Opinie o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. w Poznań

lepszy od Ciebie

Jesteście niekompetentni, nie powinniście przy ludziach pracować, jesteście niedoinformowani i nieprofesjonalni, narażacie innych na straty, także firmy, potraficie tylko wykradać nielegalne opinie na czyjś temat i rozprowadzać w eter szkodząc wszystkim dookoła, nie szanujecie zdrowia psychicznego innych osób i własnego życia, jesteście głupi, tempi, nietaktowni, szukacie afery tam gdzie jej nie ma, ogólnie nic nie wiecie na temat swoich przestępstw ale u innych doskonale się orientujecie, myślicie, że macie mocnych znajomych, nie nadajecie się nawet żeby kible na rynku obstawiać a co dopiero ludzi ochraniać. tyle na temat, nigdy tutaj klientta nie będziecie mieć.

Julka

Znam dobrze firme i wiem że są kompetemtni

Dostaję napadów nerwicy jak mam wracać do biura po wolnych dniach. Przypominam sobie ilu fajnych i pracowitych ludzi pozbyli się w niegodny sposób. Przepowiednie dobrego mądrego i oddanego firmie dyrektora spełniają się. Firma karłowacieje. Ale za uczciwość został potraktowany jak...... Szkoda że tylu ludzi przkładało do tego rękę. Ja też przepraszam za to. Miałeś chłopie tyle racji. Na twoim miejscu jest marionetka. Przez niego straciła firma JG. Nie chcę mi się wracać.

Teresa

A wiadomo jakie były powody tych zwolnień? Widziałam ofertę na przedstawiciela handlowego. Pisali że zapewniają umowę o pracę. Tamte zwolnione osoby też na takiej pracowały? Spodziewały się zwolnienia?

Dariusz Górski

Zastanawia mnie tylko jeden aspekt, czy ktoś kto pracował w tej firmie i widział nieprawidłowości, oraz głośno o tym mówi na forum i nie tylko założył sprawę w Sądzie ? Powiem tak, każdy tutaj bije pianę a i tak nikt nic nie robi, więc po co się silicie na jakieś bzdurne komentarze :), ja miałem przynajmniej odwagę aby zrobić coś w tym kierunku. Problem w tym, że góra i osoby zarządzające ludźmi jak również firmą, mają Was kompletnie w (usunięte przez administratora) i koło wentla im to lata. Nikt z Was się nie postawi a jak się postawi to 2- 3 os. i nic więcej dużo mówicie i kłapiecie ozorkami mało robicie. Więcej wiary w siebie, pozdrawiam byłych jak i aktywnych pracowników.

@Rumcajs

Do czego miałeś zastrzeżenia, i na czym polega sposób kierowania pracą zatrudnianych osób w tej firmie? No i co na te Twoje uwagi sami przełożeni, jak im je zgłaszałeś?

uchel Nowy wpis

Największe buractwo jakie istnieje. Zero szacunku dla pracowników, staruchy siedzą a młodzi maja robić cała robotę. „Kierownik” a raczej pracownik, bo to zwykły szary szczur siedzący w kanale tylko patrzy żeby kablować na każdego i donosić, największy gbur i pajac w całej tej pseudo firmie. Nic dziwnego, ze tam siedzi nie mając żadnego wykształcenia. Jak większość osób. O „pracodawcach” nie ma co pisać, bo to kolejna kpina. Praca idealna - dla ułomnych, albo starych ludzi po 60

Paweł Nowy wpis

Wpadło mi oko ogłoszenie dla technika-instalatora systemów alarmowych. Jak jest system premiowo-prowizyjny to prócz podstawy można dostać dodatkowe pieniądze od ilości założonych alarmów czy inaczej jest to liczone? Wiadomo zarobki są ważne i wole się wcześniej upewnić jak to wygląda.

Na ich stronce ciągle jest informacja, że szukają kwalifikowanych pracowników ochrony. To taki ciągły nabór prowadzą? Nie chcę na ślepo też słać papierów. Widziałem tu wzmiankę o kasie na poziomie 4800 brutto, da się jednak więcej zarobić czy nie? Choćby przez różne premie lub dodatki? Pracujecie tylko na terenie Poznania czy są też delegacje?

Poznan Nowy wpis

Czy z licencją i dopuszczeniem do posiadania broni da radę zarobić 4 tys na rękę.? Chodzi o umowę o prace

Pracownik Ochrony

pracowałem w ochronie mam doświadczenie

nie mam pytan

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Zenek

Jak znalazłem ich anons, to okazało się, że potrzeba im kobiet i mężczyzn do pracy w charakterze testerów wierności. Ma to być ktoś z nienaganną aparycją, łatwo nawiązująca kontakty, kreatywna, odporna na stres i posiadająca wiedzę w różnych dziedzinach. Czy w związku z tym był już ktoś na rozmowie, co bym się dowiedział, czy i w jaki sposób weryfikuję się wiedzę oraz z jakich dziedzin życia? Kto z pracowników określi, po co wymagana jest odporność na stres? I jaka jest forma zatrudnienia oraz stawka za pracę?

