Opinie o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Poznań

D***d

Firma przy rekrutacji na wstępie dyskryminuje osoby niepełnosprawne. Wstyd...

Zdrowy
@D***d

Spoko, masz wiele innych firm dyskryminujących osoby zdrowe. Także można zatrudnić się w jakiejś innej para firmie wyciągającej hajs z PFRON- u.

Ochroniarz

Kierownictwo nawen ciuchów roboczych żałuję (usunięte przez administratora)

Firma szuka jeleni którzy będą pracować na umowie śmieciowej za minimalną stawkę.

Borys

Wezwanie na policję lub do sądu idą z twojego wolnego czasu .kasy za to nie dostajesz .nie dawać się spisywać jako świadek. Policja niech spisuje ms one mają dużo czasu ...

Kot
@Borys

I tu jest racja, MS lub KRS wpisywać jako świata.

@Borys

To nie wiem kto Cię przeszkolil i informował w tej pracy ale jesteś w wielkim błędzie bo za każde wezwanie na policję czy do sądu związane z pracą oczywiście traktuję się jako tak zwana delegacje i wpisujesz w uwagach od której do której byłeś i dodatkowe godziny odpisujesz do danego dnia . Chyba proste ? Sorry ale takie plakanie i pisanie bzdur wysłanych z palca jest to mnóstwo A jak się nie dopytujesz ani nie dowiadujesz tylko najlepiej siedzieć i nic nie robić to przez to jesteś ruchany i tyle w temacie

Ochroniarz

Co za kłamstwo nie ma czegoś takiego!!!

Nie Ważne

Pracuję bardzo, bardzo długo w firmie i miałem niejedną wizytę na Policji i w Sądzie i jeszcze się nie zdarzyło, żebym otrzymał za to wynagrodzenie w jakiejkolwiek formie, tym bardziej jako "delegację". Mam umowę zlecenie, może przy umowie o prace jest inaczej. Jeżeli tak nie jest to znaczy, że KRO mnie okłamywali, wiec będzie to warto sprawdzić w przepisach, no i wyciągnąć właściwe wnioski co do ujęć sklepowych złodziejaszków.

Ochroniarz

Firma nie płaci za pranie ciuchów roboczych nie zapewnia obuwia a kierownik rejonu ochrony nie chciał się zgodzić na odprowadzanie składki chorobowej

Nieważne
@Ochroniarz

Pracujesz na umowe zlecenie to idziesz do ZUSu składasz tam wniosek o potrącanie Ci składki chorobowej, oni to przesyłają do firmy, a firma ma wtedy obowiązek potrącania Ci składki. KRO nic w tej sprawie nie ma do powiedzenia.

jamar
@Nie Ważne

Jeśli pracujesz na zleceniu to nie ma stosunku pracy więc nie oczekuj że ktoś Ci zapłaci za delegację. Innymi słowy Ty nie jesteś pracownikiem firmy tylko osobą fizyczną współpracującą z danym podmiotem gospodarczym.

@jamar

95%ochroniarzy na sklepach jest zatrudnionych na zleceniu

Pracownik Ochrony

Kierownik konkretny to ten, co o nim pisali A. K. Normalne pytanie, normalna odpowiedź. Głupoty piszą, konkretna stawka , Ludzki facet bez owijania w bawełnę.

Skomplikowane procedury , ale do ogarnięcia.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
pogromca pazdzierzy

kolejny raz usuneliscie moj wpis z dniem dzisiejszym mam juz nowa prace i w sumie jestem wam wdzieczny bo zarabiam 2 razy wiecej niz u was wiec warto bylo a obowiazkow o polowe mniej pozdrawiam wszystkich tych naiwnych ktorzy daja sie nabrac na gwarant poznan lidera pazdzierzy

akas
@pogromca pazdzierzy

Po twoim odejściu straciliśmy tytuł lidera paździerzy. Szczęść Boże.

pogromca paździerzy
@akas

o proszę czyżby prawda zabolała trzeba jeszcze umieć wyciągać wnioski ale po firmie tak niskich lotów się tego nie spodziewam po prostu jak ktoś ma trochę wyższe iq to do was nie pasuje i trzeba się go pozbyć jakie to typowe nie pozdrawiam

Prawda
@pogromca paździerzy

Siema. Zgodze się. W Częstochowie na MAKRO przez Gwarant Opole to samo. Nie szanują pracownika mądrzejszego, lepiej wychowanego i wykształconego. Natomiast cały czas wymyślają jakieś "ale" i często lubią "podkładać świnie", żeby tylko wine zwalić na nowego pracownika i obarczyć go obowiązkami innych. W dodatku niekompetencja przełożonych z Makro i Gwarant Opole dopinają swego...

