantowanie. Gdybyś odpowiednio wykonywał swoje obowiązki, to nie otrzymał byś wypowiedzenia a kwestia "domagania się" sama świadczy o nieodpowiednim podejściu.

Don

Ta firma dawno powinna nie istnieć

Ochroniarz

Witam czy ktoś wie ile Lidl płaci Gwarantowi za godzinę ochrony?

Kazik
@Ochroniarz

40 zł. Uważam że to u tak mało, jak na kapitał jaki Lidl posiada.

25 zł netto

will

Firma jak wiele cieciowskich marna pod względem płatności,ubioru i wyposażenia sam fakt że stanowisko dowódcy zmiany na bardzo odpowiedzialnym obiekcie wynosi słownie sto złotych więcej jest żenadą i tyle w temacie

@will

Czyli stówka jest doliczana do najniższej krajowej, tak? W jakiś sposób to rekompensują na przykład kartami multisport albo prywatną opieką medyczną? Czy jest tylko podstawa wynagrodzenia od Gwarant?

@will

Chciałbym zwrócić uwagę, iż nie ma stanowiska "dowódcy zmiany" i nie rozumie w jakim celu wprowadzasz innych w błąd..

@Karolina

We Wrocławiu stawki w pełni oskładkowane w przeciwieństwie co do większości firm ochroniarskich przy umowie zlecenia zaczynają się od 14 zł netto a to nie jest najniższa krajowa bo przy 200 godzinach wychodzi w przeliczeniu 2800 zł netto

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