Ad

Witam, zastanawiam się nad pracą w JOKER jako kpof z bronią w patrolu interwencyjnym, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku ?

Dariusz Górski

Benia
@Dariusz Górski

Witam Pracowałam w firmie 4 lata w trakcie wyszło mnóstwo nieprawidłowości Waham się ze złożeniem skargi do pip (naliczanie nadgodzin ,urlopów , nie wypłacaniei l4 za 7 dni tylko za 5 itd) Podałam swoje dane z zastrzeżeniem ujawniania ich ,otrzymałam pismo że muszą ujawnić moje dane firmie -cel kontroli.Niewiem jakie to są pieniądze z 3 lat do uzyskania czy jest to warte i czy mi nie zaszkodzą w aktualnej firmie ochroniarskiej .

@Benia

czyli ostatecznie nie doszło do zgłoszenia? a czemu Pani się boi, że to może jakoś zaszkodzić? w jaki sposób mieliby to niby zrobić?

Rumcajs
@Dariusz Górski

Pracowałem w firmie joker w jeleniej gorze kierownictwo i szefostwo to porażka

@Rumcajs

W Robakowo gm. Kórnik Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Portier. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Katy

Jest oferta pracy dla kwalifikowanego pracownika ochrony z bronią. Podpowiecie jakie konkretnie pracodawca oferuje dodatki socjalne, jest wzmianka, że są ale nie ma podane jakie. Jakiej kasy można się spodziewać na tym stanowisku?

Lolek
@Katy

4800.brutto

@Lolek

To podstawa czy już z wliczoną premią? O ile można mówić o czymś takim. Ja bym jeszcze chciał wiedzieć, czy zarobki się jakoś różnią, jak się ma grupę inwalidzką. Bo tam w ogłoszeniu podali, że pracownik z orzeczeniem mile widziany. A jak płacą wtedy?

lepszy od Ciebie

Ochroniarz
@lepszy od Ciebie

Zgadzam się ze wszystkim, bo to co dzieje się teraz w biurowcu to skandal . (usunięte przez administratora) super dyrektora mają się nawet zbyt dobrze.

Beata
@lepszy od Ciebie

Juventus nie wart uwagi kantują na wynagrodzeniach a nadgodzinach nie chce mi się gadać... Ronisz nadgodziny... Ale za free, o MEDUZie i FSG nie wspomnę... Oszukują obiecując umowę... A potem okazuje się ze jesteś na czarno bez ubezpieczenia, bez umowy w... Dupie.

14WOG

Mam podobne doświadczenia

@Beata

No dobra a o pracy tutaj możesz napisać coś więcej a nie o innych? Bo rozumiem, że tym samym podważasz to co tu padło?

Julka

Znam dobrze firme i wiem że są kompetemtni

Przemysław

Trudno się pracuje z takim nastawieniem. Dlaczego Ci wszyscy ludzie na czele z dyrektorem zostali zwolnieni? I co mają znaczyć słowa, że do obecnego stanu firmy dorzuciłeś swoje trzy grodze, że tak to nazwę?

Były Pracownik

Byłem 4 lata na Bukowskiej z Jokerem. Nie wiem czemu są tam takie złe opinie ale ja sobie chwalę pracę. Wszytko było na czas i zgodnie z tym na co się umówiliśmy. Byłem raz ukarany i tez napisałem na goworku źle o firmie ale teraz wykasowałem tą opinię. Kubeł zimnej wody na mnie się wylał jak kontrakt przejęła firma DGP z Legnicy. Joker przy nich to bajka. Chciałbym wrócić do Jokera tak jak moi koledzy ale kontrakt ma DGP. Obiektem zajmował się bezpośrednio gość z Zarządu i był bardzo kompetentny i konkretny (mi pomógł w trudnej sytuacji w jakiej się znalazłem), więc chyba nie jest tak źle z tą firmą jak tu jest napisane.

@Były Pracownik

Napiszesz jakie teraz proponują warunki? Polecasz? I jak atmosfera między pracownikami? Z każdym można się dogadać czy jak to tu jest?

Osoba ktura pracowała

Witam znalazłam ogłoszenia ikomentarze natemat tej firmy proszę państwa niedajcie śie oszukać pracując nawet na okreśie prubnym nawet jeśli macie jeden dzień według prawa iustawy prawnej art 80 art 84 jest imuwi za wykonywanie pracy nawet jednej godziny czy jednego dnia inawet prubnego okresu macie prawo tszymać wynagrodzenie za wykonywaną pracę niestety mnie oszukano ale ja to tak niezostawie poniewasz będzie to zgłoszone do inspekcji pracy pipu pozdrawiam

@Osoba ktura pracowała

jeśli to co Pani napisała jest prawdą to doszło już do tego zgłoszenia? pytam, bo ciekawa jestem reakcji i czy faktycznie mieliby podjąć jakieś działania wobec firmy? wiadomo coś?

Aleksandra

Napisali, że dają pracę w ochronie. Tylko osoby zdrowe czy kogoś z grupą lekką też przyjmą? W sumie często do ochrony biorą osoby z orzeczeniem, więc może jakieś miejsce i tutaj się znajdzie?