Starr

O jakich wy pakietach socjalnych piszecie to co wymienione to jest śmieszne , nie ma żadnych benefitów : jak wczasy pod gruszą czy pieniążki z okazji świąt kreskowego brak a paczki dla dzieci to ten (usunięte przez administratora) z Lidla więc darujmy sobie mowę o bonusach

Nieważne
@Starr

Potwierdzam, od lat tylko paczka marki "LIDL" dla dziecka do 15 roku życia, buty też trzeba mieć swoje, firma za nie nie zwraca. Nie zwraca też za pranie ubrań.

Borys

Baran jesteś nie płacą za składanie zeznań na policji i w sądzie .Rada nie dać się spisać, niech spisują pracownika sklepu.

gp

Czy Gwarant Poznań zatrudnia kobiety do ochrony obiektów handlowych?

Gangus
@gp

Nie kobiet nie zatrudnia Gwarant Poznań

P
@Gangus

A do konwojowania?

Lary
@gp

Nie nie zatrudnia do komponowania oni mają tylko obiekty handlowe Lidle

P
@Lary

To dlaczego na stronie piszą o konwoju wartości pieniężnych?

Ochroniarz

Zatrudniane ludzi na umowę zlecenia bez prawa do urlopu i chorobowego to skończone świństwo ze strony tej żałosnej firmy. Ochroniarze na tych umowach pracują latami

Jenol

Jak jest z tym obserwowaniem kamer? Mozna tylko 2x po 30 minut. Czy raczej wiecej na kamerach niz na sklepie? Chodzac wzdłóż kas nic prawie nie widac na 2 koncu sklepu czy ktos cos chowa czy nie. Na kamerach jest wiele lepiej obserwowac. Jak do tego podchodzi firma? Kontroluje logowania do systemu kamer?

Nie

Jenol
@Ochroniarz

Rozwin swoja wypowiedz

Meblowy Damian
@Jenol

Firma nie kontroluje logowań do kamer, ani nie ma ustalone ile powinno się być ( chyba w ich książeczce jest maksymalnie 4 godziny, ale to tylko taka (usunięte przez administratora) na ogół nalegają aby więcej czasy być na sklepie niż na monitoringu mimo, że na monitoringu można lepiej wyłapać. Ale cóż tak to wygląda

Lary
@Jenol

Nie nie kontroluje.dla nich jest najważniejsze żebyś jak najwięcej godzin wyrobił

wku*wiona partnerka

Po nicku łatwo się domyśleć, że jestem partnerką pracownika. On sam na pracę się nie skarży (nie publicznie), ale ja sama mogę się powkurzać, wyładować swoje nerwy i przy okazji PRZESTRZEC przed pracą. 1. Stawka - 14zł za godzinę jest stawką uczciwą i godziwą? Przy warunkach pracy, jakie oferuje gwarant? 2. Umowa - pierwsza jako okres próbny 3 msce, już pierwszego dnia szkolenia pracownik słyszy, że po 3 mscach jest umowa o pracę. Zastanawiam się, gdzie jest ta umowa o pracę? Brak praw pracowniczych, brak ubezpieczenia zdrowotnego, brak składek emerytalnych. I co ma zrobić pracownik takiej firmy, gdy idąc w dzień wolny na spacer źle stanie i złamie nogę? 3. Wszelkiego rodzaju benefity, pakiety socjalne - super, że jest multisport, ubezpieczenie prywatne, ubezpieczenie na życie. Tylko... Po co ubezpieczenie prywatne, skoro i tak nie ma możliwości chorowania dłużej, niż jeden dzień? A już przez ten jeden dzień można się bać o swoje stanowisko. I czemu te pakiety przy tak niskiej stawce godzinowej są płatne? 4. Dzień wolny - nie zliczę, ile razy w dzień wolny jesteśmy gdzieś na mieście czy leżymy w łóżku i nagle dzwoni telefon od szefa z prośbą żeby przyjść najlepiej w tej sekundzie na obiekt w drugiej części miasta. I żeby to była prośba. Zamiast tego jest "panie x, Pan pomoże mi dziś, ja Panu pomogę jak Pan będzie miał problem." i na nic zdają się powody, dla których chce się powiedzieć nie, człowiek przekłada swoje plany, zakłada strój strażnika Teksasu i idzie do pracy, a robi to tylko dlatego, bo boi się, że ją straci i nie będzie miał za co żyć (chociaż przy tej stawce grubo zastanawiam się nad słowem życie, bardziej pasuje wegetacja). JEDYNE plusy wynikające z zatrudnienia to wynagrodzeniem w odpowiedniej wysokości przelane w terminie na konto. Ale jest to obowiązek, a nie dobra wola, więc nie wiem., czy jest za co chwalić.