Jack

To jedno wielkie nieporozumienie. Omijać, omijać, omijać.

Ilona

Hejka, widzę ze firma szuka aktualnie przedstawiciela handlowego. Ktoś był może na rozmowie kwalifikacyjnej i podzieli się wrażeniami na temat rekrutacji? Warunki pokrywają się z tymi z ogłoszenia?

Klient

Co to za ochrona CSWL jednostki wojskowej w Poznaniu . Pampersy na zmianę dajecie na zmianę bo z tą demencją nie idzie się porozumieć.

Nelly

Zapomnij umowa zlecenie

Robert
@Nelly

Ile się trzeba na niej przemęczyć żeby dostać UoP?

Wiktoria
@Nelly

A jak ktoś pyta o umowę o pracę, to jaką dostaje odpowiedź od szefostwa?

HarvieJoker

Ludzie od rekrutacji to jakaś pomyłka. Sami nie wiedzą czego chcą. Zamieszczają ogłoszenia o pracę po czym przeczą, że w ogóle takowa oferta jest.W odniesieniu do pracy na Mysłowicach. Dodatkowo ządają jakieś jałowe pytania w stylu "normalny czy wariat" !! Ta firma pożal się Boże "joker" to jakieś jaja. I nadają się co najwyżej do kabaretu na wariackich papierach.

MACIEJ

Agencja Detektywistyczna i Ochrony "Joker" sp. z o.o. ul. Podmiejska Boczna 12 Gorzów Wielkopolski. PODMIEJSKA BOCZNA -SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ - PANI KADROWA -AROGANT- FIRMA NIEKOMPETENTNA. DYREKCJA KŁAMIE O WYŻSZYCH STAWKACH DLA PRACOWNIKÓW LICENCJONOWANYCH KTÓRZY Z NOWYM 2020 ROKIEM POWINNI DOSTAĆ PODWYŻKĘ BO TO JEST PORAŻKA ABY KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Z BRONIĄ ZARABIAŁ 2600 ZŁ. BRUTTO - ZWALNIAĆ KWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY JEST ŁATWO !!! ALE ZATRUDNIĆ JEST CIĘŻKO !!! FILIA JEST (usunięte przez administratora) A W ŚRODKU JAK ZA PERELU !!!! NIE STAĆ FIRMY ABY PRZENIEŚĆ SIĘ DO NOWEGO BUDYNKU !!! STANOWISKO MONITORINGU NAWET NIE PRZYPOMINA POMIESZCZENIA BO NAWET NIE MA SZATNI ODZIELNEJ, WSZYSCY SIĘ PRZEBIERAJĄ NA MONITORINGU BO TAM JEST SZATNIA, BRAK STOŁÓWKI ŻEBY ZJEŚĆ POSIŁEK, BRAK KLIMATYZACJI. POMIESZCZENIA DLA GRUPY INTERWENCYJNEJ TO MAŁY SCHOWEK GDZIE WSTWIONE SĄ STARE SZAWKI DREWNIANE Z PERELU !!! TO JEST SZAFKA DLA PRACOWNIKA !!! UBRANIA DLA PRACOWNIKA NIE MAJĄ !!! MUSISZ MIEĆ SWOJE, JEŚLI NIE MASZ TO JEST KŁOPOT DLA FIRMY !!! JEŚLI ZAMÓWIĄ TO CZEKASZ KILKA MIESIĘCY !!! OPRZYRZĄDOWANIE DLA PRACOWNIKA NA GRUPIE INTERWENCYJNEJ TYPU KAJDANIKI SAMEMU TRZEBA SOBIE KUPIĆ !!! UZBROJONE STANOWISKO INTERWENCYJNE  DALEKO ODBIEGA OD ŻECZYWISTOŚCI !!! DYREKTOR FILI W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM KŁAMIE O PODWYŻKACH DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OCHRONY !!! STRES CODZIENNY W PRACY !!! ZA STAWKĘ MIESIĘCZNĄ W NOWYM ROKU 2020 ZARABIA TYLE SAMO PRACOWNIK BEZ ŻADNYCH KWALIFIKACJI !!! NIE POLECAM NIKOMU Agencja Detektywistyczna i Ochrony "Joker" sp. z o.o. PODMIEJSKA BOCZNA 12A Gorzów Wielkopolski.

Tomasz Kmieć
@MACIEJ

Drogi kolego "Macieju" Adamie przestań szkalować firmę bo nie zrobiłeś kariery zawodowej... Napisz dla czego Ci nie przedłużono umowy a nie wypisujesz jakieś pierdoły... Jak byś był bardziej kreatywny i nie robił tylu baboli to na pewno byś pracował. Jeżeli chodzi o ubrania to wybacz ale na ten temat darował byś sobie opinie, bo my wszyscy mamy w co się ubrać i zawsze na czas jak jest tylko potrzebujemy umundurowanie. A poza tym skoro jesteś taki bohater to podpisz się swoim imieniem i nazwiskiem a nie wymyślasz imię kolegi z którym siedziałeś obok... Pozdrawiam i życzę Ci powiedzenia w szukaniu pracy...

@MACIEJ

pracuję w biurze i jest super

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.