Ja mam 11 zł za h netto a składki oprócz chorobowej są odprowadzane do Zusu

@wku*wiona partnerka

Chcesz PRZESTRZEC przed czym ?, przed firmą która odprowadza WSZYSTKIE NALEŻNE SKŁADKI ?, Niestety nie bardzo wiesz o czym piszesz.. Przy zawarciu umowy zlecenia nie masz praw pracowniczych to pierwsza kwestia, kolejną jest jest ubezpieczenie zdrowotne które jest w opłacane jak również emerytalne.. Można skorzystać również z ubezpieczenia CHOROBOWEGO ale trzeba ten fakt zgłosić. Dziwne wartości ma dla Ciebie praca skoro priorytetem jest aby móc dłużej chorować.. Szczerze współczuje Twojemu Partnerowi

@wku*wiona partnerka

Może warto się zastanowić, żeby pomóc Partnerowi/"Mężowi" w życiu i utrzymaniu.. będzie łatwiej i zawsze to lepsze rozwiązanie niż kredyt ;)

@wku*wiona partnerka

"JEDYNE plusy wynikające z zatrudnienia to wynagrodzeniem w odpowiedniej wysokości przelane w terminie na konto. Ale jest to obowiązek, a nie dobra wola, więc nie wiem., czy jest za co chwalić" Skoro się otrzymuje wynagrodzenie za zlecenie.. to obowiązkiem jest również wywiązanie się z umowy a nie wymyślanie chorób żeby sobie zrobić wolne bo Ty sobie tak życzysz ;)

@Obecny Pracownik

Obecny Pracownik - ty się weź do roboty, przejdź się po sklepie - dotlenisz się - to nie będziesz prawić takich farmazonów. Bronisz tej dziadowskiej firmy jakby było czego. Czyżby syndrom sztokholmski? Nie ośmieszaj się, bo nawet nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi koleżanki. Żałosne..

@Janczar

Jeżeli pisać o innych to trzeba fakty i nie okazywać swoje braki podstaw.. zamęt robić wprowadzając innych z błąd

@Obecny Pracownik

W twoim wypadku fakty dosłownie wylewają się z każdej wypowiedzi - a nie, czekaj, to tylko mierne próby zdyskredytowania innej osoby. Masz klapki na oczach, skoro bronisz firmy która daje wynagrodzenie na poziomie minimalnej + uniform i w zasadzie nic poza tym. Zmień perspektywę, środowisko, to może zobaczysz że są inni pracodawcy, gdzie 95% jest lepsza od gwaranta.

@Janczar

Mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz.. lub piszesz o innej firmie. Najniższa krajowa ?, mam 15 zł netto a to nie najniższa krajowa. Opieka zdrowotna prywatna za którą płacę 4 zł gdzie resztę składki pokrywa firma, polisa na życie w różnych wariantach.. TO SĄ FAKTY a nie bronienie. Jeżeli chcesz wnieść wskazówki dla innych.. to pisz FAKTY no i przede wszystkim prawdę.. a nie oczerniasz firmę w której Ci jak wnioskuje.. nie poszło.

@Janczar

Doskonale się orientuje jaki mamy rynek pracy w ochronie we Wrocławiu.. na tyle, że szanuje to co mam a Ty widać nie bardzo jesteś zorientowany. Nie ma kombinacji ze składkami, na bieżąco otrzymuje rachunki.. otrzymuje jeden przelew jak również mam jeden identyfikator.. mam opłacane wypadkowe.. Opieka medyczna prywatna, polisa.. DLA MNIE TO WYSTARCZAJĄCO.. ŻEBY PRACOWAĆ W TEJ FIRMIE.. NO I NIE WYPISYWAĆ BZDUR WPROWADZAJĄC INNYCH W BŁĄD, ŻEBY WYŁADOWAĆ SWOJĄ FRUSTRACJĘ. Pozdrawiam wszystkich, którzy kierują się logiką bo Tobie brakuje nawet podstaw

@Obecny Pracownik

Swietnie, 15 netto w dużym mieście to istne kokosy. Znakomity powód aby spamować po kilka postów naraz w niedzielę na forum z włączobym caps lockiem? Poza tym mylisz się na mój temat - w tej robocie naprawdę trzeba mieć talent aby sobie nie radzić - czego ty jesteś znakomitym przykładem. Dla twojej wiadomości - ludzie oczekują czegoś więcej od życia niż wegetacja i pracę w takiej firmie jak Gwarant. Znam ludzi którzy w ochronie mają 1.5x stawki jaką oferuje ta firma i nie muszą patrzeć na kierowników którzy reprezentują poziom bramkarzy z nocnych klubów.

@Janczar

Moim celem nie jest obrażanie nikogo ani pisanie bzdur.. Jeżeli jakkolwiek się wypowiadam to mam o tym pojęcie i doświadczenie przez co piszę same fakty. Jeżeli tego kolokwialnie mówiąc.. nie ogarniasz to zwyczajnie jesteś OGRANICZONY. Zauważ, że nie wiesz kto jest autorem opinii w rzeczywistości. Swoje życiowe frustrację opisuj w innym miejscu a tu wystarczą same fakty i obiektywizm

Kamil
@wku*wiona partnerka

To niech pracę zmieni. Pomagac sobie w firmie trzeba. Co zrobił by awansować ? Wpisu do kpo nie ma pewnie?

@Obecny Pracownik

Sam sobie zaprzeczasz pisząc, że nie masz na celu obrażanie nikogo. Jak dla mnie w tym momencie totalnie dyskwalifikujesz się w jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji. Co do faktów to ja je właśnie przedstawiłem - ty tylko desperacko bronisz zdania firmy która oferuje jedne z najgorszych warunków w tym zawodzie. Kropka.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Tak

czy po dobrowolnym zwolnieniu z pracy miał ktoś z was problem z otrzymaniem wynagrodzenia za przepracowane godziny?

Seweryn

Firma chce tylko dużo godzin do wyrobienia na sklepach.Nic innego ją nie interesuje.

@Seweryn

jak się chce dobrze zarobić to trzeba godzinki robić, jak nie pasuje można zawsze odjeść..

@Andrzej

2500 zł za 200h człowieku nie kompromituj się

Jasiu

A co się dzieje jak wam zginęły alkohole na sklepie jak firma Gwarant podchodzi do tego?wyciąga jakieś restrykcje wobec pracowników

@Jasiu

Personel będzie się domagał twojego zwolnienia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Agencja Ochrony Mienia i Osób Gwarant Sp zo.o.?

Karlos

być NIEKARANYM sądownie Dobry stan zdrowia bez orzeczenia Odpowiednia prezencja Stanowczość, ale i wysoka kultura osobista Spostrzegawczość

Jak to jest pracownik ochrony zglasza ze coś go boli pracuje do południa a potem daje podpis do kierownika sklepa i używając długopisem zmazywalnym poprawia sobie do wieczora (usunięte przez administratora) i wyłudzenie od firmy kasy

emeryt

olsztynski ochroniarz w lidlu na kolobrzeskiej ulatwia wynoszenie wartosciowych przedmiotow takich jak elektronarzedzia bylem swiadkiem takiego czegos ten pan chyba pomylil sie z powolaniem

Ochroniarz

Witam panowie jak wygląda u was sprawa wezwań na policję czy do sądu wypuszczają was ze sklepu czy macie to sobie przekładać na dni wolne od pracy?

Witam. Pracowałem na obiekcie Lidl. Prace wspominam bardzo dobrze jednak są pewne mankamenty które rujnują całość. Starałem się pracować rzetelnie. Byłem punktualny, starałem się jak najwięcej przebywać na sklepie, zadbać o ogolne bezpieczeństwo na obiekcie. Niestety, jestem dość spokojnym człowiekiem i w tej pracy to niestety wada. Zostałem obgadany i obsmarowany przez pracowników i kierowniczki Lida przez co mój kierownik nie podjął się zatrudnienia mnie drugi raz. Powodem były kłamstwa ze śpię na monitoringu i to że kilka razy wyszedłem do toalety. Poza tym inne niewłaściwe zachowania pracowników to: wchodzenie z kasetkami bez ochrony, zaniedbywanie dziennych raportów ze sprzedanego towaru, wiele razy musieli robić to za mnie koledzy z ochrony bo kierowniczki nie miały czasu. Ogólnie polecam pracę w tej firmie, jednak zalecilbym zachowanie ostrożności przy pracy z ludźmi z Lidla i zgłaszanie wszystkich ich przewinień do swojego kierownika. Ja tego nie zrobiłem i niestety poniosłem tego konsekwencje. Co do samej pracy nie można narzekać, stawka w miarę rozsądna (jestem studentem więc była wyższa), wpłata zawsze na czas, nie było żadnego problemu co do ustalenia wygodnego dla siebie grafiku, grafik jest luźny, gdy poprosi się o zmiany bądź dni wolne też nie było problemów, kierownik bardzo sumienny i uczciwy. Jak juz wspomnialem uwazalbym na zachowanie pracowników Lidla i zgłaszanie wszystkich uchybień i incydentów do kierownika i informowanie go na bieżąco. Pracowałem w Koszalinie, rok 2016 Pozdrawiam.

OCHRONIARZ

Nie wiem co o tym sądzić ,ale tez pracowałem w Lidlu koszalin i powrócilem po ponad roku do pracy z powrotem i i nie napotkałem na opór chyba coś w tym jest przeanalizuj na spokojnie swoją prace . pozdrawiam koszalin

@OCHRONIARZ

Mam to samo personel sklepu oczekuje że jeden ochroniarz zbawi cały sklep...

Zostaw merytoryczną opinię o "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Poznań

• Jak się pracuje w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 13 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w "GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